4 Liga gr. 2 (Śląski ZPN) - sezon 2017/2018

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1BS Polonia Bytom265762:321835
2KS Decor Bełk264956:361475
3LKS Czaniec264435:2311114
4MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski264135:2510115
5GKS Radziechowy-Wieprz264154:451259
6LKS Wilki Wilcza264144:391259
7LKS Goczałkowice Zdrój263740:449107
8GKS Tychy II263666:5110610
9LKS Drzewiarz Jasienica263339:5410313
10TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 263240:459512
11KS Kuźnia Ustroń262938:427811
12GKS Dąb Gaszowice262945:517811
13KS Spójnia Landek262937:458513
14KP Unia Racibórz262540:526713
15MKS Lędziny262340:615813
16KP Beskid Skoczów262330:565813

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
12.08GKS Radziechowy-Wieprz2:0
(0:0)
MKS Lędziny17:00
12.08LKS Wilki Wilcza2:1
(0:1)
KP Unia Racibórz17:00
12.08BS Polonia Bytom0:1
(0:0)
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski17:00
12.08LKS Goczałkowice Zdrój3:3
(0:3)
GKS Tychy II17:00
12.08KP Beskid Skoczów2:3
(1:1)
LKS Drzewiarz Jasienica17:00
12.08KS Spójnia Landek3:1
(1:0)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 17:00
12.08LKS Czaniec1:0
(1:0)
KS Kuźnia Ustroń17:00
13.08GKS Dąb Gaszowice2:2
(1:2)
KS Decor Bełk17:00
2 kolejka
19.08GKS Tychy II1:2
(0:0)
BS Polonia Bytom11:00
19.08LKS Czaniec2:0
(0:0)
KS Spójnia Landek17:00
19.08GKS Dąb Gaszowice2:2
(1:2)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 17:00
19.08KP Beskid Skoczów3:1
(2:0)
KS Decor Bełk17:00
19.08LKS Drzewiarz Jasienica1:2
(1:2)
LKS Goczałkowice Zdrój17:00
19.08KP Unia Racibórz3:2
(2:1)
GKS Radziechowy-Wieprz17:00
19.08MKS Lędziny1:4
(1:2)
KS Kuźnia Ustroń17:00
20.08MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski0:1
(0:1)
LKS Wilki Wilcza18:00
3 kolejka
26.08MKS Lędziny1:1
(0:0)
KP Unia Racibórz17:00
26.08GKS Radziechowy-Wieprz1:2
(0:2)
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski17:00
26.08LKS Wilki Wilcza6:2
(0:0)
GKS Tychy II17:00
26.08BS Polonia Bytom1:0
(0:0)
LKS Drzewiarz Jasienica17:00
26.08LKS Goczałkowice Zdrój1:4
(1:1)
KS Decor Bełk17:00
26.08KP Beskid Skoczów1:0
(0:0)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 17:00
26.08GKS Dąb Gaszowice2:1
(1:0)
LKS Czaniec17:00
26.08KS Spójnia Landek1:0
(1:0)
KS Kuźnia Ustroń17:00
4 kolejka
02.09GKS Tychy II4:5
(1:3)
GKS Radziechowy-Wieprz11:00
02.09KS Spójnia Landek2:4
(1:1)
GKS Dąb Gaszowice16:00
02.09LKS Czaniec1:1
(0:0)
KP Beskid Skoczów16:00
02.09LKS Drzewiarz Jasienica3:1
(2:0)
LKS Wilki Wilcza16:00
02.09KP Unia Racibórz2:2
(0:1)
KS Kuźnia Ustroń16:00
03.09TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 3:1
(1:0)
LKS Goczałkowice Zdrój16:00
W Czechowicach
03.09KS Decor Bełk2:0
(1:0)
BS Polonia Bytom16:00
W Bytomiu gospodarzem Bełk
03.09MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski4:2
(2:2)
MKS Lędziny16:00
5 kolejka
09.09KP Unia Racibórz0:1
(0:0)
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski16:00
09.09MKS Lędziny4:3
(4:2)
GKS Tychy II16:00
09.09GKS Radziechowy-Wieprz1:0
(0:0)
LKS Drzewiarz Jasienica16:00
09.09LKS Wilki Wilcza0:1
(0:0)
KS Decor Bełk16:00
09.09LKS Goczałkowice Zdrój0:1
(0:0)
LKS Czaniec16:00
09.09KP Beskid Skoczów0:5
(0:2)
KS Spójnia Landek16:00
09.09GKS Dąb Gaszowice1:1
(0:0)
KS Kuźnia Ustroń16:00
10.09BS Polonia Bytom3:0
(2:0)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 16:00
6 kolejka
16.09GKS Tychy II4:2
(2:1)
KP Unia Racibórz11:00
16.09GKS Dąb Gaszowice3:1
(2:1)
KP Beskid Skoczów16:00
16.09KS Spójnia Landek0:0
(0:0)
LKS Goczałkowice Zdrój16:00
16.09LKS Czaniec1:1
(0:0)
BS Polonia Bytom16:00
16.09KS Decor Bełk2:2
(0:0)
GKS Radziechowy-Wieprz16:00
16.09LKS Drzewiarz Jasienica3:2
(2:1)
MKS Lędziny16:00
17.09TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 1:2
(0:2)
LKS Wilki Wilcza16:00
17.09MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski1:0
(1:0)
KS Kuźnia Ustroń16:00
7 kolejka
04.10GKS Radziechowy-Wieprz0:4
(0:2)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 16:00
w pierwotnym terminie (23.09), spotkanie odwołane ze względu na stan murawy
04.10LKS Goczałkowice Zdrój1:1
(1:1)
GKS Dąb Gaszowice16:00
W pierwotnym terminie (23.09), spotkanie odwołane że względu na stan murawy
04.10BS Polonia Bytom2:0
(1:0)
KS Spójnia Landek18:00
W pierwotnym terminie (24.09), spotkanie odwołane że względu na stan murawy
25.11MKS LędzinyWOKS Decor Bełk11:00
W pierwotnym terminie (24.09), spotkanie odwołane że względu na stan murawy, w drugi, terminie na boisku 1:5, spotkanie zweryfikowane jako walkower na korzyść gospodarzy - w zespole gości wystąpił nie wpisany do protokołu zawodnik - Kamil Brożyński.
25.11MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski1:1
(1:0)
GKS Tychy II13:30
W pierwotnym terminie (23.09), spotkanie odwołane odgórną decyzją WG ŚlZPN
25.11KP Unia Racibórz3:2
(1:1)
LKS Drzewiarz Jasienica13:30
W pierwotnym terminie (23.09), spotkanie odwołane że względu na stan murawy
25.11LKS Wilki Wilcza2:1
(0:0)
LKS Czaniec13:30
W pierwotnym terminie (23.09), spotkanie odwołane że względu na stan murawy
25.11KP Beskid Skoczów1:1
(0:1)
KS Kuźnia Ustroń13:30
W pierwotnym terminie (24.09), spotkanie odwołane że względu na stan murawy
8 kolejka
30.09KS Kuźnia Ustroń4:3
(1:3)
GKS Tychy II15:00
Na sztucznej nawierzchni, bez udziału publiczności
30.09KP Beskid Skoczów1:1
(0:0)
LKS Goczałkowice Zdrój16:00
30.09KS Spójnia Landek4:2
(1:2)
LKS Wilki Wilcza16:00
30.09LKS Czaniec0:4
(0:3)
GKS Radziechowy-Wieprz16:00
30.09KS Decor Bełk4:1
(3:1)
KP Unia Racibórz16:00
30.09LKS Drzewiarz Jasienica1:0
(1:0)
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski16:00
01.10TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 2:1
(2:1)
MKS Lędziny16:00
W Czechowicach
25.11GKS Dąb Gaszowice1:2
(0:0)
BS Polonia Bytom13:30
9 kolejka
07.10GKS Tychy II7:2
(3:2)
LKS Drzewiarz Jasienica11:00
07.10MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski1:3
(0:0)
KS Decor Bełk15:00
07.10KP Unia Racibórz2:3
(0:3)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 15:00
07.10MKS Lędziny0:0
(0:0)
LKS Czaniec15:00
07.10GKS Radziechowy-Wieprz5:1
(1:1)
KS Spójnia Landek15:00
07.10LKS Wilki Wilcza2:1
(0:1)
GKS Dąb Gaszowice15:00
07.10LKS Goczałkowice Zdrój2:1
(0:1)
KS Kuźnia Ustroń15:00
08.10BS Polonia Bytom5:0
(1:0)
KP Beskid Skoczów15:00
10 kolejka
14.10KS Decor Bełk2:5
(1:2)
GKS Tychy II13:00
14.10LKS Goczałkowice Zdrój3:1
(2:0)
BS Polonia Bytom15:00
W Bytomiu
14.10KP Beskid Skoczów2:1
(0:0)
LKS Wilki Wilcza15:00
14.10GKS Dąb Gaszowice0:0
(0:0)
GKS Radziechowy-Wieprz15:00
14.10KS Spójnia Landek5:0
(1:0)
MKS Lędziny15:00
14.10LKS Czaniec1:0
(1:0)
KP Unia Racibórz15:00
14.10KS Kuźnia Ustroń4:1
(0:1)
LKS Drzewiarz Jasienica15:00
15.10TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 1:2
(1:2)
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski15:00
11 kolejka
21.10GKS Radziechowy-Wieprz3:2
(1:0)
KP Beskid Skoczów11:00
21.10LKS Drzewiarz Jasienica0:1
(0:0)
KS Decor Bełk15:00
21.10MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski1:2
(1:0)
LKS Czaniec15:00
21.10KP Unia Racibórz3:1
(0:0)
KS Spójnia Landek15:00
21.10MKS Lędziny1:3
(0:3)
GKS Dąb Gaszowice15:00
21.10LKS Wilki Wilcza2:4
(0:2)
LKS Goczałkowice Zdrój15:00
22.10GKS Tychy II0:0
(0:0)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 11:00
22.10BS Polonia Bytom2:0
(0:0)
KS Kuźnia Ustroń15:00
12 kolejka
28.10LKS Czaniec2:1
(1:0)
GKS Tychy II11:00
28.10BS Polonia Bytom2:1
(0:0)
LKS Wilki Wilcza14:00
28.10LKS Goczałkowice Zdrój4:3
(1:0)
GKS Radziechowy-Wieprz14:00
28.10KP Beskid Skoczów2:0
(1:0)
MKS Lędziny14:00
28.10KS Spójnia Landek2:1
(1:0)
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski14:00
29.10KS Kuźnia Ustroń1:2
(1:1)
KS Decor Bełk14:00
11.03TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 1:1
(1:1)
LKS Drzewiarz Jasienica14:00
W Bielsku, ul. Młyńska. W pierwotnym terminie (29.10), spotkanie odwołane w związku z złym stanem murawy.
04.04GKS Dąb Gaszowice2:1
(1:0)
KP Unia Racibórz17:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane w związku z warunkami atmosferycznymi.
13 kolejka
04.11KS Decor Bełk3:1
(2:1)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 13:00
04.11LKS Drzewiarz Jasienica1:5
(1:2)
LKS Czaniec13:00
04.11MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski1:1
(1:1)
GKS Dąb Gaszowice13:00
04.11KP Unia Racibórz5:3
(2:1)
KP Beskid Skoczów13:00
04.11MKS Lędziny1:1
(0:0)
LKS Goczałkowice Zdrój13:00
04.11GKS Radziechowy-Wieprz4:1
(3:1)
BS Polonia Bytom13:00
Bez udziału publicznosci
04.11LKS Wilki Wilcza4:2
(0:1)
KS Kuźnia Ustroń13:00
Spotkanie opóźnione o 25 minut z powodu spóźnienia się zespołu gości
05.11GKS Tychy II1:0
(1:0)
KS Spójnia Landek11:00
14 kolejka
11.11BS Polonia Bytom3:3
(2:2)
MKS Lędziny13:00
11.11LKS Goczałkowice Zdrój2:2
(0:2)
KP Unia Racibórz13:00
11.11MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski2:1
(2:0)
KP Beskid Skoczów13:00
11.11GKS Dąb Gaszowice2:4
(1:1)
GKS Tychy II13:00
11.11KS Spójnia Landek1:2
(1:1)
LKS Drzewiarz Jasienica13:00
11.11KS Kuźnia Ustroń0:3
(0:3)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 13:00
11.11LKS Wilki Wilcza1:1
(1:1)
GKS Radziechowy-Wieprz13:00
11.11LKS Czaniec0:0
(0:0)
KS Decor Bełk13:00
15 kolejka
18.11MKS Lędziny5:2
(2:2)
LKS Wilki Wilcza11:00
18.11KS Decor Bełk5:1
(2:0)
KS Spójnia Landek13:00
18.11KP Unia Racibórz2:3
(1:2)
BS Polonia Bytom13:00
W Bytomiu Unia Raciborz gospodarzem.
18.11LKS Drzewiarz JasienicaWOGKS Dąb Gaszowice13:00
Na boisku 0:2, spotkanie zweryfikowane jako walkower 0:3 na korzyść zespołu gości, w zespole gospodarzy wystąpił zawodnik z nieopłaconą karą finansową za 3 żółtą kartkę.
18.11MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski1:1
(1:0)
LKS Goczałkowice Zdrój13:00
18.11GKS Radziechowy-Wieprz1:2
(0:1)
KS Kuźnia Ustroń13:00
19.11GKS Tychy II5:0
(1:0)
KP Beskid Skoczów11:00
19.11TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 0:2
(0:1)
LKS Czaniec13:00
w Czechowicach na obiekcie MOSiR
16 kolejka
17.03KS Kuźnia Ustroń1:1
(1:0)
LKS Czaniec15:30
18.03TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 3:2
(2:0)
KS Spójnia Landek15:30
w Bielsku, ul. Młyńska
18.04MKS Lędziny2:2
(0:1)
GKS Radziechowy-Wieprz17:30
W pierwotnym terminie (17.03), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
18.04MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski2:2
(0:1)
BS Polonia Bytom18:00
W pierwotnym terminie (17.03), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
09.05LKS Drzewiarz Jasienica4:0
(3:0)
KP Beskid Skoczów18:00
W pierwotnym terminie (17.03), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
09.05GKS Tychy II0:1
(0:1)
LKS Goczałkowice Zdrój18:00
W pierwotnym terminie (17.03), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
09.05KP Unia Racibórz0:1
(0:0)
LKS Wilki Wilcza18:00
W pierwotnym terminie (17.03), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
09.05KS Decor Bełk2:0
(2:0)
GKS Dąb Gaszowice18:00
W pierwotnym terminie (17.03), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
17 kolejka
24.03BS Polonia Bytom2:0
(0:0)
GKS Tychy II13:00
24.03KS Kuźnia Ustroń3:2
(1:1)
MKS Lędziny15:30
24.03GKS Radziechowy-Wieprz0:2
(0:2)
KP Unia Racibórz15:30
24.03LKS Wilki Wilcza0:0
(0:0)
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski15:30
24.03KS Decor Bełk0:0
(0:0)
KP Beskid Skoczów15:30
24.03KS Spójnia Landek0:0
(0:0)
LKS Czaniec15:30
25.03TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 3:1
(1:1)
GKS Dąb Gaszowice15:30
18.04LKS Goczałkowice Zdrój1:2
(0:1)
LKS Drzewiarz Jasienica17:00
18 kolejka
31.03GKS Tychy II2:0
(1:0)
LKS Wilki Wilcza11:00
31.03KS Kuźnia Ustroń2:3
(1:0)
KS Spójnia Landek13:00
na boisku ze sztuczną nawierzchnią.
31.03LKS Czaniec1:0
(1:0)
GKS Dąb Gaszowice13:00
31.03TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 1:1
(0:0)
KP Beskid Skoczów13:00
Na boisku ze sztuczną nawierzchnią, ul. Młyńska
31.03KS Decor Bełk4:1
(2:1)
LKS Goczałkowice Zdrój13:00
31.03LKS Drzewiarz Jasienica3:2
(0:1)
BS Polonia Bytom13:00
31.03MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski3:0
(0:0)
GKS Radziechowy-Wieprz13:00
31.03KP Unia Racibórz3:1
(2:0)
MKS Lędziny13:00
19 kolejka
07.04KS Kuźnia Ustroń1:1
(1:1)
KP Unia Racibórz17:00
07.04MKS Lędziny0:0
(0:0)
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski17:00
07.04GKS Radziechowy-Wieprz3:1
(1:0)
GKS Tychy II17:00
07.04LKS Wilki Wilcza2:0
(2:0)
LKS Drzewiarz Jasienica17:00
07.04BS Polonia Bytom2:1
(2:0)
KS Decor Bełk17:00
07.04LKS Goczałkowice Zdrój2:1
(2:0)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 17:00
07.04KP Beskid Skoczów2:2
(2:2)
LKS Czaniec17:00
07.04GKS Dąb Gaszowice0:1
(0:0)
KS Spójnia Landek17:00
20 kolejka
14.04KS Kuźnia Ustroń3:1
(0:1)
GKS Dąb Gaszowice17:00
14.04KS Spójnia Landek1:2
(0:2)
KP Beskid Skoczów17:00
14.04LKS Czaniec0:0
(0:0)
LKS Goczałkowice Zdrój17:00
14.04KS Decor Bełk1:2
(0:1)
LKS Wilki Wilcza17:00
14.04LKS Drzewiarz Jasienica0:1
(0:0)
GKS Radziechowy-Wieprz17:00
15.04GKS Tychy II5:2
(4:1)
MKS Lędziny11:00
15.04TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 0:6
(0:3)
BS Polonia Bytom15:00
na Stadionie Miejskim, ul. Rychlińskiego
15.04MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski3:0
(2:0)
KP Unia Racibórz17:00
21 kolejka
21.04KS Kuźnia Ustroń0:0
(0:0)
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski17:00
21.04KP Unia Racibórz2:2
(0:2)
GKS Tychy II17:00
21.04MKS Lędziny1:1
(0:1)
LKS Drzewiarz Jasienica17:00
21.04LKS Wilki Wilcza1:3
(0:1)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 17:00
21.04LKS Goczałkowice Zdrój1:0
(0:0)
KS Spójnia Landek17:00
21.04KP Beskid Skoczów4:4
(2:1)
GKS Dąb Gaszowice17:00
22.04GKS Radziechowy-Wieprz3:4
(2:2)
KS Decor Bełk15:00
22.04BS Polonia Bytom3:2
(3:0)
LKS Czaniec17:00
22 kolejka
28.04KS Kuźnia Ustroń3:0
(2:0)
KP Beskid Skoczów17:00
28.04GKS Dąb Gaszowice2:2
(0:1)
LKS Goczałkowice Zdrój17:00
28.04KS Spójnia Landek0:4
(0:4)
BS Polonia Bytom17:00
28.04LKS Czaniec0:0
(0:0)
LKS Wilki Wilcza17:00
28.04TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 1:2
(0:1)
GKS Radziechowy-Wieprz17:00
w Bielsku, ul. Młyńska
28.04KS Decor Bełk1:1
(1:1)
MKS Lędziny17:00
28.04LKS Drzewiarz Jasienica3:0
(0:0)
KP Unia Racibórz17:00
29.04GKS Tychy II0:2
(0:1)
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski11:00
23 kolejka
01.05GKS Tychy II1:1
(1:1)
KS Kuźnia Ustroń13:00
01.05KP Unia Racibórz1:2
(0:2)
KS Decor Bełk17:00
01.05MKS Lędziny3:2
(3:0)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 17:00
01.05GKS Radziechowy-Wieprz1:3
(0:1)
LKS Czaniec17:00
01.05LKS Wilki Wilcza0:0
(0:0)
KS Spójnia Landek17:00
01.05BS Polonia Bytom3:2
(1:0)
GKS Dąb Gaszowice17:00
01.05LKS Goczałkowice Zdrój3:1
(1:1)
KP Beskid Skoczów17:00
02.05MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski2:2
(1:0)
LKS Drzewiarz Jasienica18:00
24 kolejka
05.05KS Kuźnia Ustroń0:0
(0:0)
LKS Goczałkowice Zdrój17:00
05.05KP Beskid Skoczów0:1
(0:1)
BS Polonia Bytom17:00
05.05GKS Dąb Gaszowice1:4
(0:2)
LKS Wilki Wilcza17:00
05.05KS Spójnia Landek1:1
(0:0)
GKS Radziechowy-Wieprz17:00
05.05LKS Czaniec4:1
(1:0)
MKS Lędziny17:00
05.05KS Decor Bełk2:2
(2:0)
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski17:00
06.05TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 3:0
(1:0)
KP Unia Racibórz17:00
w Bielsku, ul. Młyńska
23.05LKS Drzewiarz Jasienica1:6
(1:5)
GKS Tychy II18:00
W pierwotnym terminie (05.05), spotkanie nie odbyło się ze względu na trwającą blisko 1,5 godziny reanimację kierownika zespołu gospodarzy, ostatecznie na wniosek zespołu gości mecz został odwołany.
25 kolejka
12.05GKS Tychy II2:2
(1:0)
KS Decor Bełk11:00
12.05LKS Drzewiarz Jasienica2:0
(0:0)
KS Kuźnia Ustroń17:00
12.05MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski1:1
(0:1)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 17:00
12.05KP Unia Racibórz1:1
(0:0)
LKS Czaniec17:00
12.05MKS Lędziny2:1
(0:0)
KS Spójnia Landek17:00
12.05GKS Radziechowy-Wieprz6:2
(3:0)
GKS Dąb Gaszowice17:00
12.05LKS Wilki Wilcza0:0
(0:0)
KP Beskid Skoczów17:00
12.05BS Polonia Bytom4:1
(1:1)
LKS Goczałkowice Zdrój17:00
26 kolejka
19.05KP Beskid Skoczów0:1
(0:0)
GKS Radziechowy-Wieprz15:30
19.05KS Kuźnia Ustroń2:5
(2:2)
BS Polonia Bytom17:00
19.05LKS Goczałkowice Zdrój2:5
(0:2)
LKS Wilki Wilcza17:00
19.05GKS Dąb Gaszowice4:1
(2:0)
MKS Lędziny17:00
19.05KS Spójnia Landek2:2
(1:1)
KP Unia Racibórz17:00
19.05LKS Czaniec1:1
(0:1)
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski17:00
19.05KS Decor Bełk5:1
(3:0)
LKS Drzewiarz Jasienica17:00
20.05TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 0:3
(0:1)
GKS Tychy II17:00
w Bielsku, ul. Młyńska
27 kolejka
26.05GKS Tychy II-LKS Czaniec11:00
26.05KS Decor Bełk-KS Kuźnia Ustroń17:00
26.05LKS Drzewiarz Jasienica-TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 17:00
26.05KP Unia Racibórz-GKS Dąb Gaszowice17:00
26.05MKS Lędziny-KP Beskid Skoczów17:00
26.05GKS Radziechowy-Wieprz-LKS Goczałkowice Zdrój17:00
26.05LKS Wilki Wilcza-BS Polonia Bytom17:00
27.05MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski-KS Spójnia Landek17:00
28 kolejka
30.05KS Kuźnia Ustroń-LKS Wilki Wilcza18:00
30.05BS Polonia Bytom-GKS Radziechowy-Wieprz18:00
30.05LKS Goczałkowice Zdrój-MKS Lędziny18:00
30.05KP Beskid Skoczów-KP Unia Racibórz18:00
30.05GKS Dąb Gaszowice-MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski18:00
30.05KS Spójnia Landek-GKS Tychy II18:00
30.05LKS Czaniec-LKS Drzewiarz Jasienica18:00
30.05TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II -KS Decor Bełk18:00
w Bielsku, ul. Młyńska
29 kolejka
02.06KS Decor Bełk-LKS Czaniec17:00
02.06LKS Drzewiarz Jasienica-KS Spójnia Landek17:00
02.06GKS Tychy II-GKS Dąb Gaszowice17:00
02.06MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski-KP Beskid Skoczów17:00
02.06KP Unia Racibórz-LKS Goczałkowice Zdrój17:00
02.06MKS Lędziny-BS Polonia Bytom17:00
02.06GKS Radziechowy-Wieprz-LKS Wilki Wilcza17:00
03.06TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II -KS Kuźnia Ustroń17:00
w Bielsku, ul. Młyńska
30 kolejka
09.06KS Kuźnia Ustroń-GKS Radziechowy-Wieprz17:00
09.06LKS Wilki Wilcza-MKS Lędziny17:00
09.06BS Polonia Bytom-KP Unia Racibórz17:00
09.06LKS Goczałkowice Zdrój-MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski17:00
09.06KP Beskid Skoczów-GKS Tychy II17:00
09.06GKS Dąb Gaszowice-LKS Drzewiarz Jasienica17:00
09.06KS Spójnia Landek-KS Decor Bełk17:00
09.06LKS Czaniec-TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 17:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2657
2Bełk2649
3Czaniec2644
4Wodzisław2641
5Radziechowy2641
6Wilcza2641
7Goczałkowice2637
8Tychy II2636
9Jasienica2633
10TSP II2632
11Ustroń2629
12Gaszowice2629
13Landek2629
14Racibórz2625
15Lędziny2623
16Skoczów2623
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.2568
2Drogomyśl2556
3Bestwina2549
4Wisła2548
5Koszarawa Ż.2544
6Puńców2541
7Dankowice2540
8Góral2538
9Chybie2536
10Jaworze2536
11Łękawica2532
12Zebrzydowice2526
13Pruchna2525
14Żabnica2518
15Leśna2510
16Wilkowice255
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2152
2Bestwinka2052
3Pisarzowice2149
4Kaniów2034
5Kobiernice2033
6Czechowice-Dz. II2133
7Hecznarowice2031
8Międzyrzecze2129
9Buczkowice2021
10Wapienica2021
11Bystra (k. Bielska)2015
12Godziszka2014
13Mazańcowice200
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2143
2Goleszów2140
3Skoczów II2139
4Zabłocie2139
5Pogwizdów2137
61909 Piast2136
7Brenna2132
8Kończyce W.2131
9Bąków2128
10Pielgrzymowice2127
11Dębowiec2123
12Kaczyce2122
13Strumień2120
14Ochaby210
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2258
2Milówka2255
3Węgierska G.2254
4Pietrzykowice2245
5Babia Góra2242
6Radziechowy II2232
7Lipowa2227
8Gilowice2225
9Sopotnia2123
10Czernichów2220
11Cisiec2218
12Soła Ż.2116
13Ujsoły2216
14Pewel M.2213
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1954
2Międzybrodzie1947
3Ligota1841
4Jaworze II1935
5Kozy1932
6Rybarzowice1926
7Grodziec1825
8Wilamowice1924
9Bujaków1917
10Zabrzeg1915
11Kalna 1913
12Łodygowice190
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1536
2Pogórze1434
3Górki W.1526
4Nierodzim1421
5Wielkie II1521
6Hażlach1421
7Pierściec1618
8Iskrzyczyn1417
9Rudnik1512
10Golasowice141
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1843
2Zarzecze1738
3Korbielów1733
4Jeleśnia1626
5Słotwina1726
6Pewel Śl.1726
7Trzebinia1724
8Bystra (k. Żywca)1722
9Łękawica II1720
10Kocierz1811
11Przyborów171