PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
RegionalnaPilka
Jasienica24
HIstoria Sportu

Klasa A gr. I (Podokręg Skoczów) - sezon 2020/2021

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1LKS Olza Pogwizdów3913:2300
2KS Nierodzim Ustroń354:3120
3CKS Piast Cieszyn246:3110
4LKS Victoria Hażlach245:3110
5LKS Kończyce Małe347:6111
6LKS Błękitni Pierściec237:4101
7GKS Kaczyce336:10102
8LKS Iskra Iskrzyczyn314:8012
9MKS Promyk Golasowice301:14003

Rundy:

Połowy:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
25.07CKS Piast Cieszyn4:1
(1:0)
LKS Kończyce Małe17:00
26.07KS Nierodzim Ustroń2:1
(0:1)
MKS Promyk Golasowice11:00
26.07GKS Kaczyce4:2
(1:0)
LKS Iskra Iskrzyczyn17:00
26.07LKS Olza Pogwizdów4:1
(2:0)
LKS Błękitni Pierściec17:00
2 kolejka
02.08MKS Promyk Golasowice0:6
(0:1)
LKS Olza Pogwizdów15:00
02.08LKS Kończyce Małe5:1
(3:1)
GKS Kaczyce16:00
02.08LKS Iskra Iskrzyczyn1:1
(0:0)
KS Nierodzim Ustroń17:00
02.08LKS Victoria Hażlach2:2
(1:1)
CKS Piast Cieszyn17:00
3 kolejka
09.08KS Nierodzim Ustroń1:1
(1:0)
LKS Kończyce Małe11:00
09.08LKS Błękitni Pierściec6:0
(3:0)
MKS Promyk Golasowice11:00
09.08GKS Kaczyce1:3
(1:1)
LKS Victoria Hażlach17:00
09.08LKS Olza Pogwizdów3:1
(2:0)
LKS Iskra Iskrzyczyn17:00
4 kolejka
15.08CKS Piast Cieszyn-GKS Kaczyce17:00
16.08LKS Kończyce Małe-LKS Olza Pogwizdów16:00
16.08LKS Iskra Iskrzyczyn-LKS Błękitni Pierściec17:00
16.08LKS Victoria Hażlach-KS Nierodzim Ustroń17:00
5 kolejka
23.08KS Nierodzim Ustroń-CKS Piast Cieszyn11:00
23.08LKS Błękitni Pierściec-LKS Kończyce Małe11:00
23.08MKS Promyk Golasowice-LKS Iskra Iskrzyczyn15:00
23.08LKS Olza Pogwizdów-LKS Victoria Hażlach17:00
6 kolejka
29.08CKS Piast Cieszyn-LKS Olza Pogwizdów17:00
30.08LKS Kończyce Małe-MKS Promyk Golasowice16:00
30.08LKS Victoria Hażlach-LKS Błękitni Pierściec17:00
30.08GKS Kaczyce-KS Nierodzim Ustroń17:00
7 kolejka
06.09LKS Błękitni Pierściec-CKS Piast Cieszyn11:00
06.09MKS Promyk Golasowice-LKS Victoria Hażlach15:00
06.09LKS Olza Pogwizdów-GKS Kaczyce16:00
06.09LKS Iskra Iskrzyczyn-LKS Kończyce Małe16:00
8 kolejka
12.09CKS Piast Cieszyn-MKS Promyk Golasowice16:00
13.09KS Nierodzim Ustroń-LKS Olza Pogwizdów11:00
13.09LKS Victoria Hażlach-LKS Iskra Iskrzyczyn16:00
13.09GKS Kaczyce-LKS Błękitni Pierściec16:00
9 kolejka
20.09LKS Błękitni Pierściec-KS Nierodzim Ustroń11:00
20.09MKS Promyk Golasowice-GKS Kaczyce15:00
20.09LKS Iskra Iskrzyczyn-CKS Piast Cieszyn16:00
20.09LKS Kończyce Małe-LKS Victoria Hażlach16:00
10 kolejka
27.09LKS Błękitni Pierściec-LKS Olza Pogwizdów11:00
27.09MKS Promyk Golasowice-KS Nierodzim Ustroń15:00
27.09LKS Kończyce Małe-CKS Piast Cieszyn16:00
27.09LKS Iskra Iskrzyczyn-GKS Kaczyce16:00
11 kolejka
03.10GKS Kaczyce-LKS Kończyce Małe15:00
04.10KS Nierodzim Ustroń-LKS Iskra Iskrzyczyn11:00
04.10LKS Olza Pogwizdów-MKS Promyk Golasowice15:00
04.10CKS Piast Cieszyn-LKS Victoria Hażlach15:00
12 kolejka
11.10LKS Victoria Hażlach-GKS Kaczyce15:00
11.10LKS Kończyce Małe-KS Nierodzim Ustroń15:00
11.10LKS Iskra Iskrzyczyn-LKS Olza Pogwizdów15:00
11.10MKS Promyk Golasowice-LKS Błękitni Pierściec15:00
13 kolejka
18.10LKS Błękitni Pierściec-LKS Iskra Iskrzyczyn11:00
18.10KS Nierodzim Ustroń-LKS Victoria Hażlach11:00
18.10LKS Olza Pogwizdów-LKS Kończyce Małe15:00
18.10GKS Kaczyce-CKS Piast Cieszyn15:00
14 kolejka
24.10CKS Piast Cieszyn-KS Nierodzim Ustroń15:00
25.10LKS Victoria Hażlach-LKS Olza Pogwizdów15:00
25.10LKS Kończyce Małe-LKS Błękitni Pierściec15:00
25.10LKS Iskra Iskrzyczyn-MKS Promyk Golasowice15:00
15 kolejka
31.10MKS Promyk Golasowice-LKS Kończyce Małe14:00
31.10LKS Błękitni Pierściec-LKS Victoria Hażlach14:00
31.10LKS Olza Pogwizdów-CKS Piast Cieszyn14:00
31.10KS Nierodzim Ustroń-GKS Kaczyce14:00
16 kolejka
03.04CKS Piast Cieszyn-LKS Błękitni Pierściec15:00
05.04GKS Kaczyce-LKS Olza Pogwizdów15:00
05.04LKS Victoria Hażlach-MKS Promyk Golasowice15:00
05.04LKS Kończyce Małe-LKS Iskra Iskrzyczyn15:00
17 kolejka
11.04LKS Błękitni Pierściec-GKS Kaczyce11:00
11.04LKS Iskra Iskrzyczyn-LKS Victoria Hażlach15:00
11.04MKS Promyk Golasowice-CKS Piast Cieszyn15:00
11.04LKS Olza Pogwizdów-KS Nierodzim Ustroń15:00
18 kolejka
17.04CKS Piast Cieszyn-LKS Iskra Iskrzyczyn15:00
18.04KS Nierodzim Ustroń-LKS Błękitni Pierściec11:00
18.04GKS Kaczyce-MKS Promyk Golasowice15:00
18.04LKS Victoria Hażlach-LKS Kończyce Małe15:00
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Ślemień13
2Cisiec13
3Trzebinia13
4Kocierz00
5Łękawica II00
6Pewel Śl.00
7Cięcina10
8Korbielów10
9TS Przyborów10