Klasa A (Podokręg Bielsko) - sezon 2019/2020

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1LKS Pionier Pisarzowice102125:11703
2LKS Przełom Kaniów101825:13532
3LKS Wilamowiczanka Wilamowice101720:14523
4GLKS Wilkowice101711:11523
5UKS Rotuz Bronów101619:14442
6GLKS Sokół Buczkowice101517:21433
7LKS Zapora Wapienica101421:26424
8KS Międzyrzecze101319:16415
9LKS Sokół Hecznarowice101112:17325
10KS Bystra101126:32325
11LKS Żar Międzybrodzie Bialskie101116:22325
12KS Soła Kobiernice1048:22118

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
17.08LKS Przełom Kaniów1:1
(0:0)
UKS Rotuz Bronów15:00
17.08LKS Wilamowiczanka Wilamowice5:1
(1:0)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie15:00
17.08LKS Pionier Pisarzowice5:1
(2:1)
GLKS Sokół Buczkowice16:00
17.08GLKS Wilkowice1:0
(0:0)
LKS Sokół Hecznarowice16:00
17.08KS Międzyrzecze5:0
(1:0)
KS Bystra17:00
18.08LKS Zapora Wapienica1:0
(1:0)
KS Soła Kobiernice17:00
2 kolejka
24.08UKS Rotuz Bronów2:1
(0:0)
LKS Zapora Wapienica17:00
24.08GLKS Sokół Buczkowice0:3
(0:1)
GLKS Wilkowice17:00
24.08KS Bystra3:1
(0:1)
LKS Sokół Hecznarowice17:00
24.08KS Międzyrzecze1:2
(0:1)
LKS Wilamowiczanka Wilamowice17:00
25.08LKS Żar Międzybrodzie Bialskie0:2
(0:2)
LKS Przełom Kaniów16:00
25.08KS Soła Kobiernice1:3
(1:0)
LKS Pionier Pisarzowice16:00
3 kolejka
31.08LKS Sokół Hecznarowice0:1
(0:1)
GLKS Sokół Buczkowice17:00
31.08LKS Pionier Pisarzowice1:0
(0:0)
UKS Rotuz Bronów17:00
31.08LKS Wilamowiczanka Wilamowice4:2
(2:0)
KS Bystra17:00
01.09GLKS Wilkowice1:0
(0:0)
KS Soła Kobiernice16:00
01.09LKS Przełom Kaniów1:2
(0:0)
KS Międzyrzecze16:00
01.09LKS Zapora Wapienica3:2
(0:2)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie17:00
4 kolejka
07.09UKS Rotuz Bronów2:2
(0:0)
GLKS Wilkowice16:00
07.09KS Bystra4:4
(2:2)
GLKS Sokół Buczkowice16:00
07.09LKS Wilamowiczanka Wilamowice1:0
(0:0)
LKS Przełom Kaniów16:00
07.09KS Międzyrzecze1:4
(0:3)
LKS Zapora Wapienica16:00
07.09KS Soła Kobiernice3:2
(1:1)
LKS Sokół Hecznarowice16:00
08.09LKS Żar Międzybrodzie Bialskie1:3
(1:2)
LKS Pionier Pisarzowice16:00
5 kolejka
14.09GLKS Wilkowice0:1
(0:1)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie16:00
14.09GLKS Sokół Buczkowice3:1
(2:0)
KS Soła Kobiernice16:00
14.09LKS Pionier Pisarzowice0:2
(0:2)
KS Międzyrzecze16:00
15.09LKS Sokół Hecznarowice0:4
(0:2)
UKS Rotuz Bronów15:00
15.09LKS Przełom Kaniów6:4
(5:2)
KS Bystra16:00
15.09LKS Zapora Wapienica3:3
(0:2)
LKS Wilamowiczanka Wilamowice16:00
6 kolejka
21.09UKS Rotuz Bronów0:0
(0:0)
GLKS Sokół Buczkowice16:00
21.09KS Bystra2:1
(1:0)
KS Soła Kobiernice16:00
21.09KS Międzyrzecze0:2
(0:2)
GLKS Wilkowice16:00
22.09LKS Wilamowiczanka Wilamowice0:1
(0:0)
LKS Pionier Pisarzowice15:00
22.09LKS Przełom Kaniów4:4
(2:2)
LKS Zapora Wapienica15:00
22.09LKS Żar Międzybrodzie Bialskie1:1
(0:1)
LKS Sokół Hecznarowice16:00
7 kolejka
28.09GLKS Wilkowice0:0
(0:0)
LKS Wilamowiczanka Wilamowice16:00
28.09LKS Sokół Hecznarowice3:1
(1:0)
KS Międzyrzecze16:00
28.09GLKS Sokół Buczkowice3:2
(0:1)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie16:00
28.09LKS Pionier Pisarzowice0:1
(0:1)
LKS Przełom Kaniów16:00
28.09KS Soła Kobiernice1:1
(0:1)
UKS Rotuz Bronów16:00
29.09LKS Zapora Wapienica3:2
(0:1)
KS Bystra16:00
8 kolejka
05.10KS Bystra3:4
(0:3)
UKS Rotuz Bronów15:00
05.10LKS Wilamowiczanka Wilamowice1:2
(1:0)
LKS Sokół Hecznarowice15:00
05.10KS Międzyrzecze2:2
(1:0)
GLKS Sokół Buczkowice15:00
05.10LKS Żar Międzybrodzie Bialskie2:0
(1:0)
KS Soła Kobiernice15:00
06.10LKS Przełom Kaniów6:0
(2:0)
GLKS Wilkowice15:00
06.10LKS Zapora Wapienica1:8
(1:3)
LKS Pionier Pisarzowice15:00
9 kolejka
12.10GLKS Wilkowice2:0
(0:0)
LKS Zapora Wapienica15:00
12.10LKS Sokół Hecznarowice1:1
(1:0)
LKS Przełom Kaniów15:00
12.10GLKS Sokół Buczkowice3:1
(3:0)
LKS Wilamowiczanka Wilamowice15:00
12.10LKS Pionier Pisarzowice2:4
(2:3)
KS Bystra15:00
13.10UKS Rotuz Bronów3:4
(2:2)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie15:00
13.10KS Soła Kobiernice0:4
(0:2)
KS Międzyrzecze15:00
10 kolejka
19.10KS Bystra2:2
(1:1)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie15:00
19.10LKS Wilamowiczanka Wilamowice3:1
(2:0)
KS Soła Kobiernice15:00
19.10LKS Pionier Pisarzowice2:0
(0:0)
GLKS Wilkowice15:00
19.10KS Międzyrzecze1:2
(1:1)
UKS Rotuz Bronów15:00
20.10LKS Przełom Kaniów3:0
(1:0)
GLKS Sokół Buczkowice15:00
20.10LKS Zapora Wapienica1:2
(0:2)
LKS Sokół Hecznarowice15:00
11 kolejka
26.10GLKS Wilkowice-KS Bystra15:00
26.10GLKS Sokół Buczkowice-LKS Zapora Wapienica15:00
26.10LKS Wilamowiczanka Wilamowice-UKS Rotuz Bronów15:00
27.10LKS Żar Międzybrodzie Bialskie-KS Międzyrzecze13:00
27.10LKS Sokół Hecznarowice-LKS Pionier Pisarzowice14:00
27.10KS Soła Kobiernice-LKS Przełom Kaniów14:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Tychy II1123
2Odra1123
3Książenice1120
4Czechowice-Dz.1120
5Goczałkowice1119
6Jasienica1119
7Ustroń1118
8Czaniec1118
9Łaziska Grn.1118
10TSP II1117
11Bełk1113
12Landek1112
13Radziechowy1111
14MKP Odra119
15Wilcza117
16Skoczów112
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny1228
2Bestwina1226
3Pszczyna1125
4Wisła Wlk.1225
5Cielmice1219
6Studzienice1218
7Dankowice1117
8Jaworze1217
9BKS Stal1216
10Łąka1216
11Bestwinka1214
12Wola1213
13Czechowice-Dz. II1212
14Rekord II1210
15Rudołtowice1210
16Bieruń124
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1228
2Puńców1226
3Drogomyśl1224
4Rajcza1123
5Wisła1222
6Milówka1219
7Góral1218
8Strumień1218
91909 Piast1216
10Koszarawa Ż.1215
11Zebrzydowice1214
12Żabnica1113
13Pruchna1211
14Pietrzykowice1211
15Chybie1210
16Goleszów125
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1021
2Kaniów1018
3Wilamowice1017
4Wilkowice1017
5Bronów1016
6Buczkowice1015
7Wapienica1014
8Międzyrzecze1013
9Hecznarowice1011
10Bystra (k. Bielska)1011
11Międzybrodzie1011
12Kobiernice104
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1234
2Istebna1230
3Kończyce M.1225
4Kończyce W.1120
5Skoczów II1220
6Pogwizdów1218
7Pierściec1217
8Brenna1215
9Bąków1214
10Zabłocie129
11Iskrzyczyn129
12Hażlach118
13Pielgrzymowice128
14Nierodzim128
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1123
2Ujsoły1123
3Sopotnia1123
4Węgierska G.1022
5Bystra (k. Żywca)1121
6Gilowice1118
7Czernichów1017
8Radziechowy II1116
9Babia Góra1015
10Lipowa1015
11Soła Ż.1112
12Zarzecze103
13Słotwina112
14Jeleśnia101
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota1026
2Kozy924
3TSP III822
4Grodziec1018
5Rybarzowice1017
6Czaniec II1014
7Godziszka1012
8Jaworze II910
9Zabrzeg1010
10Mazańcowice105
11Bujaków104
12Łodygowice103
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II819
2Juszczyna817
3Cisiec816
4Korbielów813
5Trzebinia813
6Ślemień912
7Cięcina77
8Kocierz75
9Pewel Śl.74
10TS Przyborów84