PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Terminarz spotkań:

1 kolejka
31.07KS Soła Kobiernice2:1
(2:0)
LKS Zapora Wapienica18:30
01.08LKS Słowian Łodygowice2:9
(1:4)
LKS Ligota16:00
01.08LKS Zamek Grodziec1:4
(1:1)
KS Międzyrzecze17:00
02.08KS Iskra Rybarzowice1:7
(0:3)
GLKS Wilkowice16:00
02.08LKS Orzeł Kozy2:2
(0:0)
k. 5:4
KS Bystra17:00
04.08LKS Żar Międzybrodzie Bialskie0:4
(0:2)
LKS Czaniec18:00
05.08LKS Zapora PorąbkaWOMRKS Czechowice-Dziedzice II17:00
W pierwotnym terminie (05.08) spotkanie odwołane ze względu zagrożenia epidemiologicznego - kilku zawodników MRKS Czechowice miało kontakt z osobą u której stwierdzono COVID-19. Drużyna MRKS-u II z powodu braku wolnych terminów wycofała się z rozgrywek Pucharu Polski
05.08LKS BestwinaWOBKS Stal Bielsko-Biała17:00
Drużyna LKS-u Bestwina z powodu kłopotów kadrowych wycofała się z rozgrywek Pucharu Polski
05.08LKS Drzewiarz Jasienica2:2
(1:1)
k. 4:3
MRKS Czechowice-Dziedzice17:30
05.08BTS Rekord Bielsko-Biała II3:0
(1:0)
LKS Pasjonat Dankowice17:30
05.08KS Bestwinka3:3
(1:2)
k. 6:7
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 18:00
05.08UKS Rotuz Bronów0:15
(0:8)
BTS Rekord Bielsko-Biała18:00
05.08LKS Sokół Zabrzeg2:5
(1:2)
LKS Sokół Hecznarowice18:30
11.08LKS Groń Bujaków2:1
(0:1)
LKS Pionier Pisarzowice17:30
W pierwotnym terminie (05.08) spotkanie nie odbyło się ze względu na zagrożenie epidemiologiczne - kilku zawodników Pioniera poddanych zostało kwarantannie
11.08GKS Czarni Jaworze2:4
(0:1)
KS Spójnia Landek18:30
2 kolejka
07.08GLKS Wilkowice1:1
(0:0)
k. 4:3
BKS Stal Bielsko-Biała18:00
08.08LKS Ligota0:2
(0:0)
LKS Orzeł Kozy15:00
10.08KS Soła Kobiernice0:6
(0:3)
KS Międzyrzecze18:30
18.08TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 1:3
(1:0)
BTS Rekord Bielsko-Biała17:00
18.08LKS Groń Bujaków0:8
(0:2)
LKS Drzewiarz Jasienica17:30
18.08LKS Zapora Porąbka0:10
(0:4)
KS Spójnia Landek18:00
19.08BTS Rekord Bielsko-Biała IIWOLKS Przełom Kaniów17:00
Drużyna LKS Przełom Kaniów wycofała się z rozgrywek Pucharu Polski
19.08LKS Sokół Hecznarowice0:2
(0:0)
LKS Czaniec17:30
3 kolejka
02.09LKS Orzeł Kozy3:5
(2:1)
KS Międzyrzecze17:00
02.09GLKS Wilkowice0:1
(0:1)
BTS Rekord Bielsko-Biała17:00
09.09KS Spójnia Landek1:0
(0:0)
LKS Drzewiarz Jasienica17:00
16.09BTS Rekord Bielsko-Biała II2:0
(0:0)
LKS Czaniec17:00
4 kolejka
22.09KS Międzyrzecze1:5
(1:3)
KS Spójnia Landek16:45
30.09BTS Rekord Bielsko-Biała II1:5
(0:1)
BTS Rekord Bielsko-Biała16:00
5 kolejka
21.10KS Spójnia LandekodwołanyBTS Rekord Bielsko-Biała18:00
na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej / w pierwotnym terminie (21 października, godz. 18:00) odwołany w związku z zaostrzeniami, wprowadzonymi przez Ministerstwo Zdrowia
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83