Okręgówka g.5 (Podokręg Bielsko) - sezon 2019/2020

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1LKS Bestwina153541:111122
2MKS Lędziny153440:111041
3MKS Iskra Pszczyna143442:161112
4LKS Wisła Wielka153125:221014
5LKS Pasjonat Dankowice142634:18824
6BKS Stal Bielsko-Biała152541:32816
7GKS Czarni Jaworze152426:25735
8LKS Ogrodnik Cielmice152029:25627
9MRKS Czechowice-Dziedzice II151828:40609
10LKS Studzienice151831:44537
11LKS Łąka151726:29456
12BTS Rekord Bielsko-Biała II151437:30429
13LKS Sokół Wola151415:25357
14KS Bestwinka151414:40429
15LKS Rudołtowice-Ćwiklice151118:403210
16KS Piast Bieruń Nowy15412:511113

Rundy:

Połowy:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
10.08BTS Rekord Bielsko-Biała II0:1
(0:1)
LKS Łąka13:30
10.08GKS Czarni Jaworze2:1
(1:1)
LKS Bestwina17:00
10.08MKS Lędziny3:2
(1:1)
LKS Ogrodnik Cielmice17:00
10.08MKS Iskra Pszczyna3:2
(1:0)
BKS Stal Bielsko-Biała17:00
na obiekcie LKS Łąka
10.08LKS Pasjonat Dankowice4:2
(2:1)
LKS Studzienice17:00
10.08LKS Rudołtowice-Ćwiklice0:1
(0:1)
KS Bestwinka17:00
11.08MRKS Czechowice-Dziedzice II3:1
(2:0)
KS Piast Bieruń Nowy16:00
28.08LKS Wisła Wielka2:0
(2:0)
LKS Sokół Wola17:00
2 kolejka
15.08LKS Sokół Wola5:0
(1:0)
KS Bestwinka15:00
15.08LKS Studzienice4:2
(4:0)
LKS Rudołtowice-Ćwiklice15:00
15.08LKS Pasjonat Dankowice4:1
(0:0)
BKS Stal Bielsko-Biała15:00
15.08LKS Ogrodnik Cielmice2:4
(1:3)
MRKS Czechowice-Dziedzice II15:00
15.08LKS Łąka2:2
(0:0)
MKS Lędziny15:00
15.08LKS Wisła Wielka2:0
(0:0)
GKS Czarni Jaworze15:00
11.09KS Piast Bieruń Nowy1:4
(0:2)
MKS Iskra Pszczyna17:00
11.09LKS Bestwina4:2
(1:0)
BTS Rekord Bielsko-Biała II17:00
3 kolejka
17.08MKS Lędziny0:0
(0:0)
LKS Bestwina17:00
17.08MKS Iskra Pszczyna1:0
(0:0)
LKS Ogrodnik Cielmice17:00
na obiekcie LKS Łąka
17.08LKS Pasjonat Dankowice2:0
(1:0)
KS Piast Bieruń Nowy17:00
17.08LKS Rudołtowice-Ćwiklice2:5
(0:3)
BKS Stal Bielsko-Biała17:00
18.08BTS Rekord Bielsko-Biała II6:0
(3:0)
LKS Wisła Wielka13:30
18.08GKS Czarni Jaworze1:2
(1:0)
LKS Sokół Wola16:00
18.08MRKS Czechowice-Dziedzice II2:3
(0:2)
LKS Łąka16:00
18.08KS Bestwinka5:4
(2:2)
LKS Studzienice16:00
4 kolejka
24.08LKS Sokół Wola2:2
(2:2)
LKS Studzienice17:00
24.08KS Piast Bieruń Nowy5:0
(2:0)
LKS Rudołtowice-Ćwiklice17:00
24.08LKS Ogrodnik Cielmice1:0
(0:0)
LKS Pasjonat Dankowice17:00
24.08LKS Bestwina5:1
(1:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice II17:00
24.08LKS Wisła Wielka1:2
(1:0)
MKS Lędziny17:00
24.08GKS Czarni Jaworze3:2
(1:2)
BTS Rekord Bielsko-Biała II17:00
25.08KS Bestwinka0:3
(0:1)
BKS Stal Bielsko-Biała16:00
28.08LKS Łąka1:5
(1:3)
MKS Iskra Pszczyna17:30
5 kolejka
31.08MKS Lędziny4:0
(1:0)
GKS Czarni Jaworze17:00
31.08LKS Pasjonat Dankowice0:1
(0:0)
LKS Łąka17:00
31.08LKS Studzienice2:1
(0:0)
BKS Stal Bielsko-Biała17:00
31.08LKS Rudołtowice-Ćwiklice0:4
(0:1)
LKS Ogrodnik Cielmice17:00
01.09MRKS Czechowice-Dziedzice II0:2
(0:1)
LKS Wisła Wielka11:00
01.09BTS Rekord Bielsko-Biała II0:1
(0:0)
LKS Sokół Wola16:00
01.09KS Bestwinka3:0
(2:0)
KS Piast Bieruń Nowy16:00
25.09MKS Iskra Pszczyna1:0
(1:0)
LKS Bestwina17:00
na obiekcie LKS Łąka, w pierwotnym terminie (31.08) spotkanie nie odbyło się na prośbę gospodarzy - śmiertelny wypadek zawodnika Iskry.
6 kolejka
07.09LKS Sokół Wola2:4
(2:2)
BKS Stal Bielsko-Biała12:00
07.09LKS Bestwina2:2
(2:0)
LKS Pasjonat Dankowice14:30
07.09KS Piast Bieruń Nowy1:2
(0:0)
LKS Studzienice16:00
07.09LKS Łąka1:3
(1:1)
LKS Rudołtowice-Ćwiklice16:00
07.09LKS Wisła Wielka3:2
(3:2)
MKS Iskra Pszczyna16:00
07.09GKS Czarni Jaworze4:1
(2:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice II16:00
08.09LKS Ogrodnik Cielmice0:0
(0:0)
KS Bestwinka15:00
08.09BTS Rekord Bielsko-Biała II0:4
(0:2)
MKS Lędziny15:00
7 kolejka
14.09KS Piast Bieruń NowyWOBKS Stal Bielsko-Biała10:00
Spotkanie nie odbyło się - gospodarze oddali spotkanie walkowerem
14.09KS Bestwinka1:0
(0:0)
LKS Łąka13:00
14.09MKS Lędziny0:0
(0:0)
LKS Sokół Wola16:00
14.09MKS Iskra Pszczyna1:2
(0:1)
GKS Czarni Jaworze16:00
na obiekcie LKS Łąka
14.09LKS Rudołtowice-Ćwiklice1:3
(0:0)
LKS Bestwina16:00
15.09MRKS Czechowice-Dziedzice II1:3
(0:2)
BTS Rekord Bielsko-Biała II11:00
15.09LKS Pasjonat Dankowice6:0
(2:0)
LKS Wisła Wielka16:00
25.09LKS Studzienice4:3
(1:1)
LKS Ogrodnik Cielmice16:30
8 kolejka
21.09GKS Czarni Jaworze1:1
(0:0)
LKS Pasjonat Dankowice15:00
21.09BTS Rekord Bielsko-Biała II2:4
(2:4)
MKS Iskra Pszczyna15:00
21.09LKS Sokół Wola0:0
(0:0)
KS Piast Bieruń Nowy16:00
21.09LKS Łąka2:2
(1:2)
LKS Studzienice16:00
21.09LKS Bestwina6:0
(2:0)
KS Bestwinka16:00
21.09MKS Lędziny4:0
(1:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice II16:00
22.09LKS Ogrodnik Cielmice4:2
(1:1)
BKS Stal Bielsko-Biała15:00
22.09LKS Wisła Wielka1:1
(0:1)
LKS Rudołtowice-Ćwiklice16:00
9 kolejka
28.09MKS Iskra Pszczyna2:2
(0:2)
MKS Lędziny16:00
na obiekcie LKS Łąka
28.09LKS Pasjonat Dankowice2:1
(0:1)
BTS Rekord Bielsko-Biała II16:00
28.09BKS Stal Bielsko-Biała2:2
(0:1)
LKS Łąka16:00
28.09KS Piast Bieruń Nowy1:4
(0:3)
LKS Ogrodnik Cielmice16:00
28.09LKS Rudołtowice-Ćwiklice1:2
(0:1)
GKS Czarni Jaworze16:00
29.09MRKS Czechowice-Dziedzice II1:0
(1:0)
LKS Sokół Wola11:00
29.09LKS Studzienice1:5
(1:1)
LKS Bestwina16:00
29.09KS Bestwinka0:4
(0:1)
LKS Wisła Wielka16:00
10 kolejka
05.10LKS Sokół Wola1:3
(1:3)
LKS Ogrodnik Cielmice15:00
05.10LKS Łąka8:2
(4:1)
KS Piast Bieruń Nowy15:00
05.10LKS Bestwina3:0
(1:0)
BKS Stal Bielsko-Biała15:00
05.10GKS Czarni Jaworze1:1
(0:0)
KS Bestwinka15:00
05.10BTS Rekord Bielsko-Biała II3:4
(1:0)
LKS Rudołtowice-Ćwiklice15:00
05.10MKS Lędziny1:0
(1:0)
LKS Pasjonat Dankowice15:00
06.10LKS Wisła Wielka1:0
(1:0)
LKS Studzienice15:00
06.10MRKS Czechowice-Dziedzice II3:4
(1:3)
MKS Iskra Pszczyna15:00
11 kolejka
12.10MKS Iskra Pszczyna2:0
(0:0)
LKS Sokół Wola15:00
na obiekcie LKS Łąka
12.10LKS Pasjonat Dankowice1:4
(0:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice II15:00
12.10LKS Studzienice3:1
(1:1)
GKS Czarni Jaworze15:00
12.10KS Piast Bieruń Nowy1:3
(0:1)
LKS Bestwina15:00
12.10LKS Ogrodnik Cielmice4:1
(2:1)
LKS Łąka15:00
12.10LKS Rudołtowice-Ćwiklice1:5
(0:1)
MKS Lędziny15:00
13.10LKS Wisła Wielka3:2
(2:0)
BKS Stal Bielsko-Biała15:00
13.10KS Bestwinka0:7
(0:3)
BTS Rekord Bielsko-Biała II15:00
12 kolejka
19.10BTS Rekord Bielsko-Biała II2:2
(1:1)
LKS Studzienice12:00
Bielsko-Biała, ul. Młyńska
19.10LKS Sokół Wola2:2
(0:2)
LKS Łąka15:00
19.10LKS Bestwina3:0
(1:0)
LKS Ogrodnik Cielmice15:00
19.10GKS Czarni Jaworze1:4
(1:3)
BKS Stal Bielsko-Biała15:00
19.10MKS Lędziny2:0
(0:0)
KS Bestwinka15:00
20.10MRKS Czechowice-Dziedzice II1:2
(1:1)
LKS Rudołtowice-Ćwiklice14:00
20.10LKS Wisła Wielka3:0
(1:0)
KS Piast Bieruń Nowy15:00
16.11MKS Iskra Pszczyna-LKS Pasjonat Dankowice13:00
na obiekcie LKS Łąka
13 kolejka
26.10LKS Studzienice1:4
(0:2)
MKS Lędziny13:00
26.10LKS Pasjonat Dankowice5:0
(0:0)
LKS Sokół Wola14:00
26.10BKS Stal Bielsko-Biała3:2
(2:2)
BTS Rekord Bielsko-Biała II14:00
26.10KS Piast Bieruń Nowy0:4
(0:2)
GKS Czarni Jaworze14:00
26.10LKS Ogrodnik Cielmice0:1
(0:0)
LKS Wisła Wielka14:00
26.10LKS Łąka0:1
(0:0)
LKS Bestwina14:00
26.10LKS Rudołtowice-Ćwiklice0:3
(0:2)
MKS Iskra Pszczyna14:00
27.10KS Bestwinka0:1
(0:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice II14:00
14 kolejka
02.11MKS Iskra Pszczyna2:0
(0:0)
KS Bestwinka14:00
na obiekcie LKS Łąka
03.11LKS Sokół Wola0:3
(0:2)
LKS Bestwina14:00
03.11LKS Wisła Wielka2:1
(2:0)
LKS Łąka14:00
03.11GKS Czarni Jaworze3:1
(1:1)
LKS Ogrodnik Cielmice14:00
03.11BTS Rekord Bielsko-Biała II6:0
(4:0)
KS Piast Bieruń Nowy14:00
03.11MKS Lędziny1:2
(0:1)
BKS Stal Bielsko-Biała14:00
Bez udziału publiczności
03.11MRKS Czechowice-Dziedzice II3:2
(2:1)
LKS Studzienice14:00
03.11LKS Pasjonat Dankowice2:1
(1:0)
LKS Rudołtowice-Ćwiklice14:00
15 kolejka
09.11LKS Studzienice0:8
(0:4)
MKS Iskra Pszczyna14:00
09.11BKS Stal Bielsko-Biała7:3
(4:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice II14:00
09.11KS Piast Bieruń Nowy0:6
(0:2)
MKS Lędziny14:00
09.11LKS Ogrodnik Cielmice1:1
(1:0)
BTS Rekord Bielsko-Biała II14:00
09.11LKS Łąka1:1
(0:0)
GKS Czarni Jaworze14:00
09.11LKS Bestwina2:0
(1:0)
LKS Wisła Wielka14:00
09.11LKS Rudołtowice-Ćwiklice0:0
(0:0)
LKS Sokół Wola14:00
10.11KS Bestwinka3:5
(1:2)
LKS Pasjonat Dankowice14:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1428
2Odra1427
3Tychy II1426
4Książenice1426
5Czechowice-Dz.1423
6Jasienica1422
7Łaziska Grn.1422
8Ustroń1421
9Czaniec1421
10TSP II1420
11Bełk1420
12Landek1416
13Radziechowy1414
14MKP Odra1413
15Skoczów149
16Wilcza148
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Bestwina1535
2Lędziny1534
3Pszczyna1434
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1426
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1429
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1413
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94