PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Okręg.5 gr.A (Podokręg Tychy) - sezon 2020/2021

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1BTS Rekord Bielsko-Biała II163957:251231
2LKS Łąka163044:31934
3GKS Czarni Jaworze162938:27925
4LKS Studzienice162838:20844
5BKS Stal Bielsko-Biała162435:32736
6OKS ZET Tychy162128:35565
7LKS Wisła Wielka161324:474111
8MRKS Czechowice-Dziedzice II15826:47159
9LKS Rudołtowice-Ćwiklice15616:421311

Rundy:

Połowy:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
25.07LKS Studzienice4:2
(1:2)
BKS Stal Bielsko-Biała11:00
25.07LKS Łąka2:1
(2:1)
GKS Czarni Jaworze17:00
12.08BTS Rekord Bielsko-Biała II6:1
(3:1)
LKS Wisła Wielka17:30
W pierwotnym terminie (27.06) 0spotkanie zostało odwołane ze względu na podejrzenie zachorowania jednego z zawodników gości na COVID-19
26.08MRKS Czechowice-Dziedzice II1:1
(1:1)
OKS ZET Tychy17:30
W pierwotnym terminie (26.07), spotkanie odwołane ze względu zagrożenia epidemicznego - kilku zawodników MRKS Czechowice miało kontakt z osobą u której stwierdzono COVID-19.
2 kolejka
01.08GKS Czarni Jaworze1:3
(0:0)
LKS Studzienice16:00
09.09BKS Stal Bielsko-Biała3:0
(2:0)
LKS Rudołtowice-Ćwiklice17:00
W pierwotnym terminie (1.08) spotkanie zostało odwołane ze względu na podejrzenie zachorowania jednego z zawodników gości na COVID-19
09.09LKS Wisła Wielka5:3
(2:2)
LKS Łąka17:00
W pierwotnym terminie (2.08) spotkanie zostało odwołane ze względu na podejrzenie zachorowania jednego z zawodników gospodarzy na COVID-19
09.09MRKS Czechowice-Dziedzice II1:4
(1:0)
BTS Rekord Bielsko-Biała II17:00
3 kolejka
08.08LKS Studzienice4:0
(4:0)
LKS Wisła Wielka17:00
09.08BTS Rekord Bielsko-Biała II6:2
(1:0)
OKS ZET Tychy17:00
26.08LKS Rudołtowice-Ćwiklice1:2
(0:0)
GKS Czarni Jaworze17:30
16.09LKS Łąka7:3
(2:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice II17:00
4 kolejka
15.08OKS ZET Tychy1:1
(1:0)
BKS Stal Bielsko-Biała17:00
16.08LKS Wisła Wielka2:0
(1:0)
LKS Rudołtowice-Ćwiklice17:00
16.08MRKS Czechowice-Dziedzice II1:3
(0:2)
LKS Studzienice17:00
16.08BTS Rekord Bielsko-Biała II3:2
(1:1)
LKS Łąka17:00
5 kolejka
22.08LKS Łąka5:2
(4:0)
OKS ZET Tychy17:00
22.08LKS Studzienice2:2
(1:0)
BTS Rekord Bielsko-Biała II17:00
22.08LKS Rudołtowice-Ćwiklice3:3
(2:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice II17:00
22.08BKS Stal Bielsko-Biała1:2
(1:0)
GKS Czarni Jaworze17:00
6 kolejka
29.08OKS ZET Tychy2:3
(2:1)
GKS Czarni Jaworze17:00
30.08LKS Łąka1:1
(1:0)
LKS Studzienice17:00
30.08BTS Rekord Bielsko-Biała II4:2
(1:2)
LKS Rudołtowice-Ćwiklice17:00
16.09LKS Wisła Wielka3:6
(2:2)
BKS Stal Bielsko-Biała17:00
7 kolejka
02.09LKS Studzienice0:0
(0:0)
OKS ZET Tychy17:00
02.09LKS Rudołtowice-Ćwiklice3:2
(1:2)
LKS Łąka17:00
02.09GKS Czarni Jaworze3:0
(1:0)
LKS Wisła Wielka17:00
23.09BKS Stal Bielsko-Biała3:1
(2:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice II17:00
8 kolejka
05.09OKS ZET Tychy2:1
(0:0)
LKS Wisła Wielka16:00
05.09LKS Studzienice1:1
(0:0)
LKS Rudołtowice-Ćwiklice16:00
06.09MRKS Czechowice-Dziedzice II1:1
(1:1)
GKS Czarni Jaworze11:00
06.09BTS Rekord Bielsko-Biała II6:1
(1:1)
BKS Stal Bielsko-Biała16:30
9 kolejka
12.09LKS Rudołtowice-Ćwiklice0:2
(0:0)
OKS ZET Tychy16:00
12.09BKS Stal Bielsko-Biała3:2
(1:1)
LKS Łąka16:00
12.09GKS Czarni Jaworze1:2
(0:1)
BTS Rekord Bielsko-Biała II16:00
12.09LKS Wisła Wielka4:4
(2:3)
MRKS Czechowice-Dziedzice II16:00
10 kolejka
19.09GKS Czarni Jaworze1:1
(0:0)
LKS Łąka11:00
19.09OKS ZET Tychy3:1
(2:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice II16:00
19.09BKS Stal Bielsko-Biała2:1
(2:0)
LKS Studzienice16:00
19.09LKS Wisła Wielka1:4
(0:3)
BTS Rekord Bielsko-Biała II16:00
11 kolejka
26.09LKS Rudołtowice-Ćwiklice2:2
(1:0)
BKS Stal Bielsko-Biała16:00
26.09LKS Studzienice7:0
(4:0)
GKS Czarni Jaworze16:00
27.09BTS Rekord Bielsko-Biała II1:1
(1:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice II16:00
31.10LKS Łąka2:1
(2:0)
LKS Wisła Wielka12:00
W pierwotnym terminie (27.09) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego. W drugim terminie (31.10) z powodu zagrożenia epidemicznego, spotkanie bez udziału publiczności.
12 kolejka
03.10OKS ZET Tychy2:2
(0:0)
BTS Rekord Bielsko-Biała II15:00
03.10GKS Czarni Jaworze5:0
(1:0)
LKS Rudołtowice-Ćwiklice15:00
04.10LKS Wisła Wielka0:2
(0:1)
LKS Studzienice15:00
14.10MRKS Czechowice-Dziedzice II2:3
(1:2)
LKS Łąka16:00
W pierwotnym terminie (04.10), spotkanie odwołane ze względu zagrożenia epidemicznego - w drużynie gości stwierdzono obecność wirusa SARS-COV-2, w drugim termine (14.10) spotkanie rozegrane na sztucznej nawierzchni MOSiR w Czechowicach
13 kolejka
10.10BKS Stal Bielsko-Biała2:2
(0:1)
OKS ZET Tychy15:00
10.10LKS Rudołtowice-Ćwiklice1:2
(1:0)
LKS Wisła Wielka15:00
10.10LKS Studzienice5:2
(3:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice II15:00
10.10LKS Łąka5:2
(4:1)
BTS Rekord Bielsko-Biała II15:00
14 kolejka
17.10OKS ZET Tychy3:3
(2:0)
LKS Łąka15:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
18.10BTS Rekord Bielsko-Biała II5:1
(0:0)
LKS Studzienice15:30
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
21.11GKS Czarni Jaworze5:2
(2:1)
BKS Stal Bielsko-Biała12:00
W pierwotnym terminie (17.10) zawody odwołane z powodu złego stanu murawy. W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
06.03MRKS Czechowice-Dziedzice II-LKS Rudołtowice-Ćwiklice15:00
W pierwotnym terminie (18.10) spotkanie zostało odwołane ze względu na zagrożenie epidemiczne w drużynie gospodarzy. W drugim terminie (22.11) spotkanie zostało odwołane ze względu na zagrożenie epidemiczne w drużynie gospodarzy.
15 kolejka
24.10BKS Stal Bielsko-Biała3:0
(2:0)
LKS Wisła Wielka15:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
24.10LKS Rudołtowice-Ćwiklice2:6
(0:4)
BTS Rekord Bielsko-Biała II15:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
24.10LKS Studzienice0:2
(0:1)
LKS Łąka15:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
25.10GKS Czarni Jaworze5:2
(2:1)
OKS ZET Tychy14:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
16 kolejka
07.11OKS ZET Tychy1:0
(1:0)
LKS Studzienice14:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym bez udziału publiczności.
07.11LKS Łąka2:0
(0:0)
LKS Rudołtowice-Ćwiklice14:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym bez udziału publiczności.
08.11MRKS Czechowice-Dziedzice II0:3
(0:1)
BKS Stal Bielsko-Biała14:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym bez udziału publiczności.
08.11LKS Wisła Wielka0:1
(0:1)
GKS Czarni Jaworze14:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym bez udziału publiczności.
17 kolejka
31.10GKS Czarni Jaworze6:0
(2:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice II14:30
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
11.11LKS Wisła Wielka4:1
(1:1)
OKS ZET Tychy13:30
11.11BKS Stal Bielsko-Biała0:1
(0:1)
BTS Rekord Bielsko-Biała II13:30
11.11LKS Rudołtowice-Ćwiklice0:4
(0:1)
LKS Studzienice13:30
18 kolejka
14.11OKS ZET Tychy2:1
(2:1)
LKS Rudołtowice-Ćwiklice13:30
W związku z zagrożeniem epidemicznym bez udziału publiczności.
15.11BTS Rekord Bielsko-Biała II3:1
(1:0)
GKS Czarni Jaworze13:30
W związku z zagrożeniem epidemicznym bez udziału publiczności.
15.11MRKS Czechowice-Dziedzice II5:0
(3:0)
LKS Wisła Wielka13:30
28.11LKS Łąka2:1
(0:1)
BKS Stal Bielsko-Biała13:00
W pierwotnym terminie (14.11), spotkanie odwołane ze względu na zagrożenie epidemiczne w drużynie BKS-u. W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83