Paweł Ficek


Pozycja: napastnik
Data urodzenia: 06.05.1989
Obecny zespół: TS Metal Węgierska Górka
Bramki zdobyte w lidze: 1
Bramki ogółem: 3
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

10.08.2019 17:00PPTrzebinia-Węgierska G.32'
03.09.2019 17:30PPWęgierska G.-Radziechowy44'
19.10.2019 15:00KAZWęgierska G.-Zarzecze13'
Żółte kartki w lidze: 1
Żółte kartki ogółem: 1

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

13.10.2019 15:00KAZBystra (k. Żywca)-Węgierska G.34'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 942 min.
Czas gry ogółem: 1187 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

28.07.2019 16:00PPUjsoły-Węgierska G.90 min.
10.08.2019 17:00PPTrzebinia-Węgierska G.65 min.
15.08.2019 11:00KAZSoła Ż.-Węgierska G.68 min.
31.08.2019 16:00KAZWęgierska G.-Sopotnia80 min.
03.09.2019 17:30PPWęgierska G.-Radziechowy90 min.
08.09.2019 15:00KAZLeśna-Węgierska G.60 min.
15.09.2019 15:00KAZRadziechowy II-Węgierska G.68 min.
18.09.2019 17:00KAZUjsoły-Węgierska G.60 min.
21.09.2019 16:00KAZWęgierska G.-Jeleśnia90 min.
29.09.2019 16:00KAZGilowice-Węgierska G.58 min.
05.10.2019 15:00KAZWęgierska G.-Lipowa57 min.
13.10.2019 15:00KAZBystra (k. Żywca)-Węgierska G.90 min.
19.10.2019 15:00KAZWęgierska G.-Zarzecze78 min.
26.10.2019 15:00KAZSłotwina-Węgierska G.85 min.
02.11.2019 14:00KAZWęgierska G.-Czernichów83 min.
09.11.2019 14:00KAZWęgierska G.-Babia Góra65 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94