PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Klasa A (Podokręg Skoczów) - sezon 2013/2014

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1TS Piast Cieszyn245668:271824
2LKS Błyskawica Drogomyśl245495:381806
3LKS Goleszów244756:351527
4LKS Wisła Strumień244461:281356
5KKS Spójnia Zebrzydowice244254:311266
6LKS Błyskawica Kończyce Wielkie244147:391257
7LKS Strażak Pielgrzymowice243451:5711112
8LKS Beskid Brenna243140:589411
9LKS Kończyce Małe242631:437512
10LKS Pogórze242635:488214
11LKS Olza Pogwizdów242537:688115
12LKS Victoria Hażlach241530:734317
13KP Trójwieś Istebna24816:762220

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
10.08LKS Victoria Hażlach1:6
(0:1)
LKS Błyskawica Drogomyśl17:00
10.08TS Piast Cieszyn2:0
(1:0)
LKS Pogórze17:00
11.08KP Trójwieś Istebna0:0
(0:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
11.08LKS Strażak Pielgrzymowice2:1
(0:0)
LKS Wisła Strumień17:00
11.08LKS Kończyce Małe0:2
(0:0)
LKS Goleszów17:00
11.08LKS Błyskawica Kończyce Wielkie3:1
(1:0)
LKS Olza Pogwizdów17:00
2 kolejka
15.08LKS Goleszów0:1
(0:1)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie11:00
15.08LKS Pogórze2:1
(1:0)
LKS Kończyce Małe11:00
15.08LKS Błyskawica Drogomyśl5:0
(0:0)
LKS Beskid Brenna11:00
15.08LKS Wisła Strumień1:3
(0:1)
LKS Victoria Hażlach11:00
15.08KP Trójwieś Istebna1:2
(0:2)
LKS Strażak Pielgrzymowice11:00
15.08KKS Spójnia Zebrzydowice4:0
(1:0)
LKS Olza Pogwizdów17:00
3 kolejka
17.08LKS Victoria Hażlach1:1
(1:0)
KP Trójwieś Istebna17:00
18.08LKS Beskid Brenna1:4
(1:1)
LKS Wisła Strumień11:00
18.08LKS Strażak Pielgrzymowice2:2
(2:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
18.08TS Piast Cieszyn5:2
(3:0)
LKS Błyskawica Drogomyśl17:00
18.08LKS Błyskawica Kończyce Wielkie1:0
(1:0)
LKS Pogórze17:00
18.08LKS Olza Pogwizdów1:5
(0:2)
LKS Goleszów17:00
4 kolejka
24.08KKS Spójnia Zebrzydowice6:2
(3:2)
LKS Goleszów17:00
24.08LKS Wisła Strumień4:0
(2:0)
TS Piast Cieszyn17:00
25.08LKS Pogórze2:3
(0:2)
LKS Olza Pogwizdów11:00
25.08LKS Beskid Brenna3:2
(3:0)
KP Trójwieś Istebna11:00
25.08LKS Strażak Pielgrzymowice5:0
(2:0)
LKS Victoria Hażlach17:00
02.11LKS Błyskawica Drogomyśl1:0
(0:0)
LKS Kończyce Małe14:00
5 kolejka
31.08LKS Błyskawica Kończyce Wielkie3:2
(1:1)
LKS Błyskawica Drogomyśl17:00
31.08TS Piast Cieszyn1:2
(0:1)
KP Trójwieś Istebna17:00
31.08LKS Victoria Hażlach0:3
(0:3)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
01.09LKS Beskid Brenna1:4
(1:2)
LKS Strażak Pielgrzymowice11:00
01.09LKS Kończyce Małe0:0
(0:0)
LKS Wisła Strumień17:00
01.09LKS Goleszów2:1
(0:0)
LKS Pogórze17:00
6 kolejka
07.09LKS Błyskawica Drogomyśl6:0
(1:0)
LKS Olza Pogwizdów16:00
07.09KKS Spójnia Zebrzydowice0:1
(0:1)
LKS Pogórze16:00
07.09LKS Victoria Hażlach2:1
(2:1)
LKS Beskid Brenna16:00
08.09LKS Wisła Strumień2:2
(1:1)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie13:00
08.09LKS Strażak Pielgrzymowice2:3
(1:1)
TS Piast Cieszyn16:00
08.09KP Trójwieś Istebna1:0
(0:0)
LKS Kończyce Małe16:30
7 kolejka
14.09TS Piast Cieszyn2:0
(2:0)
LKS Victoria Hażlach16:00
15.09LKS Beskid Brenna3:2
(1:2)
KKS Spójnia Zebrzydowice11:00
15.09LKS Goleszów4:2
(1:1)
LKS Błyskawica Drogomyśl16:00
15.09LKS Olza Pogwizdów1:5
(0:4)
LKS Wisła Strumień16:00
15.09LKS Błyskawica Kończyce Wielkie7:2
(5:2)
KP Trójwieś Istebna16:00
15.09LKS Kończyce Małe1:2
(1:0)
LKS Strażak Pielgrzymowice16:00
8 kolejka
21.09LKS Błyskawica Drogomyśl7:0
(4:0)
LKS Pogórze16:00
21.09LKS Wisła Strumień0:1
(0:0)
LKS Goleszów16:00
21.09LKS Victoria Hażlach0:3
(0:1)
LKS Kończyce Małe16:00
22.09LKS Beskid Brenna1:6
(0:3)
TS Piast Cieszyn11:00
22.09KP Trójwieś Istebna1:2
(0:1)
LKS Olza Pogwizdów16:00
22.09LKS Strażak Pielgrzymowice6:1
(0:1)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie16:00
9 kolejka
28.09LKS Goleszów2:0
(0:0)
KP Trójwieś Istebna16:00
28.09TS Piast Cieszyn3:0
(1:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
29.09LKS Pogórze1:0
(0:0)
LKS Wisła Strumień11:00
29.09LKS Kończyce Małe2:1
(1:0)
LKS Beskid Brenna16:00
29.09LKS Błyskawica Kończyce Wielkie4:2
(2:2)
LKS Victoria Hażlach16:00
29.09LKS Olza Pogwizdów0:1
(0:1)
LKS Strażak Pielgrzymowice16:00
10 kolejka
05.10LKS Victoria Hażlach1:3
(1:2)
LKS Olza Pogwizdów15:00
05.10KKS Spójnia Zebrzydowice1:6
(0:3)
LKS Błyskawica Drogomyśl15:00
06.10LKS Beskid Brenna1:3
(1:1)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie11:00
06.10KP Trójwieś Istebna3:4
(1:1)
LKS Pogórze15:00
06.10LKS Strażak Pielgrzymowice1:2
(1:1)
LKS Goleszów15:00
06.10TS Piast Cieszyn3:0
(1:0)
LKS Kończyce Małe15:00
11 kolejka
12.10LKS Goleszów4:0
(1:0)
LKS Victoria Hażlach15:00
12.10LKS Błyskawica Drogomyśl0:1
(0:0)
LKS Wisła Strumień15:00
13.10LKS Pogórze2:0
(1:0)
LKS Strażak Pielgrzymowice11:00
13.10LKS Kończyce Małe1:1
(1:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice15:00
13.10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie1:2
(1:0)
TS Piast Cieszyn15:00
13.10LKS Olza Pogwizdów0:1
(0:1)
LKS Beskid Brenna15:00
12 kolejka
19.10KKS Spójnia Zebrzydowice5:1
(3:0)
LKS Wisła Strumień15:00
19.10LKS Victoria Hażlach3:1
(2:0)
LKS Pogórze15:00
20.10LKS Beskid Brenna0:5
(0:1)
LKS Goleszów11:00
20.10KP Trójwieś Istebna1:8
(0:3)
LKS Błyskawica Drogomyśl15:00
20.10TS Piast Cieszyn4:0
(1:0)
LKS Olza Pogwizdów15:00
20.10LKS Kończyce Małe1:0
(1:0)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie15:00
13 kolejka
26.10LKS Goleszów1:5
(1:4)
TS Piast Cieszyn10:30
26.10LKS Wisła Strumień10:2
(3:1)
KP Trójwieś Istebna14:00
26.10LKS Błyskawica Drogomyśl3:1
(0:1)
LKS Strażak Pielgrzymowice14:00
27.10LKS Pogórze3:2
(1:1)
LKS Beskid Brenna11:00
27.10LKS Olza Pogwizdów2:2
(1:2)
LKS Kończyce Małe14:00
27.10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie0:0
(0:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice14:00
14 kolejka
05.04KKS Spójnia ZebrzydowiceWOKP Trójwieś Istebna15:00
Drużyna Trójwsi Istebna wycofała się przed rundą wiosenną.
05.04LKS Wisła Strumień6:0
(1:0)
LKS Strażak Pielgrzymowice15:00
05.04LKS Błyskawica Drogomyśl5:2
(1:0)
LKS Victoria Hażlach15:00
05.04LKS Goleszów2:3
(1:0)
LKS Kończyce Małe15:00
06.04LKS Pogórze2:2
(1:0)
TS Piast Cieszyn15:00
w Simoradzu, na obiekcie Wyzwolenia
06.04LKS Olza Pogwizdów1:2
(0:0)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie15:00
15 kolejka
13.04LKS Beskid Brenna3:2
(1:2)
LKS Błyskawica Drogomyśl11:00
13.04LKS Błyskawica Kończyce Wielkie0:0
(0:0)
LKS Goleszów15:00
13.04LKS Olza Pogwizdów0:2
(0:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice15:00
13.04LKS Kończyce Małe2:1
(1:0)
LKS Pogórze15:00
13.04LKS Victoria Hażlach1:5
(0:1)
LKS Wisła Strumień15:00
13.04LKS Strażak PielgrzymowiceWOKP Trójwieś Istebna15:00
Drużyna Trójwsi Istebna wycofała się przed rundą wiosenną.
16 kolejka
19.04LKS Pogórze0:2
(0:0)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie14:30
w Simoradzu, na obiekcie Wyzwolenia
19.04LKS Wisła Strumień1:1
(1:0)
LKS Beskid Brenna15:00
19.04KP Trójwieś IstebnaWOLKS Victoria Hażlach15:00
Drużyna Trójwsi Istebna wycofała się przed rundą wiosenną.
19.04KKS Spójnia Zebrzydowice5:2
(2:0)
LKS Strażak Pielgrzymowice15:00
19.04LKS Błyskawica Drogomyśl3:1
(0:1)
TS Piast Cieszyn15:00
19.04LKS Goleszów1:2
(1:0)
LKS Olza Pogwizdów15:00
17 kolejka
26.04LKS Goleszów2:0
(1:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
27.04LKS Kończyce Małe1:4
(0:4)
LKS Błyskawica Drogomyśl16:00
27.04LKS Olza Pogwizdów3:1
(1:0)
LKS Pogórze16:00
27.04TS Piast Cieszyn1:2
(1:1)
LKS Wisła Strumień16:00
27.04KP Trójwieś IstebnaWOLKS Beskid Brenna16:00
Drużyna Trójwsi Istebna wycofała się przed rundą wiosenną.
27.04LKS Victoria Hażlach1:5
(0:1)
LKS Strażak Pielgrzymowice16:00
18 kolejka
01.05LKS Błyskawica Drogomyśl4:2
(1:0)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie16:00
01.05LKS Wisła Strumień4:1
(2:1)
LKS Kończyce Małe16:00
01.05KP Trójwieś IstebnaWOTS Piast Cieszyn16:00
Drużyna Trójwsi Istebna wycofała się przed rundą wiosenną.
01.05LKS Strażak Pielgrzymowice1:2
(1:1)
LKS Beskid Brenna16:00
01.05KKS Spójnia Zebrzydowice4:1
(2:0)
LKS Victoria Hażlach16:00
01.05LKS Pogórze1:3
(0:1)
LKS Goleszów16:00
w Simoradzu, na obiekcie Wyzwolenia
19 kolejka
04.05LKS Beskid Brenna2:1
(1:0)
LKS Victoria Hażlach11:00
04.05TS Piast Cieszyn2:1
(1:0)
LKS Strażak Pielgrzymowice16:00
04.05LKS Kończyce MałeWOKP Trójwieś Istebna16:00
Drużyna Trójwsi Istebna wycofała się przed rundą wiosenną.
04.05LKS Błyskawica Kończyce Wielkie0:3
(0:1)
LKS Wisła Strumień16:00
04.05LKS Olza Pogwizdów1:7
(1:1)
LKS Błyskawica Drogomyśl16:00
04.05LKS Pogórze0:2
(0:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
w Simoradzu, na obiekcie Wyzwolenia
20 kolejka
10.05LKS Błyskawica Drogomyśl3:5
(2:2)
LKS Goleszów16:00
10.05LKS Wisła Strumień4:1
(3:0)
LKS Olza Pogwizdów16:00
10.05LKS Victoria Hażlach0:2
(0:1)
TS Piast Cieszyn16:00
10.05KKS Spójnia Zebrzydowice3:1
(1:0)
LKS Beskid Brenna16:00
11.05KP Trójwieś IstebnaWOLKS Błyskawica Kończyce Wielkie16:00
Drużyna Trójwsi Istebna wycofała się przed rundą wiosenną.
11.05LKS Strażak Pielgrzymowice0:5
(0:2)
LKS Kończyce Małe16:00
21 kolejka
18.05LKS Olza PogwizdówWOKP Trójwieś Istebna16:00
Drużyna Trójwsi Istebna wycofała się przed rundą wiosenną.
18.05LKS Kończyce Małe2:2
(0:2)
LKS Victoria Hażlach16:00
04.06LKS Pogórze2:3
(1:1)
LKS Błyskawica Drogomyśl17:30
w Simoradzu, na obiekcie Wyzwolenia, w pierwotnym terminie (17.05), odwołany w związku z opadami deszczu.
04.06LKS Goleszów1:1
(0:0)
LKS Wisła Strumień17:30
W pierwotnym terminie (17.05), odwołany w związku z opadami deszczu.
04.06TS Piast Cieszyn5:1
(4:0)
LKS Beskid Brenna17:30
W pierwotnym terminie (17.05), odwołany w związku z opadami deszczu.
11.06LKS Błyskawica Kończyce Wielkie3:0
(0:0)
LKS Strażak Pielgrzymowice17:30
W pierwotnym terminie (17.05), odwołany w związku z opadami deszczu.
22 kolejka
24.05LKS Victoria Hażlach3:3
(1:1)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie17:00
24.05LKS Wisła Strumień1:0
(0:0)
LKS Pogórze17:00
Spotkanie przerwane w 70 minucie z powodu ulewy, wznowione po 20 minutach.
24.05KKS Spójnia Zebrzydowice1:1
(1:0)
TS Piast Cieszyn17:00
Druga połowa spotkania została opóźniona o 20 minut z powod ulewy z gradobiciem
25.05LKS Beskid Brenna1:1
(0:1)
LKS Kończyce Małe11:00
25.05LKS Strażak Pielgrzymowice5:3
(2:2)
LKS Olza Pogwizdów17:00
25.05KP Trójwieś IstebnaWOLKS Goleszów17:00
Drużyna Trójwsi Istebna wycofała się przed rundą wiosenną.
23 kolejka
31.05LKS Goleszów5:1
(2:1)
LKS Strażak Pielgrzymowice17:00
31.05LKS Błyskawica Drogomyśl4:1
(2:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
01.06LKS PogórzeWOKP Trójwieś Istebna11:00
Drużyna Trójwsi Istebna wycofała się przed rundą wiosenną.
01.06LKS Olza Pogwizdów4:1
(2:0)
LKS Victoria Hażlach17:00
01.06LKS Błyskawica Kończyce Wielkie3:3
(1:1)
LKS Beskid Brenna17:00
01.06LKS Kończyce Małe1:4
(0:1)
TS Piast Cieszyn17:00
24 kolejka
07.06KKS Spójnia Zebrzydowice4:0
(0:0)
LKS Kończyce Małe17:00
08.06LKS Beskid Brenna2:1
(1:1)
LKS Olza Pogwizdów11:00
08.06LKS Victoria Hażlach0:2
(0:1)
LKS Goleszów17:00
08.06LKS Strażak Pielgrzymowice3:2
(1:1)
LKS Pogórze17:00
08.06TS Piast Cieszyn2:0
(1:0)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie17:00
08.06LKS Wisła Strumień1:3
(1:2)
LKS Błyskawica Drogomyśl17:30
25 kolejka
15.06LKS Wisła Strumień1:1
(0:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
15.06LKS Błyskawica DrogomyślWOKP Trójwieś Istebna17:00
Drużyna Trójwsi Istebna wycofała się przed rundą wiosenną.
15.06LKS Pogórze5:2
(1:1)
LKS Victoria Hażlach17:00
w Simoradzu, na obiekcie Wyzwolenia
15.06LKS Goleszów1:5
(1:2)
LKS Beskid Brenna17:00
15.06LKS Olza Pogwizdów2:7
(2:3)
TS Piast Cieszyn17:00
15.06LKS Błyskawica Kończyce Wielkie3:0
(0:0)
LKS Kończyce Małe17:00
26 kolejka
19.06KP Trójwieś IstebnaWOLKS Wisła Strumień17:00
Drużyna Trójwsi Istebna wycofała się przed rundą wiosenną.
19.06LKS Strażak Pielgrzymowice2:6
(1:3)
LKS Błyskawica Drogomyśl17:00
19.06LKS Beskid Brenna1:1
(0:1)
LKS Pogórze17:00
19.06TS Piast Cieszyn2:1
(1:0)
LKS Goleszów17:00
19.06LKS Kończyce Małe1:3
(0:1)
LKS Olza Pogwizdów17:00
19.06KKS Spójnia Zebrzydowice4:0
(3:0)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie17:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1024
2Książenice924
3Bełk1017
4Czaniec1015
5Łękawica914
6TSP II914
7Czechowice-Dz.1014
8Ustroń914
9Tychy II1013
10Turza Śl.913
11Jasienica1013
12Rozwój1012
13Landek912
14Odra Centrum99
15Radziechowy96
16Pszczyna96
17Przyszowice96
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II513
2Mazańcowice512
3Grodziec510
4Porąbka510
5Bujaków59
6Zabrzeg56
7Wilkowice II55
8Godziszka54
9Rybarzowice53
10Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II615
2Cisiec615
3Pewel Śl.612
4Trzebinia712
5Ślemień711
6Kocierz57
7Korbielów66
8Cięcina74
9TS Przyborów83