PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

4 Liga Juniorów (Podokręg Bielsko) - sezon 2020/2021

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1UKS Rotuz Bronów U1982142:11701
2LKS Zapora Wapienica U19 II81842:9602
3GKS Czarni Jaworze U1981624:18512
4LKS Słowian Łodygowice U1981230:26404
5LKS Sokół Hecznarowice U198816:29224
6LZS Beskid Godziszka U198810:26224
7LKS Zamek Grodziec U198620:35206
8KS Iskra Rybarzowice U198625:36206
9LKS Ligota U198415:34116

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
29.08GKS Czarni Jaworze U191:4UKS Rotuz Bronów U1911:00
29.08LKS Słowian Łodygowice U192:1LKS Sokół Hecznarowice U1912:00
29.08LZS Beskid Godziszka U192:0KS Iskra Rybarzowice U1912:00
30.08LKS Zamek Grodziec U19WOLKS Zapora Wapienica U19 II12:00
na boisku 0:7 / zweryfikowany jako obustronny walkower, w obu zespołach wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
2 kolejka
05.09LKS Ligota U191:1LZS Beskid Godziszka U1912:00
05.09KS Iskra Rybarzowice U193:6LKS Zamek Grodziec U1912:00
05.09UKS Rotuz Bronów U195:0LKS Sokół Hecznarowice U1912:00
06.09LKS Zapora Wapienica U19 II6:2LKS Słowian Łodygowice U1912:00
3 kolejka
12.09LKS Sokół Hecznarowice U191:3LKS Zapora Wapienica U19 II12:00
12.09LKS Słowian Łodygowice U193:2KS Iskra Rybarzowice U1912:00
12.09LZS Beskid Godziszka U191:2GKS Czarni Jaworze U1912:00
13.09LKS Zamek Grodziec U194:3LKS Ligota U1912:00
4 kolejka
19.09LKS Zamek Grodziec U192:4GKS Czarni Jaworze U1910:00
19.09KS Iskra Rybarzowice U1912:1LKS Sokół Hecznarowice U1912:00
19.09UKS Rotuz Bronów U19WOLKS Zapora Wapienica U19 II12:00
na boisku 3:1 / zweryfikowany jako obustronny walkower, w obu zespołach wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
20.09LKS Ligota U199:1LKS Słowian Łodygowice U1912:00
5 kolejka
26.09LKS Sokół Hecznarowice U195:1LKS Ligota U1912:00
26.09LKS Słowian Łodygowice U193:4GKS Czarni Jaworze U1912:00
26.09LZS Beskid Godziszka U190:7UKS Rotuz Bronów U1912:00
27.09LKS Zapora Wapienica U19 II10:0KS Iskra Rybarzowice U1912:00
6 kolejka
03.10GKS Czarni Jaworze U191:1LKS Sokół Hecznarowice U1911:00
03.10LZS Beskid Godziszka U19WOLKS Zamek Grodziec U1912:00
na boisku 2:7, w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
03.10UKS Rotuz Bronów U198:2KS Iskra Rybarzowice U1912:00
14.11LKS Ligota U190:8LKS Zapora Wapienica U19 II13:00
mecz zakończony w 45. minucie przy stanie 0:8 z powodu zdekompletowania zespołu gospodarzy
7 kolejka
10.10LKS Słowian Łodygowice U199:1LZS Beskid Godziszka U1912:00
10.10KS Iskra Rybarzowice U19WOLKS Ligota U1913:00
Wobec braku porozumienia pomiędzy zainteresowanymi stronami, Komisja ds. Gier Podokręgu Bielsko-Biała zwreryfikowała te zawody jako Walkower 3:0 na korzyść klubu KS Iskra Rybarzowice
11.10LKS Zapora Wapienica U19 II4:0GKS Czarni Jaworze U1912:00
11.10LKS Zamek Grodziec U192:6UKS Rotuz Bronów U1912:00
8 kolejka
31.10LZS Beskid Godziszka U192:2LKS Sokół Hecznarowice U1910:00
07.11KS Iskra Rybarzowice U193:6GKS Czarni Jaworze U1910:00
08.11UKS Rotuz Bronów U196:1LKS Ligota U1912:00
08.11LKS Zamek Grodziec U190:8LKS Słowian Łodygowice U1912:00
9 kolejka
24.10LKS Sokół Hecznarowice U195:3LKS Zamek Grodziec U1912:00
24.10LKS Słowian Łodygowice U192:3UKS Rotuz Bronów U1912:00
24.10LKS Ligota U190:6GKS Czarni Jaworze U1912:00
25.10LKS Zapora Wapienica U19 II5:0LZS Beskid Godziszka U1912:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83