PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Okręgówka g.6 (Podokręg Żywiec) - sezon 2018/2019

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1KP Beskid Skoczów3483103:242653
2LKS Błyskawica Drogomyśl347889:312464
3BKS Stal Bielsko-Biała347182:462257
4LKS Bestwina346671:401996
5LKS Pasjonat Dankowice346679:512068
6BTS Rekord Bielsko-Biała II345378:6416513
7TS Koszarawa Żywiec345054:4012148
8KS Góral Żywiec345049:3714812
9LKS Tempo Puńców345067:6015514
10GKS Czarni Jaworze344261:5311914
11WSS Wisła344260:64101212
12LKS Soła Rajcza344256:6612616
13KS Bestwinka343839:6911518
14LKS Orzeł Łękawica343660:9110618
15RKS Cukrownik Chybie343353:799619
16KKS Spójnia Zebrzydowice342640:827522
17LKS 99 Pruchna342545:997423
18LKS Kończyce Małe34835:1252230

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
04.08LKS Pasjonat Dankowice3:0
(3:0)
RKS Cukrownik Chybie17:00
04.08LKS Tempo Puńców2:3
(1:2)
WSS Wisła17:00
04.08LKS Błyskawica Drogomyśl2:0
(1:0)
LKS Bestwina17:00
04.08KKS Spójnia Zebrzydowice0:2
(0:0)
GKS Czarni Jaworze17:00
04.08KP Beskid Skoczów6:1
(3:0)
LKS Orzeł Łękawica17:00
05.08LKS Soła Rajcza1:0
(1:0)
KS Góral Żywiec15:00
05.08KS Bestwinka0:0
(0:0)
TS Koszarawa Żywiec17:00
29.08LKS 99 Pruchna2:2
(0:1)
BKS Stal Bielsko-Biała17:30
12.09LKS Kończyce Małe1:2
(0:0)
BTS Rekord Bielsko-Biała II17:00
2 kolejka
11.08RKS Cukrownik Chybie0:2
(0:2)
BKS Stal Bielsko-Biała17:00
11.08GKS Czarni Jaworze4:0
(1:0)
LKS 99 Pruchna17:00
11.08TS Koszarawa Żywiec4:1
(2:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
11.08KS Góral Żywiec3:1
(3:0)
KS Bestwinka17:00
11.08LKS Bestwina0:0
(0:0)
LKS Soła Rajcza17:00
11.08LKS Orzeł Łękawica0:3
(0:1)
LKS Błyskawica Drogomyśl17:00
11.08LKS Pasjonat Dankowice8:0
(3:0)
LKS Kończyce Małe17:00
11.08WSS Wisła1:5
(1:1)
KP Beskid Skoczów17:00
19.09LKS Tempo Puńców2:1
(1:1)
BTS Rekord Bielsko-Biała II16:30
3 kolejka
15.08KKS Spójnia Zebrzydowice2:0
(1:0)
KS Góral Żywiec11:00
15.08LKS Kończyce Małe1:2
(1:0)
RKS Cukrownik Chybie17:00
15.08LKS Błyskawica Drogomyśl5:1
(1:1)
WSS Wisła17:00
15.08LKS Soła Rajcza1:0
(1:0)
LKS Orzeł Łękawica17:00
15.08KS Bestwinka2:2
(2:1)
LKS Bestwina17:00
15.08LKS 99 Pruchna0:0
(0:0)
TS Koszarawa Żywiec17:00
15.08BKS Stal Bielsko-Biała3:0
(1:0)
GKS Czarni Jaworze17:00
w Bielsku Białej, ul. Młyńska
15.08LKS Tempo Puńców3:3
(1:1)
LKS Pasjonat Dankowice18:00
24.11KP Beskid Skoczów1:3
(0:1)
BTS Rekord Bielsko-Biała II13:00
4 kolejka
18.08RKS Cukrownik Chybie2:2
(0:2)
GKS Czarni Jaworze17:00
18.08TS Koszarawa Żywiec1:1
(0:1)
BKS Stal Bielsko-Biała17:00
18.08KS Góral Żywiec2:0
(0:0)
LKS 99 Pruchna17:00
18.08LKS Bestwina2:0
(1:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
18.08LKS Orzeł Łękawica1:2
(1:1)
KS Bestwinka17:00
18.08WSS Wisła1:2
(1:2)
LKS Soła Rajcza17:00
18.08LKS Pasjonat Dankowice0:8
(0:5)
KP Beskid Skoczów17:00
19.08LKS Kończyce Małe2:4
(1:3)
LKS Tempo Puńców15:00
10.10BTS Rekord Bielsko-Biała II0:1
(0:0)
LKS Błyskawica Drogomyśl16:00
5 kolejka
25.08LKS Błyskawica Drogomyśl3:1
(3:0)
LKS Pasjonat Dankowice17:00
25.08KKS Spójnia Zebrzydowice3:1
(2:0)
LKS Orzeł Łękawica17:00
25.08GKS Czarni Jaworze1:1
(0:0)
TS Koszarawa Żywiec17:00
25.08KP Beskid Skoczów5:0
(2:0)
LKS Kończyce Małe17:00
26.08BKS Stal Bielsko-Biała2:1
(1:0)
KS Góral Żywiec15:00
W Bielsku-Białej, na Stadionie Miejskim, spotkanie opóźnione o 20 minut ze względów organizacyjnych
26.08LKS 99 Pruchna2:4
(1:1)
LKS Bestwina16:00
26.08LKS Tempo Puńców6:2
(2:2)
RKS Cukrownik Chybie17:00
26.08KS Bestwinka1:1
(1:0)
WSS Wisła17:00
01.12LKS Soła Rajcza1:0
(1:0)
BTS Rekord Bielsko-Biała II11:00
6 kolejka
01.09LKS Bestwina0:1
(0:0)
BKS Stal Bielsko-Biała13:00
01.09RKS Cukrownik Chybie1:1
(1:0)
TS Koszarawa Żywiec17:00
01.09KS Góral Żywiec3:0
(2:0)
GKS Czarni Jaworze17:00
01.09LKS Orzeł Łękawica5:2
(2:1)
LKS 99 Pruchna17:00
01.09LKS Pasjonat Dankowice7:1
(4:0)
LKS Soła Rajcza17:00
01.09LKS Tempo Puńców0:1
(0:1)
KP Beskid Skoczów17:00
02.09WSS Wisła4:1
(2:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
02.09LKS Kończyce Małe1:7
(0:3)
LKS Błyskawica Drogomyśl17:00
10.03BTS Rekord Bielsko-Biała II4:1
(2:0)
KS Bestwinka15:00
7 kolejka
08.09LKS Błyskawica Drogomyśl1:2
(0:2)
LKS Tempo Puńców11:00
08.09KP Beskid Skoczów6:1
(3:1)
RKS Cukrownik Chybie17:00
08.09BKS Stal Bielsko-Biała3:0
(1:0)
LKS Orzeł Łękawica17:00
08.09GKS Czarni Jaworze1:4
(1:1)
LKS Bestwina17:00
08.09TS Koszarawa Żywiec1:1
(0:1)
KS Góral Żywiec17:00
08.09KKS Spójnia Zebrzydowice3:4
(2:2)
BTS Rekord Bielsko-Biała II17:00
09.09LKS Soła Rajcza4:0
(2:0)
LKS Kończyce Małe15:00
09.09LKS 99 Pruchna1:2
(0:2)
WSS Wisła16:00
12.09KS Bestwinka0:1
(0:0)
LKS Pasjonat Dankowice17:00
8 kolejka
15.09RKS Cukrownik Chybie1:2
(0:0)
KS Góral Żywiec11:00
15.09WSS Wisła1:2
(1:1)
BKS Stal Bielsko-Biała14:00
15.09LKS Pasjonat Dankowice3:0
(0:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
15.09LKS Błyskawica Drogomyśl0:2
(0:0)
KP Beskid Skoczów16:00
15.09LKS Bestwina0:0
(0:0)
TS Koszarawa Żywiec17:00
15.09LKS Orzeł Łękawica2:2
(1:1)
GKS Czarni Jaworze17:00
16.09LKS Kończyce Małe1:2
(0:1)
KS Bestwinka15:00
16.09BTS Rekord Bielsko-Biała II6:0
(2:0)
LKS 99 Pruchna16:30
16.09LKS Tempo Puńców1:0
(1:0)
LKS Soła Rajcza17:00
9 kolejka
22.09BKS Stal Bielsko-Biała1:2
(1:1)
BTS Rekord Bielsko-Biała II13:00
Bielsko, ul. Młyńska
22.09LKS Błyskawica Drogomyśl4:0
(2:0)
RKS Cukrownik Chybie16:00
22.09GKS Czarni Jaworze0:1
(0:1)
WSS Wisła16:00
22.09TS Koszarawa Żywiec2:0
(1:0)
LKS Orzeł Łękawica16:00
22.09KS Góral Żywiec1:2
(0:1)
LKS Bestwina16:00
23.09LKS Soła Rajcza2:2
(0:1)
KP Beskid Skoczów15:00
23.09KS Bestwinka2:0
(1:0)
LKS Tempo Puńców16:00
23.09KKS Spójnia Zebrzydowice3:2
(0:2)
LKS Kończyce Małe16:00
23.09LKS 99 Pruchna1:2
(1:1)
LKS Pasjonat Dankowice16:00
10 kolejka
29.09RKS Cukrownik Chybie1:2
(1:1)
LKS Bestwina16:00
29.09LKS Orzeł Łękawica0:2
(0:1)
KS Góral Żywiec16:00
29.09WSS Wisła3:4
(2:3)
TS Koszarawa Żywiec16:00
29.09LKS Tempo Puńców3:2
(0:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
29.09KP Beskid Skoczów5:0
(2:0)
KS Bestwinka16:00
29.09LKS Błyskawica Drogomyśl2:0
(0:0)
LKS Soła Rajcza16:00
30.09LKS Kończyce Małe5:2
(2:1)
LKS 99 Pruchna15:15
Spotkanie początkowo zaplanowane na godz. 15:00, rozpoczęło się o 15:15 z powodu spóźnienia się zespołu przyjezdnego.
30.09LKS Pasjonat Dankowice3:1
(2:1)
BKS Stal Bielsko-Biała16:00
30.09BTS Rekord Bielsko-Biała II3:2
(2:1)
GKS Czarni Jaworze16:00
11 kolejka
06.10KKS Spójnia Zebrzydowice0:4
(0:3)
KP Beskid Skoczów16:00
06.10BKS Stal Bielsko-Biała6:1
(4:1)
LKS Kończyce Małe16:00
06.10KS Góral Żywiec1:2
(1:0)
WSS Wisła16:00
06.10LKS Bestwina4:0
(2:0)
LKS Orzeł Łękawica16:00
06.10TS Koszarawa Żywiec1:0
(1:0)
BTS Rekord Bielsko-Biała II16:00
07.10LKS Soła Rajcza4:0
(1:0)
RKS Cukrownik Chybie15:00
07.10GKS Czarni Jaworze1:2
(0:1)
LKS Pasjonat Dankowice15:30
07.10KS Bestwinka0:7
(0:4)
LKS Błyskawica Drogomyśl16:00
07.10LKS 99 Pruchna0:4
(0:2)
LKS Tempo Puńców16:00
12 kolejka
13.10BTS Rekord Bielsko-Biała II4:0
(3:0)
KS Góral Żywiec15:00
13.10RKS Cukrownik Chybie2:4
(1:3)
LKS Orzeł Łękawica16:00
13.10WSS Wisła0:1
(0:1)
LKS Bestwina16:00
13.10LKS Pasjonat Dankowice1:1
(1:0)
TS Koszarawa Żywiec16:00
13.10LKS Tempo Puńców1:3
(1:2)
BKS Stal Bielsko-Biała16:00
13.10KP Beskid Skoczów6:0
(3:0)
LKS 99 Pruchna16:00
13.10LKS Błyskawica Drogomyśl3:2
(0:2)
KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
14.10LKS Kończyce Małe0:1
(0:1)
GKS Czarni Jaworze15:00
14.10LKS Soła Rajcza1:3
(0:2)
KS Bestwinka15:00
13 kolejka
20.10BKS Stal Bielsko-Biała0:5
(0:1)
KP Beskid Skoczów14:00
Bielsko, ul. Młyńska
20.10LKS Bestwina3:1
(1:1)
BTS Rekord Bielsko-Biała II14:00
20.10LKS 99 Pruchna0:2
(0:1)
LKS Błyskawica Drogomyśl15:00
20.10GKS Czarni Jaworze5:1
(2:1)
LKS Tempo Puńców15:00
20.10KS Góral Żywiec0:1
(0:1)
LKS Pasjonat Dankowice15:00
20.10LKS Orzeł Łękawica1:1
(0:0)
WSS Wisła15:00
20.10TS Koszarawa Żywiec3:1
(1:0)
LKS Kończyce Małe15:30
21.10KS Bestwinka2:0
(1:0)
RKS Cukrownik Chybie15:00
21.10KKS Spójnia Zebrzydowice0:0
(0:0)
LKS Soła Rajcza15:00
14 kolejka
27.10RKS Cukrownik Chybie1:1
(0:0)
WSS Wisła15:00
27.10LKS Tempo Puńców1:0
(1:0)
TS Koszarawa Żywiec15:00
27.10KP Beskid Skoczów1:1
(0:1)
GKS Czarni Jaworze15:00
27.10LKS Błyskawica Drogomyśl6:2
(3:0)
BKS Stal Bielsko-Biała15:00
28.10BTS Rekord Bielsko-Biała II8:0
(3:0)
LKS Orzeł Łękawica13:00
28.10LKS Pasjonat Dankowice3:0
(0:0)
LKS Bestwina14:00
28.10LKS Kończyce Małe1:3
(0:2)
KS Góral Żywiec14:00
28.10LKS Soła Rajcza3:0
(1:0)
LKS 99 Pruchna14:00
28.10KS Bestwinka1:1
(0:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice14:00
15 kolejka
03.11KKS Spójnia Zebrzydowice4:1
(1:0)
RKS Cukrownik Chybie14:00
03.11LKS 99 Pruchna4:0
(2:0)
KS Bestwinka14:00
03.11BKS Stal Bielsko-Biała3:0
(2:0)
LKS Soła Rajcza14:00
03.11TS Koszarawa Żywiec0:2
(0:1)
KP Beskid Skoczów14:00
03.11LKS Bestwina3:2
(0:1)
LKS Kończyce Małe14:00
03.11LKS Orzeł Łękawica0:5
(0:1)
LKS Pasjonat Dankowice14:00
03.11WSS Wisła2:2
(1:1)
BTS Rekord Bielsko-Biała II14:00
04.11GKS Czarni Jaworze1:1
(1:0)
LKS Błyskawica Drogomyśl13:00
04.11KS Góral Żywiec0:0
(0:0)
LKS Tempo Puńców14:00
16 kolejka
10.11LKS Tempo Puńców0:1
(0:0)
LKS Bestwina14:00
10.11LKS Błyskawica Drogomyśl0:2
(0:0)
TS Koszarawa Żywiec14:00
10.11KKS Spójnia Zebrzydowice5:0
(2:0)
LKS 99 Pruchna14:00
10.11RKS Cukrownik Chybie0:1
(0:1)
BTS Rekord Bielsko-Biała II14:00
11.11LKS Pasjonat Dankowice0:3
(0:2)
WSS Wisła14:00
11.11LKS Kończyce Małe1:1
(1:1)
LKS Orzeł Łękawica14:00
11.11LKS Soła Rajcza2:0
(0:0)
GKS Czarni Jaworze14:00
11.11KS Bestwinka0:1
(0:0)
BKS Stal Bielsko-Biała14:00
01.12KP Beskid Skoczów1:1
(0:0)
KS Góral Żywiec13:00
W pierwotnym terminie (10.11), spotkanie nie odbyło się ze względu braku możliwości zabezpieczenia meczu przez policję
17 kolejka
17.11WSS Wisła3:0
(1:0)
LKS Kończyce Małe12:45
17.11LKS 99 Pruchna0:3
(0:1)
RKS Cukrownik Chybie13:00
17.11GKS Czarni Jaworze0:1
(0:1)
KS Bestwinka13:00
17.11TS Koszarawa Żywiec2:0
(0:0)
LKS Soła Rajcza13:00
17.11KS Góral Żywiec2:0
(0:0)
LKS Błyskawica Drogomyśl13:00
17.11LKS Bestwina0:3
(0:0)
KP Beskid Skoczów13:00
17.11LKS Orzeł Łękawica3:5
(1:2)
LKS Tempo Puńców13:00
W 49 minucie gry, spotkane zostało przerwane na 2 minuty ze względu na zadymienie boiska po odpaleniu materiałów pirotechnicznych przez kibiców.
18.11BKS Stal Bielsko-Biała2:0
(0:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice13:00
18.11BTS Rekord Bielsko-Biała II1:2
(1:1)
LKS Pasjonat Dankowice13:00
18 kolejka
16.03RKS Cukrownik Chybie1:2
(0:0)
LKS Pasjonat Dankowice15:00
16.03LKS Orzeł Łękawica0:1
(0:0)
KP Beskid Skoczów15:00
16.03LKS Bestwina1:1
(1:0)
LKS Błyskawica Drogomyśl15:00
16.03TS Koszarawa Żywiec0:2
(0:0)
KS Bestwinka15:00
16.03GKS Czarni Jaworze4:1
(2:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice15:00
16.03BKS Stal Bielsko-Biała2:1
(2:0)
LKS 99 Pruchna15:00
16.03KS Góral Żywiec3:0
(2:0)
LKS Soła Rajcza15:30
17.03WSS Wisła3:2
(1:1)
LKS Tempo Puńców15:00
w Rudniku
17.03BTS Rekord Bielsko-Biała II4:1
(2:1)
LKS Kończyce Małe15:00
19 kolejka
23.03BKS Stal Bielsko-Biała7:3
(2:2)
RKS Cukrownik Chybie15:00
23.03KKS Spójnia Zebrzydowice0:4
(0:3)
TS Koszarawa Żywiec15:00
23.03LKS Błyskawica Drogomyśl2:2
(1:1)
LKS Orzeł Łękawica15:00
23.03KP Beskid Skoczów2:0
(0:0)
WSS Wisła15:00
24.03LKS 99 Pruchna0:0
(0:0)
GKS Czarni Jaworze15:00
24.03KS Bestwinka0:4
(0:1)
KS Góral Żywiec15:00
24.03LKS Soła Rajcza2:3
(1:0)
LKS Bestwina15:00
24.03LKS Kończyce Małe0:1
(0:0)
LKS Pasjonat Dankowice15:00
24.03BTS Rekord Bielsko-Biała II0:0
(0:0)
LKS Tempo Puńców15:00
20 kolejka
30.03RKS Cukrownik Chybie4:0
(4:0)
LKS Kończyce Małe15:00
30.03LKS Pasjonat Dankowice0:4
(0:1)
LKS Tempo Puńców15:00
30.03LKS Bestwina1:0
(0:0)
KS Bestwinka15:00
30.03KS Góral Żywiec1:1
(1:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice15:00
30.03TS Koszarawa Żywiec1:2
(0:0)
LKS 99 Pruchna15:00
30.03GKS Czarni Jaworze2:0
(1:0)
BKS Stal Bielsko-Biała15:00
31.03WSS Wisła0:3
(0:0)
LKS Błyskawica Drogomyśl15:00
na boisku OPP Start
31.03LKS Orzeł Łękawica3:2
(2:0)
LKS Soła Rajcza15:00
31.03BTS Rekord Bielsko-Biała II0:3
(0:3)
KP Beskid Skoczów15:00
21 kolejka
06.04LKS Tempo Puńców5:2
(3:0)
LKS Kończyce Małe13:00
06.04GKS Czarni Jaworze1:1
(0:0)
RKS Cukrownik Chybie16:00
06.04BKS Stal Bielsko-Biała1:0
(1:0)
TS Koszarawa Żywiec16:00
06.04KKS Spójnia Zebrzydowice1:1
(1:0)
LKS Bestwina16:00
06.04KP Beskid Skoczów5:1
(3:0)
LKS Pasjonat Dankowice16:00
06.04LKS Błyskawica Drogomyśl3:1
(2:1)
BTS Rekord Bielsko-Biała II16:00
07.04LKS 99 Pruchna0:1
(0:0)
KS Góral Żywiec15:00
07.04LKS Soła Rajcza2:4
(1:0)
WSS Wisła15:00
07.04KS Bestwinka1:3
(1:0)
LKS Orzeł Łękawica16:00
22 kolejka
13.04RKS Cukrownik Chybie3:0
(3:0)
LKS Tempo Puńców16:00
13.04LKS Pasjonat Dankowice1:1
(0:0)
LKS Błyskawica Drogomyśl16:00
13.04LKS Orzeł Łękawica3:1
(1:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
13.04LKS Bestwina5:0
(1:0)
LKS 99 Pruchna16:00
13.04KS Góral ŻywiecWOBKS Stal Bielsko-Biała16:00
W związku z negatywną opinią policji, spotkanie zostało odwołane i zweryfikowane jako walkower na korzyść zespołu BKS Stal.
13.04TS Koszarawa Żywiec0:2
(0:1)
GKS Czarni Jaworze16:00
14.04LKS Kończyce Małe1:2
(0:1)
KP Beskid Skoczów15:00
14.04WSS Wisła2:2
(0:1)
KS Bestwinka16:00
Na boisku 2:2, mecz zweryfikowany, jako walkower 0:3. W drużynie WSS Wisła zawodnik Jakub Marekwica grał w 2 drużynach w ciągu 48 godzin po 90 min. Po rozpatrzeniu odwołania Wydział Gier anulował karę i przywrócił wynik uzyskany na boisku.
14.04BTS Rekord Bielsko-Biała II2:2
(1:1)
LKS Soła Rajcza16:00
23 kolejka
20.04BKS Stal Bielsko-Biała1:1
(1:1)
LKS Bestwina10:00
20.04TS Koszarawa Żywiec2:2
(2:1)
RKS Cukrownik Chybie11:00
20.04GKS Czarni Jaworze2:2
(0:1)
KS Góral Żywiec11:00
20.04LKS 99 Pruchna3:4
(1:2)
LKS Orzeł Łękawica11:00
20.04KKS Spójnia Zebrzydowice1:1
(1:1)
WSS Wisła11:00
20.04LKS Błyskawica Drogomyśl7:1
(2:0)
LKS Kończyce Małe11:00
20.04KP Beskid Skoczów1:1
(0:0)
LKS Tempo Puńców11:00
20.04LKS Soła Rajcza2:3
(0:2)
LKS Pasjonat Dankowice13:00
20.04KS Bestwinka0:1
(0:0)
BTS Rekord Bielsko-Biała II13:00
24 kolejka
27.04LKS Tempo Puńców0:2
(0:0)
LKS Błyskawica Drogomyśl11:00
27.04RKS Cukrownik Chybie1:0
(0:0)
KP Beskid Skoczów17:00
27.04LKS Pasjonat Dankowice5:0
(2:0)
KS Bestwinka17:00
27.04LKS Bestwina3:1
(2:0)
GKS Czarni Jaworze17:00
27.04KS Góral Żywiec4:1
(2:1)
TS Koszarawa Żywiec17:00
28.04LKS Kończyce Małe3:4
(0:2)
LKS Soła Rajcza15:00
28.04LKS Orzeł Łękawica4:4
(2:2)
BKS Stal Bielsko-Biała16:00
28.04WSS Wisła5:2
(1:1)
LKS 99 Pruchna17:00
na boisku OPP Start
28.04BTS Rekord Bielsko-Biała II4:2
(2:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
25 kolejka
01.05GKS Czarni Jaworze2:4
(1:2)
LKS Orzeł Łękawica11:00
w Wapienicy
01.05LKS Soła Rajcza2:2
(1:1)
LKS Tempo Puńców15:00
01.05LKS 99 Pruchna2:2
(1:0)
BTS Rekord Bielsko-Biała II16:00
01.05KS Góral Żywiec0:1
(0:1)
RKS Cukrownik Chybie17:00
01.05TS Koszarawa Żywiec1:1
(1:0)
LKS Bestwina17:00
01.05BKS Stal Bielsko-Biała3:2
(0:2)
WSS Wisła17:00
01.05KKS Spójnia Zebrzydowice0:3
(0:0)
LKS Pasjonat Dankowice17:00
01.05KS Bestwinka2:1
(0:0)
LKS Kończyce Małe17:00
01.05KP Beskid Skoczów1:2
(0:1)
LKS Błyskawica Drogomyśl17:00
26 kolejka
04.05RKS Cukrownik Chybie0:2
(0:0)
LKS Błyskawica Drogomyśl17:00
04.05KP Beskid Skoczów4:0
(2:0)
LKS Soła Rajcza17:00
04.05LKS Tempo Puńców2:0
(0:0)
KS Bestwinka17:00
04.05LKS Pasjonat Dankowice1:4
(1:3)
LKS 99 Pruchna17:00
04.05LKS Orzeł Łękawica2:3
(1:1)
TS Koszarawa Żywiec17:00
04.05LKS Bestwina0:1
(0:0)
KS Góral Żywiec17:00
05.05LKS Kończyce Małe3:1
(2:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice15:00
05.05WSS Wisła3:3
(0:2)
GKS Czarni Jaworze17:00
na boisku OPP Start
05.05BTS Rekord Bielsko-Biała II1:4
(0:1)
BKS Stal Bielsko-Biała17:00
Bielsko-Biała, ul. Młyńska
27 kolejka
11.05GKS Czarni Jaworze3:2
(0:2)
BTS Rekord Bielsko-Biała II14:00
w Jasienicy
11.05LKS Bestwina3:2
(0:0)
RKS Cukrownik Chybie17:00
11.05KS Góral Żywiec1:1
(1:0)
LKS Orzeł Łękawica17:00
11.05TS Koszarawa Żywiec3:2
(3:2)
WSS Wisła17:00
11.05BKS Stal Bielsko-Biała2:1
(0:1)
LKS Pasjonat Dankowice17:00
11.05KKS Spójnia Zebrzydowice1:0
(0:0)
LKS Tempo Puńców17:00
12.05LKS Soła Rajcza1:2
(0:0)
LKS Błyskawica Drogomyśl15:00
12.05LKS 99 Pruchna3:0
(1:0)
LKS Kończyce Małe16:00
12.05KS Bestwinka3:4
(2:2)
KP Beskid Skoczów17:00
28 kolejka
18.05LKS Błyskawica Drogomyśl3:1
(2:0)
KS Bestwinka15:00
18.05RKS Cukrownik Chybie1:3
(0:1)
LKS Soła Rajcza17:00
18.05KP Beskid Skoczów3:0
(3:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
18.05LKS Tempo Puńców5:1
(2:0)
LKS 99 Pruchna17:00
18.05LKS Pasjonat Dankowice3:0
(1:0)
GKS Czarni Jaworze17:00
18.05WSS Wisła1:1
(1:1)
KS Góral Żywiec17:00
na obiekcie Górala / WSS Wisła gospodarzem
18.05LKS Orzeł Łękawica1:6
(0:2)
LKS Bestwina17:00
19.05LKS Kończyce Małe2:3
(0:2)
BKS Stal Bielsko-Biała15:00
19.05BTS Rekord Bielsko-Biała II3:3
(2:1)
TS Koszarawa Żywiec17:00
29 kolejka
25.05BKS Stal Bielsko-Biała5:1
(3:0)
LKS Tempo Puńców13:15
25.05KS Góral Żywiec3:0
(1:0)
BTS Rekord Bielsko-Biała II14:00
25.05LKS Orzeł Łękawica2:4
(1:2)
RKS Cukrownik Chybie17:00
25.05LKS Bestwina1:1
(1:0)
WSS Wisła17:00
25.05TS Koszarawa Żywiec1:1
(1:0)
LKS Pasjonat Dankowice17:00
25.05KKS Spójnia Zebrzydowice0:1
(0:0)
LKS Błyskawica Drogomyśl17:00
26.05LKS 99 Pruchna3:6
(0:4)
KP Beskid Skoczów16:00
05.06KS Bestwinka4:3
(0:0)
LKS Soła Rajcza18:30
W pierwotnym terminie (25.05), spotkanie nie odbyło się ze względu na stan murawy.
12.06GKS Czarni Jaworze9:0
(3:0)
LKS Kończyce Małe18:00
W pierwotnym terminie (25.05), spotkanie nie odbyło się ze względu na stan murawy.
30 kolejka
01.06RKS Cukrownik Chybie1:2
(1:0)
KS Bestwinka17:00
01.06LKS Błyskawica Drogomyśl6:1
(2:1)
LKS 99 Pruchna17:00
01.06KP Beskid Skoczów2:1
(0:0)
BKS Stal Bielsko-Biała17:00
01.06LKS Tempo Puńców4:2
(4:0)
GKS Czarni Jaworze17:00
01.06WSS Wisła0:3
(0:1)
LKS Orzeł Łękawica17:00
na boisku LKS Rudnik
02.06LKS Soła Rajcza6:0
(5:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice15:00
02.06LKS Kończyce Małe0:7
(0:4)
TS Koszarawa Żywiec15:00
02.06BTS Rekord Bielsko-Biała II4:3
(1:1)
LKS Bestwina17:00
12.06LKS Pasjonat Dankowice1:1
(1:0)
KS Góral Żywiec18:00
W pierwotnym terminie 01.06.2019 r mecz się nie odbył ze względu na zły stan murawy.
31 kolejka
05.06LKS Bestwina3:2
(0:2)
LKS Pasjonat Dankowice18:00
08.06KS Góral ŻywiecWOLKS Kończyce Małe10:00
Drużyna gości zrezygnowała z rozegrania meczu
08.06TS Koszarawa Żywiec2:0
(1:0)
LKS Tempo Puńców17:00
08.06GKS Czarni Jaworze0:1
(0:0)
KP Beskid Skoczów17:00
08.06BKS Stal Bielsko-Biała1:1
(0:0)
LKS Błyskawica Drogomyśl17:00
08.06KKS Spójnia Zebrzydowice2:1
(2:0)
KS Bestwinka17:00
08.06LKS Orzeł Łękawica2:4
(0:0)
BTS Rekord Bielsko-Biała II17:00
09.06LKS 99 Pruchna1:3
(1:0)
LKS Soła Rajcza16:00
09.06WSS Wisła1:1
(0:0)
RKS Cukrownik Chybie17:00
na boisku OPP Start
32 kolejka
15.06KP Beskid Skoczów2:0
(1:0)
TS Koszarawa Żywiec16:00
15.06RKS Cukrownik Chybie4:2
(3:2)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
15.06LKS Błyskawica Drogomyśl2:1
(1:0)
GKS Czarni Jaworze17:00
15.06LKS Tempo Puńców2:0
(1:0)
KS Góral Żywiec17:00
15.06LKS Pasjonat Dankowice3:1
(2:0)
LKS Orzeł Łękawica17:00
16.06LKS Soła RajczaWOBKS Stal Bielsko-Biała15:00
Spotkanie zostało odwołane że względów bezpieczeństwa.
16.06LKS Kończyce Małe0:6
(0:0)
LKS Bestwina15:00
16.06KS Bestwinka1:3
(1:2)
LKS 99 Pruchna17:00
16.06BTS Rekord Bielsko-Biała II3:2
(1:0)
WSS Wisła17:00
w Bielsku Białej, ul. Młyńska
33 kolejka
20.06WSS Wisła1:1
(1:1)
LKS Pasjonat Dankowice15:00
na boisku OPP Start
20.06LKS Orzeł Łękawica3:0
(2:0)
LKS Kończyce Małe15:00
20.06LKS Bestwina4:2
(1:2)
LKS Tempo Puńców15:00
20.06KS Góral Żywiec0:2
(0:2)
KP Beskid Skoczów15:00
20.06TS Koszarawa Żywiec1:1
(0:0)
LKS Błyskawica Drogomyśl15:00
20.06GKS Czarni Jaworze5:0
(3:0)
LKS Soła Rajcza15:00
20.06BKS Stal Bielsko-Biała1:2
(1:0)
KS Bestwinka15:00
20.06LKS 99 Pruchna1:0
(0:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice15:00
20.06BTS Rekord Bielsko-Biała II3:5
(1:1)
RKS Cukrownik Chybie15:00
34 kolejka
22.06RKS Cukrownik Chybie2:4
(1:2)
LKS 99 Pruchna17:00
22.06KKS Spójnia Zebrzydowice0:6
(0:3)
BKS Stal Bielsko-Biała17:00
22.06KS Bestwinka0:1
(0:0)
GKS Czarni Jaworze17:00
22.06LKS Soła Rajcza2:2
(0:1)
TS Koszarawa Żywiec17:00
22.06LKS Błyskawica Drogomyśl3:2
(0:1)
KS Góral Żywiec17:00
22.06KP Beskid Skoczów1:1
(1:0)
LKS Bestwina17:00
22.06LKS Kończyce Małe2:2
(2:1)
WSS Wisła17:00
22.06LKS Pasjonat Dankowice5:2
(1:0)
BTS Rekord Bielsko-Biała II17:00
23.06LKS Tempo Puńców2:3
(1:2)
LKS Orzeł Łękawica17:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1024
2Książenice924
3Bełk1017
4Czaniec1015
5Łękawica914
6TSP II914
7Czechowice-Dz.1014
8Ustroń914
9Tychy II1013
10Turza Śl.913
11Jasienica1013
12Rozwój1012
13Landek912
14Odra Centrum99
15Radziechowy96
16Pszczyna96
17Przyszowice96
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II513
2Mazańcowice512
3Grodziec510
4Porąbka510
5Bujaków59
6Zabrzeg56
7Wilkowice II55
8Godziszka54
9Rybarzowice53
10Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II615
2Cisiec615
3Pewel Śl.612
4Trzebinia712
5Ślemień711
6Kocierz57
7Korbielów66
8Cięcina74
9TS Przyborów83