PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Klasa A gr. I (Podokręg Skoczów) - sezon 2020/2021

Tabela strzelców


30


Ireneusz Jeleń - CKS Piast Cieszyn

16

Dawid Grabowski - LKS Victoria Hażlach
Patryk Kabiesz - LKS Olza Pogwizdów

13

Jeremiasz Chmiel - LKS Kończyce Małe
Wojciech Kołek - CKS Piast Cieszyn

12

Marek Przyszlakowski - LKS Olza Pogwizdów
Patryk Skakuj - CKS Piast Cieszyn

11

Jakub Węglorz - CKS Piast Cieszyn

9

Jakub Kolondra - LKS Kończyce Małe
Jarosław Kwiczala - GKS Kaczyce

8

Daniel Flejszman - CKS Piast Cieszyn
Marcin Marianek - KS Nierodzim Ustroń
Marcin Szymala - LKS Iskra Iskrzyczyn

7

Dawid Waliczek - LKS Iskra Iskrzyczyn

6

Kamil Brzózka - LKS Iskra Iskrzyczyn
Kamil Machej - LKS Kończyce Małe
Maciej Mielniczek - LKS Błękitni Pierściec

5

Grzegorz Niemczyk - CKS Piast Cieszyn
Jakub Jeleń - CKS Piast Cieszyn
Rafał Szczotka - LKS Błękitni Pierściec

4

Antoni Ogrodnik - LKS Victoria Hażlach
Arkadiusz Szymala - LKS Iskra Iskrzyczyn
Daniel Jaworski - LKS Błękitni Pierściec
Eryk Rybka - GKS Kaczyce
Mikołaj Staniek - LKS Iskra Iskrzyczyn
Sylwester Kawulok - LKS Victoria Hażlach

3

Dominik Tomica - LKS Kończyce Małe
Jakub Gaszczyk - LKS Iskra Iskrzyczyn
Michał Volkmer - LKS Victoria Hażlach
Paweł Maciorowski - GKS Kaczyce
Szymon Binkowski - LKS Błękitni Pierściec
Szymon Gawłowski - LKS Olza Pogwizdów
Tomasz Chmiel - LKS Błękitni Pierściec
Tomasz Węglorz - LKS Olza Pogwizdów

2

Artur Rybka - GKS Kaczyce
Dariusz Stokłosa - KS Nierodzim Ustroń
Dawid Jenkner - KS Nierodzim Ustroń
Dawid Okraska - LKS Olza Pogwizdów
Igor Karelus - MKS Promyk Golasowice
Kamil Król - LKS Kończyce Małe
Kamil Sikora - CKS Piast Cieszyn
Krzysztof Słowiński - KS Nierodzim Ustroń
Łukasz Ciosk - LKS Iskra Iskrzyczyn
Marcel Kojma - CKS Piast Cieszyn
Marek Cholewa - LKS Iskra Iskrzyczyn
Michał Skiba - LKS Iskra Iskrzyczyn
Nikodem Czyż - KS Nierodzim Ustroń
Norbert Pastuszak - LKS Kończyce Małe
Oskar Kawulok - CKS Piast Cieszyn
Patryk Nowak - LKS Olza Pogwizdów
Piotr Krzemień - LKS Olza Pogwizdów
Piotr Miszczyk - LKS Olza Pogwizdów
Przemysław Pilch - LKS Iskra Iskrzyczyn
Przemysław Szczyrbowski - LKS Błękitni Pierściec
Seweryn Gabzdyl - LKS Victoria Hażlach
Stanislav Chervenakov - LKS Victoria Hażlach
Szymon Hanzel - GKS Kaczyce
Tomasz Cedro - LKS Kończyce Małe
Tomasz Pinkas - LKS Olza Pogwizdów
Tomasz Pisiut - LKS Victoria Hażlach
Tomasz Wcisło - LKS Kończyce Małe

1

Andrzej Gill - LKS Iskra Iskrzyczyn
Bartłomiej Kaczyński - GKS Kaczyce
Daniel Strządała - LKS Victoria Hażlach
Dawid Markieczko - LKS Błękitni Pierściec
Filip Chmiel - LKS Błękitni Pierściec
Grzegorz Drobik - KS Nierodzim Ustroń
Jakub Biernat - GKS Kaczyce
Jakub Kałka - GKS Kaczyce
Jakub Rokowski - LKS Błękitni Pierściec
Jerzy Chitryniewicz - CKS Piast Cieszyn
Kacper Gąska - LKS Olza Pogwizdów
Kamil Loter - GKS Kaczyce
Kamil Staniek - LKS Iskra Iskrzyczyn
Krzysztof Chrabąszcz - LKS Kończyce Małe
Krzysztof Dąbrowiecki - LKS Victoria Hażlach
Łukasz Stanik - LKS Olza Pogwizdów
Maksymilian Szczypka - MKS Promyk Golasowice
Mateusz Jagielski - GKS Kaczyce
Patryk Fatalski - CKS Piast Cieszyn
Paweł Karbowniczek - LKS Błękitni Pierściec
Paweł Krzempek - CKS Piast Cieszyn
Rafał Dziendziel - MKS Promyk Golasowice
Rafał Sojka - LKS Błękitni Pierściec
Sławomir Sojka - LKS Olza Pogwizdów
Sławosz Karelus - MKS Promyk Golasowice
Tomasz Soforek - GKS Kaczyce
Wiktor Żertka - KS Nierodzim Ustroń
Zbigniew Banot - LKS Olza Pogwizdów
Zbigniew Krysta - KS Nierodzim Ustroń
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83