Terminarz spotkań:

1 kolejka
17.08LKS Leśna U190:3KS Kuźnia Ustroń U1911:00
18.08KS Góral Żywiec U192:1UMKS Trójka Czechowice Dziedzice U1910:00
18.08TS Koszarawa Żywiec U190:1RKS Cukrownik Chybie U1910:00
18.08MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski U193:1BBTS Podbeskidzie U19 II11:00
28.08LKS Victoria Hażlach U190:4LKS Zapora Wapienica U1917:30
04.09LKS Pasjonat Dankowice U191:3GKS Pniówek Pawłowice Śl. U1917:30
11.09LKS Drzewiarz Jasienica U192:4KP Beskid Skoczów U1917:00
2 kolejka
22.08GKS Pniówek Pawłowice Śl. U191:1UMKS Trójka Czechowice Dziedzice U1917:00
24.08LKS Victoria Hażlach U191:0LKS Leśna U1910:00
24.08LKS Zapora Wapienica U193:0BBTS Podbeskidzie U19 II16:00
25.08KS Kuźnia Ustroń U197:1LKS Drzewiarz Jasienica U1910:00
25.08KP Beskid Skoczów U194:0TS Koszarawa Żywiec U1911:00
25.08MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski U194:2KS Góral Żywiec U1911:00
25.08RKS Cukrownik Chybie U191:4LKS Pasjonat Dankowice U1916:00
3 kolejka
29.08KS Góral Żywiec U197:1BBTS Podbeskidzie U19 II11:00
31.08LKS Leśna U192:6LKS Zapora Wapienica U1911:00
31.08LKS Drzewiarz Jasienica U191:3LKS Victoria Hażlach U1913:00
w Hażlachu
31.08RKS Cukrownik Chybie U191:4UMKS Trójka Czechowice Dziedzice U1916:00
01.09TS Koszarawa Żywiec U193:1KS Kuźnia Ustroń U1910:00
01.09MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski U195:0GKS Pniówek Pawłowice Śl. U1910:00
01.09LKS Pasjonat Dankowice U194:1KP Beskid Skoczów U1911:00
4 kolejka
04.09KP Beskid Skoczów U191:0UMKS Trójka Czechowice Dziedzice U1917:00
07.09LKS Victoria Hażlach U193:0TS Koszarawa Żywiec U1910:00
07.09LKS Leśna U194:1LKS Drzewiarz Jasienica U1911:00
07.09LKS Zapora Wapienica U193:1KS Góral Żywiec U1916:00
08.09KS Kuźnia Ustroń U196:2LKS Pasjonat Dankowice U1910:00
08.09RKS Cukrownik Chybie U190:5MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski U1916:00
11.09GKS Pniówek Pawłowice Śl. U193:0BBTS Podbeskidzie U19 II18:00
5 kolejka
14.09UMKS Trójka Czechowice Dziedzice U195:2KS Kuźnia Ustroń U1912:00
14.09LKS Drzewiarz Jasienica U191:4LKS Zapora Wapienica U1912:00
14.09KS Góral Żywiec U191:3GKS Pniówek Pawłowice Śl. U1912:00
15.09LKS Pasjonat Dankowice U190:1LKS Victoria Hażlach U1911:00
15.09TS Koszarawa Żywiec U192:1LKS Leśna U1912:00
15.09BBTS Podbeskidzie U19 II5:1RKS Cukrownik Chybie U1916:00
15.09MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski U195:0KP Beskid Skoczów U1916:30
6 kolejka
21.09LKS Victoria Hażlach U19-UMKS Trójka Czechowice Dziedzice U1910:00
21.09LKS Leśna U19-LKS Pasjonat Dankowice U1911:00
21.09LKS Drzewiarz Jasienica U19-TS Koszarawa Żywiec U1912:00
21.09KP Beskid Skoczów U19-BBTS Podbeskidzie U19 II12:00
21.09LKS Zapora Wapienica U19-GKS Pniówek Pawłowice Śl. U1916:00
22.09KS Kuźnia Ustroń U19-MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski U1910:00
22.09RKS Cukrownik Chybie U19-KS Góral Żywiec U1916:00
7 kolejka
28.09GKS Pniówek Pawłowice Śl. U19-RKS Cukrownik Chybie U1912:00
28.09KS Góral Żywiec U19-KP Beskid Skoczów U1912:00
28.09UMKS Trójka Czechowice Dziedzice U19-LKS Leśna U1912:00
29.09MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski U19-LKS Victoria Hażlach U1910:00
29.09LKS Pasjonat Dankowice U19-LKS Drzewiarz Jasienica U1911:00
29.09TS Koszarawa Żywiec U19-LKS Zapora Wapienica U1912:00
29.09BBTS Podbeskidzie U19 II-KS Kuźnia Ustroń U1916:00
8 kolejka
05.10LKS Victoria Hażlach U19-BBTS Podbeskidzie U19 II10:00
05.10LKS Leśna U19-MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski U1911:00
05.10LKS Drzewiarz Jasienica U19-UMKS Trójka Czechowice Dziedzice U1912:00
05.10KP Beskid Skoczów U19-GKS Pniówek Pawłowice Śl. U1912:00
05.10LKS Zapora Wapienica U19-RKS Cukrownik Chybie U1916:00
06.10KS Kuźnia Ustroń U19-KS Góral Żywiec U1910:00
06.10TS Koszarawa Żywiec U19-LKS Pasjonat Dankowice U1912:00
9 kolejka
12.10GKS Pniówek Pawłowice Śl. U19-KS Kuźnia Ustroń U1912:00
12.10KS Góral Żywiec U19-LKS Victoria Hażlach U1912:00
12.10UMKS Trójka Czechowice Dziedzice U19-TS Koszarawa Żywiec U1912:00
13.10MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski U19-LKS Drzewiarz Jasienica U1910:00
13.10LKS Pasjonat Dankowice U19-LKS Zapora Wapienica U1911:00
13.10RKS Cukrownik Chybie U19-KP Beskid Skoczów U1916:00
13.10BBTS Podbeskidzie U19 II-LKS Leśna U1916:00
10 kolejka
19.10LKS Victoria Hażlach U19-GKS Pniówek Pawłowice Śl. U1910:00
19.10LKS Leśna U19-KS Góral Żywiec U1911:00
19.10LKS Drzewiarz Jasienica U19-BBTS Podbeskidzie U19 II12:00
19.10LKS Zapora Wapienica U19-KP Beskid Skoczów U1916:00
20.10KS Kuźnia Ustroń U19-RKS Cukrownik Chybie U1910:00
20.10LKS Pasjonat Dankowice U19-UMKS Trójka Czechowice Dziedzice U1911:00
20.10TS Koszarawa Żywiec U19-MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski U1912:00
11 kolejka
26.10KP Beskid Skoczów U19-KS Kuźnia Ustroń U1912:00
26.10KS Góral Żywiec U19-LKS Drzewiarz Jasienica U1912:00
26.10UMKS Trójka Czechowice Dziedzice U19-LKS Zapora Wapienica U1912:00
26.10GKS Pniówek Pawłowice Śl. U19-LKS Leśna U1912:00
27.10MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski U19-LKS Pasjonat Dankowice U1910:00
27.10BBTS Podbeskidzie U19 II-TS Koszarawa Żywiec U1916:00
27.10RKS Cukrownik Chybie U19-LKS Victoria Hażlach U1916:00
12 kolejka
03.11LKS Pasjonat Dankowice U19-BBTS Podbeskidzie U19 II11:00
03.11LKS Leśna U19-RKS Cukrownik Chybie U1911:00
03.11LKS Zapora Wapienica U19-KS Kuźnia Ustroń U1912:00
03.11UMKS Trójka Czechowice Dziedzice U19-MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski U1912:00
03.11LKS Victoria Hażlach U19-KP Beskid Skoczów U1912:00
03.11LKS Drzewiarz Jasienica U19-GKS Pniówek Pawłowice Śl. U1912:00
03.11TS Koszarawa Żywiec U19-KS Góral Żywiec U1912:00
13 kolejka
09.11GKS Pniówek Pawłowice Śl. U19-TS Koszarawa Żywiec U1912:00
09.11KP Beskid Skoczów U19-LKS Leśna U1912:00
09.11KS Góral Żywiec U19-LKS Pasjonat Dankowice U1912:00
10.11KS Kuźnia Ustroń U19-LKS Victoria Hażlach U1910:00
10.11MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski U19-LKS Zapora Wapienica U1910:00
10.11RKS Cukrownik Chybie U19-LKS Drzewiarz Jasienica U1916:00
10.11BBTS Podbeskidzie U19 II-UMKS Trójka Czechowice Dziedzice U1916:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice613
2Goczałkowice612
3Ustroń612
4Czaniec612
5TSP II612
6Odra610
7Tychy II610
8Czechowice-Dz.610
9Jasienica610
10Łaziska Grn.68
11Landek68
12Radziechowy67
13Bełk67
14MKP Odra63
15Skoczów61
16Wilcza60
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny715
2Dankowice713
3Bestwinka713
4Pszczyna612
5BKS Stal712
6Jaworze712
7Wisła Wlk.712
8Bestwina611
9Wola711
10Studzienice610
11Łąka710
12Cielmice67
13Rekord II76
14Czechowice-Dz. II76
15Bieruń73
16Rudołtowice73
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota515
2Kozy412
3Czaniec II510
4TSP III39
5Grodziec57
6Rybarzowice57
7Zabrzeg57
8Jaworze II44
9Bujaków54
10Godziszka54
11Mazańcowice51
12Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast39
2Rudnik39
3Piast II47
4Ochaby46
5Wielkie II46
6Kaczyce44
7Górki W.33
8Dębowiec33
9Golasowice40