BL6 Bielsko 1L (Liga orlikowa) - sezon 2016/2017

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1Centrum Old35101247:743320
2Young Power3584217:922735
3Banda Świrów3574212:1222429
4Fc Po Nalewce 3470192:1222248
5Wilki Południa3567164:1132078
6AM Hussars3562184:14720213
7Biała Krakowska3559171:14519214
8Black Game Team3357176:12718312
9Black Devils3553214:17616514
10Czechowice Team3549178:20816118
11Leśny Klub Sportowy3548161:12514615
12FC Wapienica3543157:17313418
13Wpn Squad3541144:15713220
14MegaSport3432125:19210222
15Body-Maxx.pl3529117:2089224
16FC Tury3525146:2928126
17HuSaRiA WuPe181654:955112
1818BPD351578:1905030
19BeskidzkaPilka.pl3510113:2923131

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
10.08Banda Świrów10:1HuSaRiA WuPe17:00
10.08Young Power6:5Black Game Team18:00
10.08MegaSport1:4Centrum Old19:00
11.08Black Devils7:3Czechowice Team17:00
11.08Wilki Południa6:2Wpn Squad19:00
11.08BeskidzkaPilka.pl6:9Body-Maxx.pl20:00
14.08Fc Po Nalewce 4:4Biała Krakowska17:00
14.0818BPD5:4FC Wapienica18:00
18.08FC Tury1:22AM Hussars19:00
2 kolejka
13.08Banda Świrów11:7MegaSport19:00
16.08AM Hussars10:2BeskidzkaPilka.pl20:00
16.08Centrum Old8:1Young Power21:00
17.08FC Wapienica4:10Black Devils17:00
17.08Biała Krakowska3:1Leśny Klub Sportowy18:00
17.08Czechowice Team4:4Fc Po Nalewce 19:00
18.08Black Game Team5:5Wilki Południa20:00
21.08Wpn Squad8:2FC Tury16:00
30.08Body-Maxx.pl5:318BPD20:00
3 kolejka
20.08Black Devils4:6Body-Maxx.pl18:00
20.08FC Tury1:14Black Game Team19:00
20.08MegaSport5:4HuSaRiA WuPe20:00
21.08Leśny Klub Sportowy3:7Czechowice Team17:00
21.08Fc Po Nalewce 10:2FC Wapienica18:00
23.08BeskidzkaPilka.pl2:11Wpn Squad20:00
23.08Wilki Południa0:4Centrum Old21:00
24.08Young Power2:5Banda Świrów19:00
30.0818BPD3:11AM Hussars21:00
4 kolejka
24.08AM Hussars5:6Black Devils18:00
24.08Centrum Old3:0FC Tury19:00
Drużyna Turów oddała walkowera
25.08FC Wapienica3:8Leśny Klub Sportowy18:00
25.08Black Game Team3:0BeskidzkaPilka.pl20:00
walkower do potwierdzenia na PA
27.08HuSaRiA WuPe0:3Biała Krakowska20:00
walkower do potwierdzenia na PA
28.08Body-Maxx.pl2:4Fc Po Nalewce 16:00
28.08Wpn Squad6:518BPD17:00
28.08MegaSport2:10Young Power18:00
12.09Banda Świrów4:3Wilki Południa20:00
5 kolejka
10.09FC Tury3:14Banda Świrów19:00
11.09Fc Po Nalewce 5:6AM Hussars15:00
11.09Wilki Południa3:0MegaSport16:00
11.09Young Power17:3HuSaRiA WuPe18:00
11.09Biała Krakowska3:5Czechowice Team19:00
11.09Leśny Klub Sportowy6:1Body-Maxx.pl20:00
11.09Black Devils5:4Wpn Squad21:00
11.0918BPD4:20Black Game Team21:00
22.12BeskidzkaPilka.pl3:18Centrum Old19:00
6 kolejka
17.09HuSaRiA WuPe5:4Czechowice Team19:00
17.09Wpn Squad6:11Fc Po Nalewce 20:00
18.09FC Wapienica3:5Biała Krakowska17:00
18.09Young Power4:4Wilki Południa18:00
18.09Black Game Team3:4Black Devils19:00
18.09AM Hussars4:3Leśny Klub Sportowy20:00
26.11Banda Świrów8:6BeskidzkaPilka.pl16:00
21.01MegaSport8:6FC Tury19:00
22.01Centrum Old3:018BPD20:00
7 kolejka
25.0918BPD2:9Banda Świrów14:00
25.09Wilki Południa2:2HuSaRiA WuPe15:00
25.09Czechowice Team3:11FC Wapienica16:00
25.09Biała Krakowska5:3Body-Maxx.pl17:00
25.09Fc Po Nalewce 8:6Black Game Team18:00
25.09Leśny Klub Sportowy5:7Wpn Squad19:00
25.09Black Devils7:8Centrum Old20:00
01.10FC Tury1:7Young Power20:00
29.01BeskidzkaPilka.plWOMegaSport18:00
8 kolejka
01.10Body-Maxx.pl10:9Czechowice Team17:00
01.10HuSaRiA WuPe3:5FC Wapienica18:00
01.10Wilki Południa9:3FC Tury19:00
02.10AM Hussars8:7Biała Krakowska15:00
02.10Banda Świrów3:2Black Devils16:00
02.10Black Game Team7:6Leśny Klub Sportowy17:00
02.10MegaSport3:018BPD18:00
02.10Centrum Old5:1Fc Po Nalewce 19:00
02.10Young Power13:2BeskidzkaPilka.pl20:00
9 kolejka
08.10FC Tury3:7HuSaRiA WuPe19:00
08.10Black Devils8:5MegaSport20:00
09.1018BPD0:3Young Power15:00
09.10Fc Po Nalewce 3:3Banda Świrów16:00
09.10FC Wapienica6:3Body-Maxx.pl17:00
09.10Czechowice Team6:11AM Hussars18:00
09.10Leśny Klub Sportowy6:7Centrum Old19:00
09.10Biała Krakowska6:3Wpn Squad20:00
01.12BeskidzkaPilka.pl1:8Wilki Południa19:00
w Mazańcowicach
10 kolejka
15.10AM Hussars3:3FC Wapienica18:00
15.10MegaSport2:11Fc Po Nalewce 19:00
15.10FC Tury3:0BeskidzkaPilka.pl20:00
Drużyna gości nie zebrała się.
16.10HuSaRiA WuPe5:2Body-Maxx.pl15:00
16.10Banda Świrów5:5Leśny Klub Sportowy16:00
16.10Wpn Squad8:3Czechowice Team17:00
16.10Young Power3:0Black Devils18:00
16.10Wilki Południa11:618BPD19:00
16.10Black Game Team9:5Biała Krakowska20:00
11 kolejka
22.10Leśny Klub Sportowy3:0MegaSport17:00
22.1018BPD11:3FC Tury17:00
w Mazańcowicach
22.10Black Devils4:7Wilki Południa18:00
22.10BeskidzkaPilka.pl1:9HuSaRiA WuPe20:00
23.10Czechowice Team7:10Black Game Team16:00
23.10Body-Maxx.pl0:3AM Hussars17:00
23.10Fc Po Nalewce 4:3Young Power18:00
23.10Biała Krakowska2:8Centrum Old19:00
23.10FC Wapienica2:9Wpn Squad20:00
12 kolejka
28.10BeskidzkaPilka.pl3:918BPD18:00
w Mazańcowicach
29.10FC Tury9:17Black Devils17:00
29.10Wilki Południa3:6Fc Po Nalewce 18:00
29.10HuSaRiA WuPe0:3AM Hussars19:00
30.10Black Game Team7:4FC Wapienica17:00
30.10Banda Świrów1:2Biała Krakowska18:00
30.10Centrum Old14:2Czechowice Team19:00
30.10Wpn Squad11:3Body-Maxx.pl20:00
31.10Young Power5:2Leśny Klub Sportowy21:00
13 kolejka
05.1118BPD5:4HuSaRiA WuPe17:00
05.11Czechowice Team3:6Banda Świrów18:00
05.11Fc Po Nalewce 8:2FC Tury19:00
05.11Black Devils12:4BeskidzkaPilka.pl20:00
06.11Body-Maxx.pl4:9Black Game Team16:00
06.11Biała Krakowska10:6MegaSport17:00
06.11Leśny Klub Sportowy2:3Wilki Południa18:00
06.11FC Wapienica2:5Centrum Old19:00
06.11AM Hussars6:3Wpn Squad20:00
14 kolejka
11.1118BPD7:19Black Devils20:00
12.11BeskidzkaPilka.pl3:10Fc Po Nalewce 19:00
12.11HuSaRiA WuPe0:3Wpn Squad20:00
13.11Black Game Team2:4AM Hussars14:00
13.11Banda Świrów2:6FC Wapienica15:00
11.12FC Tury5:12Leśny Klub Sportowy12:00
29.12Young Power7:7Biała Krakowska20:00
30.04Centrum Old3:0Body-Maxx.pl19:00
Piastowska
24.06MegaSport10:4Czechowice Team17:00
Orlik Słowackiego 27B
15 kolejka
19.11Wpn Squad3:8Black Game Team14:00
19.11Leśny Klub Sportowy10:3BeskidzkaPilka.pl17:00
19.11Body-Maxx.pl0:3Banda Świrów18:00
19.11Black Devils6:9HuSaRiA WuPe19:00
20.11Czechowice Team1:8Young Power16:00
20.11Fc Po Nalewce 8:218BPD17:00
20.11Biała Krakowska1:8Wilki Południa18:00
20.11AM Hussars0:4Centrum Old19:00
20.11FC Wapienica3:5MegaSport20:00
16 kolejka
26.11HuSaRiA WuPe0:3Black Game Team17:00
26.1118BPD2:7Leśny Klub Sportowy18:00
26.11MegaSport8:5Body-Maxx.pl19:00
26.11Black Devils6:6Fc Po Nalewce 20:00
27.11Wilki Południa6:5Czechowice Team16:00
27.11FC Tury2:15Biała Krakowska17:00
27.11Banda Świrów13:2AM Hussars18:00
27.11Young Power7:3FC Wapienica19:00
27.11Centrum Old9:5Wpn Squad20:00
17 kolejka
03.12Czechowice Team7:5FC Tury17:00
03.12Leśny Klub Sportowy8:8Black Devils18:00
Boisko Orlik Kompleks Sportowy Orlik - Mazańcowice city
03.12Fc Po Nalewce 3:0HuSaRiA WuPe19:00
04.12Wpn Squad2:5Banda Świrów15:00
04.12Biała Krakowska15:8BeskidzkaPilka.pl16:00
04.12FC Wapienica3:4Wilki Południa17:00
04.12AM Hussars6:9MegaSport18:00
04.12Black Game Team2:3Centrum Old19:00
04.12Body-Maxx.pl2:8Young Power20:00
18 kolejka
10.12MegaSport5:5Wpn Squad15:00
10.12Wilki Południa0:0Body-Maxx.pl17:00
10.12FC Tury2:4FC Wapienica18:00
10.12Fc Po Nalewce 5:4Leśny Klub Sportowy19:00
11.12BeskidzkaPilka.pl5:19Czechowice Team16:00
11.1218BPD0:3Biała Krakowska17:00
11.12Young Power5:0AM Hussars18:00
11.12HuSaRiA WuPe2:17Centrum Old19:00
11.12Banda Świrów6:5Black Game Team20:00
19 kolejka
17.12Leśny Klub Sportowy3:0HuSaRiA WuPe18:00
walkower drużyna Husarii nie pojawiła się na meczu .
17.12Body-Maxx.pl7:3FC Tury19:00
17.12Czechowice Team3:018BPD20:00
walkower drużyna 18BPd nie pojawiła się na meczu .
18.12FC Wapienica14:9BeskidzkaPilka.pl16:00
18.12Biała Krakowska0:3Black Devils17:00
18.12AM Hussars1:4Wilki Południa18:00
18.12Centrum Old7:6Banda Świrów19:00
22.12Wpn Squad1:13Young Power21:00
W pierwotnym terminie (17.12), spotkanie odwołane w związku z udziałem gości w turnieju halowym
22.01Black Game TeamWOMegaSport18:00
20 kolejka
03.06FC Wapienica3:018BPD17:00
Orlik Słowackiego 27B
03.06Czechowice Team3:0Black Devils18:00
Orlik Słowackiego 27B
03.06AM Hussars0:3FC Tury19:00
Orlik Słowackiego 27B
04.06Wpn Squad2:2Wilki Południa16:00
04.06Biała Krakowska4:6Fc Po Nalewce 17:00
04.06Leśny Klub Sportowy6:0Banda Świrów18:00
04.06Black Game Team2:9Young Power19:00
04.06Centrum Old8:1MegaSport20:00
06.06BeskidzkaPilka.plWOBody-Maxx.pl20:00
w Mazańcowicach, drużyna gospodarzy zrezygnowała z rozegrania meczu
21 kolejka
10.0618BPDWOAM Hussars18:00
10.06Black Devils7:4Wpn Squad18:00
Orlik Słowackiego 27B
10.06Fc Po Nalewce 3:9FC Wapienica19:00
Orlik Słowackiego 27B
11.06MegaSport2:4Czechowice Team15:00
Orlik Słowackiego 27B
11.06Wilki Południa5:5Body-Maxx.pl16:00
Orlik Słowackiego 27B
11.06FC Tury6:5Leśny Klub Sportowy17:00
Orlik Słowackiego 27B
11.06Black Game Team0:3Centrum Old19:00
Orlik Słowackiego 27B
11.06Young Power4:7Banda Świrów20:00
Orlik Słowackiego 27B
13.06BeskidzkaPilka.pl5:8Biała Krakowska20:00
w Mazańcowicach
22 kolejka
24.06Leśny Klub Sportowy3:018BPD17:00
Orlik Słowackiego 27B
24.06Banda Świrów11:6FC Tury18:00
Orlik Słowackiego 27B
24.06AM Hussars5:4Fc Po Nalewce 19:00
Orlik Słowackiego 27B
24.06Body-Maxx.pl0:0Black Devils20:00
25.06Biała Krakowska0:3Wilki Południa17:00
Walkower
25.06Wpn Squad3:0MegaSport18:00
Orlik Słowackiego 27B
25.06Czechowice Team3:0Black Game Team19:00
walkower
25.06Young Power2:2Centrum Old20:00
Orlik Słowackiego 27B
27.06FC Wapienica0:3BeskidzkaPilka.pl20:00
w Mazańcowicach, drużyna gospodarzy zrezygnowała z rozegrania meczu
23 kolejka
17.0618BPD0:3Banda Świrów18:00
Orlik Słowackiego 27B
17.06Wilki Południa8:4FC Wapienica19:00
Orlik Słowackiego 27B
17.06Fc Po Nalewce 3:0Leśny Klub Sportowy20:00
Orlik Słowackiego 27B
18.06MegaSport5:9Body-Maxx.pl14:00
Orlik Słowackiego 27B
18.06Black Devils0:3Biała Krakowska15:00
Orlik Słowackiego 27B
18.06Young Power7:5FC Tury16:00
Orlik Słowackiego 27B
18.06Black Game Team3:0Wpn Squad17:00
Orlik Słowackiego 27B
18.06Centrum Old7:4Czechowice Team18:00
Orlik Słowackiego 27B
20.06BeskidzkaPilka.pl0:3AM Hussars20:00
w Mazańcowicach, drużyna gospodarzy zrezygnowała z rozegrania meczu
24 kolejka
04.03FC Tury11:518BPD20:00
Mazańcowice
05.03Leśny Klub Sportowy9:4BeskidzkaPilka.pl16:00
05.03Czechowice Team2:9Young Power17:00
Orlik Słowackiego 27B
05.03Biała Krakowska7:2MegaSport18:00
Orlik Słowackiego 27B
05.03Body-Maxx.plWOBlack Game Team19:00
Drużyna gości nie stawiła się na zawodach.
05.03Wpn Squad2:4Centrum Old20:00
Orlik Słowackiego 27B
25.06Banda Świrów5:6Fc Po Nalewce 14:00
Orlik Słowackiego 27B
25.06FC Wapienica7:7Black Devils15:00
Orlik Słowackiego 27B
25.06AM Hussars10:3Wilki Południa16:00
Orlik Słowackiego 27B
25 kolejka
11.03Black Devils8:11AM Hussars17:00
Orlik Słowackiego 27B
11.03Wilki Południa3:0Leśny Klub Sportowy18:00
Orlik Słowackiego 27B
11.03Fc Po Nalewce 9:1FC Tury19:00
Orlik Słowackiego 27B
11.03MegaSport0:3FC Wapienica20:00
Orlik Słowackiego 27B
12.03Young Power3:018BPD17:00
Orlik Słowackiego 27B
12.03Czechowice Team5:2Wpn Squad18:00
12.03Black Game Team6:5Biała Krakowska19:00
12.03Body-Maxx.pl1:11Centrum Old20:00
15.03BeskidzkaPilka.pl1:7Banda Świrów19:00
26 kolejka
18.03Body-Maxx.pl5:14Czechowice Team16:00
18.03AM Hussars9:3MegaSport17:00
18.03Leśny Klub Sportowy3:5Black Devils18:00
18.03Banda Świrów2:3Wilki Południa19:00
18.0318BPD2:5Fc Po Nalewce 20:00
19.03Wpn Squad0:3Young Power17:00
19.03FC Wapienica3:5Black Game Team18:00
19.03Biała Krakowska2:8Centrum Old19:00
19.03FC Tury5:4BeskidzkaPilka.pl20:00
27 kolejka
25.03MegaSport4:4Leśny Klub Sportowy14:00
25.03Black Devils5:13Banda Świrów17:00
25.03Wilki Południa20:8FC Tury19:00
26.03Young Power4:3Fc Po Nalewce 15:00
26.03Wpn Squad6:2Body-Maxx.pl16:00
26.03Czechowice Team5:9Biała Krakowska17:00
26.03Black Game Team4:3AM Hussars18:00
26.03Centrum Old13:4FC Wapienica19:00
29.03BeskidzkaPilka.pl4:618BPD20:00
w Mazańcowicach
28 kolejka
01.0418BPD1:6Wilki Południa18:00
01.04FC Wapienica5:6Czechowice Team19:00
01.04FC Tury7:7Black Devils20:00
02.04Banda Świrów6:4MegaSport16:00
02.04Biała Krakowska4:2Wpn Squad17:00
02.04Body-Maxx.pl2:8Young Power18:00
02.04Leśny Klub Sportowy6:6Black Game Team19:00
02.04AM Hussars0:4Centrum Old20:00
04.04Fc Po Nalewce 7:3BeskidzkaPilka.pl20:00
w Mazańcowicach
29 kolejka
08.04Black Devils3:018BPD18:00
08.04Wilki Południa4:5Fc Po Nalewce 19:00
08.04Czechowice Team9:5AM Hussars20:00
09.04MegaSport8:6FC Tury16:00
Orlik Słowackiego 27B
09.04Body-Maxx.pl4:11Biała Krakowska17:00
Orlik Słowackiego 27B
09.04Wpn Squad8:4FC Wapienica18:00
Orlik Słowackiego 27B
09.04Black Game Team4:6Banda Świrów19:00
Orlik Słowackiego 27B
09.04Centrum Old4:4Leśny Klub Sportowy20:00
Orlik Słowackiego 27B
11.04Young Power10:2BeskidzkaPilka.pl20:00
w Mazańcowicach
30 kolejka
15.0418BPDWOMegaSport13:00
Drużyna 18BPD wycofała się z rozgrywek po 31 kolejce
06.06BeskidzkaPilka.plWOWilki Południa21:00
w Mazańcowicach, drużyna gospodarzy zrezygnowała z rozegrania meczu
15.06Biała Krakowska2:10Young Power17:00
Orlik Słowackiego 27B
15.06Leśny Klub Sportowy3:4Czechowice Team18:00
Orlik Słowackiego 27B
15.06FC Wapienica10:3Body-Maxx.pl19:00
Orlik Słowackiego 27B
15.06Fc Po Nalewce 3:4Black Devils20:00
Orlik Słowackiego 27B
16.06AM Hussars5:3Wpn Squad17:00
Orlik Słowackiego 27B
16.06Banda Świrów0:3Centrum Old20:00
Orlik Słowackiego 27B
16.06FC Tury3:0Black Game Team21:00
Orlik Słowackiego 27B
31 kolejka
22.04Wpn Squad0:4Leśny Klub Sportowy18:00
22.04Body-Maxx.pl2:10AM Hussars19:00
22.04Czechowice Team4:10Banda Świrów20:00
23.04MegaSport7:3Fc Po Nalewce 16:00
23.04Biała Krakowska1:2FC Wapienica17:00
23.04Young Power4:2Wilki Południa18:00
23.04Black Game Team3:018BPD19:00
23.04FC Tury5:18Centrum Old20:00
25.04Black Devils6:6BeskidzkaPilka.pl20:00
w Mazańcowicach
32 kolejka
29.04FC Tury5:6Czechowice Team17:00
29.04Wilki Południa2:7Black Devils18:00
29.04Leśny Klub Sportowy8:2Body-Maxx.pl19:00
29.04Banda Świrów7:3Wpn Squad20:00
30.04AM Hussars5:3Biała Krakowska17:00
30.04FC Wapienica4:3Young Power18:00
30.0418BPDWOCentrum Old19:00
Drużyna 18BPD wycofała się z rozgrywek po 31 kolejce
02.05BeskidzkaPilka.pl8:5MegaSport20:00
w Mazańcowicach
30.06Fc Po Nalewce -:-Black Game Team19:00
33 kolejka
06.05Czechowice Team3:018BPD18:00
06.05Body-Maxx.pl4:10Banda Świrów19:00
Orlik Słowackiego 27B
06.05FC Wapienica6:6AM Hussars20:00
Orlik Słowackiego 27B
07.05MegaSport2:7Wilki Południa16:00
Orlik Słowackiego 27B
07.05Biała Krakowska2:3Leśny Klub Sportowy17:00
Orlik Słowackiego 27B
07.05Wpn Squad2:5FC Tury18:00
Orlik Słowackiego 27B
07.05Young Power5:4Black Devils19:00
07.05Centrum Old3:0Fc Po Nalewce 20:00
Orlik Słowackiego 27B
09.05Black Game Team13:5BeskidzkaPilka.pl20:00
w Mazańcowicach
34 kolejka
13.05FC Tury9:4Body-Maxx.pl18:00
Orlik Słowackiego 27B
13.05Fc Po Nalewce 13:1Czechowice Team19:00
Orlik Słowackiego 27B
13.05Leśny Klub Sportowy3:3FC Wapienica20:00
Orlik Słowackiego 27B
14.05Black Devils13:3MegaSport16:00
Orlik Słowackiego 27B
14.05Banda Świrów2:6Biała Krakowska17:00
Orlik Słowackiego 27B
14.0518BPD0:3Wpn Squad18:00
Orlik Słowackiego 27B
14.05AM Hussars2:7Young Power19:00
Orlik Słowackiego 27B
14.05Wilki Południa4:4Black Game Team20:00
Orlik Słowackiego 27B
16.05BeskidzkaPilka.pl3:13Centrum Old20:00
w Mazańcowicach
35 kolejka
20.05Body-Maxx.pl3:018BPD17:00
Orlik Słowackiego 27B
20.05AM Hussars0:3Leśny Klub Sportowy18:00
Orlik Słowackiego 27B
20.05FC Wapienica0:0Banda Świrów19:00
20.05Wpn Squad4:6Fc Po Nalewce 20:00
Orlik Słowackiego 27B
21.05Young Power3:0MegaSport17:00
Orlik Słowackiego 27B
21.05Black Game Team5:4Black Devils18:00
Orlik Słowackiego 27B
21.05Biała Krakowska5:3FC Tury19:00
Orlik Słowackiego 27B
21.05Centrum Old6:0Wilki Południa20:00
Orlik Słowackiego 27B
23.05Czechowice Team10:4BeskidzkaPilka.pl20:00
w Mazańcowicach
36 kolejka
27.05Wilki Południa3:0Czechowice Team17:00
Orlik Słowackiego 27B
27.05Fc Po Nalewce 5:3Body-Maxx.pl18:00
Orlik Słowackiego 27B
27.05FC Tury4:8FC Wapienica19:00
Orlik Słowackiego 27B
27.05Banda Świrów9:2AM Hussars20:00
Orlik Słowackiego 27B
28.0518BPD0:3Biała Krakowska17:00
Orlik Słowackiego 27B
28.05Leśny Klub Sportowy3:4Young Power18:00
Orlik Słowackiego 27B
28.05Black Devils6:7Centrum Old20:00
Orlik Słowackiego 27B
30.05BeskidzkaPilka.plWOWpn Squad20:00
w Mazańcowicach, drużyna gospodarzy zrezygnowała z rozegrania meczu
03.06MegaSportWOBlack Game Team19:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94