2L Playarena BB (Liga orlikowa) - sezon 2017/2018

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA2874202:692422
2Ekipa Szczurek2870202:862314
3Piwkorze2868231:582224
4Monczester3068193:742226
5Alpha Team2853162:1101729
6Ratusz BGT2753146:991728
7Stare Bielsko FC2850147:11116210
8Fc Pomarańcza2848150:12615310
9Bon Voyage2841142:14413213
104Fun Football Team2939121:13513016
11WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO2736117:13812015
12Misie3031127:22810119
13FX Robot3031116:17910119
14Desplayers2725105:1478118
15Golonki Janusza2924141:2418021
16The Shakers282088:1466220
17K.S.Mieszek.com281170:2233223
18Lipnik Rangers27779:2252124

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
18.084Fun Football Team7:0Lipnik Rangers18:00
19.08Bon Voyage0:3Piwkorze16:00
19.08K.S.Mieszek.com6:2Desplayers17:00
19.08Ekipa Szczurek5:5Monczester18:00
20.08Misie2:14Alpha Team13:00
03.11The Shakers0:10Golonki Janusza17:00
Walkower
03.11SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA8:0FX Robot18:00
Orlik Słowackiego 27B
03.11WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO3:8Stare Bielsko FC19:00
Orlik Słowackiego 27B
14.03Fc Pomarańcza2:2Ratusz BGT18:00
2 kolejka
02.09FX Robot4:2The Shakers16:00
Orlik Słowackiego 27B
02.09Alpha Team6:1K.S.Mieszek.com17:00
Orlik Słowackiego 27B
02.09Stare Bielsko FC11:3Bon Voyage20:00
Orlik Słowackiego 27B
03.09Monczester2:2SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA10:00
Orlik Słowackiego 27B
03.09Desplayers4:10Ekipa Szczurek11:00
Orlik Słowackiego 27B
03.09Piwkorze17:0Misie12:00
Orlik Słowackiego 27B
03.094Fun Football Team2:1WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO13:00
Orlik Słowackiego 27B
03.09Golonki Janusza5:9Ratusz BGT14:00
Orlik Słowackiego 27B
16.03Fc Pomarańcza8:5Lipnik Rangers17:00
Orlik Słowackiego 27B
3 kolejka
09.09The Shakers1:6Monczester15:00
Orlik Słowackiego 27B
09.09SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA7:1Desplayers16:00
Orlik Słowackiego 27B
09.09Misie4:11Stare Bielsko FC17:00
Orlik Słowackiego 27B
10.09Ekipa Szczurek4:6Alpha Team10:00
Orlik Słowackiego 27B
10.09Bon Voyage4:24Fun Football Team11:00
Orlik Słowackiego 27B
10.09WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO5:3Lipnik Rangers12:00
Orlik Słowackiego 27B
10.09K.S.Mieszek.com4:16Piwkorze13:00
Orlik Słowackiego 27B
10.09Ratusz BGT9:3FX Robot14:00
Orlik Słowackiego 27B
14.06Fc Pomarańcza10:0Golonki Janusza17:00
4 kolejka
16.09Fc Pomarańcza2:10FX Robot14:00
16.09Piwkorze2:3Ekipa Szczurek15:00
Orlik Słowackiego 27B
16.09Alpha Team5:5SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA16:00
Orlik Słowackiego 27B
16.09Desplayers3:7The Shakers17:00
Orlik Słowackiego 27B
16.09Lipnik Rangers6:5Golonki Janusza18:00
Orlik Słowackiego 27B
17.094Fun Football Team14:3Misie12:00
17.09Monczester6:3Ratusz BGT13:00
Orlik Słowackiego 27B
23.11WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO4:5Bon Voyage18:00
Orlik Słowackiego 27B
02.02Stare Bielsko FC8:2K.S.Mieszek.com18:00
Piastowska
5 kolejka
27.08The Shakers2:3Alpha Team20:00
24.09Monczester6:3Fc Pomarańcza12:00
24.09Ekipa Szczurek2:4Stare Bielsko FC13:00
Orlik Słowackiego 27B
24.09Ratusz BGT9:3Desplayers14:00
Orlik Słowackiego 27B
24.09K.S.Mieszek.com1:24Fun Football Team15:00
08.10Golonki Janusza6:11FX Robot13:00
Orlik Słowackiego 27B
22.10Bon Voyage0:10Lipnik Rangers10:00
Walkower
01.01Misie3:5WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO19:00
Orlik Słowackiego 27B
01.01SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA0:5Piwkorze20:00
Orlik Słowackiego 27B
6 kolejka
30.09Lipnik Rangers5:12FX Robot14:00
Orlik Słowackiego 27B
30.09Monczester11:0Golonki Janusza15:00
30.09Alpha Team6:3Ratusz BGT16:00
30.09Piwkorze11:2The Shakers18:00
Orlik Słowackiego 27B
01.10Stare Bielsko FC3:5SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA11:00
Orlik Słowackiego 27B
01.104Fun Football Team2:6Ekipa Szczurek12:00
01.10WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO2:0K.S.Mieszek.com13:00
01.10Bon Voyage0:10Misie14:00
Orlik Słowackiego 27B
01.10Desplayers10:6Fc Pomarańcza15:00
Orlik Słowackiego 27B
7 kolejka
07.10Misie8:4Lipnik Rangers14:00
Orlik Słowackiego 27B
07.10K.S.Mieszek.com2:2Bon Voyage15:00
Orlik Słowackiego 27B
07.10Ekipa Szczurek4:2WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO16:00
Orlik Słowackiego 27B
07.10SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA5:44Fun Football Team17:00
Orlik Słowackiego 27B
08.10Alpha Team13:4Fc Pomarańcza10:00
Orlik Słowackiego 27B
08.10The Shakers6:6Stare Bielsko FC11:00
Orlik Słowackiego 27B
08.10Golonki Janusza6:4Desplayers12:00
Orlik Słowackiego 27B
08.10Ratusz BGT8:3Piwkorze14:00
Orlik Słowackiego 27B
01.01FX Robot0:3Monczester20:00
Orlik Słowackiego 27B
8 kolejka
14.10Piwkorze3:3Fc Pomarańcza15:00
Orlik Słowackiego 27B
14.10Alpha Team14:2Golonki Janusza16:00
Orlik Słowackiego 27B
14.10Stare Bielsko FC2:5Ratusz BGT17:00
Orlik Słowackiego 27B
14.104Fun Football Team3:2The Shakers18:00
Orlik Słowackiego 27B
15.10Bon Voyage2:5Ekipa Szczurek11:00
Orlik Słowackiego 27B
15.10WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO2:10SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA12:00
Orlik Słowackiego 27B
15.10Misie6:0K.S.Mieszek.com13:00
15.10Desplayers4:2FX Robot14:00
Orlik Słowackiego 27B
03.11Lipnik Rangers2:7Monczester20:00
Orlik Słowackiego 27B
9 kolejka
27.08K.S.Mieszek.com3:0Lipnik Rangers11:00
21.10Ekipa Szczurek11:3Misie14:00
Orlik Słowackiego 27B
21.10SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA14:1Bon Voyage15:00
Orlik Słowackiego 27B
21.10The Shakers1:5WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO16:00
Orlik Słowackiego 27B
21.10Ratusz BGT3:24Fun Football Team17:00
Orlik Słowackiego 27B
22.10Golonki Janusza2:16Piwkorze11:00
Orlik Słowackiego 27B
22.10FX Robot1:9Alpha Team12:00
Orlik Słowackiego 27B
22.10Monczester5:3Desplayers13:00
Orlik Słowackiego 27B
01.11Stare Bielsko FC2:6Fc Pomarańcza21:00
Orlik Słowackiego 27B
10 kolejka
28.10Lipnik Rangers2:7Desplayers14:00
Orlik Słowackiego 27B
28.10Alpha Team6:4Monczester15:00
Orlik Słowackiego 27B
28.10Piwkorze17:0FX Robot16:00
Orlik Słowackiego 27B
28.10Stare Bielsko FC6:2Golonki Janusza17:00
Orlik Słowackiego 27B
28.10WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO0:5Ratusz BGT18:00
Orlik Słowackiego 27B
28.10Bon Voyage7:1The Shakers19:00
Orlik Słowackiego 27B
29.10K.S.Mieszek.com1:7Ekipa Szczurek15:00
Orlik Słowackiego 27B
01.014Fun Football Team2:8Fc Pomarańcza17:00
Orlik Słowackiego 27B
15.03Misie5:10SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA17:00
11 kolejka
04.11Golonki Janusza0:104Fun Football Team14:00
Walkower
04.11Ratusz BGT6:3Bon Voyage15:00
Orlik Słowackiego 27B
04.11The Shakers4:6Misie16:00
Orlik Słowackiego 27B
04.11SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA4:1K.S.Mieszek.com17:00
Orlik Słowackiego 27B
04.11Ekipa Szczurek7:2Lipnik Rangers18:00
Orlik Słowackiego 27B
05.11WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO2:4Fc Pomarańcza10:00
Orlik Słowackiego 27B
05.11Desplayers5:11Alpha Team11:00
Orlik Słowackiego 27B
05.11FX Robot1:9Stare Bielsko FC12:00
Orlik Słowackiego 27B
05.11Monczester0:5Piwkorze13:00
Orlik Słowackiego 27B
12 kolejka
11.11Lipnik Rangers0:6Alpha Team14:00
Orlik Słowackiego 27B
11.11Piwkorze2:2Desplayers15:00
Orlik Słowackiego 27B
11.11Stare Bielsko FC5:3Monczester16:00
Orlik Słowackiego 27B
11.11WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO10:2Golonki Janusza17:00
Orlik Słowackiego 27B
11.114Fun Football Team2:6FX Robot19:00
Orlik Słowackiego 27B
12.11Bon Voyage7:3Fc Pomarańcza10:00
Orlik Słowackiego 27B
12.11Misie3:12Ratusz BGT11:00
Orlik Słowackiego 27B
12.11K.S.Mieszek.com9:1The Shakers12:00
12.11Ekipa Szczurek4:5SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA13:00
Orlik Słowackiego 27B
13 kolejka
18.11Monczester3:44Fun Football Team14:00
Orlik Słowackiego 27B
18.11Ratusz BGT6:0K.S.Mieszek.com15:00
Orlik Słowackiego 27B
18.11The Shakers1:6Ekipa Szczurek16:00
Orlik Słowackiego 27B
18.11Golonki Janusza2:18Bon Voyage17:00
Orlik Słowackiego 27B
18.11Alpha Team3:8Piwkorze18:00
Orlik Słowackiego 27B
19.11Misie1:5Fc Pomarańcza10:00
Orlik Słowackiego 27B
19.11FX Robot5:10WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO11:00
Orlik Słowackiego 27B
19.11SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA8:2Lipnik Rangers12:00
Orlik Słowackiego 27B
19.11Desplayers5:4Stare Bielsko FC13:00
Orlik Słowackiego 27B
14 kolejka
25.11Misie1:10Golonki Janusza14:00
Orlik Słowackiego 27B
25.11Stare Bielsko FC5:4Alpha Team15:00
Orlik Słowackiego 27B
25.11WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO4:2Monczester16:00
Orlik Słowackiego 27B
25.114Fun Football Team6:4Desplayers17:00
Orlik Słowackiego 27B
25.11Ekipa Szczurek3:1Ratusz BGT18:00
Orlik Słowackiego 27B
25.11Lipnik Rangers2:15Piwkorze19:00
Orlik Słowackiego 27B
26.11K.S.Mieszek.com2:2Fc Pomarańcza10:00
Orlik Słowackiego 27B
26.11Bon Voyage10:3FX Robot11:00
Orlik Słowackiego 27B
26.11SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA7:3The Shakers12:00
Orlik Słowackiego 27B
15 kolejka
27.08Monczester5:1Bon Voyage13:00
27.01The Shakers12:3Lipnik Rangers13:00
Orlik Słowackiego 27B
27.01Ratusz BGT3:12SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA14:00
Orlik Słowackiego 27B
27.01Golonki Janusza11:4K.S.Mieszek.com15:00
Orlik Słowackiego 27B
27.01FX Robot0:6Misie16:00
Orlik Słowackiego 27B
27.01Desplayers10:0WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO17:00
Orlik Słowackiego 27B
27.01Alpha Team4:54Fun Football Team18:00
Orlik Słowackiego 27B
27.01Piwkorze11:1Stare Bielsko FC19:00
Orlik Słowackiego 27B
27.01Ekipa Szczurek17:6Fc Pomarańcza20:00
Orlik Słowackiego 27B
16 kolejka
09.12K.S.Mieszek.com2:3FX Robot14:00
Orlik Słowackiego 27B
09.12Misie2:7Monczester15:00
Orlik Słowackiego 27B
09.12Bon Voyage10:3Desplayers16:00
Orlik Słowackiego 27B
09.12WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO0:10Alpha Team17:00
Walkower
09.12Lipnik Rangers3:5Stare Bielsko FC18:00
Orlik Słowackiego 27B
10.12SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA9:0Fc Pomarańcza11:00
Orlik Słowackiego 27B
10.12The Shakers3:4Ratusz BGT12:00
Orlik Słowackiego 27B
10.12Ekipa Szczurek5:3Golonki Janusza13:00
Orlik Słowackiego 27B
10.124Fun Football Team0:15Piwkorze14:00
Orlik Słowackiego 27B
17 kolejka
25.08Golonki Janusza7:8SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA17:00
25.08Desplayers6:9Misie18:00
27.08FX Robot3:9Ekipa Szczurek12:00
27.08Stare Bielsko FC2:14Fun Football Team14:00
27.08Piwkorze13:1WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO15:00
01.01Ratusz BGT12:2Lipnik Rangers14:00
Orlik Słowackiego 27B
11.03The Shakers2:5Fc Pomarańcza17:00
Orlik Słowackiego 27B
03.06Alpha Team3:2Bon Voyage18:00
03.06Monczester18:5K.S.Mieszek.com20:00
Mazańcowice
18 kolejka
14.06Alpha Team-:-Misie17:00
20.06Ratusz BGT-Fc Pomarańcza20:00
23.06Lipnik Rangers-4Fun Football Team14:00
23.06FX Robot-SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA15:00
23.06Golonki Janusza-The Shakers16:00
23.06Monczester-Ekipa Szczurek17:00
23.06Desplayers-K.S.Mieszek.com18:00
24.06Piwkorze-Bon Voyage11:00
24.06Stare Bielsko FC-WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO12:00
19 kolejka
31.05Monczester4:5SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA20:00
Mazańcowice
14.06Alpha Team-:-K.S.Mieszek.com18:00
27.064Fun Football Team-WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO17:00
27.06Stare Bielsko FC-Bon Voyage18:00
27.06Piwkorze-Misie21:00
28.06Desplayers-Ekipa Szczurek18:00
28.06FX Robot-The Shakers19:00
28.06Golonki Janusza-Ratusz BGT20:00
28.06Fc Pomarańcza-Lipnik Rangers21:00
20 kolejka
25.03Fc Pomarańcza11:6Golonki Janusza12:00
Orlik Słowackiego 27B
25.03Ratusz BGT2:4FX Robot13:00
Orlik Słowackiego 27B
25.03WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO10:6Lipnik Rangers14:00
Orlik Słowackiego 27B
25.03K.S.Mieszek.com0:16Piwkorze15:00
Orlik Słowackiego 27B
25.03Bon Voyage10:24Fun Football Team16:00
Orlik Słowackiego 27B
25.03Ekipa Szczurek5:4Alpha Team17:00
Orlik Słowackiego 27B
25.03Misie2:12Stare Bielsko FC18:00
Orlik Słowackiego 27B
25.03The Shakers1:5Monczester19:00
Orlik Słowackiego 27B
22.06SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA-Desplayers20:00
21 kolejka
28.03Fc Pomarańcza4:0FX Robot18:00
Orlik Słowackiego 27B
30.034Fun Football Team3:6Misie18:00
Orlik Słowackiego 27B
30.03Monczester4:0Ratusz BGT19:00
Orlik Słowackiego 27B
15.04Alpha Team2:6SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA10:00
01.06Piwkorze4:3Ekipa Szczurek19:00
01.06Desplayers0:1The Shakers20:00
30.06Lipnik Rangers-Golonki Janusza17:00
30.06Stare Bielsko FC-K.S.Mieszek.com18:00
30.06WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO-Bon Voyage19:00
22 kolejka
07.04The Shakers5:6Alpha Team14:00
Orlik Słowackiego 27B
07.04Monczester6:4Fc Pomarańcza15:00
Orlik Słowackiego 27B
07.04Ekipa Szczurek5:3Stare Bielsko FC16:00
Orlik Słowackiego 27B
07.04Ratusz BGT6:4Desplayers17:00
Orlik Słowackiego 27B
07.04K.S.Mieszek.com3:94Fun Football Team18:00
Orlik Słowackiego 27B
07.04Golonki Janusza4:6FX Robot19:00
Orlik Słowackiego 27B
08.04Bon Voyage7:3Lipnik Rangers10:00
Orlik Słowackiego 27B
08.04Misie4:7WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO11:00
Orlik Słowackiego 27B
08.04SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA2:4Piwkorze12:00
Orlik Słowackiego 27B
23 kolejka
14.04Lipnik Rangers4:10FX Robot14:00
Orlik Słowackiego 27B
14.04Monczester10:3Golonki Janusza15:00
Orlik Słowackiego 27B
14.04Stare Bielsko FC2:6SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA18:00
Orlik Słowackiego 27B
14.044Fun Football Team4:7Ekipa Szczurek19:00
Orlik Słowackiego 27B
14.04WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO7:3K.S.Mieszek.com20:00
Orlik Słowackiego 27B
15.04Bon Voyage8:4Misie11:00
Orlik Słowackiego 27B
15.04Desplayers0:8Fc Pomarańcza12:00
Orlik Słowackiego 27B
14.06Alpha Team-:-Ratusz BGT20:00
30.06Piwkorze-The Shakers16:00
24 kolejka
21.04Misie7:7Lipnik Rangers14:00
Orlik Słowackiego 27B
21.04K.S.Mieszek.com4:12Bon Voyage15:00
Orlik Słowackiego 27B
21.04Ekipa Szczurek9:3WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO16:00
Orlik Słowackiego 27B
21.04FX Robot0:9Monczester17:00
21.04Alpha Team5:4Fc Pomarańcza18:00
Orlik Słowackiego 27B
21.04The Shakers2:2Stare Bielsko FC19:00
Orlik Słowackiego 27B
21.04Golonki Janusza10:0Desplayers20:00
Orlik Słowackiego 27B
22.04Ratusz BGT3:2Piwkorze11:00
Orlik Słowackiego 27B
22.04SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA6:34Fun Football Team12:00
Orlik Słowackiego 27B
25 kolejka
28.04Bon Voyage4:6Ekipa Szczurek14:00
Orlik Słowackiego 27B
28.04Alpha Team4:8Golonki Janusza15:00
Orlik Słowackiego 27B
28.044Fun Football Team1:0The Shakers18:00
Orlik Słowackiego 27B
28.04WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO3:6SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA19:00
Orlik Słowackiego 27B
28.04Misie10:3K.S.Mieszek.com20:00
Orlik Słowackiego 27B
29.04Piwkorze5:2Fc Pomarańcza10:00
Orlik Słowackiego 27B
29.04Desplayers4:3FX Robot11:00
Orlik Słowackiego 27B
29.04Lipnik Rangers1:11Monczester12:00
Orlik Słowackiego 27B
29.04Stare Bielsko FC5:2Ratusz BGT13:00
Orlik Słowackiego 27B
26 kolejka
05.05SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA10:0Bon Voyage15:00
Orlik Słowackiego 27B
05.05The Shakers4:2WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO16:00
Orlik Słowackiego 27B
05.05Golonki Janusza2:9Piwkorze17:00
Orlik Słowackiego 27B
05.05Monczester6:1Desplayers19:00
Orlik Słowackiego 27B
05.05Ekipa Szczurek10:0Misie20:00
Orlik Słowackiego 27B
06.05Ratusz BGT5:14Fun Football Team10:00
Orlik Słowackiego 27B
06.05Stare Bielsko FC1:4Fc Pomarańcza11:00
Orlik Słowackiego 27B
06.05FX Robot2:2Alpha Team16:00
Orlik Słowackiego 27B
22.06K.S.Mieszek.com-Lipnik Rangers19:00
27 kolejka
12.05Piwkorze8:3FX Robot16:00
Orlik Słowackiego 27B
12.05Stare Bielsko FC14:4Golonki Janusza17:00
Orlik Słowackiego 27B
12.05K.S.Mieszek.com2:14Ekipa Szczurek20:00
Orlik Słowackiego 27B
13.05Misie2:5SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA17:00
Orlik Słowackiego 27B
14.06Alpha Team-:-Monczester19:00
29.06Bon Voyage-The Shakers17:00
29.06WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO-Ratusz BGT18:00
29.06Lipnik Rangers-Desplayers19:00
30.064Fun Football Team-Fc Pomarańcza15:00
28 kolejka
19.05Golonki Janusza1:124Fun Football Team14:00
Orlik Słowackiego 27B
19.05Ratusz BGT5:5Bon Voyage15:00
19.05The Shakers3:4Misie16:00
19.05WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO4:5Fc Pomarańcza19:00
19.05Desplayers1:3Alpha Team20:00
20.05SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA15:0K.S.Mieszek.com11:00
20.05FX Robot3:4Stare Bielsko FC12:00
20.05Monczester6:1Piwkorze13:00
20.05Ekipa Szczurek15:2Lipnik Rangers15:00
29 kolejka
26.05Piwkorze4:3Desplayers18:00
26.05Misie2:11Ratusz BGT19:00
26.05WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO20:2Golonki Janusza20:00
27.05Stare Bielsko FC2:7Monczester11:00
27.05K.S.Mieszek.com4:10The Shakers12:00
27.05Lipnik Rangers0:10Alpha Team13:00
27.05Bon Voyage0:10Fc Pomarańcza14:00
27.054Fun Football Team4:8FX Robot15:00
22.06Ekipa Szczurek-SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA18:00
30 kolejka
02.06Desplayers10:0Stare Bielsko FC14:00
02.06Golonki Janusza1:6Bon Voyage15:00
02.06The Shakers6:10Ekipa Szczurek16:00
02.06Ratusz BGT10:4K.S.Mieszek.com17:00
02.06Alpha Team3:6Piwkorze18:00
02.06FX Robot3:4WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO19:00
03.06Misie6:7Fc Pomarańcza13:00
03.06Monczester16:04Fun Football Team14:00
03.06SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA12:1Lipnik Rangers15:00
31 kolejka
09.06Misie2:17Golonki Janusza14:00
09.06Stare Bielsko FC10:0Alpha Team15:00
09.06WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO1:9Monczester16:00
09.064Fun Football Team4:6Desplayers17:00
09.06Ekipa Szczurek10:2Ratusz BGT18:00
09.06Lipnik Rangers0:10Piwkorze19:00
09.06SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA10:0The Shakers20:00
10.06Bon Voyage11:5FX Robot16:00
10.06K.S.Mieszek.com0:14Fc Pomarańcza17:00
32 kolejka
06.05Ratusz BGT-:-SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA20:00
14.06Monczester7:4Bon Voyage17:00
14.06The Shakers6:4Lipnik Rangers18:00
14.06Golonki Janusza10:4K.S.Mieszek.com19:00
14.06FX Robot5:6Misie21:00
15.06Piwkorze-:-Stare Bielsko FC17:00
15.06Alpha Team0:104Fun Football Team18:00
15.06Ekipa Szczurek-:-Fc Pomarańcza20:00
15.06Desplayers-:-WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO21:00
33 kolejka
17.06Ekipa Szczurek-:-Golonki Janusza11:00
17.06Misie-:-Monczester12:00
17.064Fun Football Team-:-Piwkorze13:00
17.06Lipnik Rangers-:-Stare Bielsko FC14:00
17.06WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO-:-Alpha Team15:00
17.06Bon Voyage-:-Desplayers16:00
17.06The Shakers-:-Ratusz BGT17:00
17.06K.S.Mieszek.com-:-FX Robot18:00
17.06SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA-:-Fc Pomarańcza20:00
34 kolejka
14.06Alpha Team-:-Bon Voyage19:00
Mazańcowice
20.06Golonki Janusza-SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA17:00
20.06Desplayers-Misie18:00
21.06Piwkorze-WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO17:00
Mazańcowice
21.06Stare Bielsko FC-4Fun Football Team18:00
Mazańcowice
21.06Ratusz BGT-Lipnik Rangers18:00
21.06The Shakers-Fc Pomarańcza19:00
21.06FX Robot-Ekipa Szczurek20:00
21.06Monczester-K.S.Mieszek.com21:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201