Terminarz spotkań:

1 kolejka
27.07LKS Świt Cięcina0:14
(0:4)
LKS Soła Rajcza15:00
27.07LKS Pewel Ślemieńska2:2
(1:1)
k. 4:2
LKS Jeleśnianka Jeleśnia15:30
w Jeleśni
27.07LKS Metal WG - Skałka Żabnica8:7
(2:5)
LKS Orzeł Łękawica16:00
27.07UKS Maksymilian Cisiec1:1
(0:1)
k. 3:5
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze16:00
27.07LKS Grapa Trzebinia2:2
(1:1)
k. 4:2
LKS Sopotnia16:00
w Świnnej
27.07LKS Magura Bystra0:8
(0:5)
GKS Radziechowy-Wieprz17:00
w Radziechowach
28.07TS Przyborów1:15
(0:3)
KS Góral Żywiec11:00
28.07Kolegium Sędziów Żywiec1:1
(0:0)
k. 3:5
LKS Juszczyna11:00
w Wieprzu
28.07TS Soła Żywiec2:1
(0:1)
LKS Magórka Czernichów-Tresna11:00
28.07LKS Leśna0:3
(0:2)
LKS Podhalanka Milówka15:00
28.07LKS Koszarawa Babia Góra1:5
(0:3)
LKS Bory Pietrzykowice15:00
28.07LKS Muńcuł Ujsoły2:5
(2:2)
TS Metal Węgierska Górka16:00
w Złatnej
28.07LKS Smrek Ślemień0:7
(0:3)
TS Koszarawa Żywiec18:00
2 kolejka
04.08TS Soła Żywiec0:10
(0:3)
GKS Radziechowy-Wieprz11:00
10.08LKS Grapa Trzebinia4:4
(3:3)
k. 5:6
TS Metal Węgierska Górka17:00
14.08LKS Bory Pietrzykowice1:4
(0:2)
KS Góral Żywiec18:00
15.08LKS Juszczyna1:7
(1:3)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica11:00
21.08LKS Soła RajczaWOTS Koszarawa Żywiec18:00
Na boisku 3:3, w rzutach karnych 7:8, spotkanie zweryfikowane jako walkower 3:0 na korzyśc gospodarzy - w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik.
3 kolejka
03.09TS Metal Węgierska Górka1:8
(1:2)
GKS Radziechowy-Wieprz17:30
04.09LKS Metal WG - Skałka Żabnica2:1
(1:0)
KS Góral Żywiec17:00
04.09LKS Podhalanka Milówka0:3
(0:2)
LKS Soła Rajcza17:00
05.09LKS Pewel Ślemieńska0:4
(0:2)
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze17:30
4 kolejka
18.09LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze2:3
(0:3)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica17:00
25.09LKS Soła Rajcza2:1
(2:0)
GKS Radziechowy-Wieprz16:45
5 kolejka
22.03LKS Metal WG - Skałka Żabnica-LKS Soła Rajcza15:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94