Dominik Duraj


Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 23.10.1991
Obecny zespół: LKS Magura Bystra
Bramki zdobyte w lidze: 1
Bramki ogółem: 1
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

30.09.2018 14:00KBBystra (k. Żywca)-Trzebinia9'
Żółte kartki w lidze: 2
Żółte kartki ogółem: 2

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

25.08.2018 16:00KBKorbielów-Bystra (k. Żywca)22'
30.09.2018 14:00KBBystra (k. Żywca)-Trzebinia87'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 700 min.
Czas gry ogółem: 880 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

05.08.2018 11:00PPKocierz-Bystra (k. Żywca)90 min.
12.08.2018 11:00PPBystra (k. Żywca)-Sopotnia90 min.
19.08.2018 16:00KBBystra (k. Żywca)-Czernichów90 min.
25.08.2018 16:00KBKorbielów-Bystra (k. Żywca)90 min.
09.09.2018 14:00KBPewel M.-Bystra (k. Żywca)90 min.
16.09.2018 14:00KBBystra (k. Żywca)-Cisiec90 min.
30.09.2018 14:00KBBystra (k. Żywca)-Trzebinia90 min.
04.11.2018 14:00KBBystra (k. Żywca)-Pewel Śl.70 min.
06.04.2019 15:00KBCzernichów-Bystra (k. Żywca)90 min.
14.04.2019 15:00KBBystra (k. Żywca)-Korbielów90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2041
2Czaniec2040
3Jasienica2037
4Bełk2037
5Tychy II2037
6Łaziska Grn.2033
7Czechowice-Dz.2028
8Wilcza2027
9Radziechowy2023
10Wodzisław2022
11Racibórz2022
12TSP II2022
13Goczałkowice2021
14Landek2021
15Gaszowice2019
16Połomia207
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2360
2Drogomyśl2349
3BKS Stal2348
4Dankowice2245
5Bestwina2345
6Góral2337
7Rekord II2236
8Puńców2336
9Koszarawa Ż.2335
10Wisła2332
11Jaworze2328
12Rajcza2228
13Bestwinka2228
14Zebrzydowice2320
15Łękawica2319
16Chybie2316
17Pruchna2312
18Kończyce M.234
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1635
21909 Piast1634
3Pogwizdów1628
4Goleszów1626
5Pogórze1626
6Bąków1625
7Istebna1625
8Zabłocie1625
9Pielgrzymowice1622
10Brenna1619
11Skoczów II1618
12Kończyce W.1614
13Hażlach1611
14Dębowiec168
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1643
2Żabnica1640
3Pietrzykowice1637
4Węgierska G.1632
5Lipowa1625
6Radziechowy II1622
7Zarzecze1620
8Ujsoły1618
9Leśna1617
10Gilowice1616
11Babia Góra1614
12Sopotnia1614
13Soła Ż.1610
14Juszczyna168
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1133
2Kozy1125
3Ligota1119
4Rybarzowice1019
5Bujaków1115
6Zabrzeg1013
7Grodziec1111
8Łodygowice118
9Mazańcowice116
10Kalna 115
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec927
2Wielkie II918
3Nierodzim918
4Iskrzyczyn917
5Ochaby911
6Kaczyce98
7Górki W.88
8Rudnik96
9Golasowice93
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1334
2Czernichów1328
3Pewel Śl.1326
4Jeleśnia1321
5Słotwina1320
6Trzebinia1319
7Korbielów1317
8Cisiec1317
9Pewel M.1116
10TS Przyborów1210
11Kocierz129
12Przyborów110