3 Liga Juniorów (Podokręg Bielsko) - sezon 2018/2019

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1UMKS Trójka Czechowice Dziedzice U19154383:131410
2LKS Pionier Pisarzowice U19152942:25924
3GLKS Wilkowice U19142755:41833
4KS Bestwinka U19152743:32834
5KS Spójnia Landek U19152531:24816
6KS Soła Kobiernice U19152244:38717
7LZS Beskid Godziszka U19141332:55419
8LKS Sokół Hecznarowice U19141226:374010
9LKS Wilamowiczanka Wilamowice U1914837:562210
10LKS Mazańcowice U1915617:892013

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
25.08UMKS Trójka Czechowice Dziedzice U194:1KS Spójnia Landek U1911:30
25.08LKS Wilamowiczanka Wilamowice U199:1LKS Mazańcowice U1912:00
25.08LZS Beskid Godziszka U195:2KS Soła Kobiernice U1913:00
28.08GLKS Wilkowice U191:5LKS Pionier Pisarzowice U1917:00
05.09KS Bestwinka U194:0LKS Sokół Hecznarowice U1917:30
2 kolejka
01.09LKS Pionier Pisarzowice U194:1LKS Sokół Hecznarowice U1912:00
01.09KS Soła Kobiernice U191:4KS Bestwinka U1912:00
01.09LKS Mazańcowice U190:13UMKS Trójka Czechowice Dziedzice U1912:00
11.09KS Spójnia Landek U192:1LZS Beskid Godziszka U1916:15
19.09GLKS Wilkowice U196:5LKS Wilamowiczanka Wilamowice U1916:30
3 kolejka
08.09LKS Wilamowiczanka Wilamowice U191:2LKS Pionier Pisarzowice U1912:00
08.09LKS Sokół Hecznarowice U190:3KS Soła Kobiernice U1912:00
08.09KS Bestwinka U193:1KS Spójnia Landek U1912:00
08.09LZS Beskid Godziszka U197:1LKS Mazańcowice U1913:00
09.09UMKS Trójka Czechowice Dziedzice U195:0GLKS Wilkowice U1913:00
4 kolejka
15.09LKS Wilamowiczanka Wilamowice U192:3UMKS Trójka Czechowice Dziedzice U1912:00
15.09LKS Pionier Pisarzowice U194:0KS Soła Kobiernice U1912:00
15.09LKS Mazańcowice U190:6KS Bestwinka U1913:00
16.09KS Spójnia Landek U193:1LKS Sokół Hecznarowice U1910:00
16.09GLKS Wilkowice U192:2LZS Beskid Godziszka U1912:00
5 kolejka
22.09KS Soła Kobiernice U190:1KS Spójnia Landek U1912:00
23.09UMKS Trójka Czechowice Dziedzice U194:1LKS Pionier Pisarzowice U1910:00
23.09LKS Sokół Hecznarowice U195:0LKS Mazańcowice U1910:00
23.09KS Bestwinka U191:4GLKS Wilkowice U1911:00
06.04LZS Beskid Godziszka U195:2LKS Wilamowiczanka Wilamowice U1912:00
6 kolejka
20.09UMKS Trójka Czechowice Dziedzice U197:1LZS Beskid Godziszka U1913:00
29.09LKS Wilamowiczanka Wilamowice U192:2KS Bestwinka U1912:00
29.09LKS Pionier Pisarzowice U193:1KS Spójnia Landek U1912:00
29.09LKS Mazańcowice U190:9KS Soła Kobiernice U1912:00
30.09GLKS Wilkowice U194:1LKS Sokół Hecznarowice U1912:00
7 kolejka
06.10KS Spójnia Landek U194:0LKS Mazańcowice U1910:00
06.10KS Soła Kobiernice U193:3GLKS Wilkowice U1912:00
07.10LKS Sokół Hecznarowice U192:1LKS Wilamowiczanka Wilamowice U1910:00
07.10KS Bestwinka U192:4UMKS Trójka Czechowice Dziedzice U1911:00
07.10LZS Beskid Godziszka U193:6LKS Pionier Pisarzowice U1913:00
8 kolejka
13.10LKS Wilamowiczanka Wilamowice U193:6KS Soła Kobiernice U1912:00
13.10LKS Pionier Pisarzowice U195:0LKS Mazańcowice U1912:00
13.10LZS Beskid Godziszka U191:2KS Bestwinka U1913:00
14.10GLKS Wilkowice U193:2KS Spójnia Landek U1912:00
14.10UMKS Trójka Czechowice Dziedzice U196:0LKS Sokół Hecznarowice U1913:00
9 kolejka
20.10KS Spójnia Landek U195:0LKS Wilamowiczanka Wilamowice U1910:00
20.10LKS Mazańcowice U190:6GLKS Wilkowice U1911:30
20.10KS Bestwinka U192:2LKS Pionier Pisarzowice U1912:00
20.10LKS Sokół Hecznarowice U198:1LZS Beskid Godziszka U1912:00
20.10KS Soła Kobiernice U191:9UMKS Trójka Czechowice Dziedzice U1912:00
10 kolejka
13.04LKS Mazańcowice U199:3LKS Wilamowiczanka Wilamowice U1912:00
13.04KS Soła Kobiernice U198:1LZS Beskid Godziszka U1912:00
13.04LKS Pionier Pisarzowice U194:4GLKS Wilkowice U1912:00
13.04KS Spójnia Landek U193:3UMKS Trójka Czechowice Dziedzice U1916:00
14.04LKS Sokół Hecznarowice U190:2KS Bestwinka U1910:00
11 kolejka
17.04UMKS Trójka Czechowice Dziedzice U198:0LKS Mazańcowice U1919:00
22.04LZS Beskid Godziszka U190:1KS Spójnia Landek U1910:00
23.04KS Bestwinka U193:0KS Soła Kobiernice U1917:15
30.04LKS Sokół Hecznarowice U191:3LKS Pionier Pisarzowice U1917:30
01.05LKS Wilamowiczanka Wilamowice U192:7GLKS Wilkowice U1912:00
12 kolejka
27.04KS Soła Kobiernice U194:1LKS Sokół Hecznarowice U1912:00
27.04LKS Mazańcowice U190:1LZS Beskid Godziszka U1912:00
27.04GLKS Wilkowice U191:6UMKS Trójka Czechowice Dziedzice U1912:00
27.04KS Spójnia Landek U196:0KS Bestwinka U1913:00
07.05LKS Pionier Pisarzowice U191:4LKS Wilamowiczanka Wilamowice U1917:15
13 kolejka
04.05KS Soła Kobiernice U191:2LKS Pionier Pisarzowice U1912:00
04.05LKS Sokół Hecznarowice U195:0KS Spójnia Landek U1912:00
05.05LZS Beskid Godziszka U193:8GLKS Wilkowice U1913:30
05.05UMKS Trójka Czechowice Dziedzice U194:0LKS Wilamowiczanka Wilamowice U1916:00
07.05KS Bestwinka U197:2LKS Mazańcowice U1917:00
14 kolejka
11.05LKS Pionier Pisarzowice U190:1UMKS Trójka Czechowice Dziedzice U1912:00
11.05LKS Mazańcowice U192:1LKS Sokół Hecznarowice U1912:00
11.05LKS Wilamowiczanka Wilamowice U19-:-LZS Beskid Godziszka U1912:00
Spotkanie w pierwotnym terminie (11.05) nie odbyło się ze względu na zalanie boiska.
12.05GLKS Wilkowice U196:2KS Bestwinka U1912:00
12.05KS Spójnia Landek U190:1KS Soła Kobiernice U1913:00
15 kolejka
18.05KS Bestwinka U193:3LKS Wilamowiczanka Wilamowice U1912:00
18.05KS Soła Kobiernice U195:2LKS Mazańcowice U1912:00
18.05LKS Sokół Hecznarowice U19-:-GLKS Wilkowice U1912:00
18.05KS Spójnia Landek U191:0LKS Pionier Pisarzowice U1913:00
19.05LZS Beskid Godziszka U191:6UMKS Trójka Czechowice Dziedzice U1911:00
16 kolejka
25.05LKS Mazańcowice U19-KS Spójnia Landek U1912:00
25.05LKS Wilamowiczanka Wilamowice U19-LKS Sokół Hecznarowice U1912:00
25.05LKS Pionier Pisarzowice U19-LZS Beskid Godziszka U1912:00
25.05UMKS Trójka Czechowice Dziedzice U19-KS Bestwinka U1913:00
26.05GLKS Wilkowice U19-KS Soła Kobiernice U1912:00
17 kolejka
01.06KS Soła Kobiernice U19-LKS Wilamowiczanka Wilamowice U1912:00
01.06LKS Mazańcowice U19-LKS Pionier Pisarzowice U1912:00
01.06KS Bestwinka U19-LZS Beskid Godziszka U1912:00
01.06KS Spójnia Landek U19-GLKS Wilkowice U1912:00
01.06LKS Sokół Hecznarowice U19-UMKS Trójka Czechowice Dziedzice U1912:00
18 kolejka
08.06LKS Wilamowiczanka Wilamowice U19-KS Spójnia Landek U1912:00
08.06GLKS Wilkowice U19-LKS Mazańcowice U1912:00
08.06LKS Pionier Pisarzowice U19-KS Bestwinka U1912:00
08.06LZS Beskid Godziszka U19-LKS Sokół Hecznarowice U1912:00
08.06UMKS Trójka Czechowice Dziedzice U19-KS Soła Kobiernice U1912:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec2651
2Bełk2650
3Jasienica2649
4Ustroń2648
5Tychy II2647
6Łaziska Grn.2542
7Czechowice-Dz.2641
8Goczałkowice2635
9TSP II2633
10Radziechowy2632
11Wilcza2631
12Wodzisław2629
13Gaszowice2625
14Landek2523
15Racibórz2623
16Połomia2610
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2867
2Drogomyśl2864
3BKS Stal2861
4Dankowice2857
5Bestwina2855
6Rekord II2844
7Puńców2844
8Góral2843
9Koszarawa Ż.2841
10Wisła2838
11Rajcza2835
12Jaworze2833
13Bestwinka2829
14Łękawica2827
15Zebrzydowice2823
16Chybie2823
17Pruchna2816
18Kończyce M.287
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2154
2Wilkowice2141
3Bronów2041
4Pisarzowice2039
5Hecznarowice2134
6Międzyrzecze2134
7Kobiernice2032
8Kaniów2025
9Międzybrodzie2025
10Buczkowice2017
11Wapienica2017
12Bystra (k. Bielska)2017
13Godziszka207
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2252
2Strumień2251
3Goleszów2236
4Pogwizdów2236
5Pogórze2232
6Istebna2232
7Brenna2231
8Skoczów II2229
9Pielgrzymowice2228
10Zabłocie2228
11Bąków2228
12Kończyce W.2225
13Hażlach2215
14Dębowiec2212
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2253
2Milówka2052
3Pietrzykowice2150
4Węgierska G.2247
5Lipowa2235
6Babia Góra2229
7Leśna2129
8Radziechowy II2228
9Zarzecze2226
10Ujsoły2224
11Gilowice2219
12Sopotnia2218
13Soła Ż.2214
14Juszczyna229
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1545
2Kozy1534
3Ligota1529
4Rybarzowice1523
5Bujaków1519
6Zabrzeg1518
7Grodziec1517
8Łodygowice1513
9Mazańcowice158
10Kalna 156
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1339
2Iskrzyczyn1429
3Nierodzim1327
4Wielkie II1425
5Kaczyce1315
6Górki W.1314
7Ochaby1313
8Rudnik139
9Golasowice143
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2055
2Czernichów2046
3Pewel Śl.1935
4Jeleśnia1934
5Trzebinia1931
6Słotwina1830
7Korbielów1929
8Cisiec1926
9TS Przyborów2019
10Kocierz1918
11Pewel M.2216
12Przyborów220