PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Bartłomiej Szołtys


Pozycja: obrońca
Obecny zespół: LKS Błyskawica Drogomyśl
Bramki zdobyte w lidze: 2
Bramki ogółem: 2
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 1

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

05.09.2020 16:00O6ADrogomyśl-PogórzeK70'
26.09.2020 11:00O6ADrogomyśl-Pruchna68'
Żółte kartki w lidze: 1
Żółte kartki ogółem: 2

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

16.09.2020 16:00PPDrogomyśl-Ustroń91'
24.10.2020 15:00O6ASkoczów-Drogomyśl45'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 334 min.
Czas gry ogółem: 440 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

19.07.2020 17:00PPPuńców-Drogomyśl25 min.
22.07.2020 18:00PPDrogomyśl-Landek23 min.
26.07.2020 16:00O6APruchna-Drogomyśl13 min.
08.08.2020 17:00O6AZebrzydowice-Drogomyśl30 min.
15.08.2020 11:00O6AGoleszów-Drogomyśl25 min.
22.08.2020 17:00O6ADrogomyśl-Skoczów20 min.
26.08.2020 17:00PPCKS Piast-Drogomyśl46 min.
05.09.2020 16:00O6ADrogomyśl-Pogórze30 min.
12.09.2020 16:00O6AWisła-Drogomyśl10 min.
16.09.2020 16:00PPDrogomyśl-Ustroń12 min.
26.09.2020 11:00O6ADrogomyśl-Pruchna37 min.
10.10.2020 15:00O6ADrogomyśl-Zebrzydowice8 min.
24.10.2020 15:00O6ASkoczów-Drogomyśl64 min.
08.11.2020 11:00O6APogórze-Drogomyśl22 min.
11.11.2020 14:00O6ADrogomyśl-Wisła44 min.
28.11.2020 14:00O6ADrogomyśl-Strumień31 min.
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1642
2Książenice1638
3Landek1533
4Turza Śl.1632
5Rozwój1631
6Bełk1630
7Jasienica1630
8Ustroń1627
9Tychy II1625
10TSP II1624
11Łękawica1522
12Czaniec1621
13Przyszowice1518
14Odra Centrum1618
15Czechowice-Dz.1417
16Radziechowy1510
17Pszczyna169
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83