GLS Goleszów (Liga orlikowa) - sezon 2017/2018

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1Gold Team Cieszyn123695:251200
24 Korony Cieszyn123379:181101
3Trafin Oil Ustroń133071:391003
4Printer Team Cieszyn132773:40904
5FC Cisownica132768:42904
6CDF Cieszyn122367:31723
7Nieckarz Team Międzyświeć131988:49616
8Diverso Ustroń131849:58607
9Ognioodporni Ustroń131553:96508
10Timber Cieszyn121435:60426
11FC Kurtis Międzyświeć13940:883010
12Kozakowice13733:972110
13BeskidzkaPilka.pl Ustroń13431:661111
14Chrapiące Chrabąszcze Ustroń13119:920112

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
24.08FC Cisownica0:34 Korony Cieszyn17:30
Drużyna gospodarzy nie zebrała się
24.08Printer Team Cieszyn10:2Timber Cieszyn18:30
Maciej Ratajek 3, Dariusz Stokłosa 3, Robert Korzeń 2, Szymon Głowiński, Przemysław Pilch - Wojciech Radziwiński, Tomasz Owczarzy
24.08Trafin Oil Ustroń13:1Chrapiące Chrabąszcze Ustroń19:30
Tomasz Nowak 4, Marcin Marianek 3, Maciej Wasilewski 3, Robert Korzeń 2, Szymon Głowiński - Michał Kubok
24.08Diverso Ustroń8:2BeskidzkaPilka.pl Ustroń21:00
Michał Zieliński 3, Tomasz Kożdoń 2, Remigiusz Pilch, Marcin Ślipek, Damian Madzia - Kamil Miedziak, Adrian Czyż
25.08Kozakowice2:14Nieckarz Team Międzyświeć18:00
Mateusz Cieślar 2. - Mateusz Bralewski 5, Leszek Krajewski 5, Piotr Wójcik 2, Błażej Pruszcz, Krzysztof Felis
25.08FC Kurtis Międzyświeć2:11CDF Cieszyn19:30
Kamil Wasilewski 2 - Łukasz Światłoch 3, Tomasz Podgóski 2, Jakub Pobożny 2, Sebastian Ganiek, Szymon Tatka, Mariusz Miech, Gracjan Trester
26.09Gold Team Cieszyn18:3Ognioodporni Ustroń20:00
Ireneusz Jeleń 9, Robert Szeląg 5, Łukasz Wisła 2, Sławomir Kozieł, Marcin Pieczonka - Dawid Goryczka 2, Michał Goryczka
2 kolejka
26.04Nieckarz Team Międzyświeć4:5Printer Team Cieszyn10:00
Krzysztof Felik 2, Mateusz Bralewski, Błażej Chruszcz - Dariusz Stokłosa 2, Dominik Dzida, Maciej Ratajek (sam)
26.04Timber Cieszyn5:3Diverso Ustroń18:00
Wojciech Kołek 4, Robert Jursza - Tomasz Graczyk 2, Piotr Wardyński
26.04Chrapiące Chrabąszcze Ustroń3:7Ognioodporni Ustroń20:30
Łukasz Kotarski 2, Przemysław Pilch - Dawid Goryczka 3, Michał Goryczka 2, Mizera, Marek Jaworski
27.04CDF Cieszyn1:3FC Cisownica10:00
Kamil Plinta - Tomasz Zelek 2, Michał Raszka
27.04BeskidzkaPilka.pl Ustroń2:3Trafin Oil Ustroń10:00
Kamil Miedziak, Grzegorz Roman - Maciej Wasilewski, Dariusz Czyż, Wojciech Twardzik
27.04Gold Team Cieszyn14:1FC Kurtis Międzyświeć17:30
Sławomir Kozieł 5, Ireneusz Jeleń 4, Łukasz Wisła 2, Robert Szeląg 2, Paweł Krzempek - Wojciech Czaja
27.04Kozakowice1:84 Korony Cieszyn18:30
Mateusz Brak - Maciej Pieczonka 4, Błażej Żebrok 2, Maciej Węglorz, Bartłomiej Pieczonka
3 kolejka
04.05Kozakowice2:13CDF Cieszyn17:30
Łukasz Brak, samobójcza - Grzegorz Wójcik 6, Łukasz Światłoch 2, Piotr Mendrala 2, Janusz Miech, Kasprzak Marek, Kamil Pluta
04.05FC Cisownica5:8Gold Team Cieszyn18:30
Tomasz Zelek 2, Jakub Molin, Mateusz Pilch, Ahmed - Ireneusz Jeleń 2, Robert Szeląg 2, Zbigniew Procener 2, Łukasz Wisła, Sławomir Kozioł
04.05Trafin Oil Ustroń6:2Timber Cieszyn19:30
Maciej Wasilewski 2, Marcin Marianek, Wojciech Twardzik, Dariusz Czyż, Tomasz Nowak - Kevin Martynek, Robert Jursza
04.05Chrapiące Chrabąszcze Ustroń2:2BeskidzkaPilka.pl Ustroń20:30
Adam Kubok 2 - Adrian Biłko, Szymon Pietrzyk
05.05Printer Team Cieszyn3:54 Korony Cieszyn18:00
? - Grzegorz Korzec 2, Maciej Pieczonka 2, Błażej Żebrok
05.05FC Kurtis Międzyświeć4:5Ognioodporni Ustroń19:00
Wojciech Czaja 2, Łukasz Raszyk, Kamil Brytan - Michał Goryczka 2, Jacek Filipiak, Tomasz Mizera, Arkadiusz Madusiok
05.05Diverso Ustroń0:8Nieckarz Team Międzyświeć20:30
- Leszek Krajewski 3, Damian Herzyk 2, Błażej Chruszcz, Mateusz Bralewski, Piotr Wójcik
4 kolejka
11.054 Korony Cieszyn9:1Diverso Ustroń17:30
Tomasz Piwko 3, Maciej Pieczonka 3, Bartłomiej Żebrok, Paweł Krzempek, Grzegorze Klaczka - Janusz Kasprzak
11.05Gold Team Cieszyn12:2Kozakowice18:30
Łukasz Wisła 4, Sławomir Kozieł 3, Ireneusz Jeleń 2, Marcin Pieczonka, Paweł Krzempek, Grzegorz Kozioł - Mateusz Małyjurek, Rafał Gomola
11.05Timber Cieszyn6:2Chrapiące Chrabąszcze Ustroń19:30
Kevin Martynek 2, Robert Jursza, Sebastian Pustelnik, Tomasz Owczarzyk, samobójcza - Michał Kubok, Łukasz Kotarski
11.05Ognioodporni Ustroń5:4BeskidzkaPilka.pl Ustroń21:00
Michał Goryczka 4, Jacek Filipiak - Piotr Husar 4
12.05Nieckarz Team Międzyświeć4:7Trafin Oil Ustroń10:00
Bernard Banot, Błażej Chruszcz, Leszek Krajewski, Tomasz Nieckarz - Dariusz Czyż 2, Marcin Marianek 2, Wojciech Twardzik, Sylwester Makarski, Tomasz Nowak
12.05CDF Cieszyn3:7Printer Team Cieszyn18:00
Łukasz Światłoch 2, Sebastian Ganiek - Michał Ratajek 3, Dariusz Stokłosa 2, Banszel, Wątroba
12.05FC Kurtis Międzyświeć4:7FC Cisownica20:30
Łukasz Kostka 2, Stanisław Wojtyła, Robert Raszka - Jakub Molin 3, Tomasz Zelek 2, Michał Pilch, Zbigniew Brudny
5 kolejka
18.05Trafin Oil Ustroń1:44 Korony Cieszyn17:30
Tomasz Nowak - Maciej Pieczonka 2, Jakub Wnęk, Michał Kasztura
18.05Printer Team Cieszyn0:5Gold Team Cieszyn18:30
Drużyna Printer Team zrezygnowała z rozegrania meczu
18.05BeskidzkaPilka.pl Ustroń3:5Timber Cieszyn19:30
Piotr Husar 2, Zbigniew Kuczera - Kevin Martynek 2, Tomasz Owczarzy 2, Tomasz Pasterny
18.05Diverso Ustroń1:6CDF Cieszyn20:30
Michał Zieliński - Grzegorz Wójcik 2, Jakub Pobożny, Michał Miech, Kamil Pluta, samobójcza
19.05FC Cisownica12:5Ognioodporni Ustroń18:00
Mateusz Pilch 4, Tomasz Zelek 3, Michał Raszka 2, Jakub Molin 2, Piotr Łuka - Michał Goryczka 4, Dawid Goryczka
19.05Kozakowice2:6FC Kurtis Międzyświeć19:00
Łukasz Brak, Sebastian Konieczny - Łukasz Kostka 3, Kamil Brytan 2, Bogdan Gredka
19.05Chrapiące Chrabąszcze Ustroń1:14Nieckarz Team Międzyświeć20:30
Przemysław Pilch - Mateusz Bralewski 5, Leszek Krajewski 4, Krzysztof Felis 2, Tomasz Nieckarz 2, Piotr Wójcik
6 kolejka
24.05FC Cisownica6:3Kozakowice10:00
Mateusz Raszka 2, Jakub Molin 2, Tomasz Zelek, Zbigniew Budny - Krystian Górniak, Sebastian Konieczny, Arkadiusz Jaworski
24.05Ognioodporni Ustroń6:3Timber Cieszyn18:00
Tomasz Mizera 3, Michał Goryczka, Michał Oświęcimski, Tomasz Owczarzy - Zachariasz Stachowiak 3
24.054 Korony Cieszyn11:0Chrapiące Chrabąszcze Ustroń20:30
Maciej Pieczonka 6, Maciej Węglorz 3, Błażej Żebrok, samobójcza
25.05Gold Team Cieszyn5:0Diverso Ustroń17:30
Drużyna gości nie stawiła się na zawodach
25.05FC Kurtis Międzyświeć1:4Printer Team Cieszyn18:30
Przemysław Czaja - Maciej Ratajek 2, Dominik Dzida, Tomasz Saltarius
25.05CDF Cieszyn9:2Trafin Oil Ustroń19:30
Tomasz Podgórski 3, Szymon Gogółka 2, Grzegorz Wójcik, Łukasz Światłoch, Kamil Plinta, Marek Kasprzyk - Robert Madzia, Tomasz Nowak
25.05Nieckarz Team Międzyświeć6:7BeskidzkaPilka.pl Ustroń21:00
Leszek Krajewski 3, Mateusz Bralewski 2, Krzysztof Felis - Kamil Miedziak 2, Ireneusz Miedziak 2, Jakub Cieślar, Adrian Czyż, Grzegorz Procner
7 kolejka
31.05Printer Team Cieszyn5:1FC Cisownica17:30
Maciej Ratajek 2, Tomasz Saltarius 2, Piotr Banaszak - Piotr Łuka
31.05Timber Cieszyn3:9Nieckarz Team Międzyświeć18:30
Wojciech Kołek, Kevin Martynek, Robert Jursza - Leszek Krajewski 4, Tomasz Nieckarz 2, Mateusz Bralewski 2, Błażej Chruszcz
31.05Trafin Oil Ustroń2:3Gold Team Cieszyn19:30
Robert Madzia, Marcin Marianek - Grzegorz Kieczka 2, Sławomir Kozieł
31.05Chrapiące Chrabąszcze Ustroń2:5CDF Cieszyn20:30
Łukasz Kotarski, Krzysztof Kania - Tomasz Podgórski 2, Szymon Gogółka 2, Gracjan Trester
01.06BeskidzkaPilka.pl Ustroń1:64 Korony Cieszyn18:30
Zbigniew Kuczera - Maciej Pieczonka 3, Błażej Żebrok 2, Maciej Wenglorz
01.06Kozakowice5:9Ognioodporni Ustroń19:30
Mariusz Małyjurek 2, Mateusz Brak 2, Sebastian Konieczny - Michał Goryczka 5, Dawid Goryczka 3, Marcin Oświęcimski
01.06FC Kurtis Międzyświeć2:6Diverso Ustroń20:30
Łukasz Kostka, Kamil Brytan - Remigiusz Pilch 2, Tomasz Kożdoń, Andrzej Podżorski, Samuel Pilch, Tomasz Graczyk
8 kolejka
07.06Gold Team Cieszyn5:44 Korony Cieszyn18:00
Ireneusz Jeleń 3, Paweł Krzempek, Robert Szeląg - Jakub Wnęk 2, Maciej Pieczonka, Bartłomiej Olchowski
07.06FC Kurtis Międzyświeć5:16Nieckarz Team Międzyświeć19:30
Wojciech Czaja 2, Grzegorz Kostka 2, Zbigniew Bojdzik - Mateusz Bralewski 7, Krzysztof Felis 4, Sławomir Nieckarz 2, Tomasz Nieckarz, Leszek Krajewski, Błażej Chruszcz
07.06Diverso Ustroń3:5Trafin Oil Ustroń20:30
Remigiusz Pilch, Salomon Pilch, Paweł Lazar - Maciej Wasilewski 2, Dariusz Czyż, Tomasz Nowak, Robert Madzia
08.06Ognioodporni Ustroń2:9CDF Cieszyn18:30
Michał Goryczka 2 - Tomasz Podgórski 3, Jakub Pobożny 3, Grzegorz Wójcik 2, Łukasz Światłoch
08.06Kozakowice6:3BeskidzkaPilka.pl Ustroń19:30
Mateusz Brak 2, Mateusz Małyjurek 2, Krystian Górniak, Łukasz Cieślar - Piotr Husar 2, Adrian Czyż
08.06Printer Team Cieszyn9:3Chrapiące Chrabąszcze Ustroń20:30
Maciej Ratajek 5, Damian Franek 2, Dominik Dzida, Piotr Banaszak - Przemysław Kotarski, Tomasz Benisz, Jakub Wisła
10.10FC Cisownica11:0Timber Cieszyn20:00
9 kolejka
31.08Chrapiące Chrabąszcze Ustroń3:7Diverso Ustroń10:00
Mariusz Wojtyłak 2, Adam Kubok - Tomasz Kożdoń 3, Paweł Lazar 2, Piotr Wardyński, Jakub Graboń
31.08BeskidzkaPilka.pl Ustroń0:3Printer Team Cieszyn10:00
Drużyna gospodarzy nie zebrała się
31.08Timber Cieszyn3:3Kozakowice17:30
Adam Kostia, Wojciech Radziwiński, Kevin Martynek - Robert Matuszka 2, Łukasz Cieślar
31.08CDF Cieszyn3:6Gold Team Cieszyn18:30
Łukasz Światłoch, Jakub Pobożny, samobójcza - Ireneusz Jeleń 3, Łukasz Wisła 2, Robert Szeląg,
04.104 Korony Cieszyn7:2FC Kurtis Międzyświeć18:00
Maciej Pieczonka 6, Maciej Wenglorz - Marek Kurto 2
04.10Trafin Oil Ustroń9:4Ognioodporni Ustroń19:30
Marcin Marianek 4, Szymon Głowiński, Tomasz Nowak, Dariusz Czyż, Rafał Korzeń - Michał Goryczka 2, Dawid Goryczka 2
04.10Nieckarz Team Międzyświeć4:5FC Cisownica20:30
Krzysztof Felis 2, Mateusz Bralewski 2 - Michał Raszka 5
10 kolejka
07.09FC Cisownica7:1Chrapiące Chrabąszcze Ustroń10:00
Paweł Górniak 2, Zbigniew Brudny, Artur Więcław, Ireneusz Woźniczka, Jakub Molin, Piotr Łuka - Adrian Kubok
07.09Printer Team Cieszyn3:6Diverso Ustroń10:00
Dariusz Stokłosa 2, Tomasz Saltarius - Paweł Lazar 4, Remigiusz Pilch, Tomasz Kożdoń
07.09FC Kurtis Międzyświeć6:4BeskidzkaPilka.pl Ustroń18:30
Ździsław Bojdzik 4, Michał Kurto, Kamil Brytan - Grzegorz Procner, Daniel Słowiok, Zbigniew Krysta, Zbigniew Kuczera
25.09Ognioodporni Ustroń2:134 Korony Cieszyn17:30
?, ? - Maciej Pieczonka 5, Maciej Wenglorz 4, Grzegorz Korzec 3, Jakub Kasztura
11.10CDF Cieszyn2:2Nieckarz Team Międzyświeć18:00
Gracjan Treser 2 - Leszek Krajewski 2
11.10Kozakowice0:5Trafin Oil Ustroń19:00
Gospodarze nie zebrali się
20.10Gold Team Cieszyn-:-Timber Cieszyn19:00
11 kolejka
13.09Chrapiące Chrabąszcze Ustroń1:5Kozakowice10:00
Łukasz Brak, Robert Matuszka, Rafał Gomola, Łukasz Cieślar, Marcin Kozok - ?
13.09Timber Cieszyn4:2FC Kurtis Międzyświeć18:00
Robert Jursza 3, Kevin Martynek - Mariusz Kurto, samobójcza
13.09Nieckarz Team Międzyświeć2:6Gold Team Cieszyn20:30
Ireneusz Jeleń 2, Łukasz Wisła 2, Sławomir Kozieł, Robert Szeląg - Bernard Banot, Kondrat Stach
16.10BeskidzkaPilka.pl Ustroń0:3FC Cisownica19:00
Gospodarze zrezygnowali z rozegrania meczu
18.10Diverso Ustroń7:2Ognioodporni Ustroń17:30
18.10Trafin Oil Ustroń6:4Printer Team Cieszyn20:00
20.104 Korony Cieszyn-:-CDF Cieszyn18:00
12 kolejka
20.09FC Kurtis Międzyświeć2:8Trafin Oil Ustroń10:00
Kamil Brytan, Marek Kurto - Marcin Marianek 3, Maciej Wasilewski 2, Szymon Głowiński, Szymon Nowak, Dariusz Czyż
20.09Ognioodporni Ustroń0:3Nieckarz Team Międzyświeć18:00
Drużyna gospodarzy nie zebrała się
20.09FC Cisownica7:4Diverso Ustroń20:30
Jakub Molin 3, Artur Więcław 2, Ireneusz Woźniczka, Marcin Grzanka - Damian Madzia 2, Andrzej Podgórski, samobójcza
21.09Gold Team Cieszyn3:0Chrapiące Chrabąszcze Ustroń10:00
Drużyna gości zrezygnowała z rozegrania meczu
21.094 Korony Cieszyn3:0Timber Cieszyn17:30
Goście nie zebrali się
06.10Kozakowice1:14Printer Team Cieszyn18:00
Marek Kozok - Maciej Ratajek 6, Tomasz Saltarius 3, Damian Franek 2, Dominik Dzida, Piotr Banaszak, Dariusz Stokłosa
16.10CDF Cieszyn3:0BeskidzkaPilka.pl Ustroń18:30
Goście zrezygnowali z rozegrania meczu
13 kolejka
27.09Diverso Ustroń3:1Kozakowice18:00
Kamil Wojtas, Jakub Grabań, Remigiusz Pilch - Rafał Gomola
27.09Chrapiące Chrabąszcze Ustroń0:3FC Kurtis Międzyświeć19:15
Drużyna gospodarzy nie zebrała się
27.09Nieckarz Team Międzyświeć2:64 Korony Cieszyn20:00
Leszek Krajewski 2 - Maciej Pieczonka 4, Maciej Wenglorz 2
28.09Printer Team Cieszyn6:3Ognioodporni Ustroń17:30
Tomasz Saltarius 2, Mariusz Wątroba, Dariusz Stokłosa, Arkadiusz Rucki, Dominik Dzida - Michał Goryczka, Jacek Filipiak, Marek Jaworski
28.09Timber Cieszyn2:2CDF Cieszyn18:30
Bartosz Micher, Robert Jursza - Grzegorz Wójcik, Tomasz Podgórski
28.09Trafin Oil Ustroń4:1FC Cisownica19:45
Maciej Wasilewski 2, Dariusz Czyż, Marcin Marianek - Paweł Górniok
28.09BeskidzkaPilka.pl Ustroń3:10Gold Team Cieszyn20:45
Aleksander Partyka 2, Zbigniew Kuczera - Ireneusz Jeleń 4, Robert Szeląg 4, Sławomir Kozieł, Łukasz Wisła
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2039
2Bełk2035
3Czaniec2035
4Wodzisław2134
5Radziechowy2132
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1948
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Koszarawa Ż.1932
6Góral1931
7Dankowice1830
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna199
16Wilkowice196
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1640
2Pisarzowice1639
3Bestwinka1539
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1523
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
31909 Piast1633
4Pogwizdów1630
5Skoczów II1628
6Kończyce M.1627
7Brenna1621
8Bąków1621
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Kaczyce1618
12Pielgrzymowice1617
13Dębowiec1616
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza1745
2Węgierska G.1645
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły169
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna920
3Górki W.1120
4Nierodzim1016
5Wielkie II1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Jeleśnia1123
5Korbielów1321
6Pewel Śl.1220
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów121