Współpracują z nami

Nasz dział LIVE działa dzięki klubom, lub kibicom, którzy przesyłają nam na bieżąco informacje z meczów następujących klubów, za co jesteśmy bardzo wdzięczni:

 

IV Liga Śląska:

 

LKS Czaniec, Drzewiarz Jasienica, Decor Bełk, Polonia Łaziska Górne, MRKS Czechowice-Dziedzice, TS Podbeskidzie II, Spójnia Landek,

 

Beskidzka Liga Okręgowa:

 

Beskid Skoczów, Błyskawica Drogomyśl, LKS Bestwina, BTS Rekord Bielsko II, Góral Żywiec, Koszarawa Żywiec, Tempo Puńców, Soła Rajcza, WSS Wisła, Czarni Jaworze, KS Bestwinka, Orzeł Łękawica, Spójnia Zebrzydowice, LKS 99 Pruchna,

 

A Klasa Bielsko-Biała

 

MRKS Czechowice-Dziedzice II, GLKS Wilkowice, Rotuz Bronów, Sokół Hecznarowice, Soła Kobiernice, Przełom Kaniów, Żar Międzybrodzie, Zapora Wapienica, KS Bystra, Wilamowiczanka Wilamowice

 

A Klasa Skoczów

 

Wisła Strumień, 1909 Piast Cieszyn, LKS Goleszów, LKS Pogórze, Beskid Brenna, Olza Pogwizdów, Góral Istebna, Zryw Bąków, Błyskawica Kończyce Wielkie, Orzeł Zabłocie, Victoria Hażlach, KS Nierodzim, Iskra Iskrzyczyn, Błękitni Pierściec

 

A Klasa Żywiec:

 

Skałka Żabnica, Bory Pietrzykowicie, Metal Węgierska Górka, Podhalanka Milówka, LKS Leśna, Skrzyczne Lipowa, GKS Radziechowy-Wieprz II, Beskid Gilowice, Magura Bystra, Jeleśnianka Jeleśnia, Sokół Słotwina

 

B Klasa Bielsko- Biała

 

LKS Ligota, Iskra Rybarzowice, Groń Bujaków, Sokół Zabrzeg, Słowian Łodygowice

 

B Klasa Skoczów:

 

LKS Ochaby 96, LKS Rudnik, Promyk Golasowice

 

B Klasa Żywiec:

 

LKS Pewel Ślemieńska, Grapa Trzebinia, LKS Korbielów, Maksymilian Cisiec, Beskid Kocierz

 

Jeżeli na wymienionej wyżej liście nie ma klubu na którego mecze uczęszczasz, skontaktuj się z nami i współtwórz największy portal piłkarski w regionie.

 

Jakie informacje są dla nas pomocne w czasie meczu?

 

 - Dokładna godzina rozpoczęcia 1 i 2 połowy oraz informacja o zakończeniu spotkania wraz z wynikiem końcowym.

 - Bramki i ich strzelcy oraz sposób ich zdobycia

 - Otrzymane przez zawodników żółte i czerwone kartki

 - Dokonane przez trenerów zmiany zawodników wraz z minutami

 

Jeżeli chcesz nam pomóc, daj znać że bedziesz na meczu i chcesz współtworzyć relację live ze spotkania, poniżej przykładowa relacja którą przeprowadza się za pomocą:

SMSów - pod numer +48 792 900 545

Messengera - pisząc prywatną wiadomość na naszym fanpejdżu na facebooku

 

 - Skoczów: (zdjęcie składu lub wypisany skład wyjściowy)

 - Ustroń: (zdjęcie składu lub wypisany skład wyjściowy)

 - 17:03 Start Skoczów - Ustroń

 - 1:0 Jan Kowalski (głowa) 15'

 - 1:1 Piotr Nowak (karny) 23'

 - 17:49 HT

 - 18:06 Start II

 - Jan Kowalski nie strzela karnego 61'

 - Jan Kowalski ŻK 66'

 - Zmiana gości schodzi Piotr Nowak wchodzi Łukasz Kowalczyk 78'

 - Jan Kowalski ŻK i CzK 89'

 - Koniec 1:1, widzów ok 120

 

Dzięki powyższemu schematowi, jesteśmy w stanie bardzo szybko przekazywać informacje meczowe wszystkim kibicom.

 

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3483
2Drogomyśl3478
3BKS Stal3471
4Bestwina3466
5Dankowice3466
6Rekord II3453
7Koszarawa Ż.3450
8Góral3450
9Puńców3450
10Jaworze3442
11Wisła3442
12Rajcza3442
13Bestwinka3438
14Łękawica3436
15Chybie3433
16Zebrzydowice3426
17Pruchna3425
18Kończyce M.348
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Nierodzim1632
3Iskrzyczyn1630
4Wielkie II1628
5Kaczyce1622
6Górki W.1615
7Rudnik1615
8Ochaby1614
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220