PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Klasa A gr. II (Podokręg Skoczów) - sezon 2020/2021

Tabela strzelców


13

Andrzej Kraus - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie

11


Robert Madzia - LKS Strażak Dębowiec

10

Paweł Leśniewicz - LKS Strażak Dębowiec

9

Krzysztof Przybył - LKS Rudnik
Michał Grześ - LKS Beskid Brenna
Tomasz Holewik - LKS Orzeł Zabłocie

8

Dawid Pisarek - LKS Orzeł Zabłocie
Mateusz Zaczek - LKS Beskid Brenna
Szymon Ejankowski - LKS Strażak Pielgrzymowice

7

Maciej Matuszka - KP Beskid Skoczów II
Michał Ferfecki - LKS Beskid Brenna

6

Wojciech Struś - KP Beskid Skoczów II

5

Emil Zegadło - LKS Strażak Dębowiec
Jakub Kubicius - LKS Strażak Dębowiec
Kazimierz Ferfecki - LKS Beskid Brenna
Przemysław Piekar - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie

4

Jakub Rakus - LKS Zryw Bąków
Jan Gawlas - LKS Beskid Brenna
Maciej Wasilewski - LKS Strażak Dębowiec
Mateusz Brychcy - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Paweł Kolp - LKS Strażak Pielgrzymowice
Szymon Gaszczyk - LKS Zryw Bąków
Tomasz Warzecha - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie

3

Adrian Borkała - KP Beskid Skoczów
Andrzej Hojbach - LKS Strażak Pielgrzymowice
Bartosz Parchański - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Dominik Gabryś - LKS Zryw Bąków
Jakub Puzoń - LKS Orzeł Zabłocie
Jan Greń - LKS Beskid Brenna
Kamil Majchrzak - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Łukasz Wacha - LKS Zryw Bąków
Marek Piwko - LKS Strażak Pielgrzymowice
Mateusz Brak - KP Beskid Skoczów II
Mateusz Skowron - LKS Strażak Pielgrzymowice
Przemysław Paluch - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Szymon Szuścik - LKS Strażak Pielgrzymowice
Szymon Greń - LKS Beskid Brenna
Szymon Stoły - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie

2

Artur Wiak - LKS Zryw Bąków
Damian Herzyk - KP Beskid Skoczów II
Dawid Nieszporek - LKS Zryw Bąków
Dawid Surmiak - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Dawid Urbanek - LKS Orzeł Zabłocie
Jarosław Bujok - LKS Rudnik
Kamil Rymisz - LKS Rudnik
Krystian Dudzik - LKS Strażak Pielgrzymowice
Ksawery Wróbel - LKS Orzeł Zabłocie
Maciej Winiewicz - LKS Ochaby 96
Marcin Wielgosiński - LKS Strażak Pielgrzymowice
Mateusz Nowak - LKS Beskid Brenna
Oleksandr Vovk - LKS Rudnik
Robert Białożyt - LKS Ochaby 96
Robert Matuszka - KP Beskid Skoczów II
Sławomir Waleczek - LKS Orzeł Zabłocie
Tomasz Mucha - LKS Ochaby 96
Waldemar Bulandra - LKS Strażak Dębowiec
Wojciech Rakus - LKS Zryw Bąków

1

Adam Proskurnicki - LKS Strażak Pielgrzymowice
Adrian Wardas - LKS Orzeł Zabłocie
Adrian Wielgos - LKS Zryw Bąków
Ariel Moskała - LKS Strażak Dębowiec
Arkadiusz Kluz - LKS Ochaby 96
Artur Chrapek - KP Beskid Skoczów II
Artur Małysz - LKS Beskid Brenna
Bartłomiej Gruszczyński - KP Beskid Skoczów II
Damian Kozłowski - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Daniel Krzempek - LKS Beskid Brenna
Dawid Gierczyński - LKS Ochaby 96
Dawid Plinta - LKS Ochaby 96
Dawid Szturc - LKS Rudnik
Jakub Bakun - LKS Strażak Dębowiec
Jakub Janik - LKS Orzeł Zabłocie
Jakub Krzempek - LKS Orzeł Zabłocie
Jakub Łupiński - LKS Strażak Pielgrzymowice
Jan Drelich - LKS Beskid Brenna
Kamil Demczak - KKS Spójnia Zebrzydowice
Kamil Parchański - LKS Ochaby 96
Krzysztof Brychcy - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Krzysztof Masłowski - LKS Rudnik
Łukasz Gojdka - LKS Ochaby 96
Łukasz Szczygielski - LKS Orzeł Zabłocie
Maciej Szurman - LKS Orzeł Zabłocie
Marek Wacha - LKS Zryw Bąków
Mateusz Szymala - KP Beskid Skoczów II
Mateusz Słowiok - LKS Beskid Brenna
Mateusz Stuchlik - LKS Strażak Pielgrzymowice
Michał Kubicius - LKS Strażak Dębowiec
Michał Lebioda - LKS Rudnik
Michał Padło - KP Beskid Skoczów II
Patryk Klupa - LKS Beskid Brenna
Piotr Masłowski - LKS Rudnik
Piotr Skrzypoń - LKS Rudnik
Przemysław Żwirek - LKS Strażak Dębowiec
Robert Goszyk - LKS Rudnik
Roman Kral - LKS Beskid Brenna
Szymon Gruszka - LKS Ochaby 96
Szymon Paluch - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Wojciech Kawulok - KP Beskid Skoczów II
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83