PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Okręgówka g.6 (Podokręg Żywiec) - sezon 2019/2020

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1LKS Orzeł Łękawica153748:171212
2LKS Tempo Puńców153533:121122
3LKS Błyskawica Drogomyśl153333:141104
4LKS Soła Rajcza153244:251023
5WSS Wisła152638:22825
6LKS Podhalanka Milówka152226:28717
7TS Koszarawa Żywiec152125:13636
8KKS Spójnia Zebrzydowice152025:24627
9LKS Wisła Strumień151925:39618
10KS Góral Żywiec151818:19537
11LKS 99 Pruchna151822:35537
12TS 1909 Piast Cieszyn151620:29519
13RKS Cukrownik Chybie151621:33519
14LKS Bory Pietrzykowice151517:41438
15LKS Metal WG - Skałka Żabnica151330:414110
16LKS Goleszów15517:501212

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
03.08LKS Podhalanka Milówka0:0
(0:0)
LKS Tempo Puńców16:00
03.08LKS Goleszów0:0
(0:0)
TS Koszarawa Żywiec16:00
03.08TS 1909 Piast Cieszyn3:0
(1:0)
KS Góral Żywiec17:00
03.08LKS Wisła Strumień1:7
(1:4)
LKS Orzeł Łękawica17:00
03.08LKS Metal WG - Skałka Żabnica3:3
(1:2)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
Spotkanie przerwane w 6 minucie ze względu na przechodzącą burzę, wznowione po 10 minutach.
04.08LKS Bory Pietrzykowice2:6
(0:1)
RKS Cukrownik Chybie14:00
04.08LKS Soła Rajcza4:2
(1:0)
LKS Błyskawica Drogomyśl15:00
04.08LKS 99 Pruchna1:5
(1:2)
WSS Wisła17:00
2 kolejka
10.08TS Koszarawa Żywiec0:1
(0:1)
LKS Bory Pietrzykowice15:00
10.08LKS Błyskawica Drogomyśl2:0
(0:0)
LKS 99 Pruchna17:00
10.08KKS Spójnia Zebrzydowice2:1
(1:0)
WSS Wisła17:00
10.08LKS Orzeł Łękawica3:1
(2:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica17:00
10.08RKS Cukrownik Chybie0:2
(0:0)
LKS Wisła Strumień17:00
10.08LKS Tempo PuńcówWOLKS Goleszów17:00
Na boisku 2:1, spotkanie zostało zweryfikowane jako walkower na korzyść gospodarzy - w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik.
10.08KS Góral Żywiec1:0
(1:0)
LKS Podhalanka Milówka17:00
11.08LKS Soła Rajcza0:1
(0:1)
TS 1909 Piast Cieszyn15:00
3 kolejka
17.08LKS Metal WG - Skałka Żabnica4:1
(1:0)
RKS Cukrownik Chybie13:00
17.08LKS Podhalanka Milówka2:3
(0:1)
LKS Soła Rajcza16:00
17.08LKS Goleszów1:5
(0:2)
KS Góral Żywiec16:00
17.08TS 1909 Piast Cieszyn2:3
(1:1)
LKS Błyskawica Drogomyśl17:00
17.08LKS Wisła Strumień1:4
(0:2)
TS Koszarawa Żywiec17:00
17.08WSS Wisła3:0
(0:0)
LKS Orzeł Łękawica18:00
na boisku OPP Start
18.08LKS Bory Pietrzykowice2:2
(0:2)
LKS Tempo Puńców14:00
18.08LKS 99 Pruchna2:0
(0:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
4 kolejka
24.08LKS Błyskawica Drogomyśl1:0
(0:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice15:00
24.08LKS Orzeł Łękawica5:0
(3:0)
LKS 99 Pruchna15:00
24.08TS Koszarawa Żywiec3:2
(1:2)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica15:00
24.08RKS Cukrownik Chybie1:0
(0:0)
WSS Wisła17:00
24.08KS Góral Żywiec2:3
(1:2)
LKS Bory Pietrzykowice17:00
24.08TS 1909 Piast Cieszyn1:0
(0:0)
LKS Podhalanka Milówka17:00
25.08LKS Soła Rajcza9:3
(6:1)
LKS Goleszów15:00
Spotkanie przerwane 59 minucie, ze względu na przechodzącą burzę. Mecz wznowiono po 58 minutach.
25.08LKS Tempo Puńców6:0
(4:0)
LKS Wisła Strumień17:00
Spotkanie przerwane w 31 minucie gry z powodu przechodzącej burzy. Wznowione po 55 minutach.
5 kolejka
31.08TS Koszarawa Żywiec3:2
(0:2)
WSS Wisła15:00
31.08LKS Goleszów2:0
(1:0)
TS 1909 Piast Cieszyn16:00
31.08LKS Bory Pietrzykowice0:0
(0:0)
LKS Soła Rajcza16:00
31.08LKS Wisła Strumień0:1
(0:0)
KS Góral Żywiec17:00
31.08LKS Metal WG - Skałka Żabnica3:4
(0:3)
LKS Tempo Puńców17:00
31.08KKS Spójnia Zebrzydowice0:4
(0:1)
LKS Orzeł Łękawica17:00
01.09LKS Podhalanka Milówka0:4
(0:3)
LKS Błyskawica Drogomyśl16:00
01.09LKS 99 Pruchna3:1
(2:0)
RKS Cukrownik Chybie16:00
6 kolejka
07.09TS Koszarawa Żywiec6:0
(5:0)
LKS 99 Pruchna15:00
07.09LKS Błyskawica Drogomyśl3:4
(2:1)
LKS Orzeł Łękawica16:00
07.09RKS Cukrownik Chybie1:4
(1:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
07.09LKS Tempo Puńców2:4
(1:1)
WSS Wisła16:00
07.09KS Góral Żywiec0:1
(0:1)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica16:00
07.09TS 1909 Piast Cieszyn2:0
(2:0)
LKS Bory Pietrzykowice16:00
07.09LKS Podhalanka Milówka4:2
(2:0)
LKS Goleszów16:00
08.09LKS Soła Rajcza6:3
(4:2)
LKS Wisła Strumień15:00
7 kolejka
14.09KKS Spójnia Zebrzydowice1:0
(1:0)
TS Koszarawa Żywiec11:00
14.09LKS Goleszów0:4
(0:2)
LKS Błyskawica Drogomyśl16:00
14.09LKS Wisła Strumień2:1
(0:0)
TS 1909 Piast Cieszyn16:00
15.09LKS Orzeł Łękawica4:1
(1:0)
RKS Cukrownik Chybie15:00
15.09LKS Bory Pietrzykowice0:2
(0:2)
LKS Podhalanka Milówka16:00
15.09LKS 99 Pruchna1:2
(0:1)
LKS Tempo Puńców16:00
18.09KS Góral Żywiec2:0
(1:0)
WSS Wisła16:30
16.11LKS Metal WG - Skałka Żabnica2:6
(1:1)
LKS Soła Rajcza13:30
8 kolejka
21.09TS Koszarawa Żywiec0:0
(0:0)
LKS Orzeł Łękawica15:00
21.09LKS Błyskawica Drogomyśl1:0
(0:0)
RKS Cukrownik Chybie16:00
21.09KKS Spójnia Zebrzydowice0:1
(0:1)
LKS Tempo Puńców16:00
Zmiana gospodarza spotkania / boisko zespołu Tempo Puńców zostało zniszczone przez dziki
21.09KS Góral Żywiec2:0
(1:0)
LKS 99 Pruchna16:00
21.09TS 1909 Piast Cieszyn3:1
(3:1)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica16:00
21.09LKS Podhalanka Milówka2:1
(2:1)
LKS Wisła Strumień16:00
21.09LKS Goleszów1:2
(0:0)
LKS Bory Pietrzykowice16:00
22.09LKS Soła Rajcza3:3
(0:0)
WSS Wisła15:00
9 kolejka
28.09LKS 99 Pruchna1:0
(0:0)
LKS Soła Rajcza13:00
28.09LKS Metal WG - Skałka Żabnica2:4
(1:3)
LKS Podhalanka Milówka15:00
28.09LKS Wisła Strumień4:1
(3:0)
LKS Goleszów16:00
28.09KKS Spójnia Zebrzydowice0:0
(0:0)
KS Góral Żywiec16:00
28.09LKS Orzeł Łękawica2:1
(2:0)
LKS Tempo Puńców16:00
28.09RKS Cukrownik Chybie2:1
(1:0)
TS Koszarawa Żywiec16:00
29.09LKS Bory Pietrzykowice0:4
(0:1)
LKS Błyskawica Drogomyśl14:00
29.09TS 1909 Piast Cieszyn0:2
(0:1)
WSS Wisła16:00
10 kolejka
05.10LKS Podhalanka Milówka3:4
(1:1)
WSS Wisła12:00
05.10LKS Błyskawica Drogomyśl1:0
(0:0)
TS Koszarawa Żywiec15:00
05.10LKS Tempo Puńców2:0
(1:0)
RKS Cukrownik Chybie15:00
05.10KS Góral Żywiec1:3
(0:1)
LKS Orzeł Łękawica15:00
05.10TS 1909 Piast Cieszyn3:3
(2:0)
LKS 99 Pruchna15:00
05.10LKS Goleszów1:2
(0:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica15:00
06.10LKS Bory Pietrzykowice2:3
(1:2)
LKS Wisła Strumień14:00
06.10LKS Soła Rajcza2:1
(1:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice15:00
11 kolejka
12.10LKS Wisła Strumień2:1
(1:0)
LKS Błyskawica Drogomyśl15:00
12.10LKS Metal WG - Skałka Żabnica5:1
(2:1)
LKS Bory Pietrzykowice15:00
12.10LKS Goleszów0:6
(0:1)
WSS Wisła15:00
12.10LKS 99 Pruchna1:2
(1:0)
LKS Podhalanka Milówka15:00
12.10KKS Spójnia Zebrzydowice3:1
(1:0)
TS 1909 Piast Cieszyn15:00
12.10LKS Orzeł Łękawica0:3
(0:1)
LKS Soła Rajcza15:00
12.10RKS Cukrownik Chybie1:1
(1:0)
KS Góral Żywiec15:00
12.10TS Koszarawa Żywiec0:1
(0:0)
LKS Tempo Puńców15:00
12 kolejka
19.10LKS Podhalanka Milówka3:2
(2:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice11:00
19.10LKS Błyskawica Drogomyśl0:1
(0:1)
LKS Tempo Puńców15:00
19.10KS Góral Żywiec1:1
(1:1)
TS Koszarawa Żywiec15:00
19.10TS 1909 Piast Cieszyn1:4
(1:1)
LKS Orzeł Łękawica15:00
19.10LKS Goleszów3:3
(2:2)
LKS 99 Pruchna15:00
20.10LKS Bory Pietrzykowice0:3
(0:0)
WSS Wisła14:00
20.10LKS Soła Rajcza4:2
(1:1)
RKS Cukrownik Chybie15:00
20.10LKS Wisła Strumień2:1
(1:1)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica15:00
13 kolejka
26.10LKS Tempo Puńców2:0
(2:0)
KS Góral Żywiec13:00
26.10LKS Metal WG - Skałka Żabnica1:4
(1:2)
LKS Błyskawica Drogomyśl15:00
26.10LKS Wisła Strumień2:2
(2:1)
WSS Wisła15:00
26.10LKS 99 Pruchna2:2
(0:1)
LKS Bory Pietrzykowice15:00
26.10KKS Spójnia Zebrzydowice5:2
(4:0)
LKS Goleszów15:00
26.10RKS Cukrownik Chybie4:2
(1:2)
TS 1909 Piast Cieszyn15:00
26.10TS Koszarawa Żywiec0:1
(0:0)
LKS Soła Rajcza15:00
27.10LKS Orzeł Łękawica2:1
(0:0)
LKS Podhalanka Milówka13:00
14 kolejka
02.11LKS Błyskawica Drogomyśl1:0
(0:0)
KS Góral Żywiec14:00
02.11TS 1909 Piast Cieszyn0:2
(0:0)
TS Koszarawa Żywiec14:00
02.11LKS Podhalanka Milówka3:0
(1:0)
RKS Cukrownik Chybie14:00
02.11LKS Goleszów1:2
(1:2)
LKS Orzeł Łękawica14:00
02.11LKS Wisła Strumień1:2
(0:1)
LKS 99 Pruchna14:00
02.11LKS Metal WG - Skałka Żabnica1:3
(1:0)
WSS Wisła14:00
03.11LKS Soła Rajcza0:3
(0:1)
LKS Tempo Puńców14:00
03.11LKS Bory Pietrzykowice2:1
(2:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice14:00
15 kolejka
09.11LKS Błyskawica Drogomyśl2:0
(0:0)
WSS Wisła14:00
09.11LKS 99 Pruchna3:1
(0:1)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica14:00
09.11KKS Spójnia Zebrzydowice3:1
(1:0)
LKS Wisła Strumień14:00
09.11LKS Orzeł Łękawica8:0
(3:0)
LKS Bory Pietrzykowice14:00
09.11RKS Cukrownik Chybie1:0
(1:0)
LKS Goleszów14:00
09.11TS Koszarawa Żywiec5:0
(3:0)
LKS Podhalanka Milówka14:00
09.11LKS Tempo Puńców3:0
(1:0)
TS 1909 Piast Cieszyn14:00
09.11KS Góral Żywiec2:3
(1:1)
LKS Soła Rajcza14:00
16 kolejka
21.03LKS Błyskawica DrogomyślodwołanyLKS Soła Rajcza14:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
21.03KS Góral ŻywiecodwołanyTS 1909 Piast Cieszyn14:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
21.03LKS Tempo PuńcówodwołanyLKS Podhalanka Milówka14:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
21.03TS Koszarawa ŻywiecodwołanyLKS Goleszów14:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
21.03RKS Cukrownik ChybieodwołanyLKS Bory Pietrzykowice14:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
21.03LKS Orzeł ŁękawicaodwołanyLKS Wisła Strumień14:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
21.03KKS Spójnia ZebrzydowiceodwołanyLKS Metal WG - Skałka Żabnica14:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
21.03WSS WisłaodwołanyLKS 99 Pruchna14:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
17 kolejka
28.03WSS WisłaodwołanyKKS Spójnia Zebrzydowice14:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
28.03LKS Metal WG - Skałka ŻabnicaodwołanyLKS Orzeł Łękawica14:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
28.03LKS Wisła StrumieńodwołanyRKS Cukrownik Chybie14:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
28.03LKS Bory PietrzykowiceodwołanyTS Koszarawa Żywiec14:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
28.03LKS GoleszówodwołanyLKS Tempo Puńców14:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
28.03LKS Podhalanka MilówkaodwołanyKS Góral Żywiec14:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
28.03TS 1909 Piast CieszynodwołanyLKS Soła Rajcza14:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
29.03LKS 99 PruchnaodwołanyLKS Błyskawica Drogomyśl14:00
w pierwotnym terminie (29 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
18 kolejka
04.04LKS Błyskawica Drogomyśl-:-TS 1909 Piast Cieszyn15:00
04.04KS Góral Żywiec-:-LKS Goleszów15:00
04.04LKS Tempo Puńców-:-LKS Bory Pietrzykowice15:00
04.04TS Koszarawa Żywiec-:-LKS Wisła Strumień15:00
04.04RKS Cukrownik Chybie-:-LKS Metal WG - Skałka Żabnica15:00
04.04LKS Orzeł Łękawica-:-WSS Wisła15:00
04.04KKS Spójnia Zebrzydowice-:-LKS 99 Pruchna15:00
05.04LKS Soła Rajcza-:-LKS Podhalanka Milówka15:00
19 kolejka
11.04KKS Spójnia Zebrzydowice-:-LKS Błyskawica Drogomyśl15:00
11.04LKS 99 Pruchna-:-LKS Orzeł Łękawica15:00
11.04WSS Wisła-:-RKS Cukrownik Chybie15:00
11.04LKS Metal WG - Skałka Żabnica-:-TS Koszarawa Żywiec15:00
11.04LKS Wisła Strumień-:-LKS Tempo Puńców15:00
11.04LKS Bory Pietrzykowice-:-KS Góral Żywiec15:00
11.04LKS Goleszów-:-LKS Soła Rajcza15:00
11.04LKS Podhalanka Milówka-:-TS 1909 Piast Cieszyn15:00
20 kolejka
18.04LKS Błyskawica Drogomyśl-:-LKS Podhalanka Milówka15:00
18.04TS 1909 Piast Cieszyn-:-LKS Goleszów15:00
18.04KS Góral Żywiec-:-LKS Wisła Strumień15:00
18.04LKS Tempo Puńców-:-LKS Metal WG - Skałka Żabnica15:00
18.04WSS Wisła-:-TS Koszarawa Żywiec15:00
18.04RKS Cukrownik Chybie-:-LKS 99 Pruchna15:00
18.04LKS Orzeł Łękawica-:-KKS Spójnia Zebrzydowice15:00
19.04LKS Soła Rajcza-:-LKS Bory Pietrzykowice15:00
21 kolejka
25.04LKS Orzeł Łękawica-:-LKS Błyskawica Drogomyśl16:00
25.04KKS Spójnia Zebrzydowice-:-RKS Cukrownik Chybie16:00
25.04WSS Wisła-:-LKS Tempo Puńców16:00
25.04LKS Metal WG - Skałka Żabnica-:-KS Góral Żywiec16:00
25.04LKS Wisła Strumień-:-LKS Soła Rajcza16:00
25.04LKS Bory Pietrzykowice-:-TS 1909 Piast Cieszyn16:00
25.04LKS Goleszów-:-LKS Podhalanka Milówka16:00
26.04LKS 99 Pruchna-:-TS Koszarawa Żywiec16:00
22 kolejka
02.05LKS Błyskawica Drogomyśl-:-LKS Goleszów16:00
02.05LKS Podhalanka Milówka-:-LKS Bory Pietrzykowice16:00
02.05TS 1909 Piast Cieszyn-:-LKS Wisła Strumień16:00
02.05WSS Wisła-:-KS Góral Żywiec16:00
02.05LKS Tempo Puńców-:-LKS 99 Pruchna16:00
02.05TS Koszarawa Żywiec-:-KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
02.05RKS Cukrownik Chybie-:-LKS Orzeł Łękawica16:00
03.05LKS Soła Rajcza-:-LKS Metal WG - Skałka Żabnica15:00
23 kolejka
09.05LKS 99 Pruchna-:-KS Góral Żywiec13:00
09.05RKS Cukrownik Chybie-:-LKS Błyskawica Drogomyśl16:00
09.05LKS Orzeł Łękawica-:-TS Koszarawa Żywiec16:00
09.05KKS Spójnia Zebrzydowice-:-LKS Tempo Puńców16:00
09.05WSS Wisła-:-LKS Soła Rajcza16:00
09.05LKS Metal WG - Skałka Żabnica-:-TS 1909 Piast Cieszyn16:00
09.05LKS Wisła Strumień-:-LKS Podhalanka Milówka16:00
09.05LKS Bory Pietrzykowice-:-LKS Goleszów16:00
24 kolejka
16.05LKS Błyskawica Drogomyśl-:-LKS Bory Pietrzykowice16:00
16.05LKS Goleszów-:-LKS Wisła Strumień16:00
16.05LKS Podhalanka Milówka-:-LKS Metal WG - Skałka Żabnica16:00
16.05WSS Wisła-:-TS 1909 Piast Cieszyn16:00
16.05KS Góral Żywiec-:-KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
16.05LKS Tempo Puńców-:-LKS Orzeł Łękawica16:00
16.05TS Koszarawa Żywiec-:-RKS Cukrownik Chybie16:00
17.05LKS Soła Rajcza-:-LKS 99 Pruchna15:00
25 kolejka
23.05TS Koszarawa Żywiec-:-LKS Błyskawica Drogomyśl16:00
23.05RKS Cukrownik Chybie-:-LKS Tempo Puńców16:00
23.05LKS Orzeł Łękawica-:-KS Góral Żywiec16:00
23.05KKS Spójnia Zebrzydowice-:-LKS Soła Rajcza16:00
23.05WSS Wisła-:-LKS Podhalanka Milówka16:00
23.05LKS Metal WG - Skałka Żabnica-:-LKS Goleszów16:00
23.05LKS Wisła Strumień-:-LKS Bory Pietrzykowice16:00
24.05LKS 99 Pruchna-:-TS 1909 Piast Cieszyn16:00
26 kolejka
30.05LKS Bory Pietrzykowice-:-LKS Metal WG - Skałka Żabnica16:00
30.05LKS Podhalanka Milówka-:-LKS 99 Pruchna16:00
30.05LKS Błyskawica Drogomyśl-:-LKS Wisła Strumień17:00
30.05WSS Wisła-:-LKS Goleszów17:00
30.05TS 1909 Piast Cieszyn-:-KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
30.05KS Góral Żywiec-:-RKS Cukrownik Chybie17:00
30.05LKS Tempo Puńców-:-TS Koszarawa Żywiec17:00
31.05LKS Soła Rajcza-:-LKS Orzeł Łękawica15:00
27 kolejka
06.06LKS Tempo Puńców-:-LKS Błyskawica Drogomyśl17:00
06.06TS Koszarawa Żywiec-:-KS Góral Żywiec17:00
06.06RKS Cukrownik Chybie-:-LKS Soła Rajcza17:00
06.06LKS Orzeł Łękawica-:-TS 1909 Piast Cieszyn17:00
06.06KKS Spójnia Zebrzydowice-:-LKS Podhalanka Milówka17:00
06.06WSS Wisła-:-LKS Bory Pietrzykowice17:00
06.06LKS Metal WG - Skałka Żabnica-:-LKS Wisła Strumień17:00
07.06LKS 99 Pruchna-:-LKS Goleszów16:00
28 kolejka
11.06LKS Soła Rajcza-:-TS Koszarawa Żywiec15:00
11.06LKS Bory Pietrzykowice-:-LKS 99 Pruchna16:00
11.06LKS Goleszów-:-KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
11.06LKS Podhalanka Milówka-:-LKS Orzeł Łękawica16:00
11.06LKS Błyskawica Drogomyśl-:-LKS Metal WG - Skałka Żabnica17:00
11.06LKS Wisła Strumień-:-WSS Wisła17:00
11.06TS 1909 Piast Cieszyn-:-RKS Cukrownik Chybie17:00
11.06KS Góral Żywiec-:-LKS Tempo Puńców17:00
29 kolejka
13.06KS Góral Żywiec-:-LKS Błyskawica Drogomyśl17:00
13.06LKS Tempo Puńców-:-LKS Soła Rajcza17:00
13.06TS Koszarawa Żywiec-:-TS 1909 Piast Cieszyn17:00
13.06RKS Cukrownik Chybie-:-LKS Podhalanka Milówka17:00
13.06LKS Orzeł Łękawica-:-LKS Goleszów17:00
13.06KKS Spójnia Zebrzydowice-:-LKS Bory Pietrzykowice17:00
13.06WSS Wisła-:-LKS Metal WG - Skałka Żabnica17:00
14.06LKS 99 Pruchna-:-LKS Wisła Strumień17:00
30 kolejka
20.06LKS Bory Pietrzykowice-:-LKS Orzeł Łękawica16:00
20.06LKS Goleszów-:-RKS Cukrownik Chybie16:00
20.06LKS Podhalanka Milówka-:-TS Koszarawa Żywiec16:00
20.06LKS Błyskawica Drogomyśl-:-WSS Wisła17:00
20.06LKS Metal WG - Skałka Żabnica-:-LKS 99 Pruchna17:00
20.06LKS Wisła Strumień-:-KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
20.06TS 1909 Piast Cieszyn-:-LKS Tempo Puńców17:00
20.06LKS Soła Rajcza-:-KS Góral Żywiec17:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1024
2Książenice924
3Bełk1017
4Czaniec1015
5Łękawica914
6TSP II914
7Czechowice-Dz.1014
8Ustroń914
9Tychy II1013
10Turza Śl.913
11Jasienica1013
12Rozwój1012
13Landek912
14Odra Centrum99
15Radziechowy96
16Pszczyna96
17Przyszowice96
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II513
2Mazańcowice512
3Grodziec510
4Porąbka510
5Bujaków59
6Zabrzeg56
7Wilkowice II55
8Godziszka54
9Rybarzowice53
10Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II615
2Cisiec615
3Pewel Śl.612
4Trzebinia712
5Ślemień711
6Kocierz57
7Korbielów66
8Cięcina74
9TS Przyborów83