PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Damian Hojka


Pozycja: napastnik
Data urodzenia: 14.11.2000
Obecny zespół: RKS Cukrownik Chybie
Bramki zdobyte w lidze: 1
Bramki ogółem: 1
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

19.09.2020 16:00O6ADrogomyśl-Chybie70'
Żółte kartki w lidze: 3
Żółte kartki ogółem: 3

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

29.08.2020 17:00O6AChybie-Pruchna71'
29.08.2020 17:00O6AChybie-Pruchna72'
11.10.2020 11:00O6APogórze-Chybie87'
Czerwone kartki w lidze: 1
Czerwone kartki ogółem: 1

Czerwone kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

29.08.2020 17:00O6AChybie-Pruchna72'
Czas gry w lidze: 895 min.
Czas gry ogółem: 895 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

25.07.2020 17:00O6AChybie-Skoczów46 min.
01.08.2020 17:00O6AStrumień-Chybie90 min.
08.08.2020 17:00O6AChybie-Pogórze70 min.
15.08.2020 17:00O6AWisła-Chybie44 min.
22.08.2020 17:00O6AChybie-Goleszów21 min.
29.08.2020 17:00O6AChybie-Pruchna20 min.
05.09.2020 16:00O6APuńców-Chybie36 min.
12.09.2020 16:00O6AChybie-Zebrzydowice60 min.
19.09.2020 16:00O6ADrogomyśl-Chybie81 min.
03.10.2020 15:00O6AChybie-Strumień44 min.
11.10.2020 11:00O6APogórze-Chybie12 min.
22.10.2020 16:00O6AGoleszów-Chybie11 min.
31.10.2020 14:00O6APruchna-Chybie44 min.
07.11.2020 14:00O6AChybie-Puńców90 min.
11.11.2020 14:00O6AZebrzydowice-Chybie90 min.
14.11.2020 14:00O6AChybie-Drogomyśl90 min.
21.11.2020 14:00O6AChybie-Wisła46 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1642
2Książenice1638
3Landek1533
4Turza Śl.1632
5Rozwój1631
6Bełk1630
7Jasienica1630
8Ustroń1627
9Tychy II1625
10TSP II1624
11Łękawica1522
12Czaniec1621
13Przyszowice1518
14Odra Centrum1618
15Czechowice-Dz.1417
16Radziechowy1510
17Pszczyna169
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83