Klasa B (Podokręg Bielsko) - sezon 2019/2020

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1LKS Ligota102632:6820
2LKS Orzeł Kozy92435:9801
3TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III82228:3710
4LKS Zamek Grodziec101837:22532
5KS Iskra Rybarzowice101726:22523
6LKS Czaniec II101417:16424
7LZS Beskid Godziszka101216:30334
8GKS Czarni Jaworze II91023:20315
9LKS Sokół Zabrzeg101017:30316
10LKS Mazańcowice1059:27127
11LKS Groń Bujaków10410:28118
12LKS Słowian Łodygowice1036:43109

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
15.08KS Iskra Rybarzowice4:1
(1:0)
LZS Beskid Godziszka16:00
17.08LKS Sokół Zabrzeg1:1
(0:0)
LKS Zamek Grodziec16:00
17.08LKS Ligota5:2
(2:0)
LKS Mazańcowice17:00
17.08LKS Słowian Łodygowice0:5
(0:2)
GKS Czarni Jaworze II17:00
18.08LKS Czaniec II1:1
(1:0)
LKS Groń Bujaków11:00
03.11LKS Orzeł Kozy-TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III12:00
2 kolejka
24.08LKS Ligota4:0
(1:0)
LKS Czaniec II17:00
24.08LZS Beskid Godziszka0:7
(0:3)
LKS Orzeł Kozy17:00
24.08LKS Mazańcowice1:2
(0:0)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III17:00
25.08LKS Zamek Grodziec9:2
(5:1)
LKS Słowian Łodygowice11:00
25.08LKS Groń Bujaków0:4
(0:0)
LKS Sokół Zabrzeg11:00
04.09GKS Czarni Jaworze II4:4
(2:2)
KS Iskra Rybarzowice17:30
W pierwotnym terminie (21.08) odwołany z powodu złego stanu boiska.
3 kolejka
31.08LKS Orzeł Kozy5:1
(3:0)
GKS Czarni Jaworze II16:00
31.08LKS Sokół Zabrzeg0:4
(0:2)
LKS Ligota16:00
31.08LKS Słowian Łodygowice0:1
(0:1)
LKS Groń Bujaków17:00
01.09LKS Czaniec II1:0
(1:0)
LKS Mazańcowice11:00
01.09KS Iskra Rybarzowice3:4
(2:3)
LKS Zamek Grodziec14:00
01.09TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III4:1
(4:1)
LZS Beskid Godziszka16:00
4 kolejka
07.09LKS Ligota4:0
(4:0)
LKS Słowian Łodygowice15:00
Mecz zakończony po pierwszej części meczu, drużyna gości nie wyszła na drugą połowę.
07.09LKS Mazańcowice3:3
(0:2)
LZS Beskid Godziszka16:00
07.09LKS Zamek Grodziec1:3
(1:0)
LKS Orzeł Kozy16:00
08.09LKS Czaniec II8:2
(5:1)
LKS Sokół Zabrzeg11:00
08.09LKS Groń Bujaków1:2
(1:2)
KS Iskra Rybarzowice11:00
30.10TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III-GKS Czarni Jaworze II17:00
W pierwotnym terminie (08.09) spotkanie nie odbyło się ze względu na stan murawy. W drugim terminie (10.10) spotkanie odwołano ze względu na brak dostępności boiska na Stadionie przy ul. Młyńskiej. Ul. Młyńska 52
5 kolejka
14.09LKS Sokół Zabrzeg4:0
(1:0)
LKS Mazańcowice15:00
14.09LZS Beskid Godziszka2:1
(0:1)
GKS Czarni Jaworze II16:00
w Lipowej
14.09KS Iskra Rybarzowice0:4
(0:1)
LKS Ligota16:00
14.09LKS Orzeł Kozy2:1
(0:1)
LKS Groń Bujaków16:00
14.09LKS Słowian Łodygowice1:3
(1:1)
LKS Czaniec II16:00
15.09TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III5:1
(2:1)
LKS Zamek Grodziec16:00
6 kolejka
21.09LKS Sokół ZabrzegWOLKS Słowian Łodygowice10:00
Drużyna gości zrezygnowała z rozegrania meczu
21.09LKS Ligota2:1
(2:0)
LKS Orzeł Kozy16:00
21.09LKS Zamek Grodziec3:3
(0:1)
LZS Beskid Godziszka16:00
21.09LKS Groń Bujaków0:1
(0:1)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III16:00
22.09LKS Czaniec II1:2
(1:0)
KS Iskra Rybarzowice11:00
22.09LKS Mazańcowice0:1
(0:0)
GKS Czarni Jaworze II16:00
7 kolejka
28.09KS Iskra Rybarzowice2:1
(1:1)
LKS Sokół Zabrzeg16:00
28.09LKS Orzeł Kozy2:0
(0:0)
LKS Czaniec II16:00
28.09LKS Słowian Łodygowice2:1
(1:1)
LKS Mazańcowice16:00
28.09LZS Beskid Godziszka3:1
(2:1)
LKS Groń Bujaków16:00
29.09GKS Czarni Jaworze II1:2
(1:0)
LKS Zamek Grodziec11:00
29.09TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III0:0
(0:0)
LKS Ligota16:00
8 kolejka
05.10LKS Sokół Zabrzeg1:5
(1:2)
LKS Orzeł Kozy15:00
05.10LKS Słowian Łodygowice1:5
(0:1)
KS Iskra Rybarzowice15:00
05.10LKS Ligota5:0
(1:0)
LZS Beskid Godziszka15:00
05.10LKS Groń Bujaków2:7
(0:2)
GKS Czarni Jaworze II15:00
06.10LKS Czaniec II0:2
(0:2)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III11:00
06.10LKS Mazańcowice0:8
(0:4)
LKS Zamek Grodziec15:00
9 kolejka
12.10KS Iskra Rybarzowice1:1
(1:1)
LKS Mazańcowice15:00
12.10LKS Orzeł Kozy6:0
(3:0)
LKS Słowian Łodygowice15:00
12.10LZS Beskid Godziszka1:1
(0:1)
LKS Czaniec II15:00
13.10GKS Czarni Jaworze II2:3
(1:1)
LKS Ligota11:00
13.10LKS Zamek Grodziec7:3
(2:2)
LKS Groń Bujaków12:00
13.10TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III8:0
(1:0)
LKS Sokół Zabrzeg16:00
10 kolejka
19.10KS Iskra Rybarzowice3:4
(1:1)
LKS Orzeł Kozy15:00
19.10LKS Słowian Łodygowice0:6
(0:1)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III15:00
19.10LKS Sokół Zabrzeg1:2
(0:0)
LZS Beskid Godziszka15:00
19.10LKS Ligota1:1
(0:0)
LKS Zamek Grodziec15:00
20.10LKS Czaniec II2:1
(1:1)
GKS Czarni Jaworze II11:00
20.10LKS Mazańcowice1:0
(0:0)
LKS Groń Bujaków15:00
11 kolejka
26.10LKS Orzeł Kozy-LKS Mazańcowice14:00
26.10LKS Zamek Grodziec-LKS Czaniec II14:00
26.10LZS Beskid Godziszka-LKS Słowian Łodygowice14:00
27.10LKS Groń Bujaków-LKS Ligota11:00
27.10GKS Czarni Jaworze II-LKS Sokół Zabrzeg11:00
27.10TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III-KS Iskra Rybarzowice14:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1123
2Tychy II1020
3Książenice1120
4Czechowice-Dz.1120
5Goczałkowice1119
6Jasienica1119
7Ustroń1118
8Czaniec1118
9Łaziska Grn.1118
10TSP II1117
11Bełk1113
12Landek1112
13Radziechowy1111
14MKP Odra119
15Wilcza117
16Skoczów102
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny1228
2Bestwina1226
3Pszczyna1125
4Wisła Wlk.1225
5Cielmice1219
6Studzienice1218
7Dankowice1117
8Jaworze1217
9BKS Stal1216
10Łąka1216
11Bestwinka1214
12Wola1213
13Czechowice-Dz. II1212
14Rekord II1210
15Rudołtowice1210
16Bieruń124
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1228
2Puńców1226
3Drogomyśl1224
4Rajcza1123
5Wisła1222
6Milówka1219
7Góral1218
8Strumień1218
91909 Piast1216
10Koszarawa Ż.1215
11Zebrzydowice1214
12Żabnica1113
13Pruchna1211
14Pietrzykowice1211
15Chybie1210
16Goleszów125
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1021
2Kaniów1018
3Wilamowice1017
4Wilkowice1017
5Bronów1016
6Buczkowice1015
7Wapienica1014
8Międzyrzecze1013
9Hecznarowice1011
10Bystra (k. Bielska)1011
11Międzybrodzie1011
12Kobiernice104
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1234
2Istebna1230
3Kończyce M.1225
4Kończyce W.1120
5Skoczów II1220
6Pogwizdów1218
7Pierściec1217
8Brenna1215
9Bąków1214
10Zabłocie129
11Iskrzyczyn129
12Hażlach118
13Pielgrzymowice128
14Nierodzim128
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1123
2Ujsoły1123
3Sopotnia1123
4Węgierska G.1022
5Bystra (k. Żywca)1121
6Gilowice1118
7Czernichów1017
8Radziechowy II1116
9Babia Góra1015
10Lipowa1015
11Soła Ż.1112
12Zarzecze103
13Słotwina112
14Jeleśnia101
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota1026
2Kozy924
3TSP III822
4Grodziec1018
5Rybarzowice1017
6Czaniec II1014
7Godziszka1012
8Jaworze II910
9Zabrzeg1010
10Mazańcowice105
11Bujaków104
12Łodygowice103
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II819
2Juszczyna817
3Cisiec816
4Korbielów813
5Trzebinia813
6Ślemień912
7Cięcina77
8Kocierz75
9Pewel Śl.74
10TS Przyborów84