PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Dariusz Gębala


Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 18.07.1986
Obecny zespół: LZS Beskid Godziszka
Bramki zdobyte w lidze: 8
Bramki ogółem: 8
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

06.09.2020 10:00KBWilkowice II-Godziszka88'
06.09.2020 10:00KBWilkowice II-Godziszka91'
26.09.2020 16:00KBGodziszka-Rybarzowice11'
26.09.2020 16:00KBGodziszka-Rybarzowice29'
24.10.2020 15:00KBGodziszka-Łodygowice12'
24.10.2020 15:00KBGodziszka-Łodygowice84'
24.10.2020 15:00KBGodziszka-Łodygowice85'
24.10.2020 15:00KBGodziszka-Łodygowice93'
Żółte kartki w lidze: 3
Żółte kartki ogółem: 3

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

06.09.2020 10:00KBWilkowice II-Godziszka10'
03.10.2020 15:00KBZabrzeg-Godziszka94'
07.11.2020 14:00KBGodziszka-Mazańcowice77'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 810 min.
Czas gry ogółem: 810 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

30.08.2020 16:00KBPorąbka-Godziszka90 min.
06.09.2020 10:00KBWilkowice II-Godziszka90 min.
12.09.2020 16:00KBGodziszka-Grodziec90 min.
19.09.2020 16:00KBBujaków-Godziszka90 min.
26.09.2020 16:00KBGodziszka-Rybarzowice90 min.
03.10.2020 15:00KBZabrzeg-Godziszka90 min.
24.10.2020 15:00KBGodziszka-Łodygowice90 min.
07.11.2020 14:00KBGodziszka-Mazańcowice90 min.
11.11.2020 13:30KBGodziszka-Czaniec II90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9TSP II1621
10Łękawica1519
11Tychy II1519
12Czaniec1518
13Odra Centrum1618
14Czechowice-Dz.1414
15Przyszowice1412
16Radziechowy147
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83