PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Okręg.5 gr.B (Podokręg Tychy) - sezon 2020/2021

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1MKS Lędziny184478:201422
2GTS Bojszowy184354:201341
3LKS Bestwina183753:221215
4LKS Pasjonat Dankowice183335:261035
5LKS Ogrodnik Cielmice182942:26927
6KS Bestwinka182127:30639
7KS Piast Bieruń Nowy181621:564410
8LKS Pionier Pisarzowice181331:554113
9LKS Sokół Wola181322:674113
10LKS Przełom Kaniów18918:592313

Rundy:

Połowy:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
25.07LKS Ogrodnik Cielmice3:0
(0:0)
LKS Przełom Kaniów16:00
25.07GTS Bojszowy2:1
(0:1)
KS Bestwinka17:00
25.07LKS Bestwina3:0
(2:0)
LKS Pionier Pisarzowice17:00
25.07LKS Pasjonat Dankowice4:0
(0:0)
KS Piast Bieruń Nowy17:00
25.07LKS Sokół Wola1:9
(0:6)
MKS Lędziny17:00
2 kolejka
01.08GTS Bojszowy2:2
(2:2)
LKS Bestwina11:00
01.08MKS Lędziny5:0
(1:0)
LKS Ogrodnik Cielmice17:00
01.08KS Piast Bieruń Nowy2:2
(2:1)
LKS Sokół Wola17:00
02.08KS Bestwinka5:0
(1:0)
LKS Przełom Kaniów17:00
09.09LKS Pionier Pisarzowice2:3
(0:0)
LKS Pasjonat Dankowice17:15
W pierwotnym terminie (01.08) spotkanie zostało odwołane ze względu na kwarantannę dwóch zawodników gospodarzy (mieli oni styczność z chorym na COVID-19)
3 kolejka
08.08LKS Ogrodnik Cielmice1:1
(1:1)
KS Piast Bieruń Nowy14:00
08.08LKS Bestwina0:1
(0:0)
KS Bestwinka17:00
08.08LKS Pasjonat Dankowice0:0
(0:0)
GTS Bojszowy17:00
08.08MKS Lędziny5:0
(2:0)
LKS Przełom Kaniów17:00
16.09LKS Sokół Wola1:6
(0:3)
LKS Pionier Pisarzowice17:00
4 kolejka
15.08LKS Bestwina4:2
(1:1)
LKS Pasjonat Dankowice11:00
15.08KS Piast Bieruń Nowy3:1
(0:0)
LKS Przełom Kaniów17:00
15.08LKS Pionier Pisarzowice0:2
(0:0)
LKS Ogrodnik Cielmice17:00
15.08GTS Bojszowy4:3
(3:2)
LKS Sokół Wola17:00
16.08KS Bestwinka2:6
(1:5)
MKS Lędziny17:00
5 kolejka
22.08LKS Ogrodnik Cielmice0:1
(0:0)
GTS Bojszowy16:00
22.08LKS Pasjonat Dankowice3:1
(1:1)
KS Bestwinka17:00
22.08LKS Sokół Wola2:4
(0:2)
LKS Bestwina17:00
22.08LKS Pionier Pisarzowice3:1
(2:1)
LKS Przełom Kaniów17:00
22.08MKS Lędziny5:0
(2:0)
KS Piast Bieruń Nowy17:00
6 kolejka
29.08LKS Pionier Pisarzowice1:6
(0:1)
MKS Lędziny17:00
29.08GTS Bojszowy6:1
(2:0)
LKS Przełom Kaniów17:00
29.08LKS Bestwina0:2
(0:0)
LKS Ogrodnik Cielmice17:00
29.08LKS Pasjonat Dankowice4:0
(2:0)
LKS Sokół Wola17:00
30.08KS Bestwinka0:2
(0:0)
KS Piast Bieruń Nowy17:00
7 kolejka
02.09LKS Ogrodnik Cielmice1:2
(0:1)
LKS Pasjonat Dankowice17:00
02.09LKS Sokół Wola0:3
(0:1)
KS Bestwinka17:00
02.09LKS Przełom Kaniów0:6
(0:2)
LKS Bestwina17:00
02.09MKS Lędziny2:3
(2:3)
GTS Bojszowy17:00
02.09KS Piast Bieruń Nowy4:1
(2:0)
LKS Pionier Pisarzowice17:00
8 kolejka
05.09LKS Bestwina1:3
(1:2)
MKS Lędziny13:00
05.09GTS Bojszowy8:1
(4:1)
KS Piast Bieruń Nowy16:00
05.09LKS Pasjonat Dankowice0:1
(0:0)
LKS Przełom Kaniów16:00
05.09LKS Sokół Wola0:2
(0:1)
LKS Ogrodnik Cielmice16:00
06.09KS Bestwinka2:0
(1:0)
LKS Pionier Pisarzowice16:00
9 kolejka
12.09LKS Ogrodnik Cielmice1:1
(0:0)
KS Bestwinka16:00
12.09MKS Lędziny0:1
(0:0)
LKS Pasjonat Dankowice16:00
12.09KS Piast Bieruń Nowy0:2
(0:1)
LKS Bestwina16:00
12.09LKS Pionier Pisarzowice1:3
(0:0)
GTS Bojszowy16:00
13.09LKS Przełom Kaniów1:2
(1:0)
LKS Sokół Wola16:00
10 kolejka
19.09MKS Lędziny4:0
(2:0)
LKS Sokół Wola12:00
19.09LKS Pionier Pisarzowice2:6
(1:2)
LKS Bestwina16:00
19.09KS Piast Bieruń Nowy0:0
(0:0)
LKS Pasjonat Dankowice16:00
20.09KS Bestwinka2:2
(0:2)
GTS Bojszowy16:00
20.09LKS Przełom Kaniów2:5
(0:2)
LKS Ogrodnik Cielmice16:00
11 kolejka
26.09LKS Ogrodnik Cielmice2:3
(0:2)
MKS Lędziny16:00
26.09LKS Sokół Wola1:2
(0:0)
KS Piast Bieruń Nowy16:00
26.09LKS Pasjonat Dankowice2:1
(1:1)
LKS Pionier Pisarzowice16:00
26.09LKS Bestwina3:0
(3:0)
GTS Bojszowy16:00
27.09LKS Przełom Kaniów0:1
(0:0)
KS Bestwinka16:00
12 kolejka
03.10GTS Bojszowy3:0
(1:0)
LKS Pasjonat Dankowice15:00
03.10LKS Pionier Pisarzowice1:2
(1:1)
LKS Sokół Wola15:00
03.10KS Piast Bieruń Nowy0:7
(0:1)
LKS Ogrodnik Cielmice15:00
04.10KS Bestwinka1:3
(0:3)
LKS Bestwina15:00
21.10LKS Przełom Kaniów3:3
(2:2)
MKS Lędziny16:00
W pierwotnym terminie (04.10) spotkanie zostało odwołane ze względu na zagrożenie epidemiczne - w drużynie gospodarzy skierowano kilku zawodników na kwarantannę. W drugim terminie (14.10), spotkanie odwołane ze względu na zalanie boiska w Kaniowie. W trzecim terminie (21.10) bez udziału publiczności.
13 kolejka
10.10MKS Lędziny2:1
(1:1)
KS Bestwinka15:00
10.10LKS Ogrodnik Cielmice8:2
(3:0)
LKS Pionier Pisarzowice15:00
10.10LKS Sokół Wola0:5
(0:2)
GTS Bojszowy15:00
10.10LKS Pasjonat Dankowice0:2
(0:0)
LKS Bestwina15:00
31.10LKS Przełom Kaniów1:1
(0:0)
KS Piast Bieruń Nowy14:00
W pierwotnym terminie (11.10) spotkanie zostało odwołane ze względu na zagrożenie epidemiczne, W drugim terminie (31.10) w związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
14 kolejka
17.10LKS Bestwina9:0
(2:0)
LKS Sokół Wola15:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
17.10GTS Bojszowy2:0
(1:0)
LKS Ogrodnik Cielmice15:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
17.10KS Piast Bieruń NowyWOMKS Lędziny15:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności. Na boisku 1:9 / mecz zweryfikowany przez Komisję ds. Rozgrywek Podokręgu Tychy jako walkower 0:9 - w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
18.10LKS Przełom Kaniów1:6
(1:3)
LKS Pionier Pisarzowice15:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
21.11KS Bestwinka0:2
(0:1)
LKS Pasjonat Dankowice13:30
W pierwotnym terminie (18.10) zawody odwołane z powodu złego stanu murawy. W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
15 kolejka
24.10LKS Sokół Wola1:5
(1:2)
LKS Pasjonat Dankowice14:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
24.10KS Piast Bieruń NowyWOKS Bestwinka15:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności. Spotkanie zakończone w 92 minucie, schodzący z boiska zawodnik gości został zaatakowany przez kibica. Spotkanie (na boisku 1:1) zweryfikowane, jako walkower 0:3 dla drużyny gości.
24.10MKS Lędziny4:0
(3:0)
LKS Pionier Pisarzowice15:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
24.10LKS Ogrodnik Cielmice2:1
(0:1)
LKS Bestwina15:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
25.10LKS Przełom Kaniów1:4
(0:2)
GTS Bojszowy14:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
16 kolejka
07.11LKS Pasjonat Dankowice3:1
(0:1)
LKS Ogrodnik Cielmice14:00
Sztuczna nawierzchnia MOSiR Czechowice. W związku z zagrożeniem epidemicznym bez udziału publiczności.
07.11GTS Bojszowy2:2
(2:2)
MKS Lędziny14:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym bez udziału publiczności.
07.11LKS Pionier Pisarzowice5:4
(1:4)
KS Piast Bieruń Nowy14:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym bez udziału publiczności.
08.11KS Bestwinka3:4
(3:2)
LKS Sokół Wola14:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym bez udziału publiczności.
21.11LKS Bestwina4:2
(3:0)
LKS Przełom Kaniów13:00
w pierwotnym terminie (7.11) odwołane z powodu zagrożenia epidemicznego. W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
17 kolejka
11.11LKS Pionier Pisarzowice0:0
(0:0)
KS Bestwinka13:30
11.11KS Piast Bieruń Nowy1:4
(1:0)
GTS Bojszowy13:30
11.11LKS Przełom Kaniów2:2
(2:0)
LKS Pasjonat Dankowice13:30
11.11LKS Ogrodnik Cielmice2:3
(1:3)
LKS Sokół Wola13:30
28.11MKS Lędziny3:1
(2:0)
LKS Bestwina13:00
w pierwotnym terminie (11.11) odwołane z powodu zagrożenia epidemicznego. W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
18 kolejka
14.11LKS Sokół Wola0:1
(0:0)
LKS Przełom Kaniów13:30
W związku z zagrożeniem epidemicznym bez udziału publiczności.
14.11LKS Pasjonat Dankowice2:7
(1:3)
MKS Lędziny13:30
W związku z zagrożeniem epidemicznym bez udziału publiczności.
14.11LKS Bestwina2:0
(2:0)
KS Piast Bieruń Nowy13:30
W związku z zagrożeniem epidemicznym bez udziału publiczności.
14.11GTS Bojszowy3:0
(3:0)
LKS Pionier Pisarzowice13:30
W związku z zagrożeniem epidemicznym bez udziału publiczności.
15.11KS Bestwinka0:3
(0:0)
LKS Ogrodnik Cielmice13:30
W związku z zagrożeniem epidemicznym bez udziału publiczności.
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83