PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Okręg.6 gr.B (Podokręg Żywiec) - sezon 2020/2021

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1KS Góral Żywiec122831:12912
2LKS Soła Rajcza122641:19822
3TS Koszarawa Żywiec112435:11731
4LKS Podhalanka Milówka112439:16803
5LKS Bory Pietrzykowice111920:23614
6LKS Metal WG - Skałka Żabnica121322:26345
7TS Metal Węgierska Górka12821:40228
8UKS APN Góral Istebna11615:46209
9LKS Muńcuł Ujsoły12112:430111

Rundy:

Połowy:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
25.07LKS Muńcuł Ujsoły0:3
(0:1)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica16:00
25.07TS Metal Węgierska Górka2:3
(1:2)
LKS Bory Pietrzykowice16:00
25.07KS Góral Żywiec1:2
(0:1)
TS Koszarawa Żywiec17:00
26.07UKS APN Góral Istebna0:4
(0:1)
LKS Soła Rajcza16:00
2 kolejka
01.08LKS Bory Pietrzykowice3:4
(3:2)
KS Góral Żywiec16:00
01.08LKS Metal WG - Skałka Żabnica2:2
(0:1)
TS Metal Węgierska Górka16:00
01.08LKS Podhalanka Milówka4:1
(1:1)
UKS APN Góral Istebna16:00
02.08LKS Soła Rajcza6:3
(5:1)
LKS Muńcuł Ujsoły15:00
3 kolejka
08.08LKS Muńcuł Ujsoły0:4
(0:1)
LKS Podhalanka Milówka16:00
08.08TS Metal Węgierska Górka1:5
(1:1)
LKS Soła Rajcza16:00
08.08TS Koszarawa Żywiec4:0
(2:0)
LKS Bory Pietrzykowice16:00
08.08KS Góral Żywiec3:0
(1:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica17:00
4 kolejka
15.08LKS Metal WG - Skałka Żabnica1:1
(1:1)
TS Koszarawa Żywiec11:00
15.08LKS Podhalanka Milówka3:0
(0:0)
TS Metal Węgierska Górka11:00
16.08LKS Soła Rajcza1:3
(1:1)
KS Góral Żywiec16:00
16.08UKS APN Góral Istebna5:1
(5:0)
LKS Muńcuł Ujsoły16:00
5 kolejka
22.08LKS Bory Pietrzykowice4:2
(0:1)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica15:00
22.08KS Góral Żywiec4:1
(3:1)
LKS Podhalanka Milówka17:00
23.08TS Metal Węgierska Górka5:0
(1:0)
UKS APN Góral Istebna11:00
21.10TS Koszarawa Żywiec3:3
(2:3)
LKS Soła Rajcza16:00
W pierwotnym terminie (22.08) mecz odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego. W drugim terminie (21.10) bez udziału publiczności.
6 kolejka
29.08LKS Podhalanka Milówka2:3
(0:1)
TS Koszarawa Żywiec16:00
29.08TS Metal Węgierska Górka6:1
(2:1)
LKS Muńcuł Ujsoły16:00
30.08LKS Soła Rajcza1:1
(1:1)
LKS Bory Pietrzykowice15:00
30.08UKS APN Góral Istebna0:2
(0:2)
KS Góral Żywiec16:00
7 kolejka
05.09KS Góral Żywiec0:0
(0:0)
LKS Muńcuł Ujsoły16:00
05.09TS Koszarawa Żywiec9:1
(3:0)
UKS APN Góral Istebna16:00
05.09LKS Bory Pietrzykowice2:1
(1:0)
LKS Podhalanka Milówka16:00
06.09LKS Metal WG - Skałka Żabnica1:2
(1:2)
LKS Soła Rajcza13:00
8 kolejka
12.09LKS Muńcuł Ujsoły1:2
(0:0)
TS Koszarawa Żywiec16:00
12.09TS Metal Węgierska Górka1:4
(1:2)
KS Góral Żywiec16:00
13.09LKS Podhalanka Milówka3:1
(2:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica16:00
13.09UKS APN Góral Istebna2:3
(0:1)
LKS Bory Pietrzykowice16:00
9 kolejka
19.09TS Koszarawa Żywiec6:0
(0:0)
TS Metal Węgierska Górka11:00
19.09LKS Bory Pietrzykowice3:1
(2:0)
LKS Muńcuł Ujsoły16:00
19.09LKS Metal WG - Skałka Żabnica5:1
(3:0)
UKS APN Góral Istebna16:00
20.09LKS Soła Rajcza1:4
(1:2)
LKS Podhalanka Milówka15:00
10 kolejka
26.09LKS Metal WG - Skałka Żabnica2:1
(0:1)
LKS Muńcuł Ujsoły16:00
26.09LKS Bory Pietrzykowice1:0
(1:0)
TS Metal Węgierska Górka16:00
26.09TS Koszarawa Żywiec0:1
(0:1)
KS Góral Żywiec16:00
27.09LKS Soła Rajcza4:1
(1:0)
UKS APN Góral Istebna15:00
11 kolejka
03.10KS Góral Żywiec2:0
(0:0)
LKS Bory Pietrzykowice15:00
03.10TS Metal Węgierska Górka2:2
(1:2)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica15:00
03.10LKS Muńcuł Ujsoły0:4
(0:3)
LKS Soła Rajcza15:00
04.10UKS APN Góral Istebna1:7
(0:4)
LKS Podhalanka Milówka15:00
12 kolejka
10.10LKS Metal WG - Skałka Żabnica2:6
(2:3)
KS Góral Żywiec15:00
10.10LKS Bory Pietrzykowice0:4
(0:1)
TS Koszarawa Żywiec15:00
11.10LKS Podhalanka Milówka5:2
(3:2)
LKS Muńcuł Ujsoły11:00
11.10LKS Soła Rajcza8:1
(4:0)
TS Metal Węgierska Górka15:00
13 kolejka
17.10TS Koszarawa Żywiec1:1
(0:1)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica15:00
W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
17.10KS Góral Żywiec1:2
(0:1)
LKS Soła Rajcza15:00
W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
18.10LKS Muńcuł Ujsoły2:3
(1:0)
UKS APN Góral Istebna13:00
W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
21.10TS Metal Węgierska Górka1:5
(1:3)
LKS Podhalanka Milówka15:30
W pierwotnym terminie (17.10), spotkanie nie odbyło się ze względu na zły stan murawy. W drugim terminie (21.10) bez udziału publiczności.
14 kolejka
24.10LKS Metal WG - Skałka Żabnica-LKS Bory Pietrzykowice15:00
25.10LKS Podhalanka Milówka-KS Góral Żywiec11:00
25.10UKS APN Góral Istebna-TS Metal Węgierska Górka15:00
25.10LKS Soła Rajcza-TS Koszarawa Żywiec15:00
15 kolejka
31.10LKS Bory Pietrzykowice-LKS Soła Rajcza15:00
31.10TS Koszarawa Żywiec-LKS Podhalanka Milówka15:00
31.10KS Góral Żywiec-UKS APN Góral Istebna15:00
31.10TS Metal Węgierska Górka-LKS Muńcuł Ujsoły15:00
16 kolejka
07.11LKS Muńcuł Ujsoły-KS Góral Żywiec14:00
07.11LKS Podhalanka Milówka-LKS Bory Pietrzykowice14:00
08.11UKS APN Góral Istebna-TS Koszarawa Żywiec14:00
08.11LKS Soła Rajcza-LKS Metal WG - Skałka Żabnica14:00
17 kolejka
11.11LKS Metal WG - Skałka Żabnica-LKS Podhalanka Milówka14:00
11.11LKS Bory Pietrzykowice-UKS APN Góral Istebna14:00
11.11TS Koszarawa Żywiec-LKS Muńcuł Ujsoły14:00
11.11KS Góral Żywiec-TS Metal Węgierska Górka14:00
18 kolejka
14.11TS Metal Węgierska Górka-TS Koszarawa Żywiec14:00
15.11LKS Muńcuł Ujsoły-LKS Bory Pietrzykowice13:00
15.11LKS Podhalanka Milówka-LKS Soła Rajcza13:00
15.11UKS APN Góral Istebna-LKS Metal WG - Skałka Żabnica14:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice1128
2Odra1227
3Bełk1220
4Jasienica1219
5Landek1118
6Rozwój1218
7Czaniec1318
8TSP II1217
9Ustroń1217
10Tychy II1316
11Odra Centrum1115
12Łękawica914
13Czechowice-Dz.1114
14Turza Śl.1014
15Przyszowice109
16Radziechowy116
17Pszczyna126
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna927
2Jeleśnia1122
3Koszarawa II1021
4Gilowice1020
5Babia Góra1119
6Lipowa1117
7Soła Ż.1014
8Bystra (k. Żywca)1014
9Słotwina1013
10Juszczyna1011
11Radziechowy II1010
12Czernichów107
13Zarzecze116
14Sopotnia115
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bujaków815
2Mazańcowice715
3Czaniec II513
4Grodziec613
5Porąbka613
6Zabrzeg812
7Wilkowice II76
8Godziszka64
9Rybarzowice63
10Łodygowice71
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Cisiec819
2Łękawica II718
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz78
8Cięcina87
9TS Przyborów83