Klasa B (Podokręg Żywiec) - sezon 2019/2020

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1TS Koszarawa Żywiec II92233:13711
2LKS Juszczyna92024:15621
3UKS Maksymilian Cisiec91943:11540
4LKS Korbielów91329:25414
5LKS Grapa Trzebinia91319:23414
6LKS Smrek Ślemień91219:30405
7LKS Beskid Kocierz9928:29234
8LKS Świt Cięcina9821:23225
9LKS Pewel Ślemieńska9717:25216
10TS Przyborów946:45117

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
18.08LKS Grapa Trzebinia3:1
(2:0)
TS Koszarawa Żywiec II11:00
w Świnnej
18.08LKS Beskid Kocierz3:5
(1:1)
LKS Juszczyna11:00
18.08LKS Pewel Ślemieńska1:2
(0:1)
LKS Korbielów14:30
18.08LKS Smrek Ślemień4:3
(1:2)
LKS Świt Cięcina15:00
2 kolejka
25.08LKS Juszczyna2:0
(1:0)
LKS Pewel Ślemieńska11:00
25.08TS Przyborów2:1
(1:0)
LKS Smrek Ślemień11:00
25.08TS Koszarawa Żywiec II4:1
(2:1)
LKS Beskid Kocierz15:00
25.08LKS Świt Cięcina2:1
(1:0)
LKS Grapa Trzebinia15:00
3 kolejka
31.08UKS Maksymilian Cisiec6:0
(2:0)
LKS Smrek Ślemień15:00
31.08LKS Grapa Trzebinia1:1
(0:1)
TS Przyborów16:00
01.09LKS Korbielów3:3
(3:0)
LKS Juszczyna11:00
w Jeleśni
02.11LKS Beskid Kocierz3:3
(3:2)
LKS Świt Cięcina14:30
w Łękawicy
03.11LKS Pewel Ślemieńska2:3
(1:0)
TS Koszarawa Żywiec II13:00
4 kolejka
07.09UKS Maksymilian Cisiec7:1
(1:1)
LKS Grapa Trzebinia14:00
08.09TS Przyborów1:4
(0:2)
LKS Beskid Kocierz11:00
08.09TS Koszarawa Żywiec II7:2
(0:1)
LKS Korbielów15:00
27.10LKS Świt Cięcina3:4
(1:2)
LKS Pewel Ślemieńska14:00
5 kolejka
15.09LKS Beskid Kocierz5:5
(1:2)
UKS Maksymilian Cisiec11:00
w Czernichowie
15.09LKS Korbielów2:1
(0:0)
LKS Świt Cięcina11:00
15.09LKS JuszczynaWOTS Koszarawa Żywiec II11:00
w Wieprzu, na boisku 4:5 - spotkanie zweryfikowane jako walkower 0:5 na korzyść gości - w drużynie gospodarzy wystapił nieuprawniony zawodnik.
15.09LKS Pewel Ślemieńska4:0
(3:0)
TS Przyborów14:30
6 kolejka
21.09UKS Maksymilian Cisiec5:1
(0:0)
LKS Pewel Ślemieńska16:00
22.09TS Przyborów0:7
(0:1)
LKS Korbielów11:00
22.09LKS Świt Cięcina0:2
(0:0)
LKS Juszczyna15:00
22.09LKS Smrek Ślemień2:1
(1:0)
LKS Grapa Trzebinia15:00
7 kolejka
29.09LKS Beskid Kocierz2:3
(0:1)
LKS Smrek Ślemień11:00
29.09LKS Korbielów2:5
(1:3)
UKS Maksymilian Cisiec11:00
w Jeleśni
29.09LKS Juszczyna5:1
(2:0)
TS Przyborów11:00
w Wieprzu
29.09TS Koszarawa Żywiec II6:3
(2:1)
LKS Świt Cięcina15:00
8 kolejka
05.10UKS Maksymilian Cisiec1:1
(0:1)
LKS Juszczyna15:00
05.10LKS Grapa Trzebinia6:4
(3:2)
LKS Beskid Kocierz15:00
06.10TS Przyborów0:4
(0:1)
TS Koszarawa Żywiec II11:00
06.10LKS Smrek Ślemień6:2
(3:0)
LKS Pewel Ślemieńska15:00
9 kolejka
13.10LKS Korbielów9:1
(3:0)
LKS Smrek Ślemień11:00
w Jeleśni
13.10LKS Pewel Ślemieńska2:3
(1:1)
LKS Grapa Trzebinia14:30
13.10TS Koszarawa Żywiec II1:1
(1:0)
UKS Maksymilian Cisiec15:00
13.10LKS Świt Cięcina6:1
(2:1)
TS Przyborów15:00
10 kolejka
19.10LKS Grapa Trzebinia2:1
(1:1)
LKS Korbielów15:00
19.10UKS Maksymilian Cisiec0:0
(0:0)
LKS Świt Cięcina16:00
20.10LKS Beskid Kocierz1:1
(0:0)
LKS Pewel Ślemieńska11:00
w Łękawicy
20.10LKS Smrek Ślemień1:3
(1:1)
LKS Juszczyna15:00
11 kolejka
16.10TS Koszarawa Żywiec II2:1
(0:1)
LKS Smrek Ślemień18:00
w Ślemieniu
27.10LKS Juszczyna3:1
(0:0)
LKS Grapa Trzebinia11:00
27.10TS Przyborów0:13
(0:4)
UKS Maksymilian Cisiec11:00
27.10LKS Korbielów1:5
(1:5)
LKS Beskid Kocierz14:30
w Sopotni
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94