Terminarz spotkań:

1 kolejka
15.08TS Soła Żywiec2:3
(0:1)
TS Metal Węgierska Górka11:00
15.08LKS Muńcuł Ujsoły1:1
(1:0)
LKS Leśna15:00
15.08LKS Koszarawa Babia Góra1:2
(1:1)
LKS Sopotnia15:00
15.08LKS Magura Bystra3:0
(1:0)
GKS Radziechowy-Wieprz II16:00
15.08LKS Sokół Słotwina2:4
(0:3)
LKS Beskid Gilowice16:00
w Kalnej
26.10LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze-LKS Skrzyczne Lipowa15:00
W pierwotnym terminie (15.08), spotkanie odwołane
09.11LKS Magórka Czernichów-Tresna-LKS Jeleśnianka Jeleśnia15:00
W pierwotnym terminie (15.08), spotkanie odwołane
2 kolejka
17.08LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze-:-LKS Magura Bystra15:00
W pierwotnym terminie (17.08) spotkanie odwołane
17.08LKS Jeleśnianka Jeleśnia2:2
(1:2)
TS Soła Żywiec16:00
18.08GKS Radziechowy-Wieprz II1:0
(1:0)
LKS Sopotnia11:00
18.08LKS Leśna3:1
(0:1)
LKS Koszarawa Babia Góra15:00
18.08LKS Beskid Gilowice4:2
(2:1)
LKS Magórka Czernichów-Tresna16:00
18.08LKS Skrzyczne Lipowa0:0
(0:0)
LKS Sokół Słotwina17:00
18.09LKS Muńcuł Ujsoły-TS Metal Węgierska Górka17:00
3 kolejka
24.08LKS Sokół Słotwina1:6
(1:3)
LKS Magura Bystra16:00
w Kalnej
24.08LKS Magórka Czernichów-Tresna0:0
(0:0)
LKS Skrzyczne Lipowa16:00
25.08TS Soła Żywiec1:0
(0:0)
LKS Beskid Gilowice11:00
25.08LKS Muńcuł Ujsoły4:1
(2:1)
LKS Jeleśnianka Jeleśnia11:00
25.08LKS Sopotnia3:1
(1:0)
LKS Leśna11:00
25.08GKS Radziechowy-Wieprz II1:0
(1:0)
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze15:00
Na obiekcie Jedności Wieprz
09.11TS Metal Węgierska Górka-LKS Koszarawa Babia Góra14:00
4 kolejka
31.08LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze5:3
(2:1)
LKS Sokół Słotwina15:00
31.08TS Metal Węgierska Górka6:1
(4:1)
LKS Sopotnia16:00
31.08LKS Koszarawa Babia Góra8:0
(6:0)
LKS Jeleśnianka Jeleśnia16:00
01.09GKS Radziechowy-Wieprz II1:4
(0:2)
LKS Leśna11:00
Na obiekcie Jedności Wieprz
01.09LKS Skrzyczne Lipowa2:3
(1:2)
TS Soła Żywiec15:00
01.09LKS Beskid Gilowice4:2
(2:2)
LKS Muńcuł Ujsoły16:00
01.09LKS Magura Bystra4:0
(2:0)
LKS Magórka Czernichów-Tresna16:00
5 kolejka
07.09LKS Sokół Słotwina0:1
(0:0)
GKS Radziechowy-Wieprz II16:00
w Kalnej
07.09LKS Magórka Czernichów-Tresna3:1
(1:0)
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze16:00
07.09LKS Sopotnia5:3
(2:1)
LKS Jeleśnianka Jeleśnia16:00
07.09LKS Muńcuł Ujsoły3:1
(2:0)
LKS Skrzyczne Lipowa17:00
08.09TS Soła Żywiec0:0
(0:0)
LKS Magura Bystra11:00
08.09LKS Koszarawa Babia Góra5:1
(0:1)
LKS Beskid Gilowice15:00
08.09LKS Leśna1:2
(0:1)
TS Metal Węgierska Górka15:00
6 kolejka
14.09LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze2:3
(0:1)
TS Soła Żywiec15:00
14.09LKS Jeleśnianka Jeleśnia0:5
(0:4)
LKS Leśna16:00
14.09LKS Sokół Słotwina-:-LKS Magórka Czernichów-Tresna16:00
Przełożony na inny termin. Termin do ustalenia
15.09GKS Radziechowy-Wieprz II0:0
(0:0)
TS Metal Węgierska Górka15:00
Na obiekcie Jedności Wieprz
15.09LKS Skrzyczne Lipowa3:2
(1:0)
LKS Koszarawa Babia Góra15:00
15.09LKS Beskid Gilowice0:2
(0:1)
LKS Sopotnia16:00
15.09LKS Magura Bystra4:4
(2:3)
LKS Muńcuł Ujsoły16:00
7 kolejka
21.09LKS Magórka Czernichów-Tresna-GKS Radziechowy-Wieprz II16:00
21.09LKS Sopotnia-LKS Skrzyczne Lipowa16:00
21.09TS Metal Węgierska Górka-LKS Jeleśnianka Jeleśnia16:00
21.09LKS Muńcuł Ujsoły-LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze17:00
22.09TS Soła Żywiec-LKS Sokół Słotwina11:00
22.09LKS Koszarawa Babia Góra-LKS Magura Bystra15:00
22.09LKS Leśna-LKS Beskid Gilowice15:00
8 kolejka
28.09LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze-LKS Koszarawa Babia Góra15:00
28.09LKS Magórka Czernichów-Tresna-TS Soła Żywiec16:00
28.09LKS Sokół Słotwina-LKS Muńcuł Ujsoły16:00
29.09GKS Radziechowy-Wieprz II-LKS Jeleśnianka Jeleśnia15:00
Na obiekcie Jedności Wieprz
29.09LKS Skrzyczne Lipowa-LKS Leśna15:00
29.09LKS Beskid Gilowice-TS Metal Węgierska Górka16:00
29.09LKS Magura Bystra-LKS Sopotnia16:00
9 kolejka
05.10LKS Sopotnia-LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze16:00
05.10TS Metal Węgierska Górka-LKS Skrzyczne Lipowa16:00
05.10LKS Jeleśnianka Jeleśnia-LKS Beskid Gilowice16:00
05.10LKS Muńcuł Ujsoły-LKS Magórka Czernichów-Tresna17:00
06.10TS Soła Żywiec-GKS Radziechowy-Wieprz II11:00
06.10LKS Koszarawa Babia Góra-LKS Sokół Słotwina15:00
06.10LKS Leśna-LKS Magura Bystra15:00
10 kolejka
12.10LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze-LKS Leśna15:00
12.10LKS Sokół Słotwina-LKS Sopotnia16:00
12.10LKS Magórka Czernichów-Tresna-LKS Koszarawa Babia Góra16:00
13.10TS Soła Żywiec-LKS Muńcuł Ujsoły11:00
13.10GKS Radziechowy-Wieprz II-LKS Beskid Gilowice15:00
Na obiekcie Jedności Wieprz
13.10LKS Skrzyczne Lipowa-LKS Jeleśnianka Jeleśnia15:00
13.10LKS Magura Bystra-TS Metal Węgierska Górka16:00
11 kolejka
19.10LKS Sopotnia-LKS Magórka Czernichów-Tresna16:00
19.10TS Metal Węgierska Górka-LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze16:00
19.10LKS Jeleśnianka Jeleśnia-LKS Magura Bystra16:00
19.10LKS Muńcuł Ujsoły-GKS Radziechowy-Wieprz II17:00
20.10LKS Koszarawa Babia Góra-TS Soła Żywiec15:00
20.10LKS Leśna-LKS Sokół Słotwina15:00
20.10LKS Beskid Gilowice-LKS Skrzyczne Lipowa16:00
12 kolejka
26.10LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze-LKS Jeleśnianka Jeleśnia15:00
26.10LKS Sokół Słotwina-TS Metal Węgierska Górka16:00
26.10LKS Magórka Czernichów-Tresna-LKS Leśna16:00
26.10LKS Muńcuł Ujsoły-LKS Koszarawa Babia Góra17:00
27.10TS Soła Żywiec-LKS Sopotnia11:00
27.10GKS Radziechowy-Wieprz II-LKS Skrzyczne Lipowa15:00
Na obiekcie Jedności Wieprz
27.10LKS Magura Bystra-LKS Beskid Gilowice16:00
13 kolejka
02.11LKS Sopotnia-LKS Muńcuł Ujsoły16:00
02.11TS Metal Węgierska Górka-LKS Magórka Czernichów-Tresna16:00
02.11LKS Jeleśnianka Jeleśnia-LKS Sokół Słotwina16:00
03.11LKS Koszarawa Babia Góra-GKS Radziechowy-Wieprz II15:00
03.11LKS Leśna-TS Soła Żywiec15:00
03.11LKS Skrzyczne Lipowa-LKS Magura Bystra15:00
03.11LKS Beskid Gilowice-LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze16:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice613
2Goczałkowice612
3Ustroń612
4Czaniec612
5TSP II612
6Odra610
7Tychy II610
8Czechowice-Dz.610
9Jasienica610
10Łaziska Grn.68
11Landek68
12Radziechowy67
13Bełk67
14MKP Odra63
15Skoczów61
16Wilcza60
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny715
2Dankowice713
3Bestwinka713
4Pszczyna612
5BKS Stal712
6Jaworze712
7Wisła Wlk.712
8Bestwina611
9Wola711
10Studzienice610
11Łąka710
12Cielmice67
13Rekord II76
14Czechowice-Dz. II76
15Bieruń73
16Rudołtowice73
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota515
2Kozy412
3Czaniec II510
4TSP III39
5Grodziec57
6Rybarzowice57
7Zabrzeg57
8Jaworze II44
9Bujaków54
10Godziszka54
11Mazańcowice51
12Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast39
2Rudnik39
3Piast II47
4Ochaby46
5Wielkie II46
6Kaczyce44
7Górki W.33
8Dębowiec33
9Golasowice40