Klasa B (Podokręg Żywiec) - sezon 2018/2019

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1LKS Magura Bystra205577:201811
2LKS Magórka Czernichów-Tresna204663:421514
3LKS Pewel Ślemieńska193545:241126
4LKS Jeleśnianka Jeleśnia193459:301045
5LKS Grapa Trzebinia193152:501018
6LKS Sokół Słotwina183040:24936
7LKS Korbielów192957:40928
8UKS Maksymilian Cisiec192644:46829
9TS Przyborów201931:776113
10LKS Beskid Kocierz191839:616013
11LKS Pewel Mała221620:505116
12LKS Halny Przyborów2200:630022

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
18.08LKS Jeleśnianka Jeleśnia0:2
(0:1)
LKS Pewel Ślemieńska16:00
18.08LKS Sokół Słotwina1:1
(1:1)
LKS Korbielów16:00
18.08LKS Grapa Trzebinia3:3
(1:0)
UKS Maksymilian Cisiec16:00
w Świnnej
19.08TS PrzyborówWOLKS Halny Przyborów11:00
Drużyna Halnego Przyborów wycofała się z rozgrywek, decyzją WGiD podokręgu Żywiec, rywale otrzymują 3 pkt walkowerem.
19.08LKS Magura Bystra7:0
(5:0)
LKS Magórka Czernichów-Tresna16:00
05.09LKS Beskid Kocierz4:1
(2:1)
LKS Pewel Mała17:45
w Łękawicy
2 kolejka
25.08LKS Korbielów4:5
(1:1)
LKS Magura Bystra16:00
w Jeleśni
25.08UKS Maksymilian Cisiec2:3
(2:0)
LKS Beskid Kocierz16:00
25.08LKS Pewel Ślemieńska6:1
(4:1)
LKS Sokół Słotwina17:00
26.08TS Przyborów1:4
(0:3)
LKS Grapa Trzebinia11:00
26.08LKS Halny PrzyborówWOLKS Magórka Czernichów-Tresna15:00
Drużyna Halnego Przyborów wycofała się z rozgrywek, decyzją WGiD podokręgu Żywiec rywale otrzymują 3 pkt walkowerem.
03.11LKS Pewel Mała2:1
(1:0)
LKS Jeleśnianka Jeleśnia14:00
w Świnnej
3 kolejka
01.09LKS Grapa TrzebiniaWOLKS Halny Przyborów16:00
Drużyna Halnego Przyborów wycofała się z rozgrywek, decyzją WGiD podokręgu Żywiec rywale otrzymują 3 pkt walkowerem.
01.09LKS Jeleśnianka Jeleśnia4:1
(1:1)
UKS Maksymilian Cisiec16:00
w Ciścu
02.09LKS Beskid Kocierz3:4
(2:2)
TS Przyborów11:00
w Łękawicy
02.09LKS Sokół Słotwina1:2
(0:1)
LKS Pewel Mała16:00
Spotkanie opóźnione o 50 minut ze względu na przechodzącą burzę i oberwanie chmury.
03.11LKS Magórka Czernichów-Tresna7:3
(3:2)
LKS Korbielów14:00
04.11LKS Magura Bystra1:0
(0:0)
LKS Pewel Ślemieńska14:00
W pierowotnym terminie spotkanie opóźnione o 30 minut w związku z oberwaniem chmury, ostatecznie spotkanie odwołane ze względu na stan murawy.
4 kolejka
08.09UKS Maksymilian Cisiec2:1
(1:1)
LKS Sokół Słotwina16:00
08.09LKS Grapa Trzebinia4:2
(1:2)
LKS Beskid Kocierz16:00
w Świnnej
09.09LKS Halny PrzyborówWOLKS Korbielów10:00
Drużyna Halnego Przyborów wycofała się z rozgrywek, decyzją WGiD podokręgu Żywiec rywale otrzymują 3 pkt walkowerem.
09.09TS Przyborów2:4
(1:4)
LKS Jeleśnianka Jeleśnia11:00
09.09LKS Pewel Mała0:1
(0:0)
LKS Magura Bystra14:00
w Świnnej
10.11LKS Pewel Ślemieńska1:1
(0:0)
LKS Magórka Czernichów-Tresna14:00
5 kolejka
15.09LKS Sokół Słotwina4:0
(2:0)
TS Przyborów16:00
15.09LKS Magórka Czernichów-Tresna3:1
(1:1)
LKS Pewel Mała16:00
16.09LKS Jeleśnianka Jeleśnia5:2
(2:1)
LKS Grapa Trzebinia11:00
16.09LKS Beskid KocierzWOLKS Halny Przyborów11:00
Drużyna Halnego Przyborów wycofała się z rozgrywek, decyzją WGiD podokręgu Żywiec rywale otrzymują 3 pkt walkowerem.
16.09LKS Magura Bystra5:1
(2:0)
UKS Maksymilian Cisiec14:00
16.09LKS Korbielów2:3
(2:1)
LKS Pewel Ślemieńska16:00
w Jeleśni
6 kolejka
22.09UKS Maksymilian Cisiec1:4
(1:1)
LKS Magórka Czernichów-Tresna16:00
22.09LKS Grapa Trzebinia2:1
(1:0)
LKS Sokół Słotwina16:00
w Świnnej
23.09LKS Halny PrzyborówWOLKS Pewel Ślemieńska10:00
Drużyna Halnego Przyborów wycofała się z rozgrywek, decyzją WGiD podokręgu Żywiec rywale otrzymują 3 pkt walkowerem.
23.09TS Przyborów1:4
(0:1)
LKS Magura Bystra11:00
23.09LKS Beskid Kocierz1:3
(0:2)
LKS Jeleśnianka Jeleśnia11:00
w Łękawicy
23.09LKS Pewel Mała1:4
(1:1)
LKS Korbielów14:00
w Świnnej
7 kolejka
29.09LKS Magórka Czernichów-TresnaWOTS Przyborów15:00
Drużyna gości nie stawiła się na zawodach.
29.09LKS Korbielów4:1
(1:1)
UKS Maksymilian Cisiec16:00
w Jeleśni
29.09LKS Jeleśnianka JeleśniaWOLKS Halny Przyborów16:00
Drużyna Halnego Przyborów wycofała się z rozgrywek, decyzją WGiD podokręgu Żywiec rywale otrzymują 3 pkt walkowerem.
29.09LKS Sokół Słotwina5:1
(1:1)
LKS Beskid Kocierz16:00
29.09LKS Pewel Ślemieńska1:1
(0:0)
LKS Pewel Mała16:00
30.09LKS Magura Bystra5:1
(2:0)
LKS Grapa Trzebinia14:00
8 kolejka
06.10UKS Maksymilian Cisiec4:3
(2:2)
LKS Pewel Ślemieńska14:00
06.10LKS Jeleśnianka Jeleśnia1:1
(0:1)
LKS Sokół Słotwina15:00
06.10LKS Grapa Trzebinia1:3
(0:0)
LKS Magórka Czernichów-Tresna16:00
w Świnnej
07.10LKS Halny PrzyborówWOLKS Pewel Mała10:00
Drużyna Halnego Przyborów wycofała się z rozgrywek, decyzją WGiD podokręgu Żywiec rywale otrzymują 3 pkt walkowerem.
07.10TS Przyborów3:2
(2:0)
LKS Korbielów11:00
07.10LKS Beskid Kocierz2:3
(1:1)
LKS Magura Bystra11:00
w Łękawicy
9 kolejka
13.10LKS Pewel Ślemieńska4:1
(1:1)
TS Przyborów14:00
13.10LKS Sokół SłotwinaWOLKS Halny Przyborów14:00
Drużyna Halnego Przyborów wycofała się z rozgrywek, decyzją WGiD podokręgu Żywiec rywale otrzymują 3 pkt walkowerem.
13.10LKS Pewel Mała3:2
(1:1)
UKS Maksymilian Cisiec14:00
w Świnnej
13.10LKS Korbielów8:0
(4:0)
LKS Grapa Trzebinia16:00
w Jeleśni
14.10LKS Magórka Czernichów-Tresna6:3
(4:1)
LKS Beskid Kocierz14:00
14.10LKS Magura Bystra2:2
(0:1)
LKS Jeleśnianka Jeleśnia14:00
10 kolejka
20.10LKS Halny PrzyborówWOUKS Maksymilian Cisiec10:00
Drużyna Halnego Przyborów wycofała się z rozgrywek, decyzją WGiD podokręgu Żywiec rywale otrzymują 3 pkt walkowerem.
20.10LKS Sokół Słotwina1:0
(1:0)
LKS Magura Bystra14:00
20.10LKS Grapa Trzebinia0:1
(0:0)
LKS Pewel Ślemieńska15:00
w Świnnej
21.10TS Przyborów1:5
(0:4)
LKS Pewel Mała11:00
21.10LKS Jeleśnianka Jeleśnia6:1
(3:0)
LKS Magórka Czernichów-Tresna11:00
21.10LKS Beskid Kocierz2:5
(0:2)
LKS Korbielów11:00
w Łękawicy
11 kolejka
27.10LKS Magura BystraWOLKS Halny Przyborów10:00
Drużyna Halnego Przyborów wycofała się z rozgrywek, decyzją WGiD podokręgu Żywiec rywale otrzymują 3 pkt walkowerem.
27.10UKS Maksymilian Cisiec2:2
(1:0)
TS Przyborów14:00
27.10LKS Pewel Mała1:2
(0:2)
LKS Grapa Trzebinia14:00
w Świnnej
27.10LKS Magórka Czernichów-Tresna2:0
(0:0)
LKS Sokół Słotwina14:00
27.10LKS Korbielów3:3
(3:2)
LKS Jeleśnianka Jeleśnia15:00
w Jeleśni
27.10LKS Pewel Ślemieńska5:0
(5:0)
LKS Beskid Kocierz15:00
12 kolejka
06.04UKS Maksymilian Cisiec3:2
(0:0)
LKS Grapa Trzebinia15:00
06.04LKS Korbielów0:1
(0:1)
LKS Sokół Słotwina15:00
06.04LKS Magórka Czernichów-Tresna1:6
(0:3)
LKS Magura Bystra15:00
07.04LKS Pewel Ślemieńska2:1
(2:0)
LKS Jeleśnianka Jeleśnia14:45
Spotkanie zaplanowane na godz. 14:30, rozpoczęło się z 15 minutowym opóźnieniem w związku ze spóźnieniem się sędziego.
13 kolejka
13.04LKS Grapa Trzebinia9:0
(3:0)
TS Przyborów15:00
14.04LKS Beskid Kocierz0:5
(0:2)
UKS Maksymilian Cisiec11:00
w Łękawicy
14.04LKS Sokół Słotwina2:1
(1:0)
LKS Pewel Ślemieńska12:00
w Kalnej
14.04LKS Magura Bystra3:2
(3:2)
LKS Korbielów15:00
14 kolejka
20.04UKS Maksymilian Cisiec-:-LKS Jeleśnianka Jeleśnia15:00
Spotkanie przełożone na inny termin
20.04LKS Pewel Ślemieńska0:1
(0:0)
LKS Magura Bystra15:00
20.04LKS Korbielów3:1
(2:0)
LKS Magórka Czernichów-Tresna16:00
w Jeleśni
22.04TS Przyborów2:3
(2:1)
LKS Beskid Kocierz11:00
15 kolejka
27.04LKS Magórka Czernichów-Tresna3:2
(0:1)
LKS Pewel Ślemieńska15:00
27.04LKS Jeleśnianka Jeleśnia9:0
(9:0)
TS Przyborów15:00
Spotkanie zakończone po 45 minutach, drużyna gości nie wyszła na drugą połowę.
28.04LKS Beskid Kocierz0:3
(0:1)
LKS Grapa Trzebinia11:00
w Świnnej
26.05LKS Sokół Słotwina-UKS Maksymilian Cisiec12:00
16 kolejka
01.05TS Przyborów1:10
(1:3)
LKS Sokół Słotwina11:00
01.05LKS Pewel Ślemieńska2:4
(2:3)
LKS Korbielów14:30
01.05LKS Grapa Trzebinia3:2
(1:1)
LKS Jeleśnianka Jeleśnia15:00
01.05UKS Maksymilian Cisiec0:4
(0:1)
LKS Magura Bystra15:00
17 kolejka
04.05LKS Magórka Czernichów-Tresna4:2
(1:0)
UKS Maksymilian Cisiec15:00
04.05LKS Jeleśnianka Jeleśnia6:1
(1:0)
LKS Beskid Kocierz15:00
05.05LKS Magura Bystra6:0
(1:0)
TS Przyborów15:00
16.06LKS Sokół Słotwina-LKS Grapa Trzebinia12:00
18 kolejka
11.05LKS Grapa Trzebinia3:8
(0:4)
LKS Magura Bystra14:00
w Świnnej
11.05UKS Maksymilian Cisiec4:1
(3:0)
LKS Korbielów15:00
12.05LKS Beskid KocierzWOLKS Sokół Słotwina11:00
Wydział Gier i Dyscypliny zweryfikował zawody jako walkower 3:0 dla Beskidu Kocierz (na boisku 1:1). W drużynie Sokół Słotwina wystąpił nieuprawniony zawodnik.
12.05TS Przyborów1:3
(1:0)
LKS Magórka Czernichów-Tresna11:00
19 kolejka
18.05LKS Magórka Czernichów-Tresna7:4
(4:3)
LKS Grapa Trzebinia15:00
18.05LKS Korbielów2:3
(1:0)
TS Przyborów16:00
w Jeleśni
19.05LKS Pewel Ślemieńska3:2
(2:0)
UKS Maksymilian Cisiec14:30
19.05LKS Sokół Słotwina2:2
(1:2)
LKS Jeleśnianka Jeleśnia15:00
w Kalnej
19.05LKS Magura Bystra7:2
(2:2)
LKS Beskid Kocierz15:00
20 kolejka
25.05LKS Grapa Trzebinia-LKS Korbielów15:00
25.05LKS Jeleśnianka Jeleśnia-LKS Magura Bystra15:00
26.05LKS Beskid Kocierz-LKS Magórka Czernichów-Tresna11:00
26.05TS Przyborów-LKS Pewel Ślemieńska11:00
21 kolejka
13.04LKS Magórka Czernichów-Tresna5:1
(0:1)
LKS Jeleśnianka Jeleśnia15:00
02.06LKS Pewel Ślemieńska-LKS Grapa Trzebinia14:30
02.06LKS Korbielów-LKS Beskid Kocierz15:00
02.06LKS Magura Bystra-LKS Sokół Słotwina15:00
22 kolejka
08.06LKS Jeleśnianka Jeleśnia-LKS Korbielów15:00
09.06LKS Beskid Kocierz-LKS Pewel Ślemieńska11:00
09.06TS Przyborów-UKS Maksymilian Cisiec11:00
09.06LKS Sokół Słotwina-LKS Magórka Czernichów-Tresna12:00
23 kolejka
06.04LKS Pewel Mała0:0
(0:0)
LKS Halny Przyborów10:00
Obustronny walkower, Drużyna Halnego Przyborów wycofała się z rozgrywek przed sezonem, drużyna Pewli Małej wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem rundy wiosennej.
06.04LKS Pewel MałaWOLKS Magura Bystra10:00
Drużyna LKS Pewel Mała wycofała się z rozrywek przed rozpoczęciem rundy wiosennej.
06.04LKS Pewel MałaWOLKS Magórka Czernichów-Tresna10:00
Drużyna LKS Pewel Mała wycofała się z rozrywek przed rozpoczęciem rundy wiosennej.
06.04LKS Pewel MałaWOLKS Pewel Ślemieńska10:00
Drużyna LKS Pewel Mała wycofała się z rozrywek przed rozpoczęciem rundy wiosennej.
06.04LKS Pewel MałaWOLKS Jeleśnianka Jeleśnia10:00
Drużyna LKS Pewel Mała wycofała się z rozrywek przed rozpoczęciem rundy wiosennej.
06.04LKS Pewel MałaWOLKS Sokół Słotwina10:00
Drużyna LKS Pewel Mała wycofała się z rozrywek przed rozpoczęciem rundy wiosennej.
06.04LKS Pewel MałaWOLKS Korbielów10:00
Drużyna LKS Pewel Mała wycofała się z rozrywek przed rozpoczęciem rundy wiosennej.
06.04LKS Pewel MałaWOUKS Maksymilian Cisiec10:00
Drużyna LKS Pewel Mała wycofała się z rozrywek przed rozpoczęciem rundy wiosennej.
06.04LKS Pewel MałaWOLKS Grapa Trzebinia10:00
Drużyna LKS Pewel Mała wycofała się z rozrywek przed rozpoczęciem rundy wiosennej.
06.04LKS Pewel Mała0:3
(0:0)
LKS Beskid Kocierz10:00
Drużyna LKS Pewel Mała wycofała się z rozrywek przed rozpoczęciem rundy wiosennej.
06.04LKS Pewel MałaWOTS Przyborów10:00
Drużyna LKS Pewel Mała wycofała się z rozrywek przed rozpoczęciem rundy wiosennej.
06.04LKS Magura BystraWOLKS Halny Przyborów10:00
Drużyna Halnego Przyborów wycofała się z rozgrywek, decyzją WGiD podokręgu Żywiec, rywale otrzymują 3 pkt walkowerem.
06.04LKS Magórka Czernichów-TresnaWOLKS Halny Przyborów10:00
Drużyna Halnego Przyborów wycofała się z rozgrywek, decyzją WGiD podokręgu Żywiec, rywale otrzymują 3 pkt walkowerem.
06.04LKS Pewel ŚlemieńskaWOLKS Halny Przyborów10:00
Drużyna Halnego Przyborów wycofała się z rozgrywek, decyzją WGiD podokręgu Żywiec, rywale otrzymują 3 pkt walkowerem.
06.04LKS Jeleśnianka JeleśniaWOLKS Halny Przyborów10:00
Drużyna Halnego Przyborów wycofała się z rozgrywek, decyzją WGiD podokręgu Żywiec, rywale otrzymują 3 pkt walkowerem.
06.04LKS Sokół SłotwinaWOLKS Halny Przyborów10:00
Drużyna Halnego Przyborów wycofała się z rozgrywek, decyzją WGiD podokręgu Żywiec, rywale otrzymują 3 pkt walkowerem.
06.04LKS KorbielówWOLKS Halny Przyborów10:00
Drużyna Halnego Przyborów wycofała się z rozgrywek, decyzją WGiD podokręgu Żywiec, rywale otrzymują 3 pkt walkowerem.
06.04UKS Maksymilian CisiecWOLKS Halny Przyborów10:00
Drużyna Halnego Przyborów wycofała się z rozgrywek, decyzją WGiD podokręgu Żywiec, rywale otrzymują 3 pkt walkowerem.
06.04LKS Grapa TrzebiniaWOLKS Halny Przyborów10:00
Drużyna Halnego Przyborów wycofała się z rozgrywek, decyzją WGiD podokręgu Żywiec, rywale otrzymują 3 pkt walkowerem.
06.04LKS Beskid KocierzWOLKS Halny Przyborów10:00
Drużyna Halnego Przyborów wycofała się z rozgrywek, decyzją WGiD podokręgu Żywiec, rywale otrzymują 3 pkt walkowerem.
06.04TS PrzyborówWOLKS Halny Przyborów10:00
Drużyna Halnego Przyborów wycofała się z rozgrywek, decyzją WGiD podokręgu Żywiec, rywale otrzymują 3 pkt walkowerem.
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec2651
2Bełk2650
3Jasienica2649
4Ustroń2648
5Tychy II2647
6Łaziska Grn.2542
7Czechowice-Dz.2641
8Goczałkowice2635
9TSP II2633
10Radziechowy2632
11Wilcza2631
12Wodzisław2629
13Gaszowice2625
14Landek2523
15Racibórz2623
16Połomia2610
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2867
2Drogomyśl2864
3BKS Stal2861
4Dankowice2857
5Bestwina2855
6Rekord II2844
7Puńców2844
8Góral2843
9Koszarawa Ż.2841
10Wisła2838
11Rajcza2835
12Jaworze2833
13Bestwinka2829
14Łękawica2827
15Zebrzydowice2823
16Chybie2823
17Pruchna2816
18Kończyce M.287
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2154
2Wilkowice2141
3Bronów2041
4Pisarzowice2039
5Hecznarowice2134
6Międzyrzecze2134
7Kobiernice2032
8Kaniów2025
9Międzybrodzie2025
10Buczkowice2017
11Wapienica2017
12Bystra (k. Bielska)2017
13Godziszka207
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2252
2Strumień2251
3Goleszów2236
4Pogwizdów2236
5Pogórze2232
6Istebna2232
7Brenna2231
8Skoczów II2229
9Pielgrzymowice2228
10Zabłocie2228
11Bąków2228
12Kończyce W.2225
13Hażlach2215
14Dębowiec2212
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2253
2Milówka2052
3Pietrzykowice2150
4Węgierska G.2247
5Lipowa2235
6Babia Góra2229
7Leśna2129
8Radziechowy II2228
9Zarzecze2226
10Ujsoły2224
11Gilowice2219
12Sopotnia2218
13Soła Ż.2214
14Juszczyna229
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1545
2Kozy1534
3Ligota1529
4Rybarzowice1523
5Bujaków1519
6Zabrzeg1518
7Grodziec1517
8Łodygowice1513
9Mazańcowice158
10Kalna 156
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1339
2Iskrzyczyn1429
3Nierodzim1327
4Wielkie II1425
5Kaczyce1315
6Górki W.1314
7Ochaby1313
8Rudnik139
9Golasowice143
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2055
2Czernichów2046
3Pewel Śl.1935
4Jeleśnia1934
5Trzebinia1931
6Słotwina1830
7Korbielów1929
8Cisiec1926
9TS Przyborów2019
10Kocierz1918
11Pewel M.2216
12Przyborów220