PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Rafał Pawlus


Sezon 2018/2019

Bramki zdobyte w lidze: 0
Bramki ogółem: 0
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0
Żółte kartki w lidze: 1
Żółte kartki ogółem: 1

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

17.11.2018 13:00LOBKoszarawa Ż.-Rajcza84'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 2430 min.
Czas gry ogółem: 2610 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

05.08.2018 17:00LOBBestwinka-Koszarawa Ż.90 min.
11.08.2018 17:00LOBKoszarawa Ż.-Zebrzydowice90 min.
15.08.2018 17:00LOBPruchna-Koszarawa Ż.90 min.
18.08.2018 17:00LOBKoszarawa Ż.-BKS Stal90 min.
25.08.2018 17:00LOBJaworze-Koszarawa Ż.90 min.
28.08.2018 17:30PPPietrzykowice-Koszarawa Ż.90 min.
01.09.2018 17:00LOBChybie-Koszarawa Ż.90 min.
08.09.2018 17:00LOBKoszarawa Ż.-Góral90 min.
12.09.2018 17:00PPWęgierska G.-Koszarawa Ż.90 min.
15.09.2018 17:00LOBBestwina-Koszarawa Ż.90 min.
22.09.2018 16:00LOBKoszarawa Ż.-Łękawica90 min.
29.09.2018 16:00LOBWisła-Koszarawa Ż.90 min.
13.10.2018 16:00LOBDankowice-Koszarawa Ż.90 min.
20.10.2018 15:30LOBKoszarawa Ż.-Kończyce M.90 min.
27.10.2018 15:00LOBPuńców-Koszarawa Ż.90 min.
03.11.2018 14:00LOBKoszarawa Ż.-Skoczów90 min.
10.11.2018 14:00LOBDrogomyśl-Koszarawa Ż.90 min.
17.11.2018 13:00LOBKoszarawa Ż.-Rajcza90 min.
16.03.2019 15:30LOBGóral-Rajcza90 min.
07.04.2019 15:00LOBPruchna-Góral90 min.
27.04.2019 17:00LOBGóral-Koszarawa Ż.90 min.
01.05.2019 17:00LOBGóral-Chybie90 min.
04.05.2019 17:00LOBBestwina-Góral90 min.
11.05.2019 17:00LOBGóral-Łękawica90 min.
18.05.2019 17:00LOBWisła-Góral90 min.
25.05.2019 14:00LOBGóral-Rekord II90 min.
12.06.2019 18:00LOBDankowice-Góral90 min.
15.06.2019 17:00LOBPuńców-Góral90 min.
20.06.2019 15:00LOBGóral-Skoczów90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra921
2Książenice821
3Czaniec915
4Czechowice-Dz.914
5TSP II914
6Bełk914
7Łękawica813
8Jasienica913
9Rozwój912
10Ustroń811
11Tychy II910
12Turza Śl.810
13Landek89
14Odra Centrum89
15Pszczyna86
16Przyszowice86
17Radziechowy85
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II512
2Cisiec512
3Trzebinia612
4Pewel Śl.59
5Ślemień68
6Kocierz57
7Korbielów56
8Cięcina64
9TS Przyborów73