PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
5 Liga Bielsko Biała
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
RegionalnaPilka
Jasienica24
HIstoria Sportu

Maciej Sowa


Sezon 2016/2017

Bramki zdobyte w lidze: 14
Bramki ogółem: 14
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 3

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

14.08.2016 15:00KAZCzernichów-Lipowa85'
28.08.2016 15:00KAZLipowa-Łękawica45'
28.08.2016 15:00KAZLipowa-Łękawica90'
04.09.2016 15:00KAZLipowa-Gilowice21'
11.09.2016 15:00KAZSopotnia-LipowaK83'
18.09.2016 15:00KAZLipowa-Pewel Śl.61'
24.09.2016 16:00KAZLipowa-PrzyborówK19'
24.09.2016 16:00KAZLipowa-Przyborów69'
24.09.2016 16:00KAZLipowa-Przyborów85'
09.10.2016 15:00KAZLipowa-Milówka8'
16.10.2016 15:00KAZLipowa-Ujsoły2'
16.10.2016 15:00KAZLipowa-Ujsoły9'
13.11.2016 13:00KAZRychwałd-LipowaK75'
27.05.2017 16:00KAZUjsoły-Lipowa70'
Żółte kartki w lidze: 7
Żółte kartki ogółem: 7

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

20.08.2016 17:00KAZJeleśnia-Lipowa
24.09.2016 16:00KAZLipowa-Przyborów34'
30.10.2016 14:00KAZLipowa-Rajcza83'
02.04.2017 15:00KAZLipowa-Czernichów55'
09.04.2017 15:00KAZLipowa-Jeleśnia81'
27.05.2017 16:00KAZUjsoły-Lipowa36'
15.06.2017 17:00KAZGilowice-Lipowa68'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1920 min.
Czas gry ogółem: 1920 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

14.08.2016 15:00KAZCzernichów-Lipowa90 min.
20.08.2016 17:00KAZJeleśnia-Lipowa90 min.
28.08.2016 15:00KAZLipowa-Łękawica90 min.
04.09.2016 15:00KAZLipowa-Gilowice90 min.
11.09.2016 15:00KAZSopotnia-Lipowa90 min.
18.09.2016 15:00KAZLipowa-Pewel Śl.90 min.
24.09.2016 16:00KAZLipowa-Przyborów90 min.
01.10.2016 15:00KAZSoła Ż.-Lipowa90 min.
09.10.2016 15:00KAZLipowa-Milówka90 min.
16.10.2016 15:00KAZLipowa-Ujsoły60 min.
30.10.2016 14:00KAZLipowa-Rajcza90 min.
13.11.2016 13:00KAZRychwałd-Lipowa90 min.
02.04.2017 15:00KAZLipowa-Czernichów90 min.
09.04.2017 15:00KAZLipowa-Jeleśnia90 min.
17.04.2017 11:00KAZŁękawica-Lipowa75 min.
03.05.2017 14:00KAZPewel Śl.-Lipowa90 min.
14.05.2017 15:00KAZLipowa-Soła Ż.90 min.
21.05.2017 11:00KAZMilówka-Lipowa90 min.
27.05.2017 16:00KAZUjsoły-Lipowa90 min.
07.06.2017 18:00KAZLipowa-Sopotnia75 min.
11.06.2017 16:00KAZRajcza-Lipowa90 min.
15.06.2017 17:00KAZGilowice-Lipowa90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94