Terminarz spotkań:

1 kolejka
26.08LKS Metal WG - Skałka Żabnica U194:2LKS Beskid Kocierz U1911:00
26.08LKS Podhalanka Milówka U197:4LKS Pewel Ślemieńska U1911:00
26.08LKS Koszarawa Babia Góra U191:4LKS Smrek Ślemień U1911:00
26.08LKS Korbielów U190:7LKS Świt Cięcina U1911:00
18.11LKS Magórka Czernichów U193:5Stowarzyszenie TS Przyborów U1910:00
2 kolejka
02.09LKS Beskid Kocierz U191:5LKS Świt Cięcina U1911:00
02.09LKS Smrek Ślemień U191:1LKS Korbielów U1911:00
02.09Stowarzyszenie TS Przyborów U193:1UKS Maksymilian Cisiec U1911:00
02.09LKS Pewel Ślemieńska U196:1LKS Magórka Czernichów U1911:00
03.09LKS Podhalanka Milówka U192:0LKS Metal WG - Skałka Żabnica U1911:00
3 kolejka
09.09LKS Magórka Czernichów U190:17LKS Metal WG - Skałka Żabnica U1911:00
09.09UKS Maksymilian Cisiec U191:1LKS Pewel Ślemieńska U1911:00
09.09LKS Świt Cięcina U196:1LKS Smrek Ślemień U1911:00
09.09LKS Koszarawa Babia Góra U192:7Stowarzyszenie TS Przyborów U1913:00
10.09LKS Podhalanka Milówka U191:2LKS Beskid Kocierz U1912:00
4 kolejka
13.09LKS Beskid Kocierz U196:0LKS Smrek Ślemień U1917:00
13.09Stowarzyszenie TS Przyborów U192:1LKS Korbielów U1917:00
13.09LKS Pewel Ślemieńska U195:5LKS Koszarawa Babia Góra U1917:00
13.09LKS Metal WG - Skałka Żabnica U195:0UKS Maksymilian Cisiec U1917:00
13.09LKS Podhalanka Milówka U19-:-LKS Magórka Czernichów U1917:00
5 kolejka
16.09LKS Magórka Czernichów U190:16LKS Beskid Kocierz U1911:00
16.09UKS Maksymilian Cisiec U191:11LKS Podhalanka Milówka U1911:00
16.09LKS Koszarawa Babia Góra U190:13LKS Metal WG - Skałka Żabnica U1911:00
16.09LKS Świt Cięcina U197:0Stowarzyszenie TS Przyborów U1911:00
26.10LKS Korbielów U191:3LKS Pewel Ślemieńska U1911:00
6 kolejka
23.09Stowarzyszenie TS Przyborów U194:0LKS Smrek Ślemień U1911:00
W pierwotnym terminie (23.09), spotkanie odwołane że względu na stan murawy
04.11LKS Pewel Ślemieńska U19-:-LKS Świt Cięcina U1911:00
W pierwotnym terminie (23.09), spotkanie odwołane że względu na stan murawy
04.11LKS Metal WG - Skałka Żabnica U1910:1LKS Korbielów U1911:00
W pierwotnym terminie (23.09), spotkanie odwołane że względu na stan murawy
04.11LKS Magórka Czernichów U19WOUKS Maksymilian Cisiec U1911:00
W pierwotnym terminie (23.09), spotkanie odwołane że względu na stan murawy
05.11LKS Podhalanka Milówka U1921:0LKS Koszarawa Babia Góra U1912:00
W pierwotnym terminie (23.09), spotkanie odwołane że względu na stan murawy
7 kolejka
30.09UKS Maksymilian Cisiec U193:4LKS Beskid Kocierz U1911:00
30.09LKS Koszarawa Babia Góra U1911:3LKS Magórka Czernichów U1911:00
30.09LKS Świt Cięcina U191:3LKS Metal WG - Skałka Żabnica U1911:00
30.09LKS Smrek Ślemień U192:3LKS Pewel Ślemieńska U1911:00
01.10LKS Korbielów U193:5LKS Podhalanka Milówka U1911:00
8 kolejka
04.10LKS Beskid Kocierz U191:3Stowarzyszenie TS Przyborów U1916:00
07.10LKS Metal WG - Skałka Żabnica U195:1LKS Smrek Ślemień U1911:00
07.10LKS Podhalanka Milówka U192:3LKS Świt Cięcina U1911:00
07.10LKS Magórka Czernichów U190:11LKS Korbielów U1911:00
07.10UKS Maksymilian Cisiec U195:3LKS Koszarawa Babia Góra U1911:00
9 kolejka
14.10LKS Koszarawa Babia Góra U191:6LKS Beskid Kocierz U1911:00
14.10LKS Świt Cięcina U193:0LKS Magórka Czernichów U1911:00
14.10LKS Smrek Ślemień U191:6LKS Podhalanka Milówka U1911:00
14.10Stowarzyszenie TS Przyborów U194:3LKS Pewel Ślemieńska U1911:00
15.10LKS Korbielów U196:2UKS Maksymilian Cisiec U1915:00
10 kolejka
21.10LKS Magórka Czernichów U191:3LKS Smrek Ślemień U1911:00
21.10UKS Maksymilian Cisiec U190:5LKS Świt Cięcina U1911:00
21.10LKS Koszarawa Babia Góra U192:2LKS Korbielów U1911:00
22.10LKS Metal WG - Skałka Żabnica U197:1Stowarzyszenie TS Przyborów U1911:00
11.11LKS Beskid Kocierz U195:3LKS Pewel Ślemieńska U1911:00
11 kolejka
28.10LKS Świt Cięcina U193:0LKS Koszarawa Babia Góra U1911:00
28.10LKS Smrek Ślemień U193:0UKS Maksymilian Cisiec U1911:00
28.10LKS Podhalanka Milówka U19-:-Stowarzyszenie TS Przyborów U1911:00
28.10LKS Pewel Ślemieńska U192:4LKS Metal WG - Skałka Żabnica U1911:00
29.10LKS Korbielów U193:2LKS Beskid Kocierz U1911:00
12 kolejka
07.04LKS Beskid Kocierz U190:1LKS Metal WG - Skałka Żabnica U1911:00
07.04Stowarzyszenie TS Przyborów U19-:-LKS Magórka Czernichów U1911:00
07.04LKS Smrek Ślemień U19-:-LKS Koszarawa Babia Góra U1911:00
07.04LKS Świt Cięcina U192:0LKS Korbielów U1911:00
12.04LKS Pewel Ślemieńska U195:4LKS Podhalanka Milówka U1917:30
13 kolejka
14.04LKS Świt Cięcina U192:0LKS Beskid Kocierz U1911:00
14.04LKS Korbielów U192:1LKS Smrek Ślemień U1911:00
14.04UKS Maksymilian Cisiec U192:0Stowarzyszenie TS Przyborów U1911:00
14.04LKS Metal WG - Skałka Żabnica U191:3LKS Podhalanka Milówka U1911:00
14 kolejka
21.04LKS Beskid Kocierz U190:10LKS Podhalanka Milówka U1911:00
21.04LKS Pewel Ślemieńska U198:2UKS Maksymilian Cisiec U1911:00
21.04Stowarzyszenie TS Przyborów U19-:-LKS Koszarawa Babia Góra U1911:00
21.04LKS Smrek Ślemień U191:7LKS Świt Cięcina U1911:00
15 kolejka
28.04LKS Smrek Ślemień U19-LKS Beskid Kocierz U1911:00
28.04LKS Korbielów U19-Stowarzyszenie TS Przyborów U1911:00
28.04LKS Koszarawa Babia Góra U19-LKS Pewel Ślemieńska U1911:00
28.04UKS Maksymilian Cisiec U19-LKS Metal WG - Skałka Żabnica U1911:00
16 kolejka
19.04LKS Pewel Ślemieńska U194:0LKS Korbielów U1918:00
05.05LKS Podhalanka Milówka U19-UKS Maksymilian Cisiec U1919:00
05.05LKS Metal WG - Skałka Żabnica U19-LKS Koszarawa Babia Góra U1919:00
05.05Stowarzyszenie TS Przyborów U19-LKS Świt Cięcina U1919:00
17 kolejka
12.05LKS Smrek Ślemień U19-Stowarzyszenie TS Przyborów U1911:00
12.05LKS Świt Cięcina U19-LKS Pewel Ślemieńska U1911:00
12.05LKS Korbielów U19-LKS Metal WG - Skałka Żabnica U1911:00
12.05LKS Koszarawa Babia Góra U19-LKS Podhalanka Milówka U1911:00
18 kolejka
19.05LKS Beskid Kocierz U19-UKS Maksymilian Cisiec U1911:00
19.05LKS Podhalanka Milówka U19-LKS Korbielów U1911:00
19.05LKS Metal WG - Skałka Żabnica U19-LKS Świt Cięcina U1911:00
19.05LKS Pewel Ślemieńska U19-LKS Smrek Ślemień U1911:00
19 kolejka
26.05Stowarzyszenie TS Przyborów U19-LKS Beskid Kocierz U1911:00
26.05LKS Smrek Ślemień U19-LKS Metal WG - Skałka Żabnica U1911:00
26.05LKS Świt Cięcina U19-LKS Podhalanka Milówka U1911:00
26.05LKS Koszarawa Babia Góra U19-UKS Maksymilian Cisiec U1911:00
20 kolejka
02.06LKS Beskid Kocierz U19-LKS Koszarawa Babia Góra U1911:00
02.06UKS Maksymilian Cisiec U19-LKS Korbielów U1911:00
02.06LKS Podhalanka Milówka U19-LKS Smrek Ślemień U1911:00
02.06LKS Pewel Ślemieńska U19-Stowarzyszenie TS Przyborów U1911:00
21 kolejka
09.06LKS Pewel Ślemieńska U19-LKS Beskid Kocierz U1911:00
09.06Stowarzyszenie TS Przyborów U19-LKS Metal WG - Skałka Żabnica U1911:00
09.06LKS Świt Cięcina U19-UKS Maksymilian Cisiec U1911:00
09.06LKS Korbielów U19-LKS Koszarawa Babia Góra U1911:00
22 kolejka
16.06LKS Beskid Kocierz U19-LKS Korbielów U1911:00
16.06LKS Koszarawa Babia Góra U19-LKS Świt Cięcina U1911:00
16.06UKS Maksymilian Cisiec U19-LKS Smrek Ślemień U1911:00
16.06Stowarzyszenie TS Przyborów U19-LKS Podhalanka Milówka U1911:00
16.06LKS Metal WG - Skałka Żabnica U19-LKS Pewel Ślemieńska U1911:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2142
2Bełk2037
3Czaniec2135
4Wodzisław2134
5Radziechowy2131
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1948
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Dankowice1933
6Koszarawa Ż.1932
7Góral1931
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna209
16Wilkowice196
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
3Pogwizdów1630
41909 Piast1630
5Kończyce M.1628
6Skoczów II1626
7Brenna1624
8Bąków1621
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Kaczyce1618
12Pielgrzymowice1617
13Dębowiec1616
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1748
2Rajcza1745
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły179
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna920
3Górki W.1120
4Nierodzim1016
5Wielkie II1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Jeleśnia1223
5Korbielów1321
6Pewel Śl.1220
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131