BL6 Bielsko 1L (Liga orlikowa) - sezon 2018/2019

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1Black Game Team1030102:201000
2Young Power92165:21702
3Ekipa Szczurek92151:25702
4Wilki Południa101943:31613
5Fc Po Nalewce 111751:37524
6FC Wapienica101647:46514
7Banda Świrów101534:31505
8Bielska101536:44505
9AM Hussars81331:30413
10Leśny Klub Sportowy81328:28413
11Monczester91141:28324
12Malbec7925:40304
13SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA9732:54216
14Piwkorze9730:60216
15FC Tury11339:891010
16Biała Krakowska10322:93109

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
05.08Piwkorze-:-Leśny Klub Sportowy20:00
18.08Fc Po Nalewce 3:5Ekipa Szczurek17:00
18.08SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA4:4Monczester18:00
18.08Banda Świrów3:2Wilki Południa19:00
19.08Bielska0:5Young Power16:00
19.08AM Hussars4:1FC Tury17:00
19.08Black Game Team15:1Malbec18:00
19.08Biała Krakowska2:11FC Wapienica20:00
2 kolejka
25.08Leśny Klub Sportowy1:5Banda Świrów17:00
25.08FC Tury3:6Fc Po Nalewce 18:00
25.08Ekipa Szczurek8:3Bielska19:00
25.08Wilki Południa3:0SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA20:00
26.08Monczester0:4AM Hussars17:00
26.08Young Power20:0Biała Krakowska18:00
26.08Malbec1:6FC Wapienica19:00
26.08Black Game Team8:1Piwkorze20:00
3 kolejka
08.08Piwkorze-:-Malbec20:00
01.09Bielska8:3FC Tury17:00
01.09Fc Po Nalewce 2:2Monczester18:00
01.09SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA1:2Leśny Klub Sportowy19:00
02.09AM Hussars-:-Wilki Południa17:00
02.09Banda Świrów-:-Black Game Team18:00
02.09FC Wapienica-:-Young Power19:00
02.09Biała Krakowska-:-Ekipa Szczurek20:00
4 kolejka
03.09Leśny Klub Sportowy-:-AM Hussars16:00
03.09Monczester-:-Bielska18:00
08.09Piwkorze4:3Banda Świrów16:00
08.09Ekipa Szczurek10:0FC Wapienica19:00
08.09Malbec1:7Young Power20:00
09.09FC Tury4:8Biała Krakowska17:00
09.09Wilki Południa2:1Fc Po Nalewce 18:00
09.09Black Game Team18:1SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA20:00
5 kolejka
15.09FC Wapienica-:-FC Tury17:00
15.09Fc Po Nalewce -:-Leśny Klub Sportowy18:00
15.09SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA-:-Piwkorze19:00
15.09Banda Świrów-:-Malbec20:00
16.09Bielska-:-Wilki Południa17:00
16.09AM Hussars-:-Black Game Team18:00
16.09Biała Krakowska-:-Monczester19:00
16.09Young Power-:-Ekipa Szczurek20:00
6 kolejka
02.08Banda Świrów-:-SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA19:00
22.09FC Tury-:-Young Power17:00
22.09Monczester-:-FC Wapienica18:00
22.09Malbec-:-Ekipa Szczurek19:00
23.09Black Game Team-:-Fc Po Nalewce 17:00
23.09Wilki Południa-:-Biała Krakowska18:00
23.09Piwkorze-:-AM Hussars19:00
23.09Leśny Klub Sportowy-:-Bielska20:00
7 kolejka
29.09Ekipa Szczurek-:-FC Tury17:00
29.09FC Wapienica-:-Wilki Południa18:00
29.09Fc Po Nalewce -:-Piwkorze19:00
29.09SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA-:-Malbec20:00
30.09Bielska-:-Black Game Team17:00
30.09AM Hussars-:-Banda Świrów18:00
30.09Biała Krakowska-:-Leśny Klub Sportowy19:00
30.09Young Power-:-Monczester20:00
8 kolejka
06.10Piwkorze-:-Bielska17:00
06.10Banda Świrów-:-Fc Po Nalewce 18:00
06.10Monczester-:-Ekipa Szczurek19:00
06.10Wilki Południa-:-Young Power20:00
07.10Black Game Team-:-Biała Krakowska17:00
07.10Leśny Klub Sportowy-:-FC Wapienica18:00
07.10Malbec-:-FC Tury19:00
07.10SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA-:-AM Hussars20:00
9 kolejka
01.10AM Hussars-:-Malbec18:00
13.10FC Tury0:10Monczester17:00
13.10Biała Krakowska0:10Piwkorze18:00
13.10Bielska2:1Banda Świrów19:00
13.10Fc Po Nalewce 5:3SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA20:00
14.10Ekipa Szczurek6:0Wilki Południa17:00
14.10FC Wapienica2:12Black Game Team19:00
14.10Young Power3:7Leśny Klub Sportowy20:00
10 kolejka
20.10SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA2:4Bielska17:00
20.10Piwkorze3:3FC Wapienica18:00
20.10Leśny Klub Sportowy2:3Ekipa Szczurek19:00
20.10Wilki Południa11:5FC Tury20:00
21.10Banda Świrów4:3Biała Krakowska17:00
21.10Black Game Team4:2Young Power18:00
21.10AM Hussars5:5Fc Po Nalewce 19:00
21.10Malbec-:-Monczester20:00
11 kolejka
27.10FC Tury3:9Leśny Klub Sportowy17:00
27.10Young Power8:4Piwkorze18:00
27.10FC Wapienica3:7Banda Świrów19:00
27.10Fc Po Nalewce 3:4Malbec20:00
28.10Biała Krakowska2:10SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA17:00
28.10Bielska3:2AM Hussars18:00
28.10Ekipa Szczurek2:10Black Game Team19:00
28.10Monczester4:6Wilki Południa20:00
12 kolejka
03.11SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA3:10FC Wapienica17:00
03.11Piwkorze3:11Ekipa Szczurek18:00
03.11Leśny Klub Sportowy5:4Monczester19:00
03.11Malbec2:5Wilki Południa20:00
04.11Fc Po Nalewce 10:6Bielska14:00
04.11Banda Świrów2:5Young Power17:00
04.11Black Game Team15:3FC Tury18:00
04.11AM Hussars9:2Biała Krakowska19:00
13 kolejka
01.10Young Power-:-SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA15:15
Przełożony
10.11FC Tury8:3Piwkorze17:00
10.11Ekipa Szczurek4:0Banda Świrów18:00
10.11Biała Krakowska0:10Fc Po Nalewce 19:00
11.11FC Wapienica7:3AM Hussars17:00
11.11Wilki Południa1:1Leśny Klub Sportowy18:00
11.11Bielska2:7Malbec19:00
11.11Monczester3:5Black Game Team20:00
14 kolejka
01.10SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA-:-Ekipa Szczurek17:00
17.11Malbec-:-Leśny Klub Sportowy17:00
17.11Banda Świrów7:3FC Tury18:00
17.11Piwkorze0:10Monczester19:00
Nie wypełniony protokół ,walkower
18.11AM Hussars0:10Young Power17:00
18.11Black Game Team7:4Wilki Południa18:00
18.11Fc Po Nalewce 3:2FC Wapienica19:00
18.11Bielska6:3Biała Krakowska20:00
15 kolejka
24.11Wilki Południa9:2Piwkorze17:00
24.11Monczester4:2Banda Świrów18:00
24.11Young Power5:3Fc Po Nalewce 19:00
24.11FC Wapienica3:2Bielska20:00
25.11FC Tury6:8SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA17:00
25.11Biała Krakowska2:9Malbec18:00
25.11Ekipa Szczurek2:4AM Hussars19:00
25.11Leśny Klub Sportowy1:8Black Game Team20:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1435
2Bełk1530
3Ustroń1529
4Jasienica1529
5Czechowice-Dz.1524
6Tychy II1424
7Łaziska Grn.1523
8Wodzisław1518
9Radziechowy1518
10Racibórz1518
11Goczałkowice1416
12Gaszowice1516
13Wilcza1515
14TSP II1513
15Landek149
16Połomia154
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1742
2Dankowice1738
3Drogomyśl1737
4BKS Stal1735
5Bestwina1733
6Koszarawa Ż.1729
7Puńców1729
8Rekord II1628
9Rajcza1727
10Wisła1725
11Góral1724
12Bestwinka1622
13Jaworze1717
14Zebrzydowice1717
15Chybie179
16Łękawica179
17Pruchna175
18Kończyce M.174
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1328
2Strumień1326
3Pogwizdów1325
4Zabłocie1325
5Bąków1323
6Goleszów1322
7Istebna1322
8Pielgrzymowice1321
9Pogórze1317
10Kończyce W.1312
11Brenna1312
12Skoczów II1311
13Hażlach138
14Dębowiec137
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1334
2Żabnica1333
3Pietrzykowice1330
4Węgierska G.1328
5Lipowa1322
6Radziechowy II1318
7Ujsoły1317
8Zarzecze1313
9Gilowice1313
10Sopotnia1313
11Babia Góra1312
12Leśna1312
13Soła Ż.139
14Juszczyna135
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Kozy919
3Rybarzowice919
4Ligota916
5Zabrzeg912
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec824
2Nierodzim818
3Wielkie II815
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Kaczyce88
7Górki W.88
8Rudnik86
9Golasowice80
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1128
2Czernichów1125
3Pewel Śl.1123
4Jeleśnia1121
5Korbielów1117
6Pewel M.1116
7Trzebinia1116
8Słotwina1114
9Cisiec1111
10TS Przyborów1110
11Kocierz119
12Przyborów110