PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
RegionalnaPilka
Jasienica24
HIstoria Sportu

Klasa A gr. II (Podokręg Skoczów) - sezon 2020/2021

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1LKS Beskid Brenna3910:4300
2LKS Błyskawica Kończyce Wielkie379:2210
3LKS Strażak Dębowiec376:3210
4LKS Zryw Bąków245:2110
5KP Beskid Skoczów II232:1101
6LKS Orzeł Zabłocie313:6012
7LKS Ochaby 96314:9012
8LKS Strażak Pielgrzymowice314:11012
9LKS Rudnik200:5002

Rundy:

Połowy:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
25.07LKS Strażak Dębowiec1:0
(0:0)
KP Beskid Skoczów II17:00
26.07LKS Beskid Brenna5:2
(1:1)
LKS Ochaby 9611:00
26.07LKS Zryw Bąków2:2
(0:2)
LKS Strażak Pielgrzymowice17:00
26.07LKS Błyskawica Kończyce Wielkie1:1
(0:0)
LKS Orzeł Zabłocie17:00
2 kolejka
31.07LKS Orzeł Zabłocie1:2
(1:0)
LKS Beskid Brenna18:00
01.08LKS Rudnik0:3
(0:1)
LKS Zryw Bąków14:00
02.08LKS Strażak Pielgrzymowice1:6
(0:3)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie17:00
02.08LKS Ochaby 962:2
(1:2)
LKS Strażak Dębowiec17:00
3 kolejka
08.08LKS Błyskawica Kończyce Wielkie2:0
(0:0)
LKS Rudnik17:00
08.08LKS Strażak Dębowiec3:1
(3:0)
LKS Orzeł Zabłocie17:00
09.08LKS Beskid Brenna3:1
(2:0)
LKS Strażak Pielgrzymowice11:00
09.08KP Beskid Skoczów II2:0
(2:0)
LKS Ochaby 9617:00
4 kolejka
15.08LKS Orzeł Zabłocie-KP Beskid Skoczów II16:00
15.08LKS Zryw Bąków-LKS Błyskawica Kończyce Wielkie17:00
16.08LKS Rudnik-LKS Beskid Brenna17:00
16.08LKS Strażak Pielgrzymowice-LKS Strażak Dębowiec17:00
5 kolejka
22.08LKS Strażak Dębowiec-LKS Rudnik17:00
23.08LKS Beskid Brenna-LKS Zryw Bąków11:00
23.08LKS Ochaby 96-LKS Orzeł Zabłocie17:00
23.08KP Beskid Skoczów II-LKS Strażak Pielgrzymowice17:00
6 kolejka
29.08LKS Błyskawica Kończyce Wielkie-LKS Beskid Brenna17:00
29.08LKS Zryw Bąków-LKS Strażak Dębowiec17:00
30.08LKS Rudnik-KP Beskid Skoczów II17:00
30.08LKS Strażak Pielgrzymowice-LKS Ochaby 9617:00
7 kolejka
05.09LKS Orzeł Zabłocie-LKS Strażak Pielgrzymowice16:00
05.09LKS Strażak Dębowiec-LKS Błyskawica Kończyce Wielkie16:00
06.09KP Beskid Skoczów II-LKS Zryw Bąków16:00
06.09LKS Ochaby 96-LKS Rudnik16:00
8 kolejka
12.09LKS Zryw Bąków-LKS Ochaby 9616:00
12.09LKS Błyskawica Kończyce Wielkie-KP Beskid Skoczów II16:00
13.09LKS Beskid Brenna-LKS Strażak Dębowiec11:00
13.09LKS Rudnik-LKS Orzeł Zabłocie16:00
9 kolejka
19.09LKS Orzeł Zabłocie-LKS Zryw Bąków16:00
20.09KP Beskid Skoczów II-LKS Beskid Brenna16:00
20.09LKS Ochaby 96-LKS Błyskawica Kończyce Wielkie16:00
20.09LKS Strażak Pielgrzymowice-LKS Rudnik16:00
10 kolejka
26.09LKS Orzeł Zabłocie-LKS Błyskawica Kończyce Wielkie16:00
27.09KP Beskid Skoczów II-LKS Strażak Dębowiec16:00
27.09LKS Strażak Pielgrzymowice-LKS Zryw Bąków16:00
27.09LKS Ochaby 96-LKS Beskid Brenna16:00
11 kolejka
03.10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie-LKS Strażak Pielgrzymowice15:00
03.10LKS Strażak Dębowiec-LKS Ochaby 9615:00
03.10LKS Zryw Bąków-LKS Rudnik15:00
04.10LKS Beskid Brenna-LKS Orzeł Zabłocie11:00
12 kolejka
10.10LKS Orzeł Zabłocie-LKS Strażak Dębowiec15:00
11.10LKS Strażak Pielgrzymowice-LKS Beskid Brenna15:00
11.10LKS Rudnik-LKS Błyskawica Kończyce Wielkie15:00
11.10LKS Ochaby 96-KP Beskid Skoczów II15:00
13 kolejka
17.10LKS Strażak Dębowiec-LKS Strażak Pielgrzymowice15:00
17.10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie-LKS Zryw Bąków15:00
18.10LKS Beskid Brenna-LKS Rudnik11:00
18.10KP Beskid Skoczów II-LKS Orzeł Zabłocie15:00
14 kolejka
24.10LKS Zryw Bąków-LKS Beskid Brenna15:00
24.10LKS Orzeł Zabłocie-LKS Ochaby 9615:00
25.10LKS Strażak Pielgrzymowice-KP Beskid Skoczów II15:00
25.10LKS Rudnik-LKS Strażak Dębowiec15:00
15 kolejka
31.10LKS Strażak Dębowiec-LKS Zryw Bąków14:00
31.10LKS Ochaby 96-LKS Strażak Pielgrzymowice14:00
31.10KP Beskid Skoczów II-LKS Rudnik14:00
31.10LKS Beskid Brenna-LKS Błyskawica Kończyce Wielkie14:00
16 kolejka
03.04LKS Błyskawica Kończyce Wielkie-LKS Strażak Dębowiec15:00
03.04LKS Zryw Bąków-KP Beskid Skoczów II15:00
05.04LKS Strażak Pielgrzymowice-LKS Orzeł Zabłocie15:00
05.04LKS Rudnik-LKS Ochaby 9615:00
17 kolejka
11.04LKS Strażak Dębowiec-:-LKS Beskid Brenna15:00
10.04LKS Orzeł Zabłocie-LKS Rudnik15:00
11.04LKS Ochaby 96-LKS Zryw Bąków15:00
11.04KP Beskid Skoczów II-LKS Błyskawica Kończyce Wielkie15:00
18 kolejka
17.04LKS Błyskawica Kończyce Wielkie-:-LKS Ochaby 9615:00
18.04LKS Beskid Brenna-:-KP Beskid Skoczów II11:00
17.04LKS Zryw Bąków-LKS Orzeł Zabłocie15:00
18.04LKS Rudnik-LKS Strażak Pielgrzymowice15:00
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Ślemień13
2Cisiec13
3Trzebinia13
4Kocierz00
5Łękawica II00
6Pewel Śl.00
7Cięcina10
8Korbielów10
9TS Przyborów10