PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Okręg.6 gr.A (Podokręg Żywiec) - sezon 2020/2021

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1KP Beskid Skoczów123155:121011
2LKS Błyskawica Drogomyśl122945:15921
3WSS Wisła122440:25804
4LKS Tempo Puńców122336:19723
5KKS Spójnia Zebrzydowice121726:24525
6LKS Wisła Strumień121523:35435
7LKS 99 Pruchna121221:44408
8LKS Pogórze121116:37327
9RKS Cukrownik Chybie12716:40219
10LKS Goleszów12413:401110

Rundy:

Połowy:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
25.07RKS Cukrownik Chybie1:6
(0:2)
KP Beskid Skoczów17:00
25.07LKS Tempo Puńców2:1
(1:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
25.07WSS Wisła3:1
(2:1)
LKS Wisła Strumień17:00
26.07LKS Pogórze1:1
(1:1)
LKS Goleszów11:00
26.07LKS 99 Pruchna0:2
(0:1)
LKS Błyskawica Drogomyśl16:00
2 kolejka
01.08LKS Goleszów2:4
(2:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
01.08KP Beskid Skoczów12:0
(7:0)
LKS 99 Pruchna17:00
01.08LKS Wisła Strumień2:0
(0:0)
RKS Cukrownik Chybie17:00
01.08LKS Błyskawica Drogomyśl2:2
(1:2)
LKS Tempo Puńców17:00
02.08LKS Pogórze0:2
(0:1)
WSS Wisła11:00
3 kolejka
08.08WSS Wisła3:2
(1:0)
LKS Goleszów17:00
08.08KKS Spójnia Zebrzydowice3:3
(2:1)
LKS Błyskawica Drogomyśl17:00
08.08RKS Cukrownik Chybie6:3
(1:0)
LKS Pogórze17:00
09.08LKS 99 Pruchna7:1
(5:1)
LKS Wisła Strumień16:00
16.09LKS Tempo Puńców0:3
(0:1)
KP Beskid Skoczów16:30
4 kolejka
15.08LKS Goleszów0:3
(0:3)
LKS Błyskawica Drogomyśl11:00
15.08KP Beskid Skoczów5:0
(3:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
15.08WSS Wisła3:0
(2:0)
RKS Cukrownik Chybie17:00
15.08LKS Wisła Strumień1:1
(0:0)
LKS Tempo Puńców17:00
16.08LKS Pogórze3:0
(2:0)
LKS 99 Pruchna11:00
5 kolejka
22.08LKS Tempo Puńców7:1
(3:0)
LKS Pogórze17:00
22.08KKS Spójnia Zebrzydowice0:0
(0:0)
LKS Wisła Strumień17:00
22.08LKS Błyskawica Drogomyśl3:4
(1:1)
KP Beskid Skoczów17:00
22.08RKS Cukrownik Chybie4:1
(0:1)
LKS Goleszów17:00
23.08LKS 99 Pruchna3:2
(3:2)
WSS Wisła18:00
6 kolejka
29.08LKS Goleszów2:3
(0:1)
KP Beskid Skoczów16:00
29.08WSS Wisła0:4
(0:1)
LKS Tempo Puńców17:00
29.08RKS Cukrownik Chybie1:2
(0:1)
LKS 99 Pruchna17:00
29.08LKS Wisła Strumień1:3
(0:2)
LKS Błyskawica Drogomyśl17:00
30.08LKS Pogórze1:5
(0:3)
KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
7 kolejka
05.09LKS Tempo Puńców5:0
(3:0)
RKS Cukrownik Chybie16:00
05.09KP Beskid Skoczów2:2
(1:1)
LKS Wisła Strumień16:00
05.09LKS 99 Pruchna3:0
(0:0)
LKS Goleszów16:00
05.09LKS Błyskawica Drogomyśl6:0
(5:0)
LKS Pogórze16:00
05.09KKS Spójnia Zebrzydowice2:3
(1:1)
WSS Wisła16:00
8 kolejka
12.09LKS Pogórze2:1
(1:0)
KP Beskid Skoczów14:00
12.09WSS Wisła2:4
(1:4)
LKS Błyskawica Drogomyśl16:00
12.09LKS Goleszów3:1
(3:0)
LKS Wisła Strumień16:00
12.09RKS Cukrownik Chybie0:1
(0:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
13.09LKS 99 Pruchna0:4
(0:3)
LKS Tempo Puńców16:00
9 kolejka
19.09LKS Wisła Strumień4:1
(1:1)
LKS Pogórze16:00
19.09KP Beskid Skoczów6:0
(2:0)
WSS Wisła16:00
19.09KKS Spójnia Zebrzydowice4:1
(2:1)
LKS 99 Pruchna16:00
19.09LKS Błyskawica Drogomyśl7:1
(5:0)
RKS Cukrownik Chybie16:00
20.09LKS Tempo Puńców4:0
(1:0)
LKS Goleszów16:00
10 kolejka
26.09LKS Błyskawica Drogomyśl8:2
(3:2)
LKS 99 Pruchna11:00
26.09KP Beskid Skoczów5:1
(2:0)
RKS Cukrownik Chybie16:00
26.09LKS Goleszów1:2
(1:1)
LKS Pogórze16:00
26.09LKS Wisła Strumień1:11
(0:4)
WSS Wisła16:00
26.09KKS Spójnia Zebrzydowice2:6
(1:0)
LKS Tempo Puńców16:00
11 kolejka
03.10RKS Cukrownik Chybie1:4
(0:3)
LKS Wisła Strumień15:00
03.10LKS Tempo Puńców0:3
(0:1)
LKS Błyskawica Drogomyśl15:00
03.10WSS Wisła3:1
(0:1)
LKS Pogórze15:00
04.10KKS Spójnia Zebrzydowice4:0
(2:0)
LKS Goleszów11:00
04.10LKS 99 Pruchna0:2
(0:0)
KP Beskid Skoczów15:00
12 kolejka
10.10LKS Goleszów1:8
(1:3)
WSS Wisła15:00
10.10LKS Błyskawica Drogomyśl1:0
(1:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice15:00
10.10LKS Wisła Strumień5:3
(2:1)
LKS 99 Pruchna15:00
11.10LKS Pogórze1:1
(1:1)
RKS Cukrownik Chybie11:00
21.10KP Beskid Skoczów6:1
(2:0)
LKS Tempo Puńców16:00
W pierwotnym terminie (10.10) mecz odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego. W drugim terminie (21.10) bez udziału publiczności.
13 kolejka
17.10LKS Tempo Puńców-:-LKS Wisła Strumień15:00
W pierwotnym terminie (17.10) zawody odwołane z powodu złego stanu murawy.
04.11KKS Spójnia Zebrzydowice-KP Beskid Skoczów15:00
W pierwotnym terminie (18.10) zawody odwołane z powodu złego stanu murawy.
04.11LKS 99 Pruchna-LKS Pogórze15:00
W pierwotnym terminie (18.10), spotkanie nie odbyło się ze względu na zły stan murawy.
21.11LKS Błyskawica Drogomyśl-LKS Goleszów14:00
W pierwotnym terminie (17.10), spotkanie nie odbyło się ze względu na zły stan murawy.
21.11RKS Cukrownik Chybie-WSS Wisła14:00
W pierwotnym terminie (17.10) zawody odwołane z powodu złego stanu murawy.
14 kolejka
22.10LKS Goleszów-RKS Cukrownik Chybie16:00
24.10LKS Wisła Strumień-KKS Spójnia Zebrzydowice11:00
24.10KP Beskid Skoczów-LKS Błyskawica Drogomyśl15:00
24.10WSS Wisła-LKS 99 Pruchna15:00
25.10LKS Pogórze-LKS Tempo Puńców11:00
15 kolejka
31.10LKS Tempo Puńców-WSS Wisła15:00
31.10KP Beskid Skoczów-LKS Goleszów15:00
31.10KKS Spójnia Zebrzydowice-LKS Pogórze15:00
31.10LKS 99 Pruchna-RKS Cukrownik Chybie15:00
31.10LKS Błyskawica Drogomyśl-LKS Wisła Strumień15:00
16 kolejka
07.11WSS Wisła-KKS Spójnia Zebrzydowice14:00
07.11RKS Cukrownik Chybie-LKS Tempo Puńców14:00
07.11LKS Wisła Strumień-KP Beskid Skoczów14:00
07.11LKS Goleszów-LKS 99 Pruchna14:00
08.11LKS Pogórze-LKS Błyskawica Drogomyśl11:00
17 kolejka
11.11KP Beskid Skoczów-LKS Pogórze14:00
11.11LKS Tempo Puńców-LKS 99 Pruchna14:00
11.11LKS Błyskawica Drogomyśl-WSS Wisła14:00
11.11KKS Spójnia Zebrzydowice-RKS Cukrownik Chybie14:00
11.11LKS Wisła Strumień-LKS Goleszów14:00
18 kolejka
14.11RKS Cukrownik Chybie-LKS Błyskawica Drogomyśl14:00
14.11WSS Wisła-KP Beskid Skoczów14:00
14.11LKS Goleszów-LKS Tempo Puńców15:00
15.11LKS Pogórze-LKS Wisła Strumień11:00
15.11LKS 99 Pruchna-KKS Spójnia Zebrzydowice14:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice1128
2Odra1227
3Bełk1220
4Jasienica1219
5Landek1118
6Rozwój1218
7Czaniec1318
8TSP II1217
9Ustroń1217
10Tychy II1316
11Odra Centrum1115
12Łękawica914
13Czechowice-Dz.1114
14Turza Śl.1014
15Przyszowice109
16Radziechowy116
17Pszczyna126
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna927
2Jeleśnia1122
3Koszarawa II1021
4Gilowice1020
5Babia Góra1119
6Lipowa1117
7Soła Ż.1014
8Bystra (k. Żywca)1014
9Słotwina1013
10Juszczyna1011
11Radziechowy II1010
12Czernichów107
13Zarzecze116
14Sopotnia115
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bujaków815
2Mazańcowice715
3Czaniec II513
4Grodziec613
5Porąbka613
6Zabrzeg812
7Wilkowice II76
8Godziszka64
9Rybarzowice63
10Łodygowice71
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Cisiec819
2Łękawica II718
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz78
8Cięcina87
9TS Przyborów83