Klasa A (Podokręg Skoczów) - sezon 2018/2019

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1TS 1909 Piast Cieszyn132828:16913
2LKS Wisła Strumień132636:15823
3LKS Olza Pogwizdów132521:8742
4LKS Orzeł Zabłocie132529:27814
5LKS Zryw Bąków132324:18724
6LKS Goleszów132242:29715
7UKS APN Góral Istebna132228:28715
8LKS Strażak Pielgrzymowice132124:21634
9LKS Pogórze131726:25526
10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie131218:24337
11LKS Beskid Brenna131224:31337
12KP Beskid Skoczów II131121:25328
13LKS Victoria Hażlach13815:32229
14LKS Strażak Dębowiec13716:532110

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
11.08LKS Goleszów3:0
(0:0)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie16:00
11.08LKS Zryw Bąków2:3
(1:2)
LKS Strażak Pielgrzymowice17:00
11.08LKS Strażak Dębowiec1:5
(1:0)
LKS Wisła Strumień17:00
12.08LKS Pogórze1:4
(1:2)
LKS Orzeł Zabłocie11:00
12.08UKS APN Góral Istebna0:3
(0:3)
TS 1909 Piast Cieszyn17:00
12.08KP Beskid Skoczów II0:1
(0:1)
LKS Olza Pogwizdów17:00
12.08LKS Beskid Brenna2:2
(2:0)
LKS Victoria Hażlach17:00
2 kolejka
15.08TS 1909 Piast Cieszyn1:0
(0:0)
LKS Wisła Strumień17:00
15.08LKS Victoria Hażlach2:3
(0:1)
LKS Strażak Dębowiec17:00
15.08LKS Olza Pogwizdów2:1
(2:0)
LKS Beskid Brenna17:00
15.08LKS Orzeł Zabłocie2:1
(2:0)
KP Beskid Skoczów II17:00
15.08LKS Strażak Pielgrzymowice5:1
(1:1)
LKS Pogórze17:00
15.08LKS Błyskawica Kończyce Wielkie2:1
(1:0)
LKS Zryw Bąków17:00
15.08UKS APN Góral Istebna5:4
(1:2)
LKS Goleszów17:00
3 kolejka
18.08LKS Goleszów3:1
(1:1)
TS 1909 Piast Cieszyn16:00
18.08LKS Zryw Bąków2:1
(2:1)
UKS APN Góral Istebna17:00
18.08LKS Strażak Dębowiec0:7
(0:1)
LKS Olza Pogwizdów17:00
18.08LKS Wisła Strumień1:0
(1:0)
LKS Victoria Hażlach17:00
19.08LKS Pogórze3:1
(0:1)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie11:00
19.08LKS Beskid Brenna0:3
(0:1)
LKS Orzeł Zabłocie11:00
19.08KP Beskid Skoczów II1:1
(1:1)
LKS Strażak Pielgrzymowice17:00
4 kolejka
25.08LKS Orzeł Zabłocie3:2
(2:2)
LKS Strażak Dębowiec16:00
25.08LKS Goleszów2:2
(1:2)
LKS Zryw Bąków16:00
25.08TS 1909 Piast Cieszyn2:1
(1:0)
LKS Victoria Hażlach17:00
25.08LKS Błyskawica Kończyce Wielkie1:4
(1:2)
KP Beskid Skoczów II17:00
26.08LKS Olza Pogwizdów1:1
(1:0)
LKS Wisła Strumień17:00
26.08LKS Strażak Pielgrzymowice1:5
(1:2)
LKS Beskid Brenna17:00
26.08UKS APN Góral Istebna2:2
(1:0)
LKS Pogórze17:00
5 kolejka
01.09LKS Zryw Bąków1:2
(0:1)
TS 1909 Piast Cieszyn16:00
01.09LKS Strażak Dębowiec2:4
(2:2)
LKS Strażak Pielgrzymowice16:00
01.09LKS Wisła Strumień1:0
(0:0)
LKS Orzeł Zabłocie16:00
02.09LKS Pogórze3:2
(2:1)
LKS Goleszów11:00
02.09LKS Beskid Brenna3:0
(0:0)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie11:00
02.09LKS Victoria Hażlach1:3
(0:1)
LKS Olza Pogwizdów16:00
W 9 minucie spotkanie zostało przerwane na 25 minut z powodu przechodzącej burzy
05.09KP Beskid Skoczów II3:5
(1:2)
UKS APN Góral Istebna17:00
W pierwotnym terminie (02.09), spotkanie nie odbyło się ze względu na zły stan murawy.
6 kolejka
08.09LKS Goleszów1:3
(0:1)
KP Beskid Skoczów II14:00
08.09TS 1909 Piast Cieszyn0:1
(0:0)
LKS Olza Pogwizdów16:00
08.09LKS Orzeł Zabłocie6:0
(1:0)
LKS Victoria Hażlach16:00
08.09LKS Błyskawica Kończyce Wielkie5:0
(2:0)
LKS Strażak Dębowiec16:00
09.09LKS Strażak Pielgrzymowice3:2
(2:1)
LKS Wisła Strumień16:00
09.09UKS APN Góral Istebna4:2
(2:1)
LKS Beskid Brenna16:00
09.09LKS Zryw Bąków2:0
(0:0)
LKS Pogórze16:00
7 kolejka
15.09LKS Strażak Dębowiec1:2
(1:1)
UKS APN Góral Istebna16:00
15.09LKS Wisła Strumień3:3
(1:0)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie16:00
15.09LKS Victoria Hażlach0:3
(0:0)
LKS Strażak Pielgrzymowice16:00
16.09LKS Pogórze1:2
(0:1)
TS 1909 Piast Cieszyn11:00
16.09LKS Beskid Brenna4:2
(0:1)
LKS Goleszów11:00
16.09KP Beskid Skoczów II1:2
(1:2)
LKS Zryw Bąków16:00
16.09LKS Olza Pogwizdów3:2
(2:1)
LKS Orzeł Zabłocie16:00
8 kolejka
22.09TS 1909 Piast Cieszyn1:2
(0:0)
LKS Orzeł Zabłocie16:00
22.09LKS Błyskawica Kończyce WielkieWOLKS Victoria Hażlach16:00
Na boisku 3:1, mecz zweryfikowany, jako walkower 3:0. W drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy - przekroczony limit czasowy dla zawodnika biorącego udział w meczach dwóch innych drużyn swego klubu (do 48 godz.)
22.09LKS Goleszów5:0
(2:0)
LKS Strażak Dębowiec16:00
22.09LKS Zryw Bąków4:1
(2:0)
LKS Beskid Brenna16:00
23.09LKS Pogórze2:0
(0:0)
KP Beskid Skoczów II11:00
23.09LKS Strażak Pielgrzymowice0:0
(0:0)
LKS Olza Pogwizdów16:00
23.09UKS APN Góral Istebna3:2
(2:0)
LKS Wisła Strumień16:00
9 kolejka
29.09LKS Strażak Dębowiec0:3
(0:2)
LKS Zryw Bąków15:00
29.09LKS Wisła Strumień8:1
(1:0)
LKS Goleszów15:00
30.09LKS Beskid Brenna1:2
(0:0)
LKS Pogórze11:00
30.09KP Beskid Skoczów II3:4
(1:2)
TS 1909 Piast Cieszyn15:00
30.09LKS Victoria HażlachWOUKS APN Góral Istebna15:00
Na boisku 4:1, mecz zweryfikowany, jako walkower 3:0. W drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - przekroczony limit czasowy dla zawodnika biorącego udział w meczach dwóch innych drużyn swego klubu (do 48 godz.)
30.09LKS Olza Pogwizdów1:1
(1:1)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie15:00
30.09LKS Orzeł Zabłocie1:1
(0:0)
LKS Strażak Pielgrzymowice15:00
10 kolejka
06.10TS 1909 Piast Cieszyn2:0
(1:0)
LKS Strażak Pielgrzymowice15:00
06.10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie0:1
(0:1)
LKS Orzeł Zabłocie15:00
06.10LKS Goleszów3:2
(3:1)
LKS Victoria Hażlach15:00
06.10LKS Zryw Bąków0:3
(0:1)
LKS Wisła Strumień15:00
07.10UKS APN Góral Istebna0:2
(0:1)
LKS Olza Pogwizdów15:00
07.10LKS Pogórze9:1
(3:1)
LKS Strażak Dębowiec15:00
07.10KP Beskid Skoczów II1:1
(0:1)
LKS Beskid Brenna15:00
11 kolejka
13.10LKS Strażak Dębowiec2:1
(1:0)
KP Beskid Skoczów II15:00
13.10LKS Wisła Strumień3:1
(1:0)
LKS Pogórze15:00
13.10LKS Victoria Hażlach2:2
(2:1)
LKS Zryw Bąków15:00
13.10LKS Orzeł Zabłocie3:2
(2:1)
UKS APN Góral Istebna15:00
13.10LKS Strażak Pielgrzymowice2:1
(0:0)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie15:00
14.10LKS Beskid Brenna1:4
(0:1)
TS 1909 Piast Cieszyn11:00
14.10LKS Olza Pogwizdów0:1
(0:0)
LKS Goleszów14:00
12 kolejka
20.10LKS Goleszów13:1
(5:0)
LKS Orzeł Zabłocie15:00
20.10LKS Zryw Bąków1:0
(1:0)
LKS Olza Pogwizdów15:00
20.10LKS Pogórze1:2
(1:0)
LKS Victoria Hażlach15:00
20.10LKS Wisła StrumieńWOKP Beskid Skoczów II15:00
Na boisku 3:2, spotkanie zweryfikowane jako walkower 3:0 na korzyść gospodarzy - w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik, Wojciech Czaja.
21.10LKS Beskid Brenna2:2
(1:2)
LKS Strażak Dębowiec11:00
21.10TS 1909 Piast Cieszyn1:1
(0:1)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie15:00
21.10UKS APN Góral Istebna2:1
(1:0)
LKS Strażak Pielgrzymowice15:00
13 kolejka
27.10LKS Strażak Dębowiec2:5
(0:2)
TS 1909 Piast Cieszyn15:00
27.10LKS Wisła Strumień4:1
(1:1)
LKS Beskid Brenna15:00
27.10LKS Victoria HażlachWOKP Beskid Skoczów II15:00
Na boisku 1:0, spotkanie zweryfikowane jako walkower 0:3 na korzyść gości - w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik - Łukasz Kaleta (nieuregulowana kara za 3 żółtą kartkę).
27.10LKS Orzeł Zabłocie1:2
(1:2)
LKS Zryw Bąków15:00
27.10LKS Strażak Pielgrzymowice0:2
(0:0)
LKS Goleszów15:00
27.10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie0:2
(0:1)
UKS APN Góral Istebna15:00
28.10LKS Olza Pogwizdów0:0
(0:0)
LKS Pogórze14:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1435
2Bełk1530
3Ustroń1529
4Jasienica1529
5Czechowice-Dz.1524
6Tychy II1424
7Łaziska Grn.1523
8Wodzisław1518
9Radziechowy1518
10Racibórz1518
11Goczałkowice1416
12Gaszowice1516
13Wilcza1515
14TSP II1513
15Landek149
16Połomia154
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1742
2Dankowice1738
3Drogomyśl1737
4BKS Stal1735
5Bestwina1733
6Koszarawa Ż.1729
7Puńców1729
8Rekord II1628
9Rajcza1727
10Wisła1725
11Góral1724
12Bestwinka1622
13Jaworze1717
14Zebrzydowice1717
15Chybie179
16Łękawica179
17Pruchna175
18Kończyce M.174
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1328
2Strumień1326
3Pogwizdów1325
4Zabłocie1325
5Bąków1323
6Goleszów1322
7Istebna1322
8Pielgrzymowice1321
9Pogórze1317
10Kończyce W.1312
11Brenna1312
12Skoczów II1311
13Hażlach138
14Dębowiec137
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1334
2Żabnica1333
3Pietrzykowice1330
4Węgierska G.1328
5Lipowa1322
6Radziechowy II1318
7Ujsoły1317
8Zarzecze1313
9Gilowice1313
10Sopotnia1313
11Babia Góra1312
12Leśna1312
13Soła Ż.139
14Juszczyna135
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Kozy919
3Rybarzowice919
4Ligota916
5Zabrzeg912
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec824
2Nierodzim818
3Wielkie II815
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Kaczyce88
7Górki W.88
8Rudnik86
9Golasowice80
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1128
2Czernichów1125
3Pewel Śl.1123
4Jeleśnia1121
5Korbielów1117
6Pewel M.1116
7Trzebinia1116
8Słotwina1114
9Cisiec1111
10TS Przyborów1110
11Kocierz119
12Przyborów110