Jakub Habdas


Sezon 2013/2014

Bramki zdobyte w lidze: 8
Bramki ogółem: 8
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

20.10.2013 15:00KBBronów-Bystra (k. Bielska)15'
20.10.2013 15:00KBBronów-Bystra (k. Bielska)22'
06.04.2014 15:00KBBystra (k. Bielska)-Grodziec78'
04.05.2014 16:00KBBystra (k. Bielska)-Kalna 74'
04.05.2014 16:00KBBystra (k. Bielska)-Kalna 75'
03.06.2014 18:00KBBystra (k. Bielska)-Międzybrodzie78'
08.06.2014 17:00KBBystra (k. Bielska)-Ligota27'
22.06.2014 17:00KBGrodziec-Bystra (k. Bielska)62'
Żółte kartki w lidze: 4
Żółte kartki ogółem: 4

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

13.10.2013 15:00KBBystra (k. Bielska)-Kalna
13.04.2014 16:00KBMiędzybrodzie-Bystra (k. Bielska)44'
27.04.2014 15:00KBHecznarowice-Bystra (k. Bielska)
22.06.2014 17:00KBGrodziec-Bystra (k. Bielska)75'
Czerwone kartki w lidze: 1
Czerwone kartki ogółem: 1

Czerwone kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

11.05.2014 17:00KBHecznarowice-Bystra (k. Bielska)8'
Czas gry w lidze: 1342 min.
Czas gry ogółem: 1432 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

04.08.2013 17:00PPBystra (k. Bielska)-Rekord90 min.
11.08.2013 17:00KBKalna -Bystra (k. Bielska)55 min.
18.08.2013 16:30KBBystra (k. Bielska)-Bronów90 min.
01.09.2013 15:00KBBystra (k. Bielska)-Rybarzowice35 min.
08.09.2013 16:00KBLigota-Bystra (k. Bielska)90 min.
14.09.2013 16:00KBGrodziec-Bystra (k. Bielska)90 min.
22.09.2013 16:00KBBystra (k. Bielska)-Międzybrodzie90 min.
05.10.2013 15:30KBBystra (k. Bielska)-Hecznarowice30 min.
13.10.2013 15:00KBBystra (k. Bielska)-Kalna 44 min.
20.10.2013 15:00KBBronów-Bystra (k. Bielska)69 min.
27.10.2013 15:00KBBystra (k. Bielska)-Łodygowice90 min.
02.11.2013 13:30KBRybarzowice-Bystra (k. Bielska)90 min.
30.03.2014 15:00KBBystra (k. Bielska)-Ligota15 min.
06.04.2014 15:00KBBystra (k. Bielska)-Grodziec20 min.
13.04.2014 16:00KBMiędzybrodzie-Bystra (k. Bielska)57 min.
27.04.2014 15:00KBHecznarowice-Bystra (k. Bielska)65 min.
04.05.2014 16:00KBBystra (k. Bielska)-Kalna 44 min.
11.05.2014 17:00KBHecznarowice-Bystra (k. Bielska)8 min.
03.06.2014 18:00KBBystra (k. Bielska)-Międzybrodzie90 min.
08.06.2014 17:00KBBystra (k. Bielska)-Ligota90 min.
14.06.2014 17:00KBRybarzowice-Bystra (k. Bielska)90 min.
22.06.2014 17:00KBGrodziec-Bystra (k. Bielska)90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94