PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Okręg.5 gr.B (Podokręg Tychy) - sezon 2020/2021

Tabela strzelców


21

Grzegorz Kostrzewa - MKS Lędziny
Mateusz Śliwa - MKS Lędziny

13

Dawid Gleindek - LKS Bestwina

12

Mateusz Dudek - GTS Bojszowy

11

Paweł Olek - KS Bestwinka

9

Grzegorz Chrząścik - LKS Ogrodnik Cielmice
Grzegorz Migdał - GTS Bojszowy
Krystian Makowski - LKS Bestwina
Mateusz Wróbel - GTS Bojszowy
Szymon Skęczek - LKS Bestwina

8

Michał Strzeżoń - LKS Pionier Pisarzowice

7

Kamil Ingram - MKS Lędziny
Piotr Olszowski - MKS Lędziny
Sebastian Rzepa - MKS Lędziny
Wojciech Kasolik - LKS Pionier Pisarzowice

6

Adam Tracz - KS Piast Bieruń Nowy
Patryk Gajewski - LKS Ogrodnik Cielmice
Tomasz Klimas - LKS Ogrodnik Cielmice
Wojciech Sadlok - LKS Pasjonat Dankowice

5

Łukasz Nycz - LKS Pionier Pisarzowice
Patryk Wentland - LKS Bestwina
Pavlo Savelenko - GTS Bojszowy
Wojciech Małysz - LKS Pasjonat Dankowice
Wojciech Wilczek - LKS Bestwina

4

Adrian Sosna - LKS Sokół Wola
Błażej Cięciel - LKS Pasjonat Dankowice
Kamil Góra - LKS Przełom Kaniów
Łukasz Kotyrba - GTS Bojszowy
Mateusz Lendzion - LKS Sokół Wola
Mateusz Mazur - LKS Pasjonat Dankowice
Michał Pochopień - LKS Sokół Wola
Michał Sewera - LKS Pasjonat Dankowice
Robert Jurczyga - LKS Przełom Kaniów

3

Bartosz Adamowicz - KS Bestwinka
Dariusz Zygma - MKS Lędziny
Filip Statkiewicz - MKS Lędziny
Jakub Gnojczewski - MKS Lędziny
Kacper Czylok - LKS Pasjonat Dankowice
Kornel Ryszka - LKS Przełom Kaniów
Krystian Patroń - LKS Bestwina
Łukasz Malicki - MKS Lędziny
Marcin Koczy - LKS Ogrodnik Cielmice
Marek Kołodziejczyk - LKS Ogrodnik Cielmice
Mateusz Żytka - LKS Ogrodnik Cielmice
Nikodem Honc - GTS Bojszowy
Paweł Natkaniec - GTS Bojszowy
Przemysław Mrowiec - KS Piast Bieruń Nowy
Sebastian Bieńko - KS Bestwinka
Szymon Tomala - KS Bestwinka

2

Bartłomiej Gołąb - LKS Pasjonat Dankowice
Bartłomiej Więckowski - LKS Sokół Wola
Damian Stawicki - LKS Ogrodnik Cielmice
Daniel Gurbisz - LKS Ogrodnik Cielmice
Dawid Bojarski - LKS Ogrodnik Cielmice
Dawid Kaczmarczyk - LKS Sokół Wola
Jakub Ogiegło - LKS Pasjonat Dankowice
Kacper Grzywa - KS Piast Bieruń Nowy
Karol Nowrocki - MKS Lędziny
Maciej Skęczek - KS Bestwinka
Marcin Muszyński - LKS Pionier Pisarzowice
Marcin Paw - LKS Pionier Pisarzowice
Mateusz Włoszek - LKS Bestwina
Michał Podsiedlik - KS Piast Bieruń Nowy
Piotr Bula - GTS Bojszowy
Rafał Bednarczyk - GTS Bojszowy
Robert Jurecki - KS Piast Bieruń Nowy
Sławomir Magiera - KS Piast Bieruń Nowy

1

Adam Natkaniec - GTS Bojszowy
Adrian Kubiczek - LKS Pionier Pisarzowice
Adrian Baron - LKS Pionier Pisarzowice
Adrian Grzegorzek - KS Piast Bieruń Nowy
Bartłomiej Konieczny - LKS Przełom Kaniów
Bartłomiej Siwiński - KS Piast Bieruń Nowy
Bartosz Prymula - KS Bestwinka
Damian Gacek - LKS Bestwina
Dariusz Dudka - GTS Bojszowy
Dawid Kotula - KS Piast Bieruń Nowy
Grzegorz Kuźnik - LKS Sokół Wola
Grzegorz Maron - LKS Przełom Kaniów
Grzegorz Puda - LKS Pionier Pisarzowice
Jakub Faruga - LKS Sokół Wola
Jakub Jucha - LKS Sokół Wola
Karol Szojda - LKS Ogrodnik Cielmice
Krzysztof Jarosz - LKS Przełom Kaniów
Krzysztof Józefus - MKS Lędziny
Krzysztof Kocierz - LKS Przełom Kaniów
Kyrylo Kolmohortsev - GTS Bojszowy
Maciej Budkiewicz - LKS Pionier Pisarzowice
Maciej Kosmaty - KS Bestwinka
Maciej Móll - LKS Bestwina
Marcin Preisner - LKS Pasjonat Dankowice
Marcin Wróbel - LKS Pasjonat Dankowice
Marek Faruga - LKS Przełom Kaniów
Mariusz Duś - LKS Bestwina
Mateusz Droździk - LKS Bestwina
Mateusz Stalmach - GTS Bojszowy
Michał Foltyn - LKS Ogrodnik Cielmice
Michał Gacek - LKS Bestwina
Michał Pękala - LKS Pionier Pisarzowice
Michał Wilczek -
Miłosz Janosz - LKS Sokół Wola
Patryk Ciućka - LKS Przełom Kaniów
Patryk Walczyk - LKS Pionier Pisarzowice
Paweł Wala - LKS Ogrodnik Cielmice
Paweł Wilczak - LKS Bestwina
Rafał Pawłowicz - LKS Ogrodnik Cielmice
Rafał Sieradzki - KS Piast Bieruń Nowy
Robert Nycz - LKS Pionier Pisarzowice
Sławomir Granek - LKS Ogrodnik Cielmice
Tobiasz Kubeczko - LKS Sokół Wola
Tomasz Śmieja - LKS Sokół Wola
Volodymyr Zavadka - LKS Przełom Kaniów
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83