PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Okręg.6 gr.A (Podokręg Żywiec) - sezon 2020/2021

Tabela strzelców


20


Szymon Płoszaj - WSS Wisła

15

Tomasz Szyper - LKS Tempo Puńców

13

Krzysztof Koczur - LKS Błyskawica Drogomyśl

9

Damian Szczęsny - KP Beskid Skoczów
Marcin Jaworzyn - KP Beskid Skoczów

8

Alan Pastuszak - LKS Tempo Puńców

7

Kamil Janik - KP Beskid Skoczów
Michał Szczyrba - KP Beskid Skoczów

6

Marcin Jasiński - LKS Błyskawica Drogomyśl
Marcin Urbańczyk - LKS Wisła Strumień
Wojciech Małyjurek - WSS Wisła
Wojciech Padło - KP Beskid Skoczów

5

Kamil Gabryś - LKS 99 Pruchna
Łukasz Worek - KKS Spójnia Zebrzydowice
Mieczysław Sikora - KP Beskid Skoczów
Szymon Miłek - RKS Cukrownik Chybie

4

Adrian Borkała - KP Beskid Skoczów
Artur Pryczek - LKS Wisła Strumień
Bartosz Wojtków - LKS Wisła Strumień
Daniel Sikora - LKS Goleszów
Krystian Czudek - LKS Goleszów
Krystian Danel - LKS Pogórze
Krzysztof Surawski - KP Beskid Skoczów
Marcin Wysiński - LKS 99 Pruchna
Mateusz Bawoł - LKS Błyskawica Drogomyśl
Paweł Pasko - RKS Cukrownik Chybie
Rafał Górczyński - KKS Spójnia Zebrzydowice
Robert Janulek - KKS Spójnia Zebrzydowice
Tomasz Śleziona - KKS Spójnia Zebrzydowice

3

Damian Stawicki - LKS Błyskawica Drogomyśl
Daniel Krzempek - LKS Błyskawica Drogomyśl
Dawid Mazurek - WSS Wisła
Grzegorz Kopiec - KKS Spójnia Zebrzydowice
Kamil Szajter - LKS Goleszów
Łukasz Góraczewski - LKS Błyskawica Drogomyśl
Mariusz Saltarius - LKS Błyskawica Drogomyśl
Michał Czakon - LKS Pogórze
Sebastian Juroszek - WSS Wisła
Tomasz Stasiak - LKS Tempo Puńców

2

Andrzej Siekierka - RKS Cukrownik Chybie
Arkadiusz Szlajss - LKS Tempo Puńców
Bartłomiej Szołtys - LKS Błyskawica Drogomyśl
Bartosz Mitręga - WSS Wisła
Bartosz Szołtys - LKS Błyskawica Drogomyśl
Damian Gabrysiak - KKS Spójnia Zebrzydowice
Daniel Madzia - LKS Pogórze
Dawid Jaworski - KP Beskid Skoczów
Dominik Loska - LKS Błyskawica Drogomyśl
Juan Pablo Alvarez Munera - LKS 99 Pruchna
Krzysztof Tomaszko - LKS Pogórze
Marcin Mazurek - WSS Wisła
Piotr Szpilarewicz - LKS Wisła Strumień
Przemysław Wadas - LKS Wisła Strumień
Szymon Chmiel - LKS Tempo Puńców
Tomasz Mrówka - LKS 99 Pruchna

1

Alan Cieślar - LKS Goleszów
Andrzej Stokłosa - RKS Cukrownik Chybie
Arkadiusz Brachaczek - LKS Tempo Puńców
Artur Miły - LKS Wisła Strumień
Błażej Bawoł - LKS Błyskawica Drogomyśl
Damian Hojka - RKS Cukrownik Chybie
Damian Król - LKS Błyskawica Drogomyśl
Daniel Mencner - LKS 99 Pruchna
Daniel Poloczek - RKS Cukrownik Chybie
Dariusz Dziadek - LKS Tempo Puńców
Dariusz Indyk - LKS Wisła Strumień
Dariusz Potrząsaj - KKS Spójnia Zebrzydowice
Dawid Bluck -
Dawid Szpak - LKS Goleszów
Dawid Świńczyk - RKS Cukrownik Chybie
Jakub Marekwica - WSS Wisła
Jarosław Waleczek - RKS Cukrownik Chybie
Kacper Brachaczek - LKS 99 Pruchna
Kamil Kaszuba - LKS 99 Pruchna
Kamil Kotrys - KP Beskid Skoczów
Konrad Michalski - RKS Cukrownik Chybie
Krystian Strach - LKS Pogórze
Krzysztof Felis - LKS Goleszów
Krzysztof Skóraś - KKS Spójnia Zebrzydowice
Łukasz Pszczółka - LKS Pogórze
Marcin Bednarek - LKS Wisła Strumień
Marcin Siekierka - LKS 99 Pruchna
Mateusz Szuster - LKS Tempo Puńców
Mateusz Tomala - WSS Wisła
Mateusz Wieja - LKS Pogórze
Michał Szmidt - KKS Spójnia Zebrzydowice
Michał Greń - LKS Tempo Puńców
Michał Jopek - LKS Goleszów
Michał Parchański - KKS Spójnia Zebrzydowice
Michał Tobiasz - LKS Tempo Puńców
Paweł Gwóźdź - LKS 99 Pruchna
Przemysław Błażejowski - LKS 99 Pruchna
Radosław Gabzdyl - RKS Cukrownik Chybie
Radosław Greń - LKS Pogórze
Sebastian Rychlik - LKS Błyskawica Drogomyśl
Sebastian Sikora - LKS Pogórze
Szymon Bezeg - RKS Cukrownik Chybie
Tomasz Gandzel - RKS Cukrownik Chybie
Tomasz Olszar - LKS Tempo Puńców
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice1128
2Odra1227
3Bełk1220
4Jasienica1219
5Landek1118
6Rozwój1218
7Czaniec1318
8TSP II1217
9Ustroń1217
10Tychy II1316
11Odra Centrum1115
12Łękawica914
13Czechowice-Dz.1114
14Turza Śl.1014
15Przyszowice109
16Radziechowy116
17Pszczyna126
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna927
2Jeleśnia1122
3Koszarawa II1021
4Gilowice1020
5Babia Góra1119
6Lipowa1117
7Soła Ż.1014
8Bystra (k. Żywca)1014
9Słotwina1013
10Juszczyna1011
11Radziechowy II1010
12Czernichów107
13Zarzecze116
14Sopotnia115
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bujaków815
2Mazańcowice715
3Czaniec II513
4Grodziec613
5Porąbka613
6Zabrzeg812
7Wilkowice II76
8Godziszka64
9Rybarzowice63
10Łodygowice71
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Cisiec819
2Łękawica II718
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz78
8Cięcina87
9TS Przyborów83