Okręgówka g.5 (Podokręg Bielsko) - sezon 2019/2020

Tabela strzelców


6


Jakub Pilch - BKS Stal Bielsko-Biała

5

Błażej Adamiec - MRKS Czechowice-Dziedzice II

Dariusz Kołodziej - GKS Czarni Jaworze
Grzegorz Chrząścik - LKS Ogrodnik Cielmice
Marcin Janosz - LKS Studzienice
Mateusz Habor - LKS Łąka

4

Adam Tracz - KS Piast Bieruń Nowy
Artur Sawicki - LKS Bestwina
Jakub Krawczyk - LKS Sokół Wola
Mateusz Droździk - LKS Bestwina
Michał Puchała - LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Sebastian Rzepa - MKS Lędziny
Sebastian Wilk - LKS Wisła Wielka
Tomasz Zawadzki - MKS Iskra Pszczyna

Wojciech Sadlok - LKS Pasjonat Dankowice

3

Bartosz Adamowicz - KS Bestwinka
Bogdan Legięć - GKS Czarni Jaworze
Grzegorz Sztorc - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Janusz Bąk - BKS Stal Bielsko-Biała
Kamil Ingram - MKS Lędziny
Marcin Kozina - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Michał Jura - LKS Pasjonat Dankowice
Michał Prusek - MKS Iskra Pszczyna
Przemysław Wyrobek - LKS Sokół Wola
Rafał Dawidek - KS Bestwinka
Wojciech Janosz - LKS Studzienice

2

Artur Bieroński - LKS Pasjonat Dankowice
Bartłomiej Gołąb - LKS Pasjonat Dankowice
Damian Zdolski - GKS Czarni Jaworze
Dawid Olszowski - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Grzegorz Kostrzewa - MKS Lędziny
Jacek Kowalczyk - LKS Łąka
Jarosław Piwkowski - BKS Stal Bielsko-Biała
Kamil Komraus - MKS Iskra Pszczyna
Kamil Walecki - LKS Wisła Wielka
Konrad Formas - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Marcin Spek - LKS Wisła Wielka
Mateusz Ploch - LKS Wisła Wielka
Mateusz Śliwa - MKS Lędziny
Mateusz Tomko - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Mateusz Żemła - LKS Studzienice
Michał Nagi - MKS Lędziny
Patryk Strzelczyk - GKS Czarni Jaworze
Przemysław Mrowiec - KS Piast Bieruń Nowy
Sławomir Piech - MKS Iskra Pszczyna
Szymon Wróblewski - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Tomasz Cempura - MKS Iskra Pszczyna
Tomasz Magiera - LKS Pasjonat Dankowice

1

Adam Stęchły - LKS Łąka
Adam Zając - LKS Ogrodnik Cielmice
Adrian Szary - LKS Pasjonat Dankowice
Adrian Grabowski - BKS Stal Bielsko-Biała
Adrian Sosna - LKS Sokół Wola
Bartosz Koczy - LKS Sokół Wola
Dariusz Włoch - KS Piast Bieruń Nowy
Dominik Kopeć - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Franciszek Janosz - LKS Studzienice
Grzegorz Furtok - LKS Studzienice
Jakub Borek - MKS Iskra Pszczyna
Jakub Krawczyk - BKS Stal Bielsko-Biała
Jan Tomaszczyk - LKS Studzienice
Janusz Michalak - LKS Ogrodnik Cielmice
Kacper Grzywa - KS Piast Bieruń Nowy
Kacper Polakowski - MRKS Czechowice-Dziedzice
Kamil Jonkisz - MRKS Czechowice-Dziedzice
Konrad Kowaliczek - LKS Bestwina
Kornel Adamus - BKS Stal Bielsko-Biała
Krystian Makowski - LKS Bestwina
Łukasz Filipowicz - KS Bestwinka
Łukasz Gardawski - MKS Lędziny
Łukasz Grzechnik - LKS Studzienice
Maciej Kosmaty - KS Bestwinka
Maciej Marek - BTS Rekord Bielsko-Biała
Marcin Chrobaszczyk - LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Marcin Pęszor - LKS Studzienice
Marek Kątny - LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Mateusz Jędrysik - LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Mateusz Lendzion - LKS Sokół Wola
Mateusz Mazur - LKS Pasjonat Dankowice
Mateusz Włoszek - LKS Bestwina
Mateusz Żelazo - MKS Iskra Pszczyna
Michał Czernek - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Michał Foltyn - LKS Ogrodnik Cielmice
Michał Gacek - LKS Bestwina
Michał Sewera - LKS Pasjonat Dankowice
Patryk Wentland - LKS Bestwina
Piotr Bula - LKS Sokół Wola
Piotr Kolny - LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Radosław Rakowski - MKS Iskra Pszczyna
Rafał Nowak - LKS Łąka
Sebastian Olek - LKS Pasjonat Dankowice
Szymon Skęczek - LKS Bestwina
Tomasz Gala - BKS Stal Bielsko-Biała
Tomasz Klimas - LKS Ogrodnik Cielmice
Tomasz Kozioł - LKS Bestwina
Tomasz Nowicki - MKS Lędziny
Tomasz Porczyński - LKS Sokół Wola
Tymoteusz Zosuł - KS Bestwinka
Wojciech Małysz - LKS Pasjonat Dankowice
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice613
2Goczałkowice612
3Ustroń612
4Czaniec612
5TSP II612
6Odra610
7Tychy II610
8Czechowice-Dz.610
9Jasienica610
10Łaziska Grn.68
11Landek68
12Radziechowy67
13Bełk67
14MKP Odra63
15Skoczów61
16Wilcza60
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny715
2Dankowice713
3Bestwinka713
4Pszczyna612
5BKS Stal712
6Jaworze712
7Wisła Wlk.712
8Bestwina611
9Wola711
10Studzienice610
11Łąka710
12Cielmice67
13Rekord II76
14Czechowice-Dz. II76
15Bieruń73
16Rudołtowice73
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota515
2Kozy412
3Czaniec II510
4TSP III39
5Grodziec57
6Rybarzowice57
7Zabrzeg57
8Jaworze II44
9Bujaków54
10Godziszka54
11Mazańcowice51
12Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast39
2Rudnik39
3Piast II47
4Ochaby46
5Wielkie II46
6Kaczyce44
7Górki W.33
8Dębowiec33
9Golasowice40