PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Okręg.5 gr.A (Podokręg Tychy) - sezon 2020/2021

Tabela strzelców


13


Adam Kozielski - BKS Stal Bielsko-Biała

12

Łukasz Dąbrowiecki - LKS Studzienice

11

Michał Pyrlik - LKS Łąka

7

Bartosz Kowalczyk - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Grzegorz Sztorc - MRKS Czechowice-Dziedzice
Marcin Janosz - LKS Studzienice

6

Kamil Kuśmierczyk - MRKS Czechowice-Dziedzice

5

Jakub Pilch - GKS Czarni Jaworze
Marcin Chrobaszczyk - LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Mateusz Ploch - LKS Wisła Wielka
Rafał Klaja - LKS Łąka

4

Damian Ścibor - GKS Czarni Jaworze
Franciszek Kumor - LKS Studzienice
Jan Ciućka - BTS Rekord Bielsko-Biała
Kamil Kamionka - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Konrad Formas - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Michał Pustelnik - OKS ZET Tychy
Rafał Adamczyk - MRKS Czechowice-Dziedzice
Rafał Ptak - OKS ZET Tychy
Wojciech Janosz - LKS Studzienice

3

Damian Kraus - LKS Łąka
Damian Zdolski - GKS Czarni Jaworze
Daniel Iwanek - BTS Rekord Bielsko-Biała
Jacek Kowalczyk - LKS Łąka
Jakub Maj - BKS Stal Bielsko-Biała
Janusz Cyran - GKS Czarni Jaworze
Kamil Sekuła - BKS Stal Bielsko-Biała
Marcin Paszek - LKS Łąka
Marcin Wróbel - BTS Rekord Bielsko-Biała
Michał Słonina - OKS ZET Tychy
Piotr Fortuna - OKS ZET Tychy
Sebastian Wilk - LKS Wisła Wielka
Szymon Kościuch - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Tomasz Wilk - LKS Łąka

2

Adam Ploch - LKS Wisła Wielka
Bartosz Guzdek - BTS Rekord Bielsko-Biała
Bartosz Woźniak - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Jakub Krawczyk - GKS Czarni Jaworze
Jakub Kuliński - OKS ZET Tychy
Jakub Szlosek - BKS Stal Bielsko-Biała
Jakub Sztykiel - GKS Czarni Jaworze
Kacper Kasprzak - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Kamil Hutyra - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Kamil Walecki - LKS Wisła Wielka
Łukasz Mąka - LKS Łąka
Mateusz Gołek - LKS Wisła Wielka
Mateusz Żemła - LKS Studzienice
Michał Michalak - OKS ZET Tychy
Michał Żupa - LKS Wisła Wielka
Szczepan Mucha - BTS Rekord Bielsko-Biała
Szymon Przybyłka - LKS Łąka
Tomasz Bernat - OKS ZET Tychy

1

Adrian Herok - MRKS Czechowice-Dziedzice
Adrian Szwarc - BKS Stal Bielsko-Biała
Andrzej Setlak - LKS Łąka
Daniel Patola - OKS ZET Tychy
Dawid Wybrańczyk - LKS Studzienice
Franciszek Janosz - LKS Studzienice
Gabriel Król - LKS Wisła Wielka
Kacper Paprota - LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Kacper Polakowski - MRKS Czechowice-Dziedzice
Kacper Szweda - LKS Łąka
Krystian Dudajek - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Krzysztof Janowski - LKS Wisła Wielka
Maciej Mizera - LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Marcin Chrobak - MRKS Czechowice-Dziedzice
Mateusz Bernat - OKS ZET Tychy
Mateusz Jędrysik - LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Mateusz Paszek - LKS Łąka
Mateusz Tomaszczyk - LKS Studzienice
Michał Adamus - MRKS Czechowice-Dziedzice
Miłosz Krzempek - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Olaf Tański - BKS Stal Bielsko-Biała
Oskar Malarek - LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Patryk Sleziona - LKS Studzienice
Patryk Strzelczyk - GKS Czarni Jaworze
Patryk Wojaczek - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Piotr Jaroszek - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Piotr Kolny - LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Radosław Kotas - LKS Wisła Wielka
Rafał Nowak - LKS Łąka
Szymon Jastrzębski - BKS Stal Bielsko-Biała
Szymon Niemczyk - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Szymon Nocoń - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Szymon Sobierajewicz - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Wojciech Kremza - LKS Rudołtowice-Ćwiklice
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice1128
2Odra1227
3Bełk1220
4Jasienica1219
5Landek1118
6Rozwój1218
7Czaniec1318
8TSP II1217
9Ustroń1217
10Tychy II1316
11Odra Centrum1115
12Łękawica914
13Czechowice-Dz.1114
14Turza Śl.1014
15Przyszowice109
16Radziechowy116
17Pszczyna126
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna927
2Jeleśnia1122
3Koszarawa II1021
4Gilowice1020
5Babia Góra1119
6Lipowa1117
7Soła Ż.1014
8Bystra (k. Żywca)1014
9Słotwina1013
10Juszczyna1011
11Radziechowy II1010
12Czernichów107
13Zarzecze116
14Sopotnia115
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bujaków815
2Mazańcowice715
3Czaniec II513
4Grodziec613
5Porąbka613
6Zabrzeg812
7Wilkowice II76
8Godziszka64
9Rybarzowice63
10Łodygowice71
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Cisiec819
2Łękawica II718
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz78
8Cięcina87
9TS Przyborów83