PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Terminarz spotkań:

1 kolejka
25.07MKS Iskra Pszczyna2:1
(1:1)
GKS Tychy II14:00
Na obiekcie Nadwiślana Góra
25.07KS Unia Turza Śląska1:1
(0:1)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 14:30
25.07LKS Orzeł Łękawica1:2
(0:1)
Odra Wodzisław Śląski Sp. z o.o.17:00
25.07LKS Unia Książenice1:0
(0:0)
KS Decor Bełk17:00
Na obiekcie Decor Bełk
25.07LKS Jedność 32 Przyszowice1:0
(0:0)
KS Spójnia Landek17:00
25.07GKS Radziechowy-Wieprz2:3
(2:0)
LKS Drzewiarz Jasienica17:00
25.07MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski3:1
(2:0)
KS Rozwój Katowice 17:00
09.09LKS Czaniec1:4
(0:2)
MRKS Czechowice-Dziedzice17:00
W pierwotnym terminie (26.07), spotkanie odwołane ze względu zagrożenia epidemicznego - kilku zawodników MRKS-u Czechowice miało kontakt z osobą u której stwierdzono COVID-19.
2 kolejka
01.08GKS Tychy II0:2
(0:1)
LKS Orzeł Łękawica11:00
01.08KS Rozwój Katowice 5:0
(0:0)
GKS Radziechowy-Wieprz11:00
01.08TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 4:1
(2:0)
LKS Jedność 32 Przyszowice11:00
01.08LKS Drzewiarz Jasienica1:1
(0:0)
KS Unia Turza Śląska17:00
01.08KS Decor Bełk3:2
(2:0)
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski17:00
01.08LKS Czaniec3:3
(0:1)
KS Kuźnia Ustroń17:00
01.08Odra Wodzisław Śląski Sp. z o.o.0:1
(0:0)
LKS Unia Książenice17:00
01.08MRKS Czechowice-Dziedzice1:1
(0:1)
KS Spójnia Landek17:00
3 kolejka
08.08LKS Unia Książenice3:1
(3:0)
GKS Tychy II17:00
Na obiekcie Decor Bełk
08.08GKS Radziechowy-Wieprz1:1
(0:0)
KS Decor Bełk17:00
08.08MKS Iskra Pszczyna1:4
(1:2)
LKS Czaniec17:00
Na obiekcie Nadwiślana Góra.
08.08KS Unia Turza Śląska3:2
(1:0)
KS Rozwój Katowice 17:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
08.08MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski0:6
(0:1)
Odra Wodzisław Śląski Sp. z o.o.17:00
08.08KS Spójnia Landek0:1
(0:0)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 17:00
08.08KS Kuźnia Ustroń0:3
(0:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice17:00
08.08LKS Jedność 32 Przyszowice1:3
(1:1)
LKS Drzewiarz Jasienica17:00
4 kolejka
15.08GKS Tychy II4:0
(2:0)
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski11:00
15.08KS Rozwój Katowice 4:0
(1:0)
LKS Jedność 32 Przyszowice11:00
15.08LKS Drzewiarz Jasienica0:2
(0:0)
KS Spójnia Landek13:00
15.08KS Decor Bełk4:1
(1:0)
KS Unia Turza Śląska17:00
15.08Odra Wodzisław Śląski Sp. z o.o.2:1
(0:1)
GKS Radziechowy-Wieprz17:00
15.08LKS Czaniec1:1
(1:0)
LKS Orzeł Łękawica17:00
15.08MRKS Czechowice-Dziedzice2:1
(2:1)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 17:00
15.08KS Kuźnia Ustroń3:0
(1:0)
MKS Iskra Pszczyna17:00
5 kolejka
22.08TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 3:0
(1:0)
LKS Drzewiarz Jasienica13:00
22.08LKS Jedność 32 Przyszowice0:2
(0:0)
KS Decor Bełk15:00
22.08LKS Unia Książenice6:2
(1:2)
LKS Czaniec17:00
Na obiekcie Decor Bełk
22.08KS Spójnia Landek1:1
(0:0)
KS Rozwój Katowice 17:00
22.08GKS Radziechowy-Wieprz2:1
(0:0)
GKS Tychy II17:00
22.08MKS Iskra Pszczyna0:1
(0:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice17:00
Na obiekcie Nadwiślana Góra.
22.08LKS Orzeł Łękawica2:3
(1:2)
KS Kuźnia Ustroń17:00
23.08KS Unia Turza Śląska2:6
(0:3)
Odra Wodzisław Śląski Sp. z o.o.17:00
6 kolejka
29.08KS Rozwój Katowice 2:2
(1:1)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 11:00
boisko MOSiR „Kolejarz”
29.08MKS Iskra Pszczyna1:4
(0:1)
LKS Orzeł Łękawica17:00
Na obiekcie Nadwiślana Góra.
29.08MRKS Czechowice-Dziedzice2:3
(1:0)
LKS Drzewiarz Jasienica17:00
29.08KS Decor Bełk1:1
(1:0)
KS Spójnia Landek17:00
29.08LKS Czaniec2:1
(1:1)
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski17:00
29.08Odra Wodzisław Śląski Sp. z o.o.2:0
(1:0)
LKS Jedność 32 Przyszowice17:00
29.08KS Kuźnia Ustroń0:2
(0:1)
LKS Unia Książenice17:00
30.08GKS Tychy II2:2
(1:1)
KS Unia Turza Śląska11:00
7 kolejka
05.09LKS Drzewiarz Jasienica4:1
(2:0)
KS Rozwój Katowice 16:00
05.09LKS Orzeł Łękawica2:0
(0:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice16:00
05.09LKS Unia Książenice3:2
(3:2)
MKS Iskra Pszczyna16:00
Na obiekcie Decor Bełk
05.09MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski2:4
(0:1)
KS Kuźnia Ustroń16:00
05.09TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 3:0
(2:0)
KS Decor Bełk16:00
05.09LKS Jedność 32 Przyszowice3:0
(0:0)
GKS Tychy II16:00
05.09KS Spójnia Landek3:0
(0:0)
Odra Wodzisław Śląski Sp. z o.o.16:00
06.09GKS Radziechowy-Wieprz1:2
(0:0)
LKS Czaniec16:00
8 kolejka
12.09MRKS Czechowice-Dziedzice1:1
(1:0)
KS Rozwój Katowice 16:00
12.09MKS Iskra Pszczyna0:4
(0:2)
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski16:00
Na obiekcie Nadwiślana Góra.
12.09KS Decor Bełk2:0
(0:0)
LKS Drzewiarz Jasienica16:00
12.09KS Kuźnia Ustroń1:1
(0:0)
GKS Radziechowy-Wieprz16:00
12.09Odra Wodzisław Śląski Sp. z o.o.4:0
(1:0)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 16:00
12.09LKS Czaniec1:1
(1:1)
KS Unia Turza Śląska16:00
13.09GKS Tychy II3:2
(2:2)
KS Spójnia Landek11:00
13.09LKS Orzeł Łękawica3:1
(1:1)
LKS Unia Książenice16:00
9 kolejka
19.09TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 3:5
(0:2)
GKS Tychy II11:00
19.09KS Rozwój Katowice 5:0
(0:0)
KS Decor Bełk11:00
19.09LKS Unia Książenice3:2
(1:2)
MRKS Czechowice-Dziedzice16:00
Na obiekcie Decor Bełk
19.09MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski2:1
(1:0)
LKS Orzeł Łękawica16:00
19.09GKS Radziechowy-Wieprz1:4
(0:2)
MKS Iskra Pszczyna16:00
19.09LKS Jedność 32 Przyszowice0:3
(0:0)
LKS Czaniec16:00
19.09LKS Drzewiarz Jasienica0:2
(0:2)
Odra Wodzisław Śląski Sp. z o.o.16:00
20.09KS Unia Turza Śląska2:0
(0:0)
KS Kuźnia Ustroń16:00
10 kolejka
26.09GKS Tychy II4:0
(1:0)
LKS Drzewiarz Jasienica11:00
26.09LKS Czaniec1:3
(0:1)
KS Spójnia Landek11:00
26.09MRKS Czechowice-Dziedzice1:2
(0:2)
KS Decor Bełk16:00
26.09Odra Wodzisław Śląski Sp. z o.o.4:1
(2:1)
KS Rozwój Katowice 16:00
26.09KS Kuźnia Ustroń3:1
(2:0)
LKS Jedność 32 Przyszowice16:00
26.09MKS Iskra Pszczyna2:5
(0:4)
KS Unia Turza Śląska16:00
Na obiekcie Nadwiślana Góra.
26.09LKS Orzeł Łękawica1:1
(1:1)
GKS Radziechowy-Wieprz16:00
26.09LKS Unia Książenice1:0
(1:0)
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski16:00
Na obiekcie Decor Bełk
11 kolejka
02.10TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 1:3
(0:0)
LKS Czaniec16:00
03.10KS Rozwój Katowice 3:1
(1:0)
GKS Tychy II13:30
03.10MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski2:0
(1:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice15:00
03.10GKS Radziechowy-Wieprz1:2
(0:2)
LKS Unia Książenice15:00
03.10LKS Jedność 32 Przyszowice1:0
(0:0)
MKS Iskra Pszczyna15:00
03.10KS Spójnia Landek5:1
(3:0)
KS Kuźnia Ustroń15:00
03.10KS Decor Bełk2:1
(1:0)
Odra Wodzisław Śląski Sp. z o.o.15:00
11.11KS Unia Turza Śląska4:0
(2:0)
LKS Orzeł Łękawica13:30
W pierwotnym terminie 4 października mecz odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego.
12 kolejka
10.10LKS Czaniec0:1
(0:1)
LKS Drzewiarz Jasienica15:00
10.10KS Kuźnia Ustroń4:2
(1:1)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 15:00
10.10MKS Iskra Pszczyna1:4
(0:1)
KS Spójnia Landek15:00
Na obiekcie Nadwiślana Góra.
10.10LKS Unia Książenice1:1
(0:1)
KS Unia Turza Śląska15:00
Na obiekcie Decor Bełk
10.10MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski3:0
(1:0)
GKS Radziechowy-Wieprz15:00
11.10GKS Tychy II4:2
(2:0)
KS Decor Bełk11:00
11.11MRKS Czechowice-Dziedzice1:2
(0:1)
Odra Wodzisław Śląski Sp. z o.o.14:00
W pierwotnym terminie (10.10) spotkanie zostało odwołane ze względu na zagrożenie epidemiczne w drużynie gospodarzy. W drugim terminie (11.11) w związku z zagrożeniem epidemicznym, bez udziału publiczności.
21.11LKS Orzeł Łękawica5:1
(2:0)
LKS Jedność 32 Przyszowice13:00
W pierwotnym terminie (17.10) zawody odwołane z powodu złego stanu murawy. W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
13 kolejka
14.10KS Rozwój Katowice 2:0
(1:0)
LKS Czaniec16:00
17.10TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 3:0
(1:0)
MKS Iskra Pszczyna15:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
17.10LKS Drzewiarz Jasienica1:0
(0:0)
KS Kuźnia Ustroń15:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności. W Ustroniu, na boisku ze sztuczną nawierzchnią.
17.10Odra Wodzisław Śląski Sp. z o.o.3:2
(2:1)
GKS Tychy II15:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
11.11LKS Jedność 32 Przyszowice0:1
(0:1)
LKS Unia Książenice13:00
W pierwotnym terminie (17.10), spotkanie nie odbyło się ze względu na zły stan murawy.
21.11KS Unia Turza Śląska7:1
(1:0)
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski13:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
06.03GKS Radziechowy-Wieprz-MRKS Czechowice-Dziedzice15:00
W pierwotnym terminie (17.10), spotkanie nie odbyło się ze względu na zagrożenie epidemiczne w drużynie gości. W drugim terminie (21.11), spotkanie nie odbyło się
06.03KS Spójnia Landek-LKS Orzeł Łękawica15:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
14 kolejka
24.10LKS Orzeł Łękawica0:3
(0:0)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 13:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
24.10MRKS Czechowice-Dziedzice1:3
(1:1)
GKS Tychy II15:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
24.10MKS Iskra Pszczyna0:3
(0:1)
LKS Drzewiarz Jasienica15:00
W Jasienicy. W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
24.10LKS Unia Książenice1:3
(0:0)
KS Spójnia Landek15:00
Na obiekcie Decor Bełk, W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
24.10MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski3:6
(1:2)
LKS Jedność 32 Przyszowice15:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
24.10GKS Radziechowy-Wieprz0:1
(0:0)
KS Unia Turza Śląska15:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
11.11LKS Czaniec1:3
(0:1)
KS Decor Bełk10:30
W pierwotnym terminie (24.10), spotkanie nie odbyło się ze względu na zagrożenie epidemiczne. W drugim terminie (11.11) w związku z zagrożeniem epidemicznym, mecz bez udziału publiczności.
11.11KS Kuźnia Ustroń1:1
(0:1)
KS Rozwój Katowice 13:00
W pierwotnym terminie (24.10), spotkanie nie odbyło się ze względu na zagrożenie epidemiczne.
15 kolejka
31.10KS Rozwój Katowice 4:0
(4:0)
MKS Iskra Pszczyna11:30
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
31.10KS Unia Turza Śląska2:0
(1:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice14:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
31.10KS Spójnia Landek6:1
(3:0)
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski14:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
31.10LKS Drzewiarz Jasienica1:1
(0:0)
LKS Orzeł Łękawica14:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
31.10KS Decor Bełk1:3
(0:0)
KS Kuźnia Ustroń14:15
W Czerwionce-Leszczynach, na boisku ze sztuczną nawierzchnią. W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
31.10TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 1:2
(0:1)
LKS Unia Książenice14:30
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
21.11Odra Wodzisław Śląski Sp. z o.o.7:0
(1:0)
LKS Czaniec13:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
28.11LKS Jedność 32 Przyszowice1:0
(0:0)
GKS Radziechowy-Wieprz13:00
16 kolejka
07.11KS Kuźnia Ustroń2:4
(2:2)
Odra Wodzisław Śląski Sp. z o.o.14:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym bez udziału publiczności.
07.11MKS Iskra Pszczyna0:4
(0:0)
KS Decor Bełk14:00
Na obiekcie Nadwiślana Góra. W związku z zagrożeniem epidemicznym bez udziału publiczności.
07.11LKS Orzeł Łękawica0:3
(0:0)
KS Rozwój Katowice 14:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym bez udziału publiczności.
07.11LKS Unia Książenice0:0
(0:0)
LKS Drzewiarz Jasienica14:00
Na obiekcie Decor Bełk, W związku z zagrożeniem epidemicznym bez udziału publiczności.
07.11MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski5:1
(1:0)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 14:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym bez udziału publiczności.
07.11GKS Radziechowy-Wieprz0:7
(0:4)
KS Spójnia Landek14:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym bez udziału publiczności.
08.11KS Unia Turza Śląska3:0
(1:0)
LKS Jedność 32 Przyszowice14:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym bez udziału publiczności.
28.11LKS Czaniec1:5
(0:1)
GKS Tychy II13:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
17 kolejka
14.11KS Rozwój Katowice 1:0
(0:0)
LKS Unia Książenice11:30
W związku z zagrożeniem epidemicznym bez udziału publiczności.
14.11KS Spójnia Landek4:0
(3:0)
KS Unia Turza Śląska13:30
W związku z zagrożeniem epidemicznym bez udziału publiczności.
14.11TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 2:2
(1:1)
GKS Radziechowy-Wieprz13:30
W związku z zagrożeniem epidemicznym bez udziału publiczności.
14.11LKS Drzewiarz Jasienica1:0
(0:0)
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski13:30
W związku z zagrożeniem epidemicznym bez udziału publiczności.
14.11KS Decor Bełk1:1
(1:1)
LKS Orzeł Łękawica13:30
W związku z zagrożeniem epidemicznym bez udziału publiczności.
14.11Odra Wodzisław Śląski Sp. z o.o.4:0
(0:0)
MKS Iskra Pszczyna13:30
W związku z zagrożeniem epidemicznym bez udziału publiczności.
15.11GKS Tychy II1:3
(1:0)
KS Kuźnia Ustroń11:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym bez udziału publiczności.
14.04LKS Jedność 32 Przyszowice-MRKS Czechowice-Dziedzice17:30
W pierwotnym terminie (14.11) zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemicznego w drużynie gości.
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83