PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Okręgówka g.6 (Podokręg Żywiec) - sezon 2015/2016

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1KP Beskid Skoczów306267:2717112
2LKS Pasjonat Dankowice306183:461875
3WSS Wisła305591:431749
4KS Góral Żywiec305353:381587
5MRKS Czechowice-Dziedzice305058:461488
6KS Kuźnia Ustroń304947:2812135
7TS Koszarawa Żywiec304643:4012108
8LKS Bestwina304544:3914313
9LKS 99 Pruchna304048:4611712
10RKS Cukrownik Chybie303954:5710911
11LKS Świt Cięcina303537:6211217
12LKS Metal WG - Skałka Żabnica303445:4781012
13KKS Spójnia Zebrzydowice303453:7310416
14LKS Leśna302637:576816
15UKS Maksymilian Cisiec302039:895520
16KS Soła Kobiernice301333:942721

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
08.08KS Góral Żywiec1:2
(0:0)
UKS Maksymilian Cisiec17:00
08.08MRKS Czechowice-Dziedzice0:2
(0:1)
LKS Bestwina17:00
Spotkanie przerwane w 65 minucie na 15 minut w związku z kontuzją gracza Bestwiny.
08.08WSS Wisła1:2
(0:2)
KP Beskid Skoczów17:00
09.08LKS Metal WG - Skałka Żabnica1:0
(0:0)
TS Koszarawa Żywiec14:00
09.08LKS Leśna1:2
(1:0)
LKS Świt Cięcina15:00
09.08LKS 99 Pruchna0:1
(0:1)
KS Kuźnia Ustroń16:00
09.08KS Soła Kobiernice1:1
(1:1)
LKS Pasjonat Dankowice17:00
09.08KKS Spójnia Zebrzydowice2:4
(0:1)
RKS Cukrownik Chybie17:00
2 kolejka
15.08KP Beskid Skoczów2:2
(1:2)
KS Kuźnia Ustroń17:00
15.08RKS Cukrownik Chybie1:2
(0:0)
LKS 99 Pruchna17:00
15.08LKS Bestwina2:0
(1:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
15.08TS Koszarawa Żywiec2:2
(1:1)
KS Góral Żywiec17:00
15.08WSS Wisła4:1
(0:1)
KS Soła Kobiernice17:00
Spotkanie opóźnione ok. 20 minut ze względu na przechodzącą burzę.
15.08LKS Pasjonat Dankowice6:2
(3:0)
LKS Leśna17:00
15.08UKS Maksymilian Cisiec1:0
(0:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice17:00
16.08LKS Świt Cięcina0:1
(0:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica17:00
3 kolejka
22.08LKS Metal WG - Skałka Żabnica1:1
(0:0)
LKS Pasjonat Dankowice17:00
22.08KS Góral Żywiec3:0
(0:0)
LKS Świt Cięcina17:00
Na boisku 2:1, spotkanie zweryfikowane jako walkower na korzyść Górala, w zespole gości zabrakło pomiędzy 76, a 81 minutą zawodnika młodzieżowego.
22.08MRKS Czechowice-Dziedzice2:3
(1:0)
TS Koszarawa Żywiec17:00
22.08RKS Cukrownik Chybie3:0
(2:0)
KS Kuźnia Ustroń17:00
22.08KKS Spójnia Zebrzydowice5:1
(3:0)
UKS Maksymilian Cisiec17:00
23.08LKS Leśna1:3
(1:1)
WSS Wisła15:00
23.08LKS 99 Pruchna1:0
(1:0)
LKS Bestwina16:00
23.08KS Soła Kobiernice0:6
(0:4)
KP Beskid Skoczów17:00
4 kolejka
29.08KP Beskid Skoczów2:1
(1:1)
RKS Cukrownik Chybie17:00
29.08LKS Bestwina0:1
(0:1)
KS Kuźnia Ustroń17:00
29.08TS Koszarawa Żywiec2:2
(1:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
Spotkanie rozpoczętę z 15 minutowym opóźnieniem spowodowanym spóźnieniem się Spójni.
29.08LKS Świt Cięcina1:1
(0:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice17:00
29.08WSS Wisła0:2
(0:1)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica17:00
30.08UKS Maksymilian Cisiec1:5
(0:2)
LKS 99 Pruchna16:00
30.08LKS Pasjonat Dankowice1:2
(1:1)
KS Góral Żywiec17:00
30.08KS Soła Kobiernice1:1
(1:0)
LKS Leśna17:00
5 kolejka
05.09LKS Metal WG - Skałka Żabnica0:0
(0:0)
KS Soła Kobiernice16:00
05.09KS Góral Żywiec0:4
(0:2)
WSS Wisła16:00
05.09MRKS Czechowice-Dziedzice0:1
(0:1)
LKS Pasjonat Dankowice16:00
05.09RKS Cukrownik Chybie0:1
(0:1)
LKS Bestwina16:00
05.09KKS Spójnia Zebrzydowice3:1
(2:0)
LKS Świt Cięcina16:00
06.09LKS Leśna1:3
(0:2)
KP Beskid Skoczów15:00
06.09UKS Maksymilian Cisiec0:4
(0:1)
KS Kuźnia Ustroń16:00
21.11LKS 99 Pruchna3:1
(0:1)
TS Koszarawa Żywiec13:00
W związku ze sparingiem Koszarawy z TS Wisła Kraków, spotkanie przełożone z dnia 06.09.
6 kolejka
12.09WSS Wisła7:2
(3:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice11:00
12.09KP Beskid Skoczów2:1
(1:1)
LKS Bestwina16:00
12.09TS Koszarawa Żywiec0:1
(0:1)
KS Kuźnia Ustroń16:00
12.09LKS Świt Cięcina1:0
(0:0)
LKS 99 Pruchna16:00
13.09LKS Leśna3:1
(1:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica15:00
13.09LKS Pasjonat Dankowice3:1
(2:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
13.09KS Soła Kobiernice0:1
(0:0)
KS Góral Żywiec16:00
13.09UKS Maksymilian Cisiec1:1
(1:0)
RKS Cukrownik Chybie16:00
7 kolejka
19.09LKS Metal WG - Skałka Żabnica1:1
(1:1)
KP Beskid Skoczów16:00
19.09KS Góral Żywiec2:1
(1:0)
LKS Leśna16:00
19.09MRKS Czechowice-Dziedzice3:2
(1:2)
KS Soła Kobiernice16:00
19.09LKS Świt Cięcina0:4
(0:3)
KS Kuźnia Ustroń16:00
19.09RKS Cukrownik Chybie3:3
(2:1)
TS Koszarawa Żywiec16:00
19.09KKS Spójnia Zebrzydowice1:7
(0:4)
WSS Wisła16:00
19.09LKS Bestwina4:0
(3:0)
UKS Maksymilian Cisiec16:00
20.09LKS 99 Pruchna3:3
(3:1)
LKS Pasjonat Dankowice16:00
8 kolejka
26.09TS Koszarawa Żywiec2:0
(1:0)
LKS Bestwina16:00
Spotkanie przerwane w 36 minucie z powodu utraty przytomności przez zawodnika gospodarzy, wznownione po 15 minutach.
26.09LKS Świt Cięcina1:4
(1:2)
RKS Cukrownik Chybie16:00
26.09WSS Wisła5:1
(2:0)
LKS 99 Pruchna16:00
26.09KP Beskid Skoczów4:1
(2:1)
UKS Maksymilian Cisiec16:00
27.09LKS Leśna1:0
(0:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice15:00
27.09LKS Metal WG - Skałka Żabnica1:2
(0:1)
KS Góral Żywiec16:00
27.09LKS Pasjonat Dankowice3:2
(3:1)
KS Kuźnia Ustroń16:00
27.09KS Soła Kobiernice2:4
(2:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
9 kolejka
03.10WSS Wisła0:2
(0:1)
KS Kuźnia Ustroń15:00
03.10RKS Cukrownik Chybie1:1
(0:0)
LKS Pasjonat Dankowice15:00
03.10LKS Bestwina1:0
(1:0)
LKS Świt Cięcina15:00
03.10KKS Spójnia Zebrzydowice0:2
(0:0)
LKS Leśna15:00
04.10KS Góral Żywiec0:0
(0:0)
KP Beskid Skoczów15:00
04.10MRKS Czechowice-Dziedzice2:0
(0:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica15:00
04.10LKS 99 Pruchna1:1
(0:0)
KS Soła Kobiernice15:00
04.10UKS Maksymilian Cisiec1:1
(1:0)
TS Koszarawa Żywiec15:00
10 kolejka
10.10KP Beskid Skoczów2:1
(1:1)
TS Koszarawa Żywiec15:00
10.10WSS Wisła4:1
(4:0)
RKS Cukrownik Chybie15:00
10.10LKS Metal WG - Skałka Żabnica2:1
(0:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice15:00
10.10KS Góral Żywiec1:1
(1:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice15:00
11.10LKS Pasjonat Dankowice4:0
(3:0)
LKS Bestwina15:00
11.10KS Soła Kobiernice0:1
(0:0)
KS Kuźnia Ustroń15:00
11.10LKS Leśna2:3
(1:1)
LKS 99 Pruchna15:00
11.10LKS Świt Cięcina5:1
(1:1)
UKS Maksymilian Cisiec15:00
11 kolejka
17.10RKS Cukrownik Chybie1:1
(0:1)
KS Soła Kobiernice15:00
17.10LKS Bestwina1:2
(0:2)
WSS Wisła15:00
17.10TS Koszarawa Żywiec1:0
(0:0)
LKS Świt Cięcina15:00
17.10KKS Spójnia Zebrzydowice1:2
(1:0)
KS Góral Żywiec15:00
18.10MRKS Czechowice-Dziedzice0:0
(0:0)
KP Beskid Skoczów15:00
18.10LKS Leśna1:4
(0:1)
KS Kuźnia Ustroń15:00
18.10LKS 99 Pruchna3:1
(2:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica15:00
18.10UKS Maksymilian Cisiec6:7
(2:4)
LKS Pasjonat Dankowice15:00
12 kolejka
24.10KP Beskid Skoczów2:0
(2:0)
LKS Świt Cięcina15:00
24.10LKS Metal WG - Skałka Żabnica0:1
(0:0)
KS Kuźnia Ustroń15:00
24.10KS Góral Żywiec2:1
(2:1)
LKS 99 Pruchna15:00
24.10MRKS Czechowice-Dziedzice3:4
(2:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice15:00
24.10WSS Wisła7:0
(0:0)
UKS Maksymilian Cisiec15:00
25.10LKS Pasjonat Dankowice3:2
(3:1)
TS Koszarawa Żywiec15:00
25.10KS Soła Kobiernice0:4
(0:3)
LKS Bestwina15:00
25.10LKS Leśna1:1
(0:0)
RKS Cukrownik Chybie15:00
13 kolejka
31.10KKS Spójnia Zebrzydowice2:3
(1:3)
KP Beskid Skoczów14:30
31.10LKS 99 Pruchna2:2
(0:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice14:30
31.10KS Góral Żywiec0:0
(0:0)
KS Kuźnia Ustroń14:30
31.10RKS Cukrownik Chybie2:1
(2:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica14:30
31.10LKS Bestwina1:0
(1:0)
LKS Leśna14:30
31.10TS Koszarawa Żywiec1:1
(1:0)
WSS Wisła14:30
31.10LKS Świt Cięcina1:2
(1:1)
LKS Pasjonat Dankowice14:30
31.10UKS Maksymilian Cisiec0:3
(0:3)
KS Soła Kobiernice14:30
14 kolejka
07.11KP Beskid Skoczów2:1
(1:1)
LKS Pasjonat Dankowice14:00
07.11WSS Wisła6:0
(2:0)
LKS Świt Cięcina14:00
07.11LKS Metal WG - Skałka Żabnica2:2
(1:1)
LKS Bestwina14:00
07.11KS Góral Żywiec3:4
(2:0)
RKS Cukrownik Chybie14:00
07.11MRKS Czechowice-Dziedzice2:0
(1:0)
KS Kuźnia Ustroń14:00
07.11KS Soła Kobiernice1:2
(1:1)
TS Koszarawa Żywiec14:30
08.11KKS Spójnia Zebrzydowice2:1
(0:0)
LKS 99 Pruchna14:00
08.11LKS Leśna2:1
(1:0)
UKS Maksymilian Cisiec14:00
15 kolejka
11.11LKS Pasjonat Dankowice5:1
(3:1)
WSS Wisła11:00
11.11LKS 99 Pruchna2:3
(1:0)
KP Beskid Skoczów13:00
11.11KKS Spójnia Zebrzydowice0:6
(0:4)
KS Kuźnia Ustroń13:00
11.11RKS Cukrownik Chybie0:4
(0:2)
MRKS Czechowice-Dziedzice13:00
11.11LKS Bestwina0:3
(0:1)
KS Góral Żywiec13:00
11.11TS Koszarawa Żywiec1:1
(0:0)
LKS Leśna13:00
11.11LKS Świt Cięcina4:0
(0:0)
KS Soła Kobiernice13:00
11.11UKS Maksymilian Cisiec1:1
(0:1)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica13:00
16 kolejka
14.11KS Kuźnia Ustroń0:0
(0:0)
LKS 99 Pruchna11:00
w Wiśle na obiekcie OSS Start
14.11TS Koszarawa Żywiec1:0
(0:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica13:00
14.11LKS Bestwina0:2
(0:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice13:00
15.11LKS Świt Cięcina3:1
(2:1)
LKS Leśna13:00
15.11RKS Cukrownik Chybie3:4
(1:2)
KKS Spójnia Zebrzydowice13:00
12.03KP Beskid Skoczów1:1
(1:0)
WSS Wisła15:00
Spotkanie przełożone z jesieni 2015 z powodu modernizacji boiska SOSiR w Skoczowie
13.03LKS Pasjonat Dankowice7:2
(3:1)
KS Soła Kobiernice13:00
Spotkanie przełożone z jesieni 2015 na wniosek obu zespołów. W związku ze złym stanem murawy w Dankowicach, spotkanie przeniesione na boisko ze sztuczną nawierzchnią w Czechowicach.
13.03UKS Maksymilian Cisiec1:2
(1:1)
KS Góral Żywiec15:00
Spotkanie przełożone z jesieni 2015, z powodu prac remontowych na obiekcie Maksymilian Cisiec
17 kolejka
19.03KS Kuźnia Ustroń0:0
(0:0)
KP Beskid Skoczów15:00
Na sztucznej nawierzchni
19.03KKS Spójnia Zebrzydowice2:0
(1:0)
LKS Bestwina15:00
19.03MRKS Czechowice-Dziedzice2:2
(1:1)
UKS Maksymilian Cisiec15:00
w Czechowicach, na boisku ze sztuczną nawierzchnią.
19.03LKS Metal WG - Skałka Żabnica1:2
(1:1)
LKS Świt Cięcina15:00
20.03LKS 99 Pruchna1:0
(1:0)
RKS Cukrownik Chybie15:00
20.03KS Góral Żywiec3:0
(2:0)
TS Koszarawa Żywiec15:00
20.03KS Soła Kobiernice1:4
(0:3)
WSS Wisła15:00
20.03LKS Leśna1:1
(0:0)
LKS Pasjonat Dankowice15:00
18 kolejka
23.03KS Kuźnia Ustroń1:1
(0:1)
RKS Cukrownik Chybie16:00
Na sztucznej nawierzchni
26.03LKS Pasjonat Dankowice3:2
(1:2)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica13:00
26.03LKS Świt Cięcina0:2
(0:1)
KS Góral Żywiec13:00
26.03TS Koszarawa Żywiec1:2
(0:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice13:00
26.03KP Beskid Skoczów6:0
(4:0)
KS Soła Kobiernice13:00
26.03WSS Wisła3:0
(1:0)
LKS Leśna13:00
26.03UKS Maksymilian Cisiec0:3
(0:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice13:00
26.03LKS Bestwina3:2
(1:0)
LKS 99 Pruchna13:00
19 kolejka
02.04RKS Cukrownik Chybie0:0
(0:0)
KP Beskid Skoczów16:00
02.04KS Kuźnia Ustroń1:1
(0:0)
LKS Bestwina16:00
Na sztucznej nawierzchni
02.04KKS Spójnia Zebrzydowice1:2
(0:1)
TS Koszarawa Żywiec16:00
02.04MRKS Czechowice-Dziedzice2:0
(0:0)
LKS Świt Cięcina16:00
02.04LKS Metal WG - Skałka Żabnica4:0
(1:0)
WSS Wisła16:00
02.04KS Góral Żywiec2:2
(1:1)
LKS Pasjonat Dankowice16:00
03.04LKS Leśna2:1
(2:1)
KS Soła Kobiernice15:00
03.04LKS 99 Pruchna1:0
(0:0)
UKS Maksymilian Cisiec16:00
20 kolejka
09.04WSS Wisła2:0
(1:0)
KS Góral Żywiec16:00
09.04KS Kuźnia Ustroń3:3
(1:1)
UKS Maksymilian Cisiec16:00
Na sztucznej nawierzchni
09.04LKS Bestwina4:1
(0:0)
RKS Cukrownik Chybie16:00
09.04KP Beskid Skoczów2:2
(1:1)
LKS Leśna16:00
09.04LKS Świt Cięcina2:1
(0:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
09.04TS Koszarawa Żywiec0:0
(0:0)
LKS 99 Pruchna16:00
09.04KS Soła Kobiernice1:1
(0:1)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica16:30
10.04LKS Pasjonat Dankowice1:3
(0:2)
MRKS Czechowice-Dziedzice16:00
W Czechowicach, na bocznym boisku ze sztuczną nawierzchnią MOSiR Czechowice.
21 kolejka
15.04MRKS Czechowice-Dziedzice1:5
(1:2)
WSS Wisła17:30
16.04LKS Bestwina1:1
(0:0)
KP Beskid Skoczów16:00
16.04RKS Cukrownik Chybie4:1
(1:1)
UKS Maksymilian Cisiec16:00
16.04KS Kuźnia Ustroń0:0
(0:0)
TS Koszarawa Żywiec16:00
Na sztucznej nawierzchni
16.04KKS Spójnia Zebrzydowice0:3
(0:0)
LKS Pasjonat Dankowice16:00
16.04KS Góral Żywiec5:0
(2:0)
KS Soła Kobiernice16:00
16.04LKS Metal WG - Skałka Żabnica3:1
(1:1)
LKS Leśna16:00
17.04LKS 99 Pruchna0:2
(0:2)
LKS Świt Cięcina16:00
22 kolejka
23.04LKS Pasjonat Dankowice3:0
(2:0)
LKS 99 Pruchna14:30
23.04KP Beskid Skoczów5:0
(1:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica16:00
23.04KS Soła Kobiernice1:2
(1:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice16:00
23.04KS Kuźnia Ustroń0:1
(0:0)
LKS Świt Cięcina16:00
Na sztucznej nawierzchni
23.04TS Koszarawa Żywiec2:1
(2:1)
RKS Cukrownik Chybie16:00
24.04LKS Leśna1:2
(0:1)
KS Góral Żywiec15:00
24.04UKS Maksymilian Cisiec0:1
(0:0)
LKS Bestwina16:00
24.04WSS Wisła1:2
(1:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
23 kolejka
30.04UKS Maksymilian Cisiec0:2
(0:2)
KP Beskid Skoczów16:00
30.04LKS Bestwina0:3
(0:1)
TS Koszarawa Żywiec16:00
30.04RKS Cukrownik Chybie3:1
(2:0)
LKS Świt Cięcina16:00
30.04LKS 99 Pruchna3:1
(1:1)
WSS Wisła16:00
30.04KS Kuźnia Ustroń0:4
(0:2)
LKS Pasjonat Dankowice16:00
Na sztucznej nawierzchni
30.04KKS Spójnia Zebrzydowice5:2
(3:0)
KS Soła Kobiernice16:00
30.04MRKS Czechowice-Dziedzice2:2
(0:0)
LKS Leśna16:00
30.04KS Góral Żywiec2:2
(2:1)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica17:00
24 kolejka
03.05LKS Leśna3:1
(1:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice15:00
03.05KP Beskid Skoczów2:0
(1:0)
KS Góral Żywiec17:00
03.05LKS Metal WG - Skałka Żabnica3:3
(2:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice17:00
03.05KS Kuźnia Ustroń0:0
(0:0)
WSS Wisła17:00
Na sztucznej nawierzchni
03.05LKS Pasjonat Dankowice3:1
(0:0)
RKS Cukrownik Chybie17:00
03.05LKS Świt Cięcina2:1
(1:0)
LKS Bestwina17:00
03.05TS Koszarawa Żywiec1:0
(1:0)
UKS Maksymilian Cisiec17:00
03.05KS Soła Kobiernice2:1
(0:1)
LKS 99 Pruchna17:00
25 kolejka
07.05LKS Bestwina3:0
(0:0)
LKS Pasjonat Dankowice13:00
07.05UKS Maksymilian Cisiec2:1
(2:1)
LKS Świt Cięcina17:00
07.05KS Kuźnia Ustroń3:0
(1:0)
KS Soła Kobiernice17:00
Na sztucznej nawierzchni
08.05TS Koszarawa Żywiec1:0
(0:0)
KP Beskid Skoczów17:00
08.05RKS Cukrownik Chybie3:2
(1:0)
WSS Wisła17:00
08.05KKS Spójnia Zebrzydowice0:3
(0:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica17:00
08.05LKS 99 Pruchna2:0
(0:0)
LKS Leśna17:00
02.06MRKS Czechowice-Dziedzice2:0
(0:0)
KS Góral Żywiec16:45
w Zabrzegu, bez udziału kibiców gości. W pierwotnym terminie (08.05) policja wydała negatywną opinię o możliwości bezpiecznego rozegrania meczu. W drugim terminie (31.05 18:00), spotkanie przerwane w 62 minucie przy stanie 0:0.
26 kolejka
14.05KS Kuźnia Ustroń1:1
(1:0)
LKS Leśna17:00
Na sztucznej nawierzchni
14.05KS Soła Kobiernice3:3
(1:2)
RKS Cukrownik Chybie17:00
Spotkanie przerwane w 93 minucie z powodu ataku kibiców Soły na zawodnika rezerwowego gości.
14.05LKS Świt Cięcina1:4
(1:3)
TS Koszarawa Żywiec17:00
14.05KS Góral Żywiec1:1
(0:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
14.05LKS Metal WG - Skałka Żabnica1:1
(1:1)
LKS 99 Pruchna17:00
15.05WSS Wisła2:0
(0:0)
LKS Bestwina17:00
15.05LKS Pasjonat Dankowice4:1
(2:0)
UKS Maksymilian Cisiec17:00
16.05KP Beskid Skoczów2:3
(1:2)
MRKS Czechowice-Dziedzice17:30
Spotkanie przełożone z 14.05 na prośbę gospodarzy.
27 kolejka
21.05TS Koszarawa Żywiec0:0
(0:0)
LKS Pasjonat Dankowice15:00
21.05LKS Świt Cięcina0:5
(0:2)
KP Beskid Skoczów17:00
21.05KS Kuźnia Ustroń4:1
(2:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica17:00
Na sztucznej nawierzchni
21.05KKS Spójnia Zebrzydowice2:5
(2:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice17:00
21.05LKS Bestwina5:2
(3:1)
KS Soła Kobiernice17:00
21.05RKS Cukrownik Chybie3:2
(2:0)
LKS Leśna17:00
22.05LKS 99 Pruchna0:1
(0:1)
KS Góral Żywiec16:00
22.05UKS Maksymilian Cisiec1:5
(0:3)
WSS Wisła17:00
28 kolejka
28.05KP Beskid Skoczów1:1
(0:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
Spotkanie przerwane w 92 minucie na 10 minut z powodu groźnej kontuzji zawodnika gości i oczekiwania na karetkę.
28.05MRKS Czechowice-Dziedzice3:1
(2:0)
LKS 99 Pruchna17:00
28.05KS Kuźnia Ustroń3:3
(0:3)
KS Góral Żywiec17:00
Na sztucznej nawierzchni - bez udziału kibiców gości
28.05LKS Metal WG - Skałka Żabnica0:0
(0:0)
RKS Cukrownik Chybie17:00
W 60 minucie spotkanie przerwane na 20 minut ze względu na przechodzące burze.
28.05KS Soła Kobiernice1:8
(0:2)
UKS Maksymilian Cisiec17:00
29.05LKS Leśna1:3
(0:1)
LKS Bestwina15:00
29.05WSS Wisła7:0
(3:0)
TS Koszarawa Żywiec17:00
29.05LKS Pasjonat Dankowice5:0
(2:0)
LKS Świt Cięcina17:00
29 kolejka
05.06LKS 99 Pruchna5:1
(2:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
05.06LKS Pasjonat Dankowice1:3
(0:3)
KP Beskid Skoczów17:00
05.06LKS Świt Cięcina3:3
(2:1)
WSS Wisła17:00
05.06LKS Bestwina3:0
(1:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica17:00
05.06RKS Cukrownik Chybie4:3
(3:0)
KS Góral Żywiec17:00
05.06KS Kuźnia Ustroń1:1
(1:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice17:00
Na sztucznej nawierzchni
05.06TS Koszarawa Żywiec6:2
(4:0)
KS Soła Kobiernice17:00
05.06UKS Maksymilian Cisiec1:0
(0:0)
LKS Leśna17:00
30 kolejka
11.06KP Beskid Skoczów3:3
(1:3)
LKS 99 Pruchna17:00
11.06KS Kuźnia Ustroń1:1
(0:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
Na sztucznej nawierzchni
11.06MRKS Czechowice-Dziedzice3:0
(2:0)
RKS Cukrownik Chybie17:00
11.06KS Góral Żywiec3:0
(1:0)
LKS Bestwina17:00
11.06LKS Metal WG - Skałka Żabnica9:2
(4:0)
UKS Maksymilian Cisiec17:00
na boisku w Żabnicy
11.06LKS Leśna0:0
(0:0)
TS Koszarawa Żywiec17:00
Spotkanie przerwane w 30 minucie z powodu kontuzji odniesionej przez Bartosza Salę, wznowione po 15 minutach.
11.06KS Soła Kobiernice2:3
(0:0)
LKS Świt Cięcina17:00
11.06WSS Wisła3:4
(2:1)
LKS Pasjonat Dankowice17:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1024
2Książenice924
3Bełk1017
4Czaniec1015
5Łękawica914
6TSP II914
7Czechowice-Dz.1014
8Ustroń914
9Tychy II1013
10Turza Śl.913
11Jasienica1013
12Rozwój1012
13Landek912
14Odra Centrum99
15Radziechowy96
16Pszczyna96
17Przyszowice96
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II513
2Mazańcowice512
3Grodziec510
4Porąbka510
5Bujaków59
6Zabrzeg56
7Wilkowice II55
8Godziszka54
9Rybarzowice53
10Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II615
2Cisiec615
3Pewel Śl.612
4Trzebinia712
5Ślemień711
6Kocierz57
7Korbielów66
8Cięcina74
9TS Przyborów83