Terminarz spotkań:

1 kolejka
24.08LKS Beskid Brenna U194:0LKS Pogórze U1911:00
24.08LKS Błyskawica Drogomyśl U197:0LKS Ochaby 96 U1911:00
24.08WSS Wisła U192:4LKS Olza Pogwizdów U1911:00
24.08LKS Goleszów U193:1LKS Strażak Pielgrzymowice U1912:00
25.08UKS APN Góral Istebna U19-:-LKS Spójnia Górki Wielkie U1917:00
Na boisku 4:2, wynik spotkania anulowano - drużyna Górala Istebna wycofała się z rogrywek.
2 kolejka
31.08LKS Spójnia Górki Wielkie U190:4LKS Olza Pogwizdów U1911:00
31.08LKS Ochaby 96 U190:6WSS Wisła U1911:00
31.08LKS Wisła Strumień U193:0LKS Błyskawica Drogomyśl U1911:00
31.08LKS Pogórze U192:1LKS Goleszów U1911:00
31.08UKS APN Góral Istebna U19-:-LKS Beskid Brenna U1911:00
Na boisku 3:4, wynik spotkania anulowano - drużyna Górala Istebna wycofała się z rogrywek.
3 kolejka
04.09LKS Beskid Brenna U198:0LKS Spójnia Górki Wielkie U1917:00
04.09LKS Goleszów U19-:-UKS APN Góral Istebna U1917:00
Na boisku 4:2, wynik spotkania anulowano - drużyna Górala Istebna wycofała się z rogrywek.
04.09LKS Błyskawica Drogomyśl U194:0LKS Strażak Pielgrzymowice U1917:00
04.09LKS Olza Pogwizdów U195:0LKS Ochaby 96 U1917:00
17.09WSS Wisła U193:1LKS Wisła Strumień U1917:30
4 kolejka
07.09LKS Spójnia Górki Wielkie U198:0LKS Ochaby 96 U1911:00
07.09LKS Wisła Strumień U191:3LKS Olza Pogwizdów U1911:00
07.09LKS Pogórze U192:1LKS Błyskawica Drogomyśl U1911:00
07.09LKS Beskid Brenna U191:3LKS Goleszów U1911:00
07.09LKS Strażak Pielgrzymowice U190:1WSS Wisła U1916:00
5 kolejka
14.09LKS Błyskawica Drogomyśl U19-:-UKS APN Góral Istebna U1911:00
Drużyna Górala Istebna wycofała się z rozgrywek
14.09WSS Wisła U191:5LKS Pogórze U1911:00
14.09LKS Ochaby 96 U190:8LKS Wisła Strumień U1911:00
14.09LKS Goleszów U195:2LKS Spójnia Górki Wielkie U1912:00
14.09LKS Olza Pogwizdów U193:1LKS Strażak Pielgrzymowice U1912:00
6 kolejka
21.09LKS Spójnia Górki Wielkie U198:2LKS Wisła Strumień U1911:00
21.09LKS Pogórze U192:1LKS Olza Pogwizdów U1911:00
21.09LKS Beskid Brenna U190:3LKS Błyskawica Drogomyśl U1911:00
21.09LKS Strażak Pielgrzymowice U193:0LKS Ochaby 96 U1916:00
7 kolejka
28.09LKS Błyskawica Drogomyśl U191:6LKS Goleszów U1911:00
28.09LKS Beskid Brenna U192:4WSS Wisła U1911:00
28.09LKS Ochaby 96 U190:15LKS Pogórze U1911:00
28.09LKS Wisła Strumień U193:0LKS Strażak Pielgrzymowice U1911:00
8 kolejka
05.10LKS Spójnia Górki Wielkie U192:9LKS Strażak Pielgrzymowice U1911:00
05.10LKS Pogórze U191:3LKS Wisła Strumień U1911:00
05.10LKS Beskid Brenna U192:4LKS Olza Pogwizdów U1911:00
05.10LKS Goleszów U193:5WSS Wisła U1912:00
9 kolejka
12.10LKS Błyskawica Drogomyśl U197:6LKS Spójnia Górki Wielkie U1911:00
12.10LKS Ochaby 96 U192:8LKS Beskid Brenna U1911:00
12.10LKS Olza Pogwizdów U192:3LKS Goleszów U1912:00
12.10LKS Strażak Pielgrzymowice U190:2LKS Pogórze U1915:00
10 kolejka
19.10LKS Spójnia Górki Wielkie U191:0LKS Pogórze U1911:00
19.10LKS Beskid Brenna U190:3LKS Wisła Strumień U1911:00
19.10LKS Błyskawica Drogomyśl U192:1WSS Wisła U1911:00
19.10LKS Goleszów U193:0LKS Ochaby 96 U1912:00
11 kolejka
26.10WSS Wisła U19-LKS Spójnia Górki Wielkie U1911:00
26.10LKS Wisła Strumień U19-LKS Goleszów U1911:00
26.10LKS Olza Pogwizdów U19-LKS Błyskawica Drogomyśl U1912:00
26.10LKS Strażak Pielgrzymowice U19-LKS Beskid Brenna U1915:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1123
2Tychy II1020
3Książenice1120
4Czechowice-Dz.1120
5Goczałkowice1119
6Jasienica1119
7Ustroń1118
8Czaniec1118
9Łaziska Grn.1118
10TSP II1117
11Bełk1113
12Landek1112
13Radziechowy1111
14MKP Odra119
15Wilcza117
16Skoczów102
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny1228
2Bestwina1226
3Pszczyna1125
4Wisła Wlk.1225
5Cielmice1219
6Studzienice1218
7Dankowice1117
8Jaworze1217
9BKS Stal1216
10Łąka1216
11Bestwinka1214
12Wola1213
13Czechowice-Dz. II1212
14Rekord II1210
15Rudołtowice1210
16Bieruń124
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1228
2Puńców1226
3Drogomyśl1224
4Rajcza1123
5Wisła1222
6Milówka1219
7Góral1218
8Strumień1218
91909 Piast1216
10Koszarawa Ż.1215
11Zebrzydowice1214
12Żabnica1113
13Pruchna1211
14Pietrzykowice1211
15Chybie1210
16Goleszów125
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1021
2Kaniów1018
3Wilamowice1017
4Wilkowice1017
5Bronów1016
6Buczkowice1015
7Wapienica1014
8Międzyrzecze1013
9Hecznarowice1011
10Bystra (k. Bielska)1011
11Międzybrodzie1011
12Kobiernice104
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1234
2Istebna1230
3Kończyce M.1225
4Kończyce W.1120
5Skoczów II1220
6Pogwizdów1218
7Pierściec1217
8Brenna1215
9Bąków1214
10Zabłocie129
11Iskrzyczyn129
12Hażlach118
13Pielgrzymowice128
14Nierodzim128
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1123
2Ujsoły1123
3Sopotnia1123
4Węgierska G.1022
5Bystra (k. Żywca)1121
6Gilowice1118
7Czernichów1017
8Radziechowy II1116
9Babia Góra1015
10Lipowa1015
11Soła Ż.1112
12Zarzecze103
13Słotwina112
14Jeleśnia101
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota1026
2Kozy924
3TSP III822
4Grodziec1018
5Rybarzowice1017
6Czaniec II1014
7Godziszka1012
8Jaworze II910
9Zabrzeg1010
10Mazańcowice105
11Bujaków104
12Łodygowice103
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II819
2Juszczyna817
3Cisiec816
4Korbielów813
5Trzebinia813
6Ślemień912
7Cięcina77
8Kocierz75
9Pewel Śl.74
10TS Przyborów84