PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Patryk Smalcerz


Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 19.01.2001
Obecny zespół: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Bramki zdobyte w lidze: 0
Bramki ogółem: 0
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0
Żółte kartki w lidze: 0
Żółte kartki ogółem: 0
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1210 min.
Czas gry ogółem: 1274 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

25.07.2020 14:304LTurza Śl.-TSP II29 min.
01.08.2020 11:004LTSP II-Przyszowice90 min.
05.08.2020 18:00PPBestwinka-TSP II41 min.
08.08.2020 17:004LLandek-TSP II90 min.
15.08.2020 17:004LCzechowice-Dz.-TSP II90 min.
18.08.2020 17:00PPTSP II-Rekord23 min.
22.08.2020 13:004LTSP II-Jasienica90 min.
29.08.2020 11:004LRozwój-TSP II80 min.
05.09.2020 16:004LTSP II-Bełk90 min.
12.09.2020 16:004LOdra-TSP II90 min.
19.09.2020 11:004LTSP II-Tychy II90 min.
02.10.2020 16:004LTSP II-Czaniec90 min.
10.10.2020 15:004LUstroń-TSP II90 min.
17.10.2020 15:004LTSP II-Pszczyna90 min.
31.10.2020 14:304LTSP II-Książenice65 min.
07.11.2020 14:004LOdra Centrum-TSP II46 min.
14.11.2020 13:304LTSP II-Radziechowy90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83