Terminarz spotkań:

1 kolejka
27.07LKS Zamek Grodziec0:3
(0:0)
GKS Czarni Jaworze II18:00
29.07LKS Ligota1:2
(0:2)
KS Międzyrzecze16:00
29.07KS Bestwinka1:4
(1:3)
LKS Pasjonat Dankowice17:00
29.07KS Soła Kobiernice3:5
(0:1)
LKS Pionier Pisarzowice17:00
29.07LKS Groń Bujaków2:0
(1:0)
LKS Orzeł Kozy17:00
Spotkanie przerwane w 35 minucie na 51 minut, z powodu poważnej kontuzji odniesionej przez zawodnika gospodarzy
29.07UKS Rotuz Bronów3:2
(3:0)
KS Iskra Rybarzowice17:30
30.07LKS Sokół Zabrzeg5:4
(0:3)
GLKS Wilkowice17:00
2 kolejka
09.08LKS Bestwina1:3
(0:2)
KS Spójnia Landek17:30
09.08LKS Przełom Kaniów0:9
(0:2)
LKS Drzewiarz Jasienica17:30
09.08LKS Słowian Łodygowice0:20
(0:6)
BTS Rekord Bielsko-Biała17:30
09.08LKS Sokół Zabrzeg0:14
(0:8)
BKS Stal Bielsko-Biała17:30
09.08LKS Groń Bujaków1:5
(1:3)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 17:30
09.08LKS Pasjonat Dankowice6:0
(2:0)
GKS Czarni Jaworze II18:00
13.08KS Międzyrzecze1:6
(0:2)
LKS Pionier Pisarzowice17:00
15.08UKS Rotuz Bronów1:2
(0:1)
GKS Czarni Jaworze17:00
06.09MRKS Czechowice-Dziedzice2:0
(0:0)
LKS Czaniec17:00
3 kolejka
30.08LKS Pionier Pisarzowice3:1
(1:1)
LKS Pasjonat Dankowice17:00
30.08BTS Rekord Bielsko-Biała II4:0
(1:0)
GKS Czarni Jaworze17:30
4 kolejka
13.09KS Spójnia Landek4:0
(0:0)
BKS Stal Bielsko-Biała16:30
13.09LKS Drzewiarz Jasienica1:4
(0:2)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 16:30
13.09LKS Pionier Pisarzowice1:5
(0:2)
BTS Rekord Bielsko-Biała16:30
13.09BTS Rekord Bielsko-Biała II1:6
(0:2)
MRKS Czechowice-Dziedzice16:30
5 kolejka
27.09TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 0:3
(0:1)
BTS Rekord Bielsko-Biała15:30
Na obiekcie BTS Rekord, TS Podbeskidzie II gospodarzem
27.09MRKS Czechowice-Dziedzice2:4
(0:0, 2:2)
KS Spójnia Landek16:00
6 kolejka
25.11KS Spójnia Landek0:0
(0:0, 0:0)
k. 3:2
BTS Rekord Bielsko-Biała12:00
w Pisarzowicach
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk1530
2Bytom1529
3Czaniec1528
4Radziechowy1524
5Wodzisław1524
6Goczałkowice1522
7Wilcza1522
8Tychy II1521
9Gaszowice1421
10Landek1519
11TSP II1417
12Racibórz1415
13Ustroń1515
14Jasienica1415
15Skoczów1515
16Lędziny1513
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1542
2Bestwina1533
3Drogomyśl1528
4Dankowice1427
5Wisła1527
6Jaworze1526
7Koszarawa Ż.1525
8Chybie1523
9Góral1422
10Puńców1522
11Pruchna1516
12Łękawica1513
13Zebrzydowice1513
14Leśna159
15Żabnica156
16Wilkowice155
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1330
21909 Piast1326
3Goleszów1325
4Skoczów II1324
5Kończyce M.1324
6Pogwizdów1323
7Bąków1320
8Kończyce W.1318
9Strumień1318
10Brenna1315
11Kaczyce1314
12Pielgrzymowice1313
13Dębowiec1312
14Ochaby130
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1336
2Rajcza1333
3Milówka1331
4Babia Góra1328
5Radziechowy II1325
6Pietrzykowice1223
7Czernichów1319
8Gilowice1212
9Cisiec1311
10Lipowa1310
11Sopotnia1210
12Pewel M.137
13Soła Ż.137
14Ujsoły126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1127
2Jaworze II1126
3Międzybrodzie1126
4Ligota1123
5Wilamowice1119
6Kozy1117
7Grodziec1116
8Rybarzowice1113
9Zabrzeg119
10Bujaków117
11Kalna 117
12Łodygowice110
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze922
2Istebna920
3Górki W.914
4Hażlach914
5Nierodzim913
6Wielkie II913
7Iskrzyczyn913
8Pierściec912
9Rudnik95
10Golasowice91
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1025
2Zarzecze1021
3Trzebinia1021
4Pewel Śl.1020
5Jeleśnia1017
6Słotwina1015
7Korbielów1014
8Bystra (k. Żywca)1010
9Łękawica II108
10Kocierz104
11Przyborów101