PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Terminarz spotkań:

1 kolejka
27.07LKS Błyskawica Drogomyśl2:1
(0:0)
KP Beskid Skoczów17:00
27.07LKS Błyskawica Kończyce Wielkie3:1
(1:0)
TS 1909 Piast Cieszyn17:00
27.07LKS Olza Pogwizdów3:5
(1:2)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
27.07LKS Orzeł Zabłocie1:1
(0:1)
k. 4:2
RKS Cukrownik Chybie17:00
28.07LKS Pogórze0:3
(0:1)
LKS Tempo Puńców11:00
28.07LKS Beskid BrennaWOLKS Błękitni Pierściec11:00
Na boisku 0:4, spotkanie zweryfikowane jako walkower dla zespołu gospodarzy, w zespole Błękitnych wystąpił nieuprawniony zawodnik - Janusz Gucwa, nie odbyta kara dyskwalifikacji w rozgrywkach PP.
28.07LKS GoleszówWOWSS Wisła16:00
Na boisku 0:6, spotkanie zweryfikowane jako walkower 0:6 na korzyść gości - w drużynie gospodarzy wystąpili nie uprawnieni do rozgrywek zawodnicy Zbigniew Kuczera, Kamil Szajter, Filip Szturc
28.07LKS Iskra Iskrzyczyn2:5
(0:2)
LKS 99 Pruchna17:00
28.07TS 1909 Piast Cieszyn II3:2
(0:1)
LKS Wisła Strumień17:00
28.07UKS APN Góral Istebna4:3
(1:2)
KS Kuźnia Ustroń18:00
2 kolejka
15.08TS 1909 Piast Cieszyn II6:1
(3:0)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie14:00
15.08GKS Kaczyce0:4
(0:2)
LKS 99 Pruchna17:00
15.08LKS Orzeł Zabłocie2:0
(1:0)
UKS APN Góral Istebna17:00
3 kolejka
15.08LKS Beskid Brenna2:0
(1:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
28.08LKS 99 Pruchna1:4
(0:1)
WSS Wisła17:00
28.08TS 1909 Piast Cieszyn II1:2
(0:2)
LKS Tempo Puńców17:00
04.09LKS Orzeł Zabłocie1:5
(1:1)
LKS Błyskawica Drogomyśl17:00
4 kolejka
18.09LKS Błyskawica Drogomyśl3:1
(1:1)
LKS Tempo Puńców16:30
24.09LKS Beskid Brenna2:1
(1:0)
WSS Wisła16:45
5 kolejka
02.10LKS Beskid Brenna0:4
(0:2)
LKS Błyskawica Drogomyśl16:30
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra921
2Książenice821
3Czaniec915
4Czechowice-Dz.914
5TSP II914
6Bełk914
7Łękawica813
8Jasienica913
9Rozwój912
10Ustroń811
11Tychy II910
12Turza Śl.810
13Landek89
14Odra Centrum89
15Pszczyna86
16Przyszowice86
17Radziechowy85
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II512
2Cisiec512
3Trzebinia612
4Pewel Śl.59
5Ślemień68
6Kocierz57
7Korbielów56
8Cięcina64
9TS Przyborów73