Terminarz spotkań:

1 kolejka
11.08LKS Pionier Pisarzowice3:0
(1:0)
KS Bystra15:00
11.08LKS Żar Międzybrodzie Bialskie6:3
(3:1)
LZS Beskid Godziszka17:00
11.08KS Międzyrzecze2:3
(1:3)
LKS Zapora Wapienica17:00
11.08GLKS Wilkowice4:2
(3:0)
LKS Sokół Hecznarowice17:00
12.08GLKS Sokół Buczkowice1:3
(1:2)
KS Soła Kobiernice17:00
14.08MRKS Czechowice-Dziedzice II6:2
(4:0)
LKS Przełom Kaniów18:00
29.08UKS Rotuz BronówodwołanyBTS Rekord Bielsko-Biała II18:00
Na boisku 2:5, wynik spotkania anulowano - drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
2 kolejka
18.08LKS Przełom Kaniów6:4
(6:1)
UKS Rotuz Bronów15:00
18.08KS Międzyrzecze1:2
(1:0)
GLKS Wilkowice17:00
18.08LKS Sokół Hecznarowice4:0
(2:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice II17:00
18.08LKS Zapora Wapienica1:1
(1:1)
KS Soła Kobiernice17:00
18.08LZS Beskid Godziszka0:4
(0:1)
GLKS Sokół Buczkowice17:00
19.08KS Bystra2:3
(0:2)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie16:30
19.08BTS Rekord Bielsko-Biała IIodwołanyLKS Pionier Pisarzowice17:00
Na boisku 1:1, wynik spotkania anulowano - drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
3 kolejka
25.08LKS Sokół Hecznarowice0:4
(0:2)
UKS Rotuz Bronów16:00
25.08GLKS Sokół Buczkowice4:4
(2:2)
KS Bystra17:00
25.08LKS Pionier Pisarzowice3:0
(1:0)
LKS Przełom Kaniów17:00
25.08GLKS Wilkowice3:3
(0:3)
LKS Zapora Wapienica17:00
25.08KS Międzyrzecze1:3
(1:2)
MRKS Czechowice-Dziedzice II17:00
26.08KS Soła Kobiernice3:1
(2:0)
LZS Beskid Godziszka16:00
26.08LKS Żar Międzybrodzie BialskieodwołanyBTS Rekord Bielsko-Biała II17:00
Na boisku 3:4, wynik spotkania anulowano - drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
4 kolejka
01.09KS Międzyrzecze4:0
(2:0)
UKS Rotuz Bronów17:00
01.09GLKS Wilkowice2:8
(2:6)
MRKS Czechowice-Dziedzice II17:00
01.09LKS Zapora Wapienica3:4
(3:2)
LZS Beskid Godziszka17:00
02.09BTS Rekord Bielsko-Biała IIodwołanyGLKS Sokół Buczkowice15:15
Bielsko, ul. Młyńska, spotkanie zakończone po pierwszej połowie ze względu na warunki atmosferyczne - przechodzącą burzę. Na boisku 3:1, wynik spotkania anulowano - drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
02.09LKS Przełom Kaniów2:2
(1:2)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie16:00
02.09LKS Sokół Hecznarowice0:6
(0:1)
LKS Pionier Pisarzowice17:00
26.09KS Bystra2:6
(0:3)
KS Soła Kobiernice16:15
W pierwotnym terminie (02.09) spotkanie opóźnione o 8 minut w związku z oberwaniem chmury - ostatecznie zakończone po 5 minutach gry ze względu na stan murawy. W drugim terminie (26.09) rozpoczęte od 5 minuty.
5 kolejka
08.09UKS Rotuz Bronów3:3
(1:2)
GLKS Wilkowice16:00
08.09LZS Beskid Godziszka1:3
(0:1)
KS Bystra17:00
08.09GLKS Sokół Buczkowice0:2
(0:1)
LKS Przełom Kaniów17:00
08.09KS Soła KobierniceodwołanyBTS Rekord Bielsko-Biała II17:00
Spotkanie odwołano - drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
08.09LKS Pionier Pisarzowice3:1
(2:1)
KS Międzyrzecze17:00
09.09LKS Żar Międzybrodzie Bialskie1:4
(1:0)
LKS Sokół Hecznarowice17:00
09.09MRKS Czechowice-Dziedzice II7:3
(5:1)
LKS Zapora Wapienica17:00
6 kolejka
15.09KS Międzyrzecze1:3
(0:1)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie16:00
15.09LKS Zapora Wapienica4:1
(2:0)
KS Bystra16:00
15.09GLKS Wilkowice6:2
(4:1)
LKS Pionier Pisarzowice16:00
16.09BTS Rekord Bielsko-Biała IIodwołanyLZS Beskid Godziszka15:00
Spotkanie odwołano - drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
16.09LKS Sokół Hecznarowice3:0
(2:0)
GLKS Sokół Buczkowice15:30
16.09LKS Przełom Kaniów2:1
(1:0)
KS Soła Kobiernice16:00
16.09MRKS Czechowice-Dziedzice II9:0
(2:0)
UKS Rotuz Bronów16:00
7 kolejka
22.09LKS Pionier Pisarzowice3:2
(1:2)
MRKS Czechowice-Dziedzice II16:00
22.09GLKS Sokół Buczkowice5:3
(1:1)
KS Międzyrzecze16:00
22.09KS Soła Kobiernice0:2
(0:1)
LKS Sokół Hecznarowice16:00
22.09LZS Beskid Godziszka2:2
(0:2)
LKS Przełom Kaniów16:00
23.09UKS Rotuz Bronów3:4
(2:1)
LKS Zapora Wapienica16:00
23.09LKS Żar Międzybrodzie Bialskie1:4
(1:3)
GLKS Wilkowice16:00
23.09KS BystraodwołanyBTS Rekord Bielsko-Biała II16:30
Spotkanie odwołano - drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
8 kolejka
29.09GLKS Wilkowice4:2
(2:1)
GLKS Sokół Buczkowice13:00
29.09LKS Zapora WapienicaodwołanyBTS Rekord Bielsko-Biała II16:00
Spotkanie odwołano - drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
29.09LKS Sokół Hecznarowice10:1
(3:0)
LZS Beskid Godziszka16:00
29.09KS Międzyrzecze3:1
(2:0)
KS Soła Kobiernice16:00
29.09UKS Rotuz Bronów4:1
(2:0)
LKS Pionier Pisarzowice16:00
30.09LKS Przełom Kaniów2:1
(0:1)
KS Bystra16:00
30.09MRKS Czechowice-Dziedzice II5:2
(2:1)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie16:00
9 kolejka
06.10LKS Pionier Pisarzowice4:2
(1:2)
LKS Zapora Wapienica16:00
06.10GLKS Sokół Buczkowice0:1
(0:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice II16:00
Spotkanie zakończone w 58 minucie gry, drużyna gospodarzy nie zgadzając się z decyzjami arbitra zeszła z boiska.
06.10LZS Beskid Godziszka1:5
(1:2)
KS Międzyrzecze16:00
07.10KS Bystra1:2
(0:0)
LKS Sokół Hecznarowice15:00
07.10BTS Rekord Bielsko-Biała IIodwołanyLKS Przełom Kaniów15:00
Spotkanie odwołano - drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
07.10LKS Żar Międzybrodzie Bialskie0:3
(0:2)
UKS Rotuz Bronów16:00
07.10KS Soła Kobiernice2:2
(2:0)
GLKS Wilkowice16:00
10 kolejka
13.10MRKS Czechowice-Dziedzice II6:0
(4:0)
KS Soła Kobiernice15:00
13.10LKS Zapora Wapienica2:3
(2:3)
LKS Przełom Kaniów16:00
13.10LKS Sokół HecznarowiceodwołanyBTS Rekord Bielsko-Biała II16:00
Spotkanie odwołano - drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
13.10KS Międzyrzecze2:0
(1:0)
KS Bystra16:00
13.10GLKS Wilkowice9:0
(4:0)
LZS Beskid Godziszka16:00
13.10LKS Pionier Pisarzowice0:2
(0:1)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie16:00
14.10UKS Rotuz Bronów5:0
(3:0)
GLKS Sokół Buczkowice16:00
11 kolejka
20.10GLKS Sokół Buczkowice-LKS Pionier Pisarzowice15:00
20.10LZS Beskid Godziszka-MRKS Czechowice-Dziedzice II15:00
21.10KS Soła Kobiernice-UKS Rotuz Bronów14:00
21.10LKS Żar Międzybrodzie Bialskie-LKS Zapora Wapienica15:00
21.10KS Bystra-GLKS Wilkowice15:00
21.10BTS Rekord Bielsko-Biała II-KS Międzyrzecze15:00
Spotkanie odwołano - drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
21.10LKS Przełom Kaniów-LKS Sokół Hecznarowice15:00
12 kolejka
27.10LKS Zapora Wapienica-LKS Sokół Hecznarowice15:00
27.10KS Międzyrzecze-LKS Przełom Kaniów15:00
27.10GLKS Wilkowice-BTS Rekord Bielsko-Biała II15:00
Spotkanie odwołano - drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
27.10UKS Rotuz Bronów-LZS Beskid Godziszka15:00
27.10LKS Pionier Pisarzowice-KS Soła Kobiernice15:00
27.10LKS Żar Międzybrodzie Bialskie-GLKS Sokół Buczkowice15:00
28.10MRKS Czechowice-Dziedzice II-KS Bystra13:00
13 kolejka
03.11GLKS Sokół Buczkowice-LKS Zapora Wapienica15:00
03.11KS Soła Kobiernice-LKS Żar Międzybrodzie Bialskie15:00
03.11LZS Beskid Godziszka-LKS Pionier Pisarzowice15:00
03.11LKS Sokół Hecznarowice-KS Międzyrzecze15:00
04.11KS Bystra-UKS Rotuz Bronów15:00
04.11BTS Rekord Bielsko-Biała II-MRKS Czechowice-Dziedzice II15:00
Spotkanie odwołano - drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
04.11LKS Przełom Kaniów-GLKS Wilkowice15:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1128
2Jasienica1123
3Bełk1123
4Ustroń1122
5Tychy II1117
6Łaziska Grn.1116
7Radziechowy1116
8Czechowice-Dz.1116
9Racibórz1114
10TSP II1112
11Wodzisław1111
12Wilcza1111
13Goczałkowice1110
14Gaszowice1110
15Landek116
16Połomia114
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1131
2Drogomyśl1230
3Dankowice1226
4BKS Stal1226
5Bestwina1224
6Puńców1222
7Koszarawa Ż.1220
8Rekord II918
9Rajcza1117
10Góral1216
11Wisła1216
12Bestwinka1115
13Jaworze1212
14Zebrzydowice129
15Łękawica127
16Chybie125
17Kończyce M.123
18Pruchna122
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1125
2Pogwizdów1124
31909 Piast1124
4Pielgrzymowice1121
5Strumień1120
6Bąków1117
7Pogórze1116
8Goleszów1116
9Istebna1116
10Brenna1111
11Kończyce W.1111
12Skoczów II118
13Dębowiec116
14Hażlach115
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1025
2Żabnica1024
3Węgierska G.1022
4Pietrzykowice1021
5Radziechowy II1015
6Lipowa1015
7Ujsoły1014
8Babia Góra1012
9Zarzecze910
10Gilowice109
11Sopotnia109
12Leśna98
13Soła Ż.106
14Juszczyna105
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice824
2Rybarzowice816
3Ligota713
4Kozy713
5Zabrzeg812
6Bujaków811
7Grodziec810
8Łodygowice85
9Kalna 84
10Mazańcowice83
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Wielkie II715
3Nierodzim715
4Iskrzyczyn814
5Ochaby711
6Rudnik76
7Kaczyce75
8Górki W.75
9Golasowice70