Terminarz spotkań:

1 kolejka
23.08LKS Pogórze U192:7LKS Spójnia Górki Wielkie U1911:30
23.08LKS 99 Pruchna U195:0KKS Spójnia Zebrzydowice U1911:30
23.08LKS Kończyce Małe U194:5LKS Olza Pogwizdów U1911:30
23.08LKS Beskid Brenna U1910:0LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1917:00
23.08LKS Wyzwolenie Simoradz U192:4LKS Strażak Pielgrzymowice U1917:00
24.08LKS Zryw Bąków U192:4LKS Wisła Strumień U1917:00
2 kolejka
26.08LKS Olza Pogwizdów U191:3LKS Wyzwolenie Simoradz U1917:00
26.08LKS Wisła Strumień U193:4LKS Kończyce Małe U1917:00
26.08KKS Spójnia Zebrzydowice U191:1LKS Zryw Bąków U1917:00
26.08LKS Spójnia Górki Wielkie U192:12LKS 99 Pruchna U1917:00
26.08LKS Beskid Brenna U192:4LKS Pogórze U1917:00
26.08LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U190:7LKS Strażak Pielgrzymowice U1917:00
3 kolejka
30.08LKS Kończyce Małe U194:0KKS Spójnia Zebrzydowice U1911:30
30.08LKS 99 Pruchna U194:0LKS Beskid Brenna U1911:30
30.08LKS Strażak Pielgrzymowice U195:1LKS Olza Pogwizdów U1917:00
31.08LKS Wyzwolenie Simoradz U192:0LKS Wisła Strumień U1914:00
31.08LKS Zryw Bąków U197:1LKS Spójnia Górki Wielkie U1917:00
10.09LKS Pogórze U19WOLKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1917:00
mecz zakończony w 35. minucie przy stanie 9:0 z powodu zdekompletowania zespołu gości
4 kolejka
06.09LKS Pogórze U191:3LKS 99 Pruchna U1911:30
06.09LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U190:5LKS Olza Pogwizdów U1911:30
06.09LKS Wisła Strumień U192:3LKS Strażak Pielgrzymowice U1911:30
06.09KKS Spójnia Zebrzydowice U190:1LKS Wyzwolenie Simoradz U1911:30
06.09LKS Spójnia Górki Wielkie U191:4LKS Kończyce Małe U1917:00
06.09LKS Zryw Bąków U194:3LKS Beskid Brenna U1917:00
5 kolejka
13.09LKS 99 Pruchna U1917:1LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1911:30
13.09LKS Kończyce Małe U190:3LKS Beskid Brenna U1911:30
13.09LKS Strażak Pielgrzymowice U192:3KKS Spójnia Zebrzydowice U1912:00
13.09LKS Wyzwolenie Simoradz U193:1LKS Spójnia Górki Wielkie U1916:00
14.09LKS Olza Pogwizdów U192:2LKS Wisła Strumień U1911:30
14.09LKS Zryw Bąków U192:0LKS Pogórze U1916:00
6 kolejka
20.09LKS 99 Pruchna U197:1LKS Zryw Bąków U1911:30
20.09LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U192:4LKS Wisła Strumień U1911:30
20.09KKS Spójnia Zebrzydowice U193:0LKS Olza Pogwizdów U1911:30
20.09LKS Spójnia Górki Wielkie U192:4LKS Strażak Pielgrzymowice U1911:30
20.09LKS Beskid Brenna U192:2LKS Wyzwolenie Simoradz U1916:00
20.09LKS Pogórze U191:3LKS Kończyce Małe U1916:00
7 kolejka
27.09LKS Wisła Strumień U192:3KKS Spójnia Zebrzydowice U1911:30
27.09LKS Olza Pogwizdów U193:2LKS Spójnia Górki Wielkie U1911:30
27.09LKS Kończyce Małe U192:7LKS 99 Pruchna U1911:30
27.09LKS Strażak Pielgrzymowice U193:4LKS Beskid Brenna U1916:00
27.09LKS Wyzwolenie Simoradz U192:4LKS Pogórze U1916:00
28.09LKS Zryw Bąków U196:1LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1916:00
8 kolejka
04.10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U194:1KKS Spójnia Zebrzydowice U1911:30
04.10LKS Pogórze U190:3LKS Strażak Pielgrzymowice U1911:30
04.10LKS 99 Pruchna U192:0LKS Wyzwolenie Simoradz U1911:30
04.10LKS Spójnia Górki Wielkie U192:1LKS Wisła Strumień U1915:00
04.10LKS Beskid Brenna U196:1LKS Olza Pogwizdów U1915:00
05.10LKS Zryw Bąków U192:1LKS Kończyce Małe U1915:00
9 kolejka
11.10LKS Olza Pogwizdów U195:2LKS Pogórze U1911:30
11.10LKS Wisła Strumień U191:1LKS Beskid Brenna U1911:30
11.10KKS Spójnia Zebrzydowice U191:0LKS Spójnia Górki Wielkie U1911:30
11.10LKS Kończyce Małe U190:2LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1911:30
11.10LKS Wyzwolenie Simoradz U19WOLKS Zryw Bąków U1915:00
mecz zakończony w 40. minucie przy stanie 4:0 z powodu zdekompletowania zespołu gości
11.10LKS Strażak Pielgrzymowice U191:2LKS 99 Pruchna U1915:00
10 kolejka
18.10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U190:7LKS Spójnia Górki Wielkie U1911:30
18.10LKS Pogórze U194:4LKS Wisła Strumień U1911:30
18.10LKS 99 Pruchna U195:0LKS Olza Pogwizdów U1911:30
18.10LKS Kończyce Małe U190:3LKS Wyzwolenie Simoradz U1911:30
18.10LKS Beskid Brenna U192:1KKS Spójnia Zebrzydowice U1915:00
19.10LKS Zryw Bąków U190:9LKS Strażak Pielgrzymowice U1915:00
11 kolejka
25.10KKS Spójnia Zebrzydowice U191:0LKS Pogórze U1911:30
25.10LKS Wisła Strumień U190:1LKS 99 Pruchna U1911:30
25.10LKS Olza Pogwizdów U1910:3LKS Zryw Bąków U1911:30
25.10LKS Spójnia Górki Wielkie U192:3LKS Beskid Brenna U1914:00
25.10LKS Strażak Pielgrzymowice U194:3LKS Kończyce Małe U1914:00
25.10LKS Wyzwolenie Simoradz U199:0LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1914:00
12 kolejka
11.04LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U197:4LKS Beskid Brenna U1911:30
11.04LKS Wisła Strumień U192:1LKS Zryw Bąków U1911:30
11.04LKS Olza Pogwizdów U191:6LKS Kończyce Małe U1911:30
11.04LKS Spójnia Górki Wielkie U195:2LKS Pogórze U1916:00
11.04KKS Spójnia Zebrzydowice U191:5LKS 99 Pruchna U1916:00
12.04LKS Strażak Pielgrzymowice U1910:1LKS Wyzwolenie Simoradz U1916:00
13 kolejka
18.04LKS Wyzwolenie Simoradz U191:0LKS Olza Pogwizdów U1911:30
18.04LKS Kończyce Małe U194:1LKS Wisła Strumień U1911:30
18.04LKS 99 Pruchna U197:0LKS Spójnia Górki Wielkie U1911:30
18.04LKS Strażak Pielgrzymowice U195:0LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1916:00
19.04LKS Zryw Bąków U191:2KKS Spójnia Zebrzydowice U1916:00
19.04LKS Pogórze U192:6LKS Beskid Brenna U1916:30
14 kolejka
25.04KKS Spójnia Zebrzydowice U191:3LKS Kończyce Małe U1911:30
25.04LKS Wisła Strumień U192:0LKS Wyzwolenie Simoradz U1911:30
25.04LKS Olza Pogwizdów U191:6LKS Strażak Pielgrzymowice U1911:30
25.04LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U191:3LKS Pogórze U1911:30
25.04LKS Spójnia Górki Wielkie U197:2LKS Zryw Bąków U1916:00
25.04LKS Beskid Brenna U190:2LKS 99 Pruchna U1916:00
15 kolejka
02.05LKS Kończyce Małe U193:5LKS Spójnia Górki Wielkie U1911:30
02.05LKS 99 Pruchna U192:0LKS Pogórze U1911:30
02.05LKS Olza Pogwizdów U194:2LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1911:30
02.05LKS Wyzwolenie Simoradz U191:1KKS Spójnia Zebrzydowice U1911:30
02.05LKS Beskid Brenna U193:1LKS Zryw Bąków U1917:00
02.05LKS Strażak Pielgrzymowice U194:0LKS Wisła Strumień U1917:00
16 kolejka
09.05KKS Spójnia Zebrzydowice U191:4LKS Strażak Pielgrzymowice U1911:30
09.05LKS Wisła Strumień U193:0LKS Olza Pogwizdów U1911:30
09.05LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U191:12LKS 99 Pruchna U1911:30
09.05LKS Beskid Brenna U194:3LKS Kończyce Małe U1917:00
09.05LKS Spójnia Górki Wielkie U190:3LKS Wyzwolenie Simoradz U1917:00
10.05LKS Pogórze U194:1LKS Zryw Bąków U1914:30
17 kolejka
16.05LKS Wisła Strumień U196:0LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1911:30
16.05LKS Olza Pogwizdów U191:3KKS Spójnia Zebrzydowice U1911:30
16.05LKS Kończyce Małe U192:2LKS Pogórze U1911:30
16.05LKS Strażak Pielgrzymowice U1910:0LKS Spójnia Górki Wielkie U1917:00
17.05LKS Wyzwolenie Simoradz U190:0LKS Beskid Brenna U1916:30
17.05LKS Zryw Bąków U190:6LKS 99 Pruchna U1917:00
18 kolejka
23.05LKS Spójnia Górki Wielkie U192:3LKS Olza Pogwizdów U1911:30
23.05LKS Pogórze U191:0LKS Wyzwolenie Simoradz U1911:30
na boisku LKS
23.05LKS 99 Pruchna U196:0LKS Kończyce Małe U1911:30
23.05LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U190:0LKS Zryw Bąków U1911:30
23.05LKS Beskid Brenna U19WOLKS Strażak Pielgrzymowice U1917:00
NA boisku 2:5, w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik.
24.05KKS Spójnia Zebrzydowice U192:5LKS Wisła Strumień U1911:30
19 kolejka
30.05KKS Spójnia Zebrzydowice U194:1LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1911:30
30.05LKS Wisła Strumień U197:0LKS Spójnia Górki Wielkie U1911:30
30.05LKS Olza Pogwizdów U190:3LKS Beskid Brenna U1911:30
30.05LKS Wyzwolenie Simoradz U190:5LKS 99 Pruchna U1911:30
30.05LKS Kończyce Małe U193:6LKS Zryw Bąków U1911:30
30.05LKS Strażak Pielgrzymowice U195:1LKS Pogórze U1917:00
20 kolejka
06.06LKS 99 Pruchna U197:0LKS Strażak Pielgrzymowice U1911:30
06.06LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U191:3LKS Kończyce Małe U1911:30
06.06LKS Beskid Brenna U190:1LKS Wisła Strumień U1917:00
06.06LKS Spójnia Górki Wielkie U191:1KKS Spójnia Zebrzydowice U1917:00
07.06LKS Pogórze U190:3LKS Olza Pogwizdów U1915:30
07.06LKS Zryw Bąków U192:6LKS Wyzwolenie Simoradz U1917:00
21 kolejka
13.06LKS Spójnia Górki Wielkie U193:4LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1911:30
13.06KKS Spójnia Zebrzydowice U193:1LKS Beskid Brenna U1911:30
13.06LKS Wisła Strumień U194:2LKS Pogórze U1911:30
13.06LKS Olza Pogwizdów U190:6LKS 99 Pruchna U1911:30
13.06LKS Strażak Pielgrzymowice U196:0LKS Zryw Bąków U1911:30
13.06LKS Wyzwolenie Simoradz U190:1LKS Kończyce Małe U1911:30
22 kolejka
20.06LKS Beskid Brenna U193:0LKS Spójnia Górki Wielkie U1911:30
20.06LKS Pogórze U193:4KKS Spójnia Zebrzydowice U1911:30
20.06LKS 99 Pruchna U192:1LKS Wisła Strumień U1911:30
20.06LKS Zryw Bąków U190:5LKS Olza Pogwizdów U1911:30
20.06LKS Kończyce Małe U193:2LKS Strażak Pielgrzymowice U1911:30
20.06LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U193:4LKS Wyzwolenie Simoradz U1911:30
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94