Okręgówka (Beskidzki OZPN) - sezon 2018/2019

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1KP Beskid Skoczów113150:51010
2LKS Błyskawica Drogomyśl123038:91002
3LKS Pasjonat Dankowice122634:19822
4BKS Stal Bielsko-Biała122627:12822
5LKS Bestwina122421:10732
6LKS Tempo Puńców122228:20714
7TS Koszarawa Żywiec122016:9480
8BTS Rekord Bielsko-Biała II91822:11603
9LKS Soła Rajcza111716:16524
10KS Góral Żywiec121616:16516
11WSS Wisła121620:25516
12KS Bestwinka111513:22434
13GKS Czarni Jaworze121216:21336
14KKS Spójnia Zebrzydowice12917:32309
15LKS Orzeł Łękawica12714:32219
16RKS Cukrownik Chybie12512:37129
17LKS Kończyce Małe12314:461011
18LKS 99 Pruchna12210:420210

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
04.08LKS Pasjonat Dankowice3:0
(3:0)
RKS Cukrownik Chybie17:00
04.08LKS Tempo Puńców2:3
(1:2)
WSS Wisła17:00
04.08LKS Błyskawica Drogomyśl2:0
(1:0)
LKS Bestwina17:00
04.08KKS Spójnia Zebrzydowice0:2
(0:0)
GKS Czarni Jaworze17:00
04.08KP Beskid Skoczów6:1
(3:0)
LKS Orzeł Łękawica17:00
05.08LKS Soła Rajcza1:0
(1:0)
KS Góral Żywiec15:00
05.08KS Bestwinka0:0
(0:0)
TS Koszarawa Żywiec17:00
29.08LKS 99 Pruchna2:2
(0:1)
BKS Stal Bielsko-Biała17:30
12.09LKS Kończyce Małe1:2
(0:0)
BTS Rekord Bielsko-Biała II17:00
2 kolejka
11.08RKS Cukrownik Chybie0:2
(0:2)
BKS Stal Bielsko-Biała17:00
11.08GKS Czarni Jaworze4:0
(1:0)
LKS 99 Pruchna17:00
11.08TS Koszarawa Żywiec4:1
(2:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
11.08KS Góral Żywiec3:1
(3:0)
KS Bestwinka17:00
11.08LKS Bestwina0:0
(0:0)
LKS Soła Rajcza17:00
11.08LKS Orzeł Łękawica0:3
(0:1)
LKS Błyskawica Drogomyśl17:00
11.08LKS Pasjonat Dankowice8:0
(3:0)
LKS Kończyce Małe17:00
11.08WSS Wisła1:5
(1:1)
KP Beskid Skoczów17:00
19.09LKS Tempo Puńców2:1
(1:1)
BTS Rekord Bielsko-Biała II16:30
3 kolejka
15.08KKS Spójnia Zebrzydowice2:0
(1:0)
KS Góral Żywiec11:00
15.08LKS Kończyce Małe1:2
(1:0)
RKS Cukrownik Chybie17:00
15.08LKS Błyskawica Drogomyśl5:1
(1:1)
WSS Wisła17:00
15.08LKS Soła Rajcza1:0
(1:0)
LKS Orzeł Łękawica17:00
15.08KS Bestwinka2:2
(2:1)
LKS Bestwina17:00
15.08LKS 99 Pruchna0:0
(0:0)
TS Koszarawa Żywiec17:00
15.08BKS Stal Bielsko-Biała3:0
(1:0)
GKS Czarni Jaworze17:00
w Bielsku Białej, ul. Młyńska
15.08LKS Tempo Puńców3:3
(1:1)
LKS Pasjonat Dankowice18:00
24.11KP Beskid Skoczów-BTS Rekord Bielsko-Biała II13:00
4 kolejka
18.08RKS Cukrownik Chybie2:2
(0:2)
GKS Czarni Jaworze17:00
18.08TS Koszarawa Żywiec1:1
(0:1)
BKS Stal Bielsko-Biała17:00
18.08KS Góral Żywiec2:0
(0:0)
LKS 99 Pruchna17:00
18.08LKS Bestwina2:0
(1:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
18.08LKS Orzeł Łękawica1:2
(1:1)
KS Bestwinka17:00
18.08WSS Wisła1:2
(1:2)
LKS Soła Rajcza17:00
18.08LKS Pasjonat Dankowice0:8
(0:5)
KP Beskid Skoczów17:00
19.08LKS Kończyce Małe2:4
(1:3)
LKS Tempo Puńców15:00
10.10BTS Rekord Bielsko-Biała II0:1
(0:0)
LKS Błyskawica Drogomyśl16:00
5 kolejka
25.08LKS Błyskawica Drogomyśl3:1
(3:0)
LKS Pasjonat Dankowice17:00
25.08KKS Spójnia Zebrzydowice3:1
(2:0)
LKS Orzeł Łękawica17:00
25.08GKS Czarni Jaworze1:1
(0:0)
TS Koszarawa Żywiec17:00
25.08KP Beskid Skoczów5:0
(2:0)
LKS Kończyce Małe17:00
26.08BKS Stal Bielsko-Biała2:1
(1:0)
KS Góral Żywiec15:00
W Bielsku-Białej, na Stadionie Miejskim, spotkanie opóźnione o 20 minut ze względów organizacyjnych
26.08LKS 99 Pruchna2:4
(1:1)
LKS Bestwina16:00
26.08LKS Tempo Puńców6:2
(2:2)
RKS Cukrownik Chybie17:00
26.08KS Bestwinka1:1
(1:0)
WSS Wisła17:00
24.11LKS Soła Rajcza-BTS Rekord Bielsko-Biała II13:00
6 kolejka
01.09LKS Bestwina0:1
(0:0)
BKS Stal Bielsko-Biała13:00
01.09RKS Cukrownik Chybie1:1
(1:0)
TS Koszarawa Żywiec17:00
01.09KS Góral Żywiec3:0
(2:0)
GKS Czarni Jaworze17:00
01.09LKS Orzeł Łękawica5:2
(2:1)
LKS 99 Pruchna17:00
01.09LKS Pasjonat Dankowice7:1
(4:0)
LKS Soła Rajcza17:00
01.09LKS Tempo Puńców0:1
(0:1)
KP Beskid Skoczów17:00
02.09WSS Wisła4:1
(2:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
02.09LKS Kończyce Małe1:7
(0:3)
LKS Błyskawica Drogomyśl17:00
01.12BTS Rekord Bielsko-Biała II-KS Bestwinka13:00
7 kolejka
08.09LKS Błyskawica Drogomyśl1:2
(0:2)
LKS Tempo Puńców11:00
08.09KP Beskid Skoczów6:1
(3:1)
RKS Cukrownik Chybie17:00
08.09BKS Stal Bielsko-Biała3:0
(1:0)
LKS Orzeł Łękawica17:00
08.09GKS Czarni Jaworze1:4
(1:1)
LKS Bestwina17:00
08.09TS Koszarawa Żywiec1:1
(0:1)
KS Góral Żywiec17:00
08.09KKS Spójnia Zebrzydowice3:4
(2:2)
BTS Rekord Bielsko-Biała II17:00
09.09LKS Soła Rajcza4:0
(2:0)
LKS Kończyce Małe15:00
09.09LKS 99 Pruchna1:2
(0:2)
WSS Wisła16:00
12.09KS Bestwinka0:1
(0:0)
LKS Pasjonat Dankowice17:00
8 kolejka
15.09RKS Cukrownik Chybie1:2
(0:0)
KS Góral Żywiec11:00
15.09WSS Wisła1:2
(1:1)
BKS Stal Bielsko-Biała14:00
15.09LKS Pasjonat Dankowice3:0
(0:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
15.09LKS Błyskawica Drogomyśl0:2
(0:0)
KP Beskid Skoczów16:00
15.09LKS Bestwina0:0
(0:0)
TS Koszarawa Żywiec17:00
15.09LKS Orzeł Łękawica2:2
(1:1)
GKS Czarni Jaworze17:00
16.09LKS Kończyce Małe1:2
(0:1)
KS Bestwinka15:00
16.09BTS Rekord Bielsko-Biała II6:0
(2:0)
LKS 99 Pruchna16:30
16.09LKS Tempo Puńców1:0
(1:0)
LKS Soła Rajcza17:00
9 kolejka
22.09BKS Stal Bielsko-Biała1:2
(1:1)
BTS Rekord Bielsko-Biała II13:00
Bielsko, ul. Młyńska
22.09LKS Błyskawica Drogomyśl4:0
(2:0)
RKS Cukrownik Chybie16:00
22.09GKS Czarni Jaworze0:1
(0:1)
WSS Wisła16:00
22.09TS Koszarawa Żywiec2:0
(1:0)
LKS Orzeł Łękawica16:00
22.09KS Góral Żywiec1:2
(0:1)
LKS Bestwina16:00
23.09LKS Soła Rajcza2:2
(0:1)
KP Beskid Skoczów15:00
23.09KS Bestwinka2:0
(1:0)
LKS Tempo Puńców16:00
23.09KKS Spójnia Zebrzydowice3:2
(0:2)
LKS Kończyce Małe16:00
23.09LKS 99 Pruchna1:2
(1:1)
LKS Pasjonat Dankowice16:00
10 kolejka
29.09RKS Cukrownik Chybie1:2
(1:1)
LKS Bestwina16:00
29.09LKS Orzeł Łękawica0:2
(0:1)
KS Góral Żywiec16:00
29.09WSS Wisła3:4
(2:3)
TS Koszarawa Żywiec16:00
29.09LKS Tempo Puńców3:2
(0:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
29.09KP Beskid Skoczów5:0
(2:0)
KS Bestwinka16:00
29.09LKS Błyskawica Drogomyśl2:0
(0:0)
LKS Soła Rajcza16:00
30.09LKS Kończyce Małe5:2
(2:1)
LKS 99 Pruchna15:15
Spotkanie początkowo zaplanowane na godz. 15:00, rozpoczęło się o 15:15 z powodu spóźnienia się zespołu przyjezdnego.
30.09LKS Pasjonat Dankowice3:1
(2:1)
BKS Stal Bielsko-Biała16:00
30.09BTS Rekord Bielsko-Biała II3:2
(2:1)
GKS Czarni Jaworze16:00
11 kolejka
06.10KKS Spójnia Zebrzydowice0:4
(0:3)
KP Beskid Skoczów16:00
06.10BKS Stal Bielsko-Biała6:1
(4:1)
LKS Kończyce Małe16:00
06.10KS Góral Żywiec1:2
(1:0)
WSS Wisła16:00
06.10LKS Bestwina4:0
(2:0)
LKS Orzeł Łękawica16:00
06.10TS Koszarawa Żywiec1:0
(1:0)
BTS Rekord Bielsko-Biała II16:00
07.10LKS Soła Rajcza4:0
(1:0)
RKS Cukrownik Chybie15:00
07.10GKS Czarni Jaworze1:2
(0:1)
LKS Pasjonat Dankowice15:30
07.10KS Bestwinka0:7
(0:4)
LKS Błyskawica Drogomyśl16:00
07.10LKS 99 Pruchna0:4
(0:2)
LKS Tempo Puńców16:00
12 kolejka
13.10BTS Rekord Bielsko-Biała II4:0
(3:0)
KS Góral Żywiec15:00
13.10RKS Cukrownik Chybie2:4
(1:3)
LKS Orzeł Łękawica16:00
13.10WSS Wisła0:1
(0:1)
LKS Bestwina16:00
13.10LKS Pasjonat Dankowice1:1
(1:0)
TS Koszarawa Żywiec16:00
13.10LKS Tempo Puńców1:3
(1:2)
BKS Stal Bielsko-Biała16:00
13.10KP Beskid Skoczów6:0
(3:0)
LKS 99 Pruchna16:00
13.10LKS Błyskawica Drogomyśl3:2
(0:2)
KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
14.10LKS Kończyce Małe0:1
(0:1)
GKS Czarni Jaworze15:00
14.10LKS Soła Rajcza1:3
(0:2)
KS Bestwinka15:00
13 kolejka
20.10BKS Stal Bielsko-Biała-KP Beskid Skoczów14:00
Bielsko, ul. Młyńska
20.10LKS Bestwina-BTS Rekord Bielsko-Biała II14:00
20.10LKS 99 Pruchna-LKS Błyskawica Drogomyśl15:00
20.10GKS Czarni Jaworze-LKS Tempo Puńców15:00
20.10KS Góral Żywiec-LKS Pasjonat Dankowice15:00
20.10LKS Orzeł Łękawica-WSS Wisła15:00
20.10TS Koszarawa Żywiec-LKS Kończyce Małe15:30
21.10KS Bestwinka-RKS Cukrownik Chybie15:00
21.10KKS Spójnia Zebrzydowice-LKS Soła Rajcza15:00
14 kolejka
27.10RKS Cukrownik Chybie-WSS Wisła15:00
27.10LKS Tempo Puńców-TS Koszarawa Żywiec15:00
27.10KP Beskid Skoczów-GKS Czarni Jaworze15:00
27.10LKS Błyskawica Drogomyśl-BKS Stal Bielsko-Biała15:00
27.10LKS Soła Rajcza-LKS 99 Pruchna15:00
28.10BTS Rekord Bielsko-Biała II-LKS Orzeł Łękawica13:00
28.10LKS Pasjonat Dankowice-LKS Bestwina14:00
28.10LKS Kończyce Małe-KS Góral Żywiec15:00
28.10KS Bestwinka-KKS Spójnia Zebrzydowice15:00
15 kolejka
03.11WSS Wisła-BTS Rekord Bielsko-Biała II14:00
03.11KKS Spójnia Zebrzydowice-RKS Cukrownik Chybie15:00
03.11LKS 99 Pruchna-KS Bestwinka15:00
03.11BKS Stal Bielsko-Biała-LKS Soła Rajcza15:00
03.11TS Koszarawa Żywiec-KP Beskid Skoczów15:00
03.11LKS Bestwina-LKS Kończyce Małe15:00
03.11LKS Orzeł Łękawica-LKS Pasjonat Dankowice15:00
04.11GKS Czarni Jaworze-LKS Błyskawica Drogomyśl13:00
04.11KS Góral Żywiec-LKS Tempo Puńców15:00
16 kolejka
10.11LKS Tempo Puńców-LKS Bestwina14:00
10.11KP Beskid Skoczów-KS Góral Żywiec14:00
10.11LKS Błyskawica Drogomyśl-TS Koszarawa Żywiec14:00
10.11LKS Soła Rajcza-GKS Czarni Jaworze14:00
10.11KKS Spójnia Zebrzydowice-LKS 99 Pruchna14:00
10.11RKS Cukrownik Chybie-BTS Rekord Bielsko-Biała II14:00
11.11LKS Pasjonat Dankowice-WSS Wisła14:00
11.11LKS Kończyce Małe-LKS Orzeł Łękawica14:00
11.11KS Bestwinka-BKS Stal Bielsko-Biała14:00
17 kolejka
17.11GKS Czarni Jaworze-KS Bestwinka13:00
17.11LKS 99 Pruchna-RKS Cukrownik Chybie14:00
17.11TS Koszarawa Żywiec-LKS Soła Rajcza14:00
17.11KS Góral Żywiec-LKS Błyskawica Drogomyśl14:00
17.11LKS Bestwina-KP Beskid Skoczów14:00
17.11LKS Orzeł Łękawica-LKS Tempo Puńców14:00
17.11WSS Wisła-LKS Kończyce Małe14:00
17.11BTS Rekord Bielsko-Biała II-LKS Pasjonat Dankowice14:00
18.11BKS Stal Bielsko-Biała-KKS Spójnia Zebrzydowice14:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1128
2Jasienica1123
3Bełk1123
4Ustroń1122
5Tychy II1117
6Łaziska Grn.1116
7Radziechowy1116
8Czechowice-Dz.1116
9Racibórz1114
10TSP II1112
11Wodzisław1111
12Wilcza1111
13Goczałkowice1110
14Gaszowice1110
15Landek116
16Połomia114
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1131
2Drogomyśl1230
3Dankowice1226
4BKS Stal1226
5Bestwina1224
6Puńców1222
7Koszarawa Ż.1220
8Rekord II918
9Rajcza1117
10Góral1216
11Wisła1216
12Bestwinka1115
13Jaworze1212
14Zebrzydowice129
15Łękawica127
16Chybie125
17Kończyce M.123
18Pruchna122
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1125
2Pogwizdów1124
31909 Piast1124
4Pielgrzymowice1121
5Strumień1120
6Bąków1117
7Pogórze1116
8Goleszów1116
9Istebna1116
10Brenna1111
11Kończyce W.1111
12Skoczów II118
13Dębowiec116
14Hażlach115
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1025
2Żabnica1024
3Węgierska G.1022
4Pietrzykowice1021
5Radziechowy II1015
6Lipowa1015
7Ujsoły1014
8Babia Góra1012
9Zarzecze910
10Gilowice109
11Sopotnia109
12Leśna98
13Soła Ż.106
14Juszczyna105
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice824
2Rybarzowice816
3Ligota713
4Kozy713
5Zabrzeg812
6Bujaków811
7Grodziec810
8Łodygowice85
9Kalna 84
10Mazańcowice83
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Wielkie II715
3Nierodzim715
4Iskrzyczyn814
5Ochaby711
6Rudnik76
7Kaczyce75
8Górki W.75
9Golasowice70