Terminarz spotkań:

1 kolejka
24.08CKS Piast Cieszyn5:0
(1:0)
GKS Kaczyce17:00
24.08LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II2:1
(2:0)
MKS Promyk Golasowice17:00
25.08LKS Ochaby 960:2
(0:0)
LKS Strażak Dębowiec18:00
04.09TS 1909 Piast Cieszyn IIWOLKS Rudnik18:00
W pierwotnym terminie 25.08.2019 r. potkanie przerwane w 41 minucie z powodu przechodzącej burzy. Spotkanie zostanie dokończone 4.09.2019 r. o godz.18:00. Na boisku 1:1 (0:0), zweryfikowane jako walkower na korzyść gości - w zespole gospodarzy w powtórzonym terminie wystąpił zawodnik, który pierwotnie zszedł z boiska.
2 kolejka
31.08LKS Strażak Dębowiec3:4
(0:1)
TS 1909 Piast Cieszyn II17:00
31.08LKS Spójnia Górki Wielkie3:5
(1:1)
CKS Piast Cieszyn17:00
01.09MKS Promyk Golasowice0:2
(0:1)
LKS Ochaby 9617:00
01.09GKS Kaczyce5:2
(0:1)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II17:00
3 kolejka
07.09LKS Rudnik6:0
(2:0)
LKS Strażak Dębowiec14:00
08.09LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II2:1
(0:1)
LKS Spójnia Górki Wielkie16:00
08.09LKS Ochaby 964:3
(1:2)
GKS Kaczyce16:00
08.09TS 1909 Piast Cieszyn II3:0
(2:0)
MKS Promyk Golasowice16:00
4 kolejka
14.09LKS Spójnia Górki Wielkie4:3
(2:1)
LKS Ochaby 9616:00
14.09CKS Piast Cieszyn5:0
(5:0)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II16:00
Spotkanie zakończyło się po 19 minutach z powodu zdekompletowania zespołu przyjezdnego
15.09MKS Promyk Golasowice0:2
(0:0)
LKS Rudnik16:00
15.09GKS Kaczyce2:2
(0:2)
TS 1909 Piast Cieszyn II16:00
5 kolejka
21.09LKS Strażak DębowiecWOMKS Promyk Golasowice16:00
Mecz LKS Dębowiec - MKS Golasowice (1 : 1) zweryfikowano 0 : 3 wo. na korzyść MKS Golasowice, ponieważ w drużynie LKS Dębowiec wystąpił nieuprawniony zawodnik - Ariel Moskała.
22.09LKS Ochaby 960:2
(0:2)
CKS Piast Cieszyn16:00
22.09TS 1909 Piast Cieszyn II3:4
(0:1)
LKS Spójnia Górki Wielkie16:00
22.09LKS Rudnik4:1
(0:1)
GKS Kaczyce16:00
6 kolejka
28.09LKS Spójnia Górki Wielkie0:6
(0:2)
LKS Rudnik16:00
28.09CKS Piast Cieszyn1:0
(0:0)
TS 1909 Piast Cieszyn II16:00
28.09LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II3:6
(1:3)
LKS Ochaby 9616:00
29.09GKS Kaczyce5:1
(1:0)
LKS Strażak Dębowiec16:00
7 kolejka
05.10LKS Strażak Dębowiec6:0
(2:0)
LKS Spójnia Górki Wielkie15:00
06.10TS 1909 Piast Cieszyn II3:4
(2:2)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II15:00
06.10LKS Rudnik2:6
(1:2)
CKS Piast Cieszyn15:00
06.10MKS Promyk Golasowice1:1
(0:0)
GKS Kaczyce15:00
8 kolejka
12.10LKS Spójnia Górki Wielkie2:1
(1:1)
MKS Promyk Golasowice15:00
12.10CKS Piast Cieszyn1:1
(0:0)
LKS Strażak Dębowiec15:00
12.10LKS Ochaby 968:1
(2:1)
TS 1909 Piast Cieszyn II15:00
13.10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II2:3
(1:2)
LKS Rudnik15:00
9 kolejka
19.10LKS Strażak Dębowiec1:2
(0:2)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II15:00
20.10LKS Rudnik3:2
(1:2)
LKS Ochaby 9615:00
20.10MKS Promyk Golasowice0:4
(0:1)
CKS Piast Cieszyn15:00
20.10GKS Kaczyce2:5
(0:1)
LKS Spójnia Górki Wielkie15:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1123
2Tychy II1020
3Książenice1120
4Czechowice-Dz.1120
5Goczałkowice1119
6Jasienica1119
7Ustroń1118
8Czaniec1118
9Łaziska Grn.1118
10TSP II1117
11Bełk1113
12Landek1112
13Radziechowy1111
14MKP Odra119
15Wilcza117
16Skoczów102
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny1228
2Bestwina1226
3Pszczyna1125
4Wisła Wlk.1225
5Cielmice1219
6Studzienice1218
7Dankowice1117
8Jaworze1217
9BKS Stal1216
10Łąka1216
11Bestwinka1214
12Wola1213
13Czechowice-Dz. II1212
14Rekord II1210
15Rudołtowice1210
16Bieruń124
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1228
2Puńców1226
3Drogomyśl1224
4Rajcza1123
5Wisła1222
6Milówka1219
7Góral1218
8Strumień1218
91909 Piast1216
10Koszarawa Ż.1215
11Zebrzydowice1214
12Żabnica1113
13Pruchna1211
14Pietrzykowice1211
15Chybie1210
16Goleszów125
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1021
2Kaniów1018
3Wilamowice1017
4Wilkowice1017
5Bronów1016
6Buczkowice1015
7Wapienica1014
8Międzyrzecze1013
9Hecznarowice1011
10Bystra (k. Bielska)1011
11Międzybrodzie1011
12Kobiernice104
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1234
2Istebna1230
3Kończyce M.1225
4Kończyce W.1120
5Skoczów II1220
6Pogwizdów1218
7Pierściec1217
8Brenna1215
9Bąków1214
10Zabłocie129
11Iskrzyczyn129
12Hażlach118
13Pielgrzymowice128
14Nierodzim128
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1123
2Ujsoły1123
3Sopotnia1123
4Węgierska G.1022
5Bystra (k. Żywca)1121
6Gilowice1118
7Czernichów1017
8Radziechowy II1116
9Babia Góra1015
10Lipowa1015
11Soła Ż.1112
12Zarzecze103
13Słotwina112
14Jeleśnia101
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota1026
2Kozy924
3TSP III822
4Grodziec1018
5Rybarzowice1017
6Czaniec II1014
7Godziszka1012
8Jaworze II910
9Zabrzeg1010
10Mazańcowice105
11Bujaków104
12Łodygowice103
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II819
2Juszczyna817
3Cisiec816
4Korbielów813
5Trzebinia813
6Ślemień912
7Cięcina77
8Kocierz75
9Pewel Śl.74
10TS Przyborów84