PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Klasa A (Podokręg Skoczów) - sezon 2014/2015

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1KKS Spójnia Zebrzydowice265958:251853
2LKS Błyskawica Drogomyśl265568:351673
3LKS Wisła Strumień265479:301664
4GKS Kaczyce264052:4410106
5LKS Ochaby 96263960:4912311
6LKS Beskid Brenna263856:5011510
7LKS Kończyce Małe263853:5712212
8LKS Błyskawica Kończyce Wielkie263763:4611411
9LKS Tempo Puńców263641:4310610
10LKS Orzeł Zabłocie262843:577712
11LKS Goleszów262758:887613
12LKS Olza Pogwizdów262534:517415
13LKS Pogórze261837:734616
14LKS Strażak Pielgrzymowice261444:983518

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
09.08LKS Błyskawica Drogomyśl2:0
(2:0)
GKS Kaczyce17:00
09.08KKS Spójnia Zebrzydowice6:2
(3:2)
LKS Goleszów17:00
09.08LKS Wisła Strumień0:0
(0:0)
LKS Tempo Puńców17:00
10.08LKS Beskid Brenna4:1
(2:0)
LKS Pogórze12:00
10.08LKS Orzeł Zabłocie3:2
(2:1)
LKS Kończyce Małe17:00
10.08LKS Olza Pogwizdów8:0
(8:0)
LKS Strażak Pielgrzymowice17:00
10.08LKS Ochaby 962:4
(1:2)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie17:00
2 kolejka
15.08LKS Beskid Brenna4:3
(2:2)
LKS Orzeł Zabłocie11:00
15.08LKS Pogórze1:1
(1:0)
LKS Tempo Puńców11:30
w Simoradzu na obiekcie Wyzwolenia
15.08LKS Błyskawica Kończyce Wielkie1:2
(0:0)
LKS Wisła Strumień17:00
15.08KKS Spójnia Zebrzydowice4:0
(2:0)
LKS Ochaby 9617:00
15.08GKS Kaczyce5:1
(4:0)
LKS Goleszów17:00
15.08LKS Strażak Pielgrzymowice2:3
(1:2)
LKS Błyskawica Drogomyśl17:00
15.08LKS Kończyce Małe2:1
(1:0)
LKS Olza Pogwizdów17:00
3 kolejka
17.08LKS Błyskawica Drogomyśl5:3
(1:0)
LKS Kończyce Małe17:00
17.08LKS Goleszów3:3
(1:0)
LKS Strażak Pielgrzymowice17:00
17.08LKS Ochaby 961:1
(0:0)
GKS Kaczyce17:00
17.08LKS Wisła Strumień0:2
(0:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
17.08LKS Tempo Puńców0:2
(0:2)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie17:00
17.08LKS Orzeł Zabłocie3:2
(3:1)
LKS Pogórze17:00
17.08LKS Olza Pogwizdów1:0
(0:0)
LKS Beskid Brenna17:00
4 kolejka
23.08KKS Spójnia Zebrzydowice2:1
(2:0)
LKS Tempo Puńców17:00
23.08GKS Kaczyce1:4
(0:2)
LKS Wisła Strumień17:00
24.08LKS Beskid Brenna1:5
(0:1)
LKS Błyskawica Drogomyśl11:00
24.08LKS Pogórze1:9
(0:5)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie11:30
w Simoradzu na obiekcie Wyzwolenia
24.08LKS Strażak Pielgrzymowice2:8
(1:5)
LKS Ochaby 9617:00
24.08LKS Kończyce Małe4:1
(3:0)
LKS Goleszów17:00
24.08LKS Orzeł Zabłocie4:0
(2:0)
LKS Olza Pogwizdów17:00
5 kolejka
30.08LKS Wisła Strumień7:1
(2:0)
LKS Strażak Pielgrzymowice14:00
30.08LKS Ochaby 968:2
(2:1)
LKS Kończyce Małe16:00
30.08LKS Błyskawica Kończyce Wielkie0:0
(0:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
30.08LKS Błyskawica Drogomyśl4:2
(1:0)
LKS Orzeł Zabłocie17:00
30.08LKS Goleszów2:2
(2:2)
LKS Beskid Brenna17:00
31.08LKS Tempo Puńców1:2
(1:1)
GKS Kaczyce17:00
31.08LKS Olza Pogwizdów0:1
(0:0)
LKS Pogórze17:00
6 kolejka
06.09GKS Kaczyce2:2
(1:0)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie16:00
07.09LKS Beskid Brenna3:1
(3:0)
LKS Ochaby 9611:00
07.09LKS Pogórze2:3
(1:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice11:30
w Simoradzu na obiekcie Wyzwolenia
07.09LKS Orzeł Zabłocie3:3
(0:2)
LKS Goleszów16:00
07.09LKS Olza Pogwizdów1:4
(0:2)
LKS Błyskawica Drogomyśl16:00
07.09LKS Strażak Pielgrzymowice3:4
(1:2)
LKS Tempo Puńców16:00
07.09LKS Kończyce Małe2:2
(1:1)
LKS Wisła Strumień16:00
7 kolejka
13.09KKS Spójnia Zebrzydowice1:1
(1:1)
GKS Kaczyce16:00
13.09LKS Błyskawica Drogomyśl4:3
(2:0)
LKS Pogórze16:00
13.09LKS Goleszów6:1
(4:0)
LKS Olza Pogwizdów16:00
13.09LKS Wisła Strumień1:0
(0:0)
LKS Beskid Brenna16:00
14.09LKS Ochaby 963:0
(0:0)
LKS Orzeł Zabłocie16:00
14.09LKS Tempo Puńców1:2
(0:2)
LKS Kończyce Małe16:00
14.09LKS Błyskawica Kończyce Wielkie6:1
(3:0)
LKS Strażak Pielgrzymowice16:00
8 kolejka
20.09LKS Błyskawica Drogomyśl3:1
(1:1)
LKS Goleszów16:00
20.09LKS Orzeł Zabłocie1:4
(1:3)
LKS Wisła Strumień16:00
21.09LKS Beskid Brenna4:0
(1:0)
LKS Tempo Puńców11:00
21.09LKS Pogórze4:3
(1:1)
GKS Kaczyce11:30
w Simoradzu na obiekcie Wyzwolenia
21.09LKS Olza Pogwizdów1:3
(1:1)
LKS Ochaby 9616:00
21.09LKS Kończyce Małe2:1
(0:0)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie16:00
21.09LKS Strażak Pielgrzymowice1:3
(1:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
9 kolejka
27.09LKS Goleszów4:0
(2:0)
LKS Pogórze16:00
27.09LKS Wisła Strumień2:1
(2:1)
LKS Olza Pogwizdów16:00
27.09LKS Tempo Puńców2:1
(0:1)
LKS Orzeł Zabłocie16:00
27.09KKS Spójnia Zebrzydowice2:0
(1:0)
LKS Kończyce Małe16:00
27.09GKS Kaczyce3:1
(1:1)
LKS Strażak Pielgrzymowice16:00
28.09LKS Ochaby 960:1
(0:0)
LKS Błyskawica Drogomyśl16:00
28.09LKS Błyskawica Kończyce Wielkie0:1
(0:0)
LKS Beskid Brenna16:00
10 kolejka
04.10LKS Orzeł Zabłocie0:0
(0:0)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie15:00
04.10LKS Błyskawica Drogomyśl0:4
(0:3)
LKS Wisła Strumień15:00
04.10LKS Goleszów1:3
(1:1)
LKS Ochaby 9615:00
05.10LKS Beskid Brenna0:1
(0:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice11:00
05.10LKS Pogórze7:2
(4:1)
LKS Strażak Pielgrzymowice11:30
w Simoradzu na obiekcie Wyzwolenia
05.10LKS Kończyce Małe1:3
(1:0)
GKS Kaczyce15:00
05.10LKS Olza Pogwizdów0:3
(0:3)
LKS Tempo Puńców15:00
11 kolejka
11.10GKS Kaczyce1:0
(1:0)
LKS Beskid Brenna15:00
11.10LKS Wisła Strumień10:1
(3:0)
LKS Goleszów15:00
12.10LKS Tempo Puńców1:3
(0:1)
LKS Błyskawica Drogomyśl15:00
12.10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie5:1
(2:0)
LKS Olza Pogwizdów15:00
12.10KKS Spójnia Zebrzydowice2:3
(1:2)
LKS Orzeł Zabłocie15:00
12.10LKS Strażak Pielgrzymowice1:1
(0:1)
LKS Kończyce Małe15:00
12.10LKS Ochaby 963:0
(1:0)
LKS Pogórze15:00
12 kolejka
18.10LKS Orzeł Zabłocie1:1
(0:1)
GKS Kaczyce15:00
18.10LKS Błyskawica Drogomyśl2:0
(2:0)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie15:00
18.10LKS Goleszów2:5
(1:1)
LKS Tempo Puńców15:00
19.10LKS Beskid Brenna1:1
(1:1)
LKS Strażak Pielgrzymowice11:00
19.10LKS Pogórze3:4
(1:4)
LKS Kończyce Małe11:30
w Simoradzu na obiekcie Wyzwolenia
19.10LKS Olza Pogwizdów0:5
(0:2)
KKS Spójnia Zebrzydowice15:00
19.10LKS Ochaby 961:3
(0:2)
LKS Wisła Strumień15:00
13 kolejka
25.10KKS Spójnia Zebrzydowice3:0
(2:0)
LKS Błyskawica Drogomyśl14:00
25.10LKS Tempo Puńców1:4
(1:1)
LKS Ochaby 9614:00
25.10GKS Kaczyce2:0
(0:0)
LKS Olza Pogwizdów15:00
26.10LKS Kończyce Małe1:3
(0:2)
LKS Beskid Brenna14:00
26.10LKS Strażak Pielgrzymowice1:4
(1:1)
LKS Orzeł Zabłocie14:00
26.10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie0:4
(0:2)
LKS Goleszów14:00
26.10LKS Wisła Strumień1:1
(0:1)
LKS Pogórze14:00
14 kolejka
29.04LKS Pogórze1:2
(1:1)
LKS Beskid Brenna17:30
W Simoradzu, W pierwotnym terminie (04.04), spotkanie odwołane w związku z warunkami atmosferycznymi.
29.04LKS Kończyce Małe2:3
(0:1)
LKS Orzeł Zabłocie17:30
W pierwotnym terminie (06.04), spotkanie odwołane w związku z warunkami atmosferycznymi.
29.04LKS Strażak Pielgrzymowice1:2
(0:0)
LKS Olza Pogwizdów17:30
W pierwotnym terminie (06.04), spotkanie odwołane w związku z warunkami atmosferycznymi.
29.04GKS Kaczyce1:1
(1:1)
LKS Błyskawica Drogomyśl17:30
W pierwotnym terminie (04.04), spotkanie odwołane w związku z warunkami atmosferycznymi.
29.04LKS Goleszów2:4
(0:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:30
W pierwotnym terminie (04.04), spotkanie odwołane w związku z warunkami atmosferycznymi.
29.04LKS Błyskawica Kończyce Wielkie4:3
(1:2)
LKS Ochaby 9617:30
W pierwotnym terminie (04.04), spotkanie odwołane w związku z warunkami atmosferycznymi.
29.04LKS Tempo Puńców1:0
(1:0)
LKS Wisła Strumień17:30
W pierwotnym terminie (06.04), spotkanie odwołane w związku z warunkami atmosferycznymi.
15 kolejka
11.04LKS Goleszów3:3
(1:1)
GKS Kaczyce15:00
11.04LKS Błyskawica Drogomyśl6:2
(1:2)
LKS Strażak Pielgrzymowice15:00
11.04LKS Tempo Puńców1:1
(1:1)
LKS Pogórze15:00
12.04LKS Wisła Strumień2:1
(0:0)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie15:00
12.04LKS Ochaby 960:1
(0:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice15:00
12.04LKS Olza Pogwizdów0:1
(0:1)
LKS Kończyce Małe15:00
12.04LKS Orzeł Zabłocie3:4
(0:3)
LKS Beskid Brenna15:00
16 kolejka
18.04GKS Kaczyce2:1
(1:0)
LKS Ochaby 9615:00
18.04KKS Spójnia Zebrzydowice1:0
(1:0)
LKS Wisła Strumień15:00
18.04LKS Pogórze0:0
(0:0)
LKS Orzeł Zabłocie15:00
19.04LKS Beskid Brenna3:1
(0:1)
LKS Olza Pogwizdów11:00
19.04LKS Kończyce Małe0:2
(0:0)
LKS Błyskawica Drogomyśl15:00
19.04LKS Strażak Pielgrzymowice3:2
(1:0)
LKS Goleszów15:00
19.04LKS Błyskawica Kończyce Wielkie0:1
(0:1)
LKS Tempo Puńców15:00
17 kolejka
25.04LKS Ochaby 961:1
(0:0)
LKS Strażak Pielgrzymowice16:00
25.04LKS Goleszów5:2
(1:1)
LKS Kończyce Małe16:00
25.04LKS Błyskawica Drogomyśl1:1
(0:1)
LKS Beskid Brenna16:00
25.04LKS Tempo Puńców4:0
(3:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
26.04LKS Wisła Strumień1:1
(1:1)
GKS Kaczyce15:00
26.04LKS Olza Pogwizdów4:1
(1:1)
LKS Orzeł Zabłocie16:00
26.04LKS Błyskawica Kończyce Wielkie0:3
(0:0)
LKS Pogórze16:00
18 kolejka
01.05LKS Orzeł Zabłocie1:1
(0:0)
LKS Błyskawica Drogomyśl17:00
02.05LKS Pogórze0:3
(0:2)
LKS Olza Pogwizdów15:00
02.05GKS Kaczyce1:1
(0:1)
LKS Tempo Puńców16:00
02.05KKS Spójnia Zebrzydowice2:0
(2:0)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie16:00
03.05LKS Beskid Brenna1:2
(0:2)
LKS Goleszów11:00
03.05LKS Strażak Pielgrzymowice1:10
(0:3)
LKS Wisła Strumień16:00
03.05LKS Kończyce Małe0:2
(0:0)
LKS Ochaby 9616:00
19 kolejka
09.05LKS Goleszów2:1
(0:1)
LKS Orzeł Zabłocie16:00
09.05LKS Błyskawica Drogomyśl0:0
(0:0)
LKS Olza Pogwizdów16:00
09.05KKS Spójnia Zebrzydowice3:0
(1:0)
LKS Pogórze16:00
09.05LKS Tempo Puńców3:2
(2:0)
LKS Strażak Pielgrzymowice16:00
10.05LKS Wisła Strumień0:4
(0:0)
LKS Kończyce Małe15:00
10.05LKS Błyskawica Kończyce Wielkie3:2
(0:1)
GKS Kaczyce16:00
10.05LKS Ochaby 964:2
(2:1)
LKS Beskid Brenna16:00
20 kolejka
17.05LKS Beskid Brenna3:5
(1:3)
LKS Wisła Strumień11:00
17.05LKS Pogórze3:3
(1:1)
LKS Błyskawica Drogomyśl11:30
17.05GKS Kaczyce2:1
(0:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
17.05LKS Olza Pogwizdów4:1
(3:1)
LKS Goleszów16:00
17.05LKS Orzeł Zabłocie0:0
(0:0)
LKS Ochaby 9616:00
17.05LKS Kończyce Małe3:0
(1:0)
LKS Tempo Puńców16:00
17.05LKS Strażak Pielgrzymowice2:6
(2:2)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie17:00
21 kolejka
23.05LKS Goleszów0:8
(0:4)
LKS Błyskawica Drogomyśl16:00
23.05LKS Tempo Puńców5:3
(2:2)
LKS Beskid Brenna16:00
23.05KKS Spójnia Zebrzydowice4:1
(1:1)
LKS Strażak Pielgrzymowice16:00
23.05GKS Kaczyce2:0
(0:0)
LKS Pogórze16:00
24.05LKS Wisła Strumień2:2
(2:1)
LKS Orzeł Zabłocie15:00
24.05LKS Ochaby 960:2
(0:0)
LKS Olza Pogwizdów16:00
24.05LKS Błyskawica Kończyce Wielkie2:4
(1:1)
LKS Kończyce Małe16:00
22 kolejka
30.05LKS Błyskawica Drogomyśl3:0
(1:0)
LKS Ochaby 9617:00
31.05LKS Pogórze3:3
(2:2)
LKS Goleszów11:30
31.05LKS Olza Pogwizdów0:3
(0:2)
LKS Wisła Strumień17:00
31.05LKS Orzeł Zabłocie0:1
(0:0)
LKS Tempo Puńców17:00
31.05LKS Beskid Brenna3:3
(1:1)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie17:00
31.05LKS Kończyce Małe1:2
(0:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
31.05LKS Strażak Pielgrzymowice1:1
(0:0)
GKS Kaczyce17:00
23 kolejka
04.06GKS Kaczyce3:6
(1:2)
LKS Kończyce Małe17:00
04.06KKS Spójnia Zebrzydowice1:1
(0:1)
LKS Beskid Brenna17:00
04.06LKS Błyskawica Kończyce Wielkie4:1
(2:0)
LKS Orzeł Zabłocie17:00
04.06LKS Tempo Puńców0:0
(0:0)
LKS Olza Pogwizdów17:00
04.06LKS Wisła Strumień3:2
(1:1)
LKS Błyskawica Drogomyśl17:00
04.06LKS Ochaby 964:2
(2:0)
LKS Goleszów17:00
04.06LKS Strażak Pielgrzymowice6:0
(3:0)
LKS Pogórze17:00
24 kolejka
06.06LKS Pogórze0:3
(0:1)
LKS Ochaby 9615:00
06.06LKS Błyskawica Drogomyśl1:1
(1:1)
LKS Tempo Puńców17:00
06.06LKS Goleszów1:1
(0:0)
LKS Wisła Strumień17:00
07.06LKS Beskid Brenna6:2
(3:1)
GKS Kaczyce11:00
07.06LKS Olza Pogwizdów0:1
(0:0)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie17:00
07.06LKS Orzeł Zabłocie1:2
(0:2)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
07.06LKS Kończyce Małe2:1
(0:1)
LKS Strażak Pielgrzymowice17:00
25 kolejka
13.06LKS Tempo Puńców1:2
(1:1)
LKS Goleszów17:00
14.06LKS Kończyce Małe1:0
(0:0)
LKS Pogórze14:00
14.06LKS Strażak Pielgrzymowice3:1
(2:1)
LKS Beskid Brenna14:00
14.06GKS Kaczyce6:0
(2:0)
LKS Orzeł Zabłocie14:00
14.06KKS Spójnia Zebrzydowice2:2
(1:1)
LKS Olza Pogwizdów14:00
14.06LKS Błyskawica Kończyce Wielkie1:3
(0:1)
LKS Błyskawica Drogomyśl14:00
14.06LKS Wisła Strumień7:1
(2:0)
LKS Ochaby 9614:00
26 kolejka
21.06LKS Beskid Brenna3:1
(2:0)
LKS Kończyce Małe17:00
21.06LKS Orzeł Zabłocie2:1
(1:0)
LKS Strażak Pielgrzymowice17:00
21.06LKS Olza Pogwizdów1:1
(0:0)
GKS Kaczyce17:00
21.06LKS Błyskawica Drogomyśl1:1
(0:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
21.06LKS Goleszów2:8
(0:4)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie17:00
21.06LKS Ochaby 964:2
(2:0)
LKS Tempo Puńców17:00
21.06LKS Pogórze0:5
(0:2)
LKS Wisła Strumień17:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1024
2Książenice924
3Bełk1017
4Czaniec1015
5Łękawica914
6TSP II914
7Czechowice-Dz.1014
8Ustroń914
9Tychy II1013
10Turza Śl.913
11Jasienica1013
12Rozwój1012
13Landek912
14Odra Centrum99
15Radziechowy96
16Pszczyna96
17Przyszowice96
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II513
2Mazańcowice512
3Grodziec510
4Porąbka510
5Bujaków59
6Zabrzeg56
7Wilkowice II55
8Godziszka54
9Rybarzowice53
10Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II615
2Cisiec615
3Pewel Śl.612
4Trzebinia712
5Ślemień711
6Kocierz57
7Korbielów66
8Cięcina74
9TS Przyborów83