PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Rafał Szczotka


Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 24.10.1988
Obecny zespół: LKS Błękitni Pierściec
Bramki zdobyte w lidze: 5
Bramki ogółem: 5
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 3

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

09.08.2020 11:00AS1Pierściec-Golasowice11'
09.08.2020 11:00AS1Pierściec-GolasowiceK49'
09.08.2020 11:00AS1Pierściec-GolasowiceK69'
23.08.2020 11:00AS1Pierściec-Kończyce M.10'
26.09.2020 16:00AS1Pierściec-PogwizdówK26'
Żółte kartki w lidze: 4
Żółte kartki ogółem: 5

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

19.07.2020 11:00PPPierściec-Goleszów8'
09.08.2020 11:00AS1Pierściec-Golasowice44'
30.08.2020 17:00AS1Hażlach-Pierściec20'
26.09.2020 16:00AS1Pierściec-Pogwizdów78'
11.10.2020 15:00AS1Golasowice-Pierściec18'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1120 min.
Czas gry ogółem: 1210 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

19.07.2020 11:00PPPierściec-Goleszów90 min.
26.07.2020 17:00AS1Pogwizdów-Pierściec90 min.
09.08.2020 11:00AS1Pierściec-Golasowice85 min.
15.08.2020 17:00AS1Iskrzyczyn-Pierściec90 min.
23.08.2020 11:00AS1Pierściec-Kończyce M.90 min.
30.08.2020 17:00AS1Hażlach-Pierściec90 min.
06.09.2020 11:00AS1Pierściec-CKS Piast90 min.
13.09.2020 16:00AS1Kaczyce-Pierściec90 min.
20.09.2020 11:00AS1Pierściec-Nierodzim90 min.
26.09.2020 16:00AS1Pierściec-Pogwizdów90 min.
11.10.2020 15:00AS1Golasowice-Pierściec90 min.
25.10.2020 14:00AS1Kończyce M.-Pierściec89 min.
31.10.2020 14:00AS1Pierściec-Hażlach46 min.
07.11.2020 14:00AS1CKS Piast-Pierściec90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9TSP II1621
10Łękawica1519
11Tychy II1519
12Czaniec1518
13Odra Centrum1618
14Czechowice-Dz.1414
15Przyszowice1412
16Radziechowy147
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83